PDA

Pogledaj cijelu verziju : Na HTV-u ....Srbin moze raditi samo kao provokator Srba

aleksandar stankovi
18-02-2009, 06:50
Taj jadnik je placen u Hrvatskoj TV, da provocira Srbe ,nasmijat se slucajno nesmije,kad je neko os Srba ili iz Srbije u gostima .
Toliko se izblamirao zjedno sa nekom bosancem Afizedbegovicem da izprovociraju Milorada Dodika da to nije normalno koliko su se kao neki profesionalci spustili tako nisko. :smile15:
Ono je masilo svaku mjeru profesionalnosti ili neke obrazovanosti.
Jednom su tog Aleksanrda izblamirali neki hrvati sektasi ili neki ludaci da su se poceli skidati i praviti od njega budalu valjda su znali da je srbin i da ga treba opametiti da mu nije tu mijesto ma koliko glumio i radio protiv svoje volje za sitne kune.
Nema koga oni ne pljuju iz Srbije od muke ,bila je i Lepa Brena u gostima i na njenu veliku profesionalnost ,popularnost, uspijeh ljubaznost i toleranciju ,nije se smio nasmijati kao da mu je pistolj uperen u celo ,tako se smrko i usro od muke .Mora provocirat ali kako bititoliko nizak na toliku civiliziranost koju mu je Brena pokazivala i skretala paznjom sa svojim ponasanjem da covjek treba biti normalan iznad svega i da nikakve pare nisu vazne koliko covjekov karakrer i ponasanje.
Oni se nasli da kritiziraju Srbijansku Muziku da je kic ili sund a kod njih toga ima najvise .dok srbijanska Muzika je popularna i u stranim zemljama ,dok za hrvatsku muziku niko nezna do sami oni.
Kritikovati Brenu ili Bregovica , Bajagu ,to mogu samo neznalice ili zlobnici koji se ne razumiju vec mrze iz nacionalni razloga.
Srbi i Srbija Hrvate ni Hrvatsku ne mrze vec im uvijek zele u svemu pomoci, zele ih poduciti sta je dobro a sta ne ,dok hrvati non stop cine neke podvale srbima ,razlog tome je samo njima poznat.

negdje
18-02-2009, 07:06
-sam procitao ,da su neki hrvatski klub igao prijateljsku utakmicu u Rumuniji sa rumunima i hrvatski navijaci skanirali "Ubij Srbina " pa su se Rumuni cudom cudili koji je to bolestan narod ,kojeg treba lijeciti.
Rumuni su shvatili zasto je bio rat i ko je koga napao i da je to gemetska mrznja prema srbima da to nema veze sa onim sto su hrvati plasirali u mrdije tokom rata.
Sta ce njima Brena ici ,pa njima je dovoljan tompson i urlikanje na nove pokolje srba ,to njih usrecuje zadovoljava i raduje da se to sto prije dogodi.Dvi decenije je previse za onog ko je naucio da progoni ,muci i ubija Srbe koji sve to brzo oproste a jos brze zaborave,jer srbi nisu u dusi zlocinci ma koliko god da ih trpaju u Hag ali dokaza nemaju pa ih osudjuju politicki :smile16:

Sta je - je
18-02-2009, 12:25
Za Srbe smo UVJEK SPREMNI!

(zato je bolje da se nabiju u Pasaluk ili da nestanu sa nasih prostora)

gledo
19-02-2009, 06:41
sam ga i ja nekoliko puta tog Aleksandra Stankovica ,izdajnika svoga roda ."Ustashe mu se ismijavaju kako glumi veceg ustasju od njih .Matletira goste Srbe ,gori su oni sto budali idu ili sto mu ne kazu u lice da se bavi svojim identitetom i da ne pljuje sam sebi u usta.
On se jadan umislja da je neko i nesto ..pita brenu kao damu jeli vrsila plasticne operacije ,eto koliko ima mozga ,Trebala mi je odgovoriti ,to nije tvoja stvar sta cu ja da radim ,ne pitam ni ja tebe zasto si obrijane glave jer mi vise licis na robijasa vec na nekog novinara.Ovi novinari daju sebi za pravo se trpati u privatne zivote dok svoje kriju kao zmija noge.
Pisalo je u vidi vijestima da Sanader a i mesic vrse kontrolu nad medijima i diktaturu i onda se vidi sta je njihov plan da novinari samo smiju pljuvati Srbe do mile volje a sto se tice njihovog postenja tu ne smiju ni pitati bilo sta.
Svi susjedi govore da hrvati nikada nisu bili divljiji vec sada a to je ogledalo sistema u kojem zive.

"MA" pizdo ustaska
19-02-2009, 10:04
Vidis sve se moze sto se mora!
Slovencima slovenacko, kao caru carevo!
.......................................
SVE STO VAM ONI NAREDE ISPUNITE BEZ POGOVORA PA CETE UCI I U EU.
SLOVENIJA TREBA SLUGE!

Znas koja
19-02-2009, 11:01
je razlika izmedju Slovenaca i Srba?

Oboje imaju UZASNE komplexe manje vrijednosti prema Hrvatima!

Srbi su na samostalnu HR reagirali onako kako smo to vidli 1991... a Slovenci?

Uvjek su potiskivali svoj komplex jer su mali i ovisni o trgovini sa HR i ljetovanju na Jadranu.... jer boljeg NEMA - a TO ONI NAJBOLJE ZNAJU...

Sad su si utuvili da MORAJU imati izlaz na otvoreno more - (a prije 1954 mora NIKAD imali nisu) - i stvorili su MIT o piranskom zalijevu.... Znas onu: vidla zaba kako potkivaju konja pa i ona ispruzila nogu....

Ma nije nama toliko do tog komadica mora (koje je bez ikakave sumnje hrvatko - pravno gledajuci) - nego nacin na koji slovenci to tvrde - jednostavno ZAHTIJEVAJU!! DAJ! DAJ! i na koncu ucjenjuju...

No kako rekoh - ujeli su VELIKOOOO govno - a sad sad ga vec zvacu - i uskoro ce ge poceti i gutati...

Ukenjali su se do besvejesti vec sa NATO-m... a EU vec uzima maha....

Cak mi ih je i zao - a ja i 50% Slovenac...

ma
19-02-2009, 16:04
ti lupas glupo konjusarski kao i uvijek.'Nemas veze sa mozgom sta brljas .Ni ti sam sebe ne razumijes.
Nisterijesili grnicni prijelaz ni sa Cgnom Gorom sa kojom cete isto imati problema dok onaj svercer djukac odpadne ,jer on sad lize svacije dupe da samo nebi zavrsio u cuzi.
A pored toga niste niti sa jednim susjedom rijesili granicne prijelaze jer ste prokleti i mislite uvijek na Velikarnu NDH .Vi ste proklet i gladan narod ,sebican i cinican ,zato mrzite sve zivo do podne a od podne i sami sebe. :)) :smile16:

bosanac.
19-02-2009, 16:12
Ne stvarno bi i ja zelio znati po cemu su Hrvati u svijetu poznati ;
pitam imali sta pozitivno
-negativnosti ima na pretek ,ali nesto sto valja. :smile17: :smile18:

sto se tice
19-02-2009, 16:20
bilo cega oni nemaju nikome da kazu bilo sta .
..sto se tice muzike isto ,slabi su do bola nikada gori a nikada i nisu bili nesto dobri..
..Kolonija im malo valja ali i ona je muslimanka Indira Mujkic..
Boros Novkovic Srbin ..
A njihovi se samo deru ,kao da im kozu gule ..
Nevedi mi koji je to dobar pjevac a da se ne dere i ne zavija pocev od tomsona, kesovije pa do lea,zeca i td .
Gdje je nesto njihovo dobro i orginalno. :smile15: Kicha najvise imaju a o njemu najvise blebetaju jer pojma nemaju o cemu pricaju. :))

ma
19-02-2009, 16:21
ti lupas glupo konjusarski kao i uvijek.'Nemas veze sa mozgom sta brljas .Ni ti sam sebe ne razumijes.
Nisterijesili grnicni prijelaz ni sa Cgnom Gorom sa kojom cete isto imati problema dok onaj svercer djukac odpadne ,jer on sad lize svacije dupe da samo nebi zavrsio u cuzi.
A pored toga niste niti sa jednim susjedom rijesili granicne prijelaze jer ste prokleti i mislite uvijek na Velikarnu NDH .Vi ste proklet i gladan narod ,sebican i cinican ,zato mrzite sve zivo do podne a od podne i sami sebe. :)) :smile16:

kunic
19-02-2009, 16:34
Kad je rijec o Lepoj Breni!!!!
Protiv njenih uspijeha mogu samo zlobni i oni koji su ljubomorni na neciji uspjeh .
Brena moze biti uciteljica svim ekstradnim umjetnicima i njen bend slatki Gijeh koji je bio toliko pametan da je dovede do samog vrha.
Zato rugati se srpskoj muziki ili muzickim talentima .koji su stvarno dosli do samog vrha ,to je van svake pameti ,to onda se rugaju ti koji nemaju veze o bilo cemu ili su toliko iskvareni ,zlobni i ljubomorni.
Brenu su probale kopirati mnoge americke pjevacice i krenile njenim spopama ali nisu postigle ono sto je Brena i Sasa Popovic postigli niti imaju znanja niti talenta za toliki uspjeh.
Pored Lepe Brene Srbija je puna genija i talenata bilo pjevaca bilo glumaca i samo dusmani iz ljubomore mogu da nalaze neke mane jer ne podose niciji uspjeh.
Ne govorim ovdje o onim prolanim umjetnicima koje narod jedva da se sijeti ,govorim samo o velikim i nedostiznim umjetnicima koji krase Srbiju ma koliko god to se mrziteljima ne svidjalo alo realnost je druga.
Zelje zlobnog su jedno a realnost i stvarnost su drugo .

istina.
19-02-2009, 16:47
Da nije bilo rata gdje bi tim talentima bio kraj Americki talenti su mali za one koje smo mi imali i koje imamo.
Koja je to pjevacica ili pijevac bilo gdje non stop u usponu kao sto je to.
- LEPA BRENA
- CECA VELICKOVIC
-DRAGANA MIRKOVIC
- VESNA ZMIJANAC
- LEPA LUKIC
- SNIJEZANA DJURISIS
- SNIJEZANA SAVIC
Govorim o osobama i kada su odsutne nekoliko godina ,njihova popularnost je u publici ista i jos veca kad se pojave.
od Pijevaca;
ZRDAVKO COLIC
- MOMCILO BAJAGIC -BAJAGA
- GORAN BREGOVIC
- CORBA
- SINAN SAKIC
- ESMA REDJEPOVA
- KEMAL MONTENO
- SABAN SAULIC I MNOGI DR. KOJI SU UVIJEK POPULARNI I KVALITETNI .