PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zas netko kog voliš ne može kraj tebe bit zauvijek,pliz otvo



I´m just an angel
13-02-2009, 21:24
Ah…od kud da počnem…muči me to…evo baš sam pričala neš sa frendicama o dečku…i kažem ja njima da ga volim,i sve to..a one su meni rekle da neću bit s njim zauvijek…da se uvijek neš može dogodit…da ne možeš nekog zauvijek voljet…ja sam se rasplakala….ja to en kuzim…volim ga najviše na svijetu i dugo smo skupa,i da sad ostanem bez njega…pa ja bi umrla…on mi je sve..ja ne mogu zamislit svoj život bez njega….ja sam totalno drugačija od njih…valjda zato jer sam kao mala gledala odlazak nekog kog volim…ja znam da sam od tad potpuno drugačija osoba…i da se to nije dogodilo,sad bi razmišljala kao i one…ali…možda i ne…ja to ne mogu shvatit…zas ne možeš bit s nekim kog voliš zauvijek?????ne kuzim…al znam da kad netko to spomene da sva zadrhitm i bojim se ponovnog odlaska nekog kog volim…ja bi da svi koje volim budu kraj mene zauvijek…u dobru i u zlu…zaš uvijek netko mora otić???????molim vas odgovor na ta pitanja…poludit ću…

xd
15-02-2009, 15:06
ubij se

malenaslatkica17
15-02-2009, 15:16
angel pa još si mlada jbt..... imaćeš još puno dečkiju koje ćeš voljeti....ja sam ti inače jako zaljubljive prirode i znam kako je to kada nekog voliš...voljela sam možda 5 od 16 dečkiju svojih...a nedavno sam izgubila jednog s kojim sam bila mjesec ili dva...ugl jako sam ga voljela no gotovo je i on me koliko ja znam mrzi iako se svaki dan pozz i smijemo zajedno s ekipom,zajebavamo....Ugl krenula sam dalje...mislim da sam našla jednu osobu koju ću dugo voljeti....I btw i ja sam izgubila nekog kao mala.....jednu vrlo važnu osobu u djetetovu životu....to nitko ne zna i nikad neće znati al da ti kežm...moraš krenuti dalje..čeka te još punooo dečkiju koji će i tebe voljeti i tebi uzvraćivati....

ahhh
17-02-2009, 14:46
od spat mia..

I´m just an angel
17-02-2009, 20:09
ah...al ja volim tog dečka i dugo smo skupa...i nebi mogla bez njega...on mi ej sve...puno smo toga prošli skuipa...i sve to...



volim te...

monika
17-02-2009, 20:11
zato šta si ×××××.

Znam kako je....
17-02-2009, 20:24
Vjeruj mi i ja sam ti u takvoj situaciji......i ja volim svog dečka kojeg nikad nebi ostavila.....ali i znam da ce se to sve promjenit jer imam tek 14 god......ali on ne misli tako....on meni govori kao da ce me voljet sve dok ce biti ziv......i ja mu vjerujem....vec smo sto puta prekinuli i cak sam se rasplakat kad mi je rekao da me voli ali da ne može biti samnom....samo zbog ljubomornih gadova koji mu lažu o meni...i naravno on cuje njihovu stranu price i moju i to ga sve zbuni i naravno on prekine samenom....mrzim takve ljude...ali ako željiš mogu ti dat poneki savjet....možda jesam mala balavica ali sam puno toga preživjela i znam kako stvari stoje po tom pitanju......


:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

I´m just an angel
17-02-2009, 21:19
ah...da i meni je on reko da ćemo zauvijek bit skupa...i da će me zauvijek voljet i sve to..AL JA SE BOJIM onog najgoreg

Znam kako je...
17-02-2009, 21:21
Čeg najgoreg.....

I´m just an angel
17-02-2009, 21:30
pa da ne prekinemo zauvijek...

Znam kako je....
17-02-2009, 21:32
Pa razgovaraj s njim......

a joj
21-02-2009, 20:48
:smile08:

,,,,,
22-02-2009, 16:48
;)

qw
22-02-2009, 20:16
šmrc

jh
24-02-2009, 12:49
slusaj, svi smo mi u dubini duse takvi,netko pokazuje netko ne, najradje bi da sve bude divno i krasno, i da zauvjek budemo kraj voljenih osoba,ali stvarnost nas okrene u neocekivanom smjeru,te shvatimo koliko je zivot zapravo okrutan. ja sam samo jednom osjecala tako, mislila sam nikad se necemo rastat, bili smo dugo skupa,i jako sam ga voljela, no dosao je kraj! dotakla sam samo dno i neizmjerno patila, no onda je dosao On, i izlijecio ono sto sam smatrala nemogucim, borila sam se da prebolim tu ljubav, i uspjela sam! nisam voljela mjenjat decke,sada sam udata,a voljela sam samo njega i danas supruga. i hvala Bogu sto je ispalo ovako, jer drukcije nije ni moglo bit, ta prva ljubav je bila nezdrava i puna raznih bojazni od gubitka do neznam ni sama, i to te unistava. sad je moj zivot sretan i ispunjen. zelim ti time reci da i ako prekinete to je s razlogom, ceka te netko bolji, patit ces to je normalno,ali ni jedna bol nije vjecna. p.s ako nekoga volis pusti ga da ode,ako se vrati bit ce zauvjek tvoj,ako se ne vrati nije nikad ni bio tvoj..

xx
25-02-2009, 11:38
eh