PDA

Pogledaj cijelu verziju : Srbi i Hrvati su braca po Bogu , znaci da su nevjernici..-

bosanac*)
13-02-2009, 17:46
Sjecam se kao mali kad su stari govorili da su Srbi i Hrvati braca po Bogu.Bilo je to prije rata kad se moja dedo razbolio ,kao pred smrt govori .
--Vidite sinko Alah mi kaze da ce biti veliko zlo .-------
- Udariti ce brat na brata ,nece se znti ni ko je kriv a ko posten.tada ce biti najgore doba----
Braca su Srbi i Hrvati ,doce vrijeme da ce udariti KRST na KRST i tada ce se mnoge stvari promjeniti ,niko nikom vise nece vjerovati , najblizi ce postati najdalji a za najdalje niko nece ni pitati.-----
Vidim kao da su po cijelom svijetu ta braca,nikog nece interesovati mir i pomirenje ,vec korist i dobit.---
- Bog ce kazniti svijet sa prokletstvom ,pa ce svi biti bez uspjeha i cilja.Svijet ce se rusiti kao truli plast od sijena .---
- Svijet ce biti izbezumljen ali se kajati nece jer svako misli da porazi drugog i da sto vise zgrabi,Milosti od boga nece vidjeti ,svi koji budu ucestvovali u tom zlu.
Bog nece dati novu priliku radi svijesnog grijeha i svijesnog nepokajanja.----
- Radi te brace citav svijet ce zahvatiti isto zlo jer ce srljati u prokletstvo i nikoga nece interesirati Istina koju Bog vidi i zeli cuti.
Nema mira dok Brat Bratu se ne svine o vratu .
Ako se bliznji postuju i vole ,tada volr i daljne i sve ostale.
Tek sada vidim da je to sve istina ,mislio sam da je to prica u bunilu pred smrt ali vidite kako Bog ostavlja Poruke preko onih koji idu k njemu. :smile18:

vidis
13-02-2009, 18:19
Bosanac to je sve tako ,ali i to se zna ko god ode na onaj svijet sa sakrivenom Istinom zavsit ce u paklu ,pa sad ako misli tamo da mu je bolje vijecno da ga muce neka skriva i neka se ovamo bavi obmanom i lazima.
Bog sto kazes vidi istinu i vidi ko sta radi samo trazi da to covjek kaze ako je covjek ako nije onda ga salje u pakao.kao taj tu idiot koji je tu danonocno da bi opravdavao ustashke zlocine ,koliki je samo on gresnik kod boga. :smile15:

Da nas
15-02-2009, 10:10
Bosancerosu...

A nije taj "prorok" - prorekao koliko ce vas "Bosnjaka" taj (ISTOCNI)Krst potuci, poklati, posilovati, razbiti, rastjerati - UNISTITI...

EEEEE moj "Bosnjace" - Da je on to znao reci Izetbegovicu 1991 - da se on pokusa pripremiti na obranu, a ne da se "UZDA" u JNA!!? kao spas... A ta JNA u subu postal 100% srpska... I.... KOKA, ZEZE, KOLJE, SILUJE, RUSI - SVE muslimanskog - Srbi NITI JEDNE JEDINE Dzamije nisu ostavili cijele tamo gdje su kontrolirali teren! NITI JEDNE!! (Isto su napravili sa HR crkvama gdje su kontrolirali podrucje - SRUSILI SU SVE!)

EEEE Kojeg li KRSTA - bosnjace -

A ti njih volis? HA? Pa ko ih (ISTOCNI KRST) ne bi volio... kad ih vidis onako bradate, pijane kad ZEZE sa brda oko Sarajeva... pa po Bijeljini, Gorazdu, Foci...SREBRENICI... kad vas sakupe po Manjacama, Omarskama, Keratermima... PA UDRI - prvo curice, djevojcice, mlade zene, zene pa mladice, muskarce - MA SVE BRE! Ma sta da ti kazem - ISTOCNI KRST! Ima da se prekrstis sa TRI prsta!

a jebo zemlju
15-02-2009, 12:16
kojoj je Bosna Zapad a bosanac ucitelj

69!
16-02-2009, 10:32
U KRISTU NEMA RAZLIKA!
Istocni su koljaci,
zapadni su koljaci,
TROPRSTASI
I
SAKARI
jednako krvavih ruku!
Razlika je samo u brojcanosti poklanih
zrtava,
SREBRENICA I JASENOVAC su po
ideji,
moralu,
odgoju,
nagonu,
vjeri
i krvolocnosti
principijelno isti.
Samo je
JASENOVAC MALO VECI.
I poznatiji!
ISUSA MI!
Obostranog.

bosnjak.
16-02-2009, 16:12
Vi Hrvati samo druge optuzijete ,,dok sami sebi aplaudirate za svako zlo koje izazovete.Rat ste vi pokrenili u bosni a ne Srbi.Imali ste jaku propagandu da uvjeravate narod u suprotno da ne vjeruje vlastitim ocima vec vasim lazima.
Znam dobro da ste sve moje komsije muslimane naoruzali sa kalasnikovim a nisu imali uniforme .i ja bi bio tu sigurno da sam bio stariji a oca nisam imao.. vi ste ih direkt gurnuli u smrt neka muslimani prvo izginu pa cemo sa Srbima na dvoboj ali bosna je utroba Hrvatske a vi svi pinavljajte da srbi hoce Veliku Srbiju tako da svijet zbunimo i uvjerimo. Koliko sam rodjaka izgubio prije uniforme i vi bi sada glumili nrvinasca.Za rat je kriv Tudman jer je bio naciolalista i ekstreman a to sto Alija nije htio rat to mu je se Tudjman osvetio sa vasim apetitima i sa takvim ko sto si ti ,da volis samo lijepu okrnjemu a druge sve rusiti.Di su Djamije u Hrvatskoj ili Hercegovini gjde ste vi .Odgovori mi to pa da mislim da imas malo ljudskog u sebi .Samo huskate na krv u dusi vam je da se proliva krv a da vi sa strane u njoj slavite.
Da nije bilo vasih apetita iz proslosti nebi sugurno ni bilo rata.Srbi kako Istorija kaze nisu prije vas klali vec vi njih ,Kad pocnete govoriti istinu oslobodit cete se najveceg tereta sa ledja mrznje ifasizma.

oni su
16-02-2009, 16:20
samo zlobni i toga ih drma groznica mrznje i nacisma.
--vidite koliko im je krivo sto dolazi Lepa Brena kod njih ,procitajte na vidi forumu vijesti o njenom dolasku pa ce vam sve biti jasno koliko su primitivni od najmanjeg do najveceg.
Za njih je svaki i pjevac sa tih prostora arkanovas :)) koliko su bolestan i fobican narod da se nikako ne mogu izijeciti zla koje ih proganja u dusi.
Vidite kako lazu da se njihovim pjevacicama zabranjuje koncert u Hrvatskoj dok se Lepa brena dovodi u srce krvaske. :)) koja primitiva :)) ha teto :)) ako Tomson spada u pjevacice onda je istina ali tompsonu cijeli svijet zabranjuje koncert osim vas i sta bi vi jednu Lepu Brenu poredili sa njim Brena je pokazala mnogim drugim pjevacicama da mogu biti i glumice pa su je slijedile mnoge Americke pjevacice od nje i Srbije su Amerika i svijet mnogo modernog naucili a od vas su naucili samo kako mrziti i progoniti ,pljackati i otimati manjinama. :))

hajde..
16-02-2009, 16:37
sta ti ustasho ubi se izjedacavajuci tu kruske i jabuke da je ista vocka.
Jasenovac i Srebrenica su isto ako si ti i beba koja se tek rodi isto.U Srebrenici su stradali vojni obveznici a sto nisu imali uniformu neka pitaju ustashe koje su ih tako gurnuli u rat da izginu ko civili i da podvale srbima ali i to ce doci na vidjelo kad tad .Zasto holandija se grcevito bori da se Srbi hapse ,da se nebi pocela ispitivati istina a njoj to nikako ne pase. :smile16: sto je bila u tom kolu kad je bio taj okrsaj gdje su ga prisustvom dozvolili uceztvovali i bili saucesnici ,oni najbolje kao sto vec svi bosanci znaju zasto je zasto bilo u srebrenici i kako.
Moras ushko znati da u Srbebrenici je izginilo 4-5 hiljada kako su holandjani rekli a ne 700 -800 hiljada kao u Jasenovcu i da u srebrenici nije bilo jama niti monstrumski mucenja najgori vrsta ikada u postanku covjeka kao u Jasenovcu gdje su se slamali jauci zrtava u mukama a ustashe razkezivale zvalje od uha do uha uzivajuci u tim mukama nejaci ,cak i novorodjene dijece.
Ustashki zlocini se ne mogu svrstati sa bilo cijim ,to su zivotinje bolesne vrste ,monstrumi. :smile17:

bosanac)
18-02-2009, 15:49
Al, sam se namijao do suza.
Pitam ja Srbina ,zasto vas Hrvati toliko mrze , non stop vas provociraju ,prozivaju i omalozavaju a vi ne ne obzirete na to.
Kaze; ma koga briga sta KRMELJIVI KONJUSARI KAZU :) :)) :smile06: :smile15: Sta se moze bolje ocekivati od svabski sluga ili becki konjusara ,vec da provociraju i zavide boljem.I Juda je isto blatio Isusa jer je mislio kad se njega rijesi da ce vladati svijetom ,Ali poslije isusove smrti osta isti goljo i sotona od kojeg svijet se zgrazava.
:smile18:

istina..
18-02-2009, 15:55
Dok laju o nama srbima znamo da smo ispred njih .Vas muslimane sazaljavaju jer vas smatraju nistavnim i glupim dok za Srbima se dize prasina jer su zlobni i zavidni.
Srbima kad bi svijet sve oduzeo ne moze im oduzeti dusu i ponos a to prokleti srbomrzci nemaju niti kad mogu imati.Srbin pod mostom ima vece dostojanstvo i toleranciju ,vec oni u vilama. Prostak je prostak bio on bogat ili na ulici istog je karaktera i ponasanja.