PDA

Pogledaj cijelu verziju : krvnik iz križevaca



šokirana_
01-03-2009, 19:08
treba ga ubit......dijete....14 god...fujjjjjj......smeće jedno odvratno.......šta je dijete bilo krvo????.......manijak....i to sve zbog zemlje????...... :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

kristina m.
01-03-2009, 23:08
ma zaslužuje najgoru moguću kaznu....poznajem tu curu,ostala je bez tate,bake,dečka i malene sekice predivne....uvijek nastradaju dobri ljudi,anđeli poput njih...križevci su u šoku ...katastofa.... :(

jedina_normalna_
02-03-2009, 18:10
neka mi netko kaže da je to čovjek. zbog čega ubio-zbog zemlje? zar to dobar razlog da se oduzmu nevini životi? ja mislim da nie....i curicu od 14 god. jbt ja sam se naježila. ja nezz jel gore ovoj ženi i curi kaj su pobjegle ili da ih je ne daj bože ubio. kako njima bude doći u tu kuću, kuću strahote gdje im je ubijena obitelj. svakim prolaskom kroz vrata prisjećat će se grozne noći....al ja vjerujem da će ga Onaj gore kazniti i nijedna ljudska kazna nie dostojna Njegovoj....ja samo poručujem da se vi držite jer morate znati da su to sad vaši anđeli gore na nebu koji se mole za vas Bogu i gledaju vas odozgo....svi ćemo se jednom sresti kod Svevišnjeg na sudu....



P.S. Ubojico, nadam se samo da ćeš to nositi na srcu cijelog svog života i da će te to u grob otjerati jer bolje nisi zaslužio gade jedan!!!!!!!!! :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: