PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rat počeo napadom Hrvata na Srbe

Josip Boljkovac:
12-02-2009, 12:06
Bivši hrvatski predsednik Franjo Tuđman želeo je po svaku cenu rat, a ono što se događalo u Hrvatskoj bio je građanski rat koji je bio posledica dogovora Slobodana Miloševića i Tuđmana, tvrdi u intervjuu za frankfurtske « Vesti » bivši ministar unutrašnjih poslova Hrvatske Josip Boljkovac

"Kada me je Branimir Glavaš za vreme svedočenja optužio da sam ga gonio zbog rušenja mosta na reci Dravi u Osijeku, s obrazloženjem kako je to uradio da bi se Osijek zaštitio od tenkova JNA, ja sam rekao da je JNA tog momenta bila regularna vojska jedne međunarodno priznate države, a Hrvatska, koja tada još nije bila priznata, deo Jugoslavije. Potom sam obrazlagao ko je tada počeo sa oružanim sukobima u tom delu Slavonije", preneo je Boljkovic ono što su, kako je rakao, prećutali hrvatski mediji.
"Rekao sam da su napadnuti Srbi i Jugoslavija, a ne Hrvatska. To je deo mog svedočenja o napadu koji su organizovali Gojko Šušak, Branimir Glavaš i Vice Vukojević protivtenkovskim oružjem, ambrustima, na Borovo Selo. Kao što su tada napali Srbe u tom selu da bi isprovocirali rat, iz istog razloga su srušili i most u Osijeku", objasnio je Boljkovac.
"To je bio građanski rat koji je nastao kao posledica dogovora između Slobodana Miloševića i Franje Tuđmana o podeli Bosne i Hercegovine i razmeni stanovništva pomoću etničkog čišćenja. Tuđman je Miloševiću prepustio Bosansku Posavinu a Milošević njemu pomogao da se reši Srba u Krajini. Imam materijalne dokaze da je bivši general JNA i kasnije general hrvatske vojske Milivoj Petković organizovao povlačenje Hrvata iz Bosanske Posavine", nastavio je on.
Na pitanje da li ima opipljiv dokaz o Miloševićevom i Tuđmanovom dogovoru Boljkovac je rekao da će navesti samo samo dva za koja misli da su prilično upečatljiva.
"Kad je u Osijeku ubijen šef policije Josiph Reihl Kir, odmah sam doneo odluku o hapšenju ubice i onih koji su to ubistvo organizovali, ali sam istog tog trena smenjen. I gledajte sada kako je Franjo Tuđman objasnio tu moju smenu: "Joža, Slobo takođe misli da ti više ne bi smeo biti na čelu MUP-a". Mene je zapravo Tuđman smenio u dogovoru s Miloševićem. Evo vam i drugog dokaza. Kada sam u junu 1991, nešto pre nego što je ubijen Kir, bio na razgovorima u Bačkoj Palanci sa tadašnjim srpskim ministrom unutrašnjih poslova Radmilom Bogdanovićem i Mihaljem Kertesom, Bogdanović mi je rekao: "Šefovi su se dogovorili". Uostalom, šta je kod Miloševića celi rat radio najbliži Tuđmanov suradnik Hrvoje Šarinić? Bio je kod njega najmanje 40 puta", naveo je on.
Za bivšeg predsednika Hrvatske Franju Tuđmana Boljkovac tvrdi da mu je cilj bio rat po svaku cenu.
« Rat nije bio nužnost već namera. Po tom njegovom konceptu Srbi su trebali nestati iz Hrvatske", podvukao je on dodajući da je bio protiv rata, što dokazuje da ni jedan Srbin nije bio otpušten iz tadašnje hrvatske policije dok je on bio ministar, pa je zbog toga bio meta hrvatske emigracije koja je želela da ga ubije.
Za nekadašnjeg predsednika Hrvatske Boljkovac u intervjuu „Vestima" tvrdi da je bio kukavica.
"Da, bio je, i on i sva ta bulumenta oko njega. I to ću objasniti jednim primerom. Kad su se, još u vreme dok se nije pucalo, a napetost sve više rasla, niški specijalci spustili na zagrebački aerodrom "Pleso", poslao sam tamo svog čoveka da mi dogovori sastanak sa komandantom te jedinice. Proširila se vest da će specijalci JNA nakon "Plesa" zauzeti i TV Zagreb i gradsku toplanu. U dogovoru sa državnim vrhom, otišao sam na taj sastanak i sa njega se vratio jedino uveren da je aerodrom stvarno zauzet. Moji sagovornici mi nisu ništa hteli reći o svojim planovima. Ali, i to je izgleda bilo dovoljno da među onima koji su me tamo poslali, dođe do velike pometnje", rekao je on.
„To je inače bilo u vreme kada je zarobljen i spušten na taj aerodrom avion pun oružja u kojem je bio hrvatski emigrant Josip Kikaš. Kad sam potom otišao na Becićeve stube, gde je tada bilo sedište HDZ-a, imao sam šta da vidim - okupilo se oko 300 članova familija hrvatskih političara. Svuda koferi, torbe, ranci, saksije sa cvećem... vidim, sprema se bežanija. Čim sam izašao iz automobila sa udaljenosti otprilike 50 metara, obratio mi se prodornim glasom Stipe Mesić: "Jooožaaaaa, jesu li se spustili specijalci? Jeeeessuuuu, odgovorim mu ja. Kad li masa krenu, pravi stampedo... Padaju žene i deca preko torbi, glinene saksije pucaju, a zemlja iz njih i cveće po svuda pršte, drvene saksije sa fikusima se kotrljaju niz Becićeve stube. Jedva nekako zaustavismo te izbezumljene ljude. Dobro da žrtava nije bilo », zaključio je bivši ministar unutrašnjih poslova Hrvatske.

Hvala
12-02-2009, 12:33
Bogu da su ga - U ZADNJI CAS! smijenili!

SAad vidim da je u ZADNJI CAS smijenjen!

Pitanje je KO ga je postavio za ministra unutarnjih poslova kad se je znalo koliki je Yugofil, srbofil i NEKROfil...

No nadam se da je to bilo i zvaravanje oci Srbima - koji su mislili da je njihov covjek ministar unutarnjih poslova HR...

Jer HR se je USPJELA osloboditi - USPRKOS tolikim katastrofalnim pogreskama... - no cini mi se da je neko "upravljao" tim pogreskama...

JER?? na kraju smo IPAK:

SLOBODNI!!

A to - i SAMO to nam je bio cilj! NISTA VISE!

Dakle kako god bilo da bilo - bolje ili losije - Tudjman i Spegelj, ili Sarinic ili bilo ko - na duge pruge -

NIJE BITNO!!

WWW.HR.HR

I nikada
12-02-2009, 12:35
WWW.CO.YU

NEVER
EVER!

sve
12-02-2009, 16:31
to taj pravedni zapad zna ali i njima je sve to islo na ruku .Ruse su uspjeli rasturiti mirnim putem sa ruskim placenicima pa im je se tad prilika pruzila da zajedno ujedinjenim snagama protjeraju a potom ih bombarduju u Srbiji gdje su pobjegli.Oluja je pokazala zapadnu civilizaciju o kojoj ne vole pricati kao ni hrvati.Sve je to isto pisali su u isti kos .Bio im je isti cilj unistiti Srbe.Nije valjda da su se toboze skolovani ljudi toliko ponizili i da nisu znali Istoriju i ko je taj Tudjman od prije i da je vjecni cilj ustasha zavrsiti neobavljeno unistenje i krvnistvo nad srbima ,to im je hitler u nasljedstvo ostavio.
Samo se i ja slazem sa svim pravednim ljudima da je to sramota prvo Evrope pa onda hrvatske .sramota koju ne mogu pogaziti ni za par vijekova.

istina...
12-02-2009, 16:46
kako nije sramota te Evrope pored toliko dokaza i unistavanja jednog naroda da samo njemu u tom pristrasnom sudu sude a da se nikada ne smiju baviti istinom.Slavonija je ogledalo danasnje civilizacije ,danasnje modrne evrope koja chuti na tolike zlocine koji su pocinjeni nad Srbima , cute jer eu i uni ucetsvivali u progonu srba iz Slavonije ,progonu Srba iz bosne , progonu Srba sa Kosova ,Progonu i ubijanju Srba ,sankcijama ,izolacijom, bombardovanjem ,rusenjem ;
- muzeja
- skola
-mostova (mostovi sve govore ko je ko )
- ubijanjem kazetnim bombama civile i dijecu.
- bacanjem uranijuma na drzavu koja im nije ni zasta kriva ,koja je u sred Evrope 9 koja sramota .sramota milenijuma)
- rusenjem svega sto su izvidili da vrijedi
-caK bolnice gadjali i nisu dali dijecu da se spasavaju ,mislim da je ta sram naveca sto je ikada mogla zadesiti covjecanstvo i pored tolike sramote oni ti isti se nasli suditi Srbima koji su se branili od toliki krvopija.
Mislim sta reci vec da covjek pozeli da svijet nestane sa lica zemlje i da je ne truje tolikim lazima i zlocinima.
Da su se potrudili kao sto civilizaciji dolikuje rata nebi smilo ni biti vec bi se to moralo rijesiti mirnim modernim nacinom a ne ratom radi nepodobni rasa.
sto kazu neki americki glumci da nacizam nije nikada imao toliki obim zla to su u pravu.
Mali ljudi su vjerovali u skolovane ljude da su pravedni i civilizirani ,da nebi dozvolili nista sti je ispod ljudskog dostojanstva , a danas mali su razocarani u velike skolovane i mole boga sto su mali i bezgresni ,jer imaju dusu ,imaju razumijevanja ,imaju cistiju savijest. ;)

kad
12-02-2009, 16:52
- mogu biti ravnodusni na vadjenje na silu i preprodavanje ljudski organa od srpski civila ,onda to sve govori koliki su pravednici ,da se to radi o siptarima srbe bi digli na lomacu i proglasili ih kozna kakvim mostrumima ,ali kad se radi o mucenju srba tu se pravedici svi slazu ko jedan.to samo govori o njihovoj svijesti i ljudskosti .Sude Srbima na osnovu zlikovacki lazi ,a kad nemaju dokaza onda srpski optuzenici umru na silu prije sudjenja ,koja je to pravda. :smile17: :smile17: :smile17: :smile17:

licimjerstvo
12-02-2009, 17:05
do dna .to sudjenje rastegli bas iz sobstvenih razloga da zataskaju i sakriju istinu.Ne osudjivanje ni jednog zlocinca za srpske zrtve to samo govori i sami sebe su osudili bez suda kao jedini krivci za sva zla koja su se desavala.Lud vidi da tu nesto smrdi da se niti jedan zlocinac za srpske zrtve nije osudio a toliko ih ima od hrvatske do albanije ali velike zlikovce i ne traze ili ih puste za nagradu .Mislim da je ova danasnja civilizacija polozila ispit dok postoji svijeta i da bi se mogla zvali sotonizacija ili antisrbozacija.Ne mogu da opodnesu da su Srbi bili jedini koji su volili sve narode i narodnosti i koji su volili cak i svoje najvece neprijatelje koji su ih mucili na sve moguce nacine . Od muke su ih htjeli unistiti do kraja i to i rade jos uvijek ne nazire se kraj srboagonije ,nazalost to se zove Pravda.
Mislim kad satjeraju srbe u oganj da ce onda traziti duru zrtvu. :smile17:

auuuuuu
12-02-2009, 17:08
Rusija im moze biti uciteljica zivota.
Toliko provocirana za taj gas a tako vjesto i civilizirano i strpsljivo rijesila tolike provokacije i podvale nije htjela rizikovati svijetski mir radi tudjih apetita. :smile08:

Znas
12-02-2009, 21:27
Tetko - Jako mi je zao Srba - Tesko im je!Toliko biti nepravedno tretiran -
A jos i isprasen iz LEGALNO osvojenih podrucja - nije to lako - izdrzati sve te nepravde... koje su nekako postale legalizirane...

Jer pasti tamo gdje su sad - poslije svih dobrocinstava koje su napravili svim susjedima - to nije lako...

I onda jos gledati kako neke zemlje (koje su trebale biti u sklopu Srbije) - odlicno napreduju i sve su dalje i nedostupnije...

Ali ipak u svemu losem i nesto dobro...htjeli su sve Srbi u maticu - pa u tome nisu bas bili neuspjesni...

Kad tad
13-02-2009, 00:09
istina izlazi na videlo. Nece usta nego onako kako je bilo.
Eto da sam doziveo da Hrvati kao sto je ovaj Josip Boljkovac polako ali sigurno priznaju kome je trebao i ko je isprovocirao rat.

Uostalom mi to znamo od cuvene izjave oca nacije: "Da Hrvatskoj nije trebao rat, rata ne bi ni bilo"

kazem
13-02-2009, 05:24
Ja tebi TETKO da ce itina kad tad izbiti na vidjelo ,zasto ste se vi hrvati razbjezali po svijetu ,bas zbog straha iztine.Kako to Tetko da vas je sada vise no ikada po svijetu a tu nam prodajete muda za bubrege kako je tamo sjajno i bajno ,a pojma nemate kako se tamo zivi.
Dobro se sijecam reakcije Francuske na protjerivanje Srba da je optuzivala Tudjmana kao najveceg fasistu poslije hitlera koji mrzi sve druge narode i koji se obraca samo hrvatskom narodu a srbe nije mogao ni smisliti.
Da je Tudjman ostao ziv do sada bi sigurno bio osudjen na dozivotnu robiju i mnoge bi povuko za sobom.
Mislis da se Evropa ne srami radi vas ,sto vam je dozvolila da vrsite progon drugi naroda u 21 vijeku.Niko se nije tako osramotio kao evropa sa svojom lazi ste joj obraz ocrnili ,ugled joj pogazili ,jer je do tada mogla glumiti civilizaviju i ugled u svijetu .Zao mi je sto se vise niko ne moze ponositi sa time.
:smile17:

ocito je
13-02-2009, 13:54
tako kako ti Tetko ´kazes!

Istina ce sigurno doci na vidjelo! SIGURNO!

Ajde nam malo pricaj o istini prije nego su se te FAMOZNE pojavile?

Daklle poslije 10 godina zajednickog zivljenja u istoj drzavi
(poslije pokolja u skupstini 1928)...

Poslije cemo razgovarati o iducem periodu - osveta je bila 1934 u Marsillesu od Ustasa i Makedonaca (VMRO)...

mora
13-02-2009, 17:58
da si to iscaprko iz NDH vlasti ,hadezeovske novine se bave samo sa NDH i kukanjem nad blajburgom ,non stop traze razlog za neku osvetu .Pa vi ste najveci osvetvici svoga porava na Planeti. :smile12:

sada
13-02-2009, 18:12
je na redu Vojvodina za osvetu iz Austrougarske ,pa onda cijela Bosna na kojoj ste bili porazeni ko dna a vi tako mali iskompleksirani i neobrazovani se drzite svoje stare tradicije ,mrziti i ubijati za to skola nije potrebna a ni kucni odgoj .Majka ulica i nacisticki grafiti pozivi na klanje .
Kad mi jedan Hrvat kaze ;
....Mi hrvati nismo nikada prestali ratovati kako smo postali , za nas se rat nije nikada zavrsio ,niti se moze zavrsiti ,kad nas geni prigone da mrzimo i ubijamo.
I kad sami ostanemo ne mozemo ni sami sa sobom ko da nas je Bog prokleo , niti nam valja ijedna vlast niti ijedan susjed a uvijek trazimo krivca u drugom i uvijek osudjujemo drugog radi svoje gluposti i sebicnosti.
Svi nas vide kao priklete ,skrte odma iza Madjara , najdepresivniji narod smo mi Hrvati .
Ko vjecite bune dize do mi hrvati , slazem se kad kazu da smo mi najfasisoidniji jer smo po svijetu neshvatljivi i glupi nacisti ,koji znamo zagovarati mrznju i neku osvetu.
Zato kazem nikada nisam rekao da su svi Hrvati zlikovci ,ali ih ova vlast svrsta sve skupa i ustashe i Hrvate.
Ustasa nije hrvat on je monstrum koji ne misli dobro ni sebi ni svom narodu a da ne govorim ostalim.
Ja znam da nije bilo posteni Hrvata hitler bi nas porobio pa bi svi radili po dvanest sati samo za opstanak , ali bilo ih je dobri i posteni sto su nazalost mnogi izumrli ,a tu skolu koju prenose na mlde to je ravno katasrtrofi nacije ,od koje ce svi bijezati od srama.

bosnjak
16-02-2009, 18:13
Kad su 91god govorili Hrvati ce prenijeti silom rat na Bosnu ,neki nisu vjerovali .Ma nije moguce da ce biti rata kod nas ,mi nismo Hrvati ,oni su uvjek tezili odcijepljenju i NDH a bosanci su multi- etnicki kulturan narod.Ispade da smo bili isti ,kao sto su oni nekada bili poslusne svabske sluge ,koje su na kraju ostale sa neprijateljom da zive to im je bilo najvece ponizenje i kazna na koju su smisljali osvetu.
Sjecam se dobro kad sam isao u Hrvatsku prije rata vec tada se osjecao neko anti-jugoslovenstvo ,kitnja za bozic ko i po minhena sve vijerski obiljezeno, pomislio sam ovdje kako da Tito nije nikada ni bio .Kad sam pricao u Bosni ,na to kazu zato je bio u Beogradu ,tamo je drzao komunisticki sistem a van njega je bio fasisticki.
A i njemu je islo na ruku da se Hrvatska razvija po sopstvenoj zelji a da druge drzi u saci.To se sve pokazalo i buknulo 91god u Zagrebu i cijelom Hrvatskom a nas bosance su gledali kao glupim i zaostalim koji se zadovoljavaju tudjim lazima i sprovode tudje planove radi neznanja.
Sto sam tu procitao i to je bas tako ,nekako smo Hrvate i Hrvatsku smatrali civiliziranijom prije rata ,Ali u njenu civiliziranost se razocaravamo svakim danom i nebi nikada znali da su toliko unazadjeni u svemu da se nismo razisli ,sad kad gledas sa strane nekako se sokira covjek i pita se dali je to stvarnost i kakvo neznanje moze covjeka dovoditi u zablude . :smile18:

Kao Puhovski
17-02-2009, 00:11
Josip Boljkovac je sto posto u pravu.
Zar napadi na HR Srbe nisu poceli Hrvati?
Zar napade na vojne kasarne nisu poceli Hrvati?
Zar davljenje regruta u Splitu nisu zapoceli Hrvati?

I Josip nam otkriva mlaku vodu kao onaj Puhovski.

eto
17-02-2009, 09:06
yaj vas Silajdjic je pica sa dva lica.
Kad je rijec o Iraku ili Avganistanu ,svi muslimani osudjuju Ameriku ,a kad je rijec o Bosni onda prizivaju Ameriku da im ona silom otima i uspostavlja muslimansku drzavu ,da ima za koju godinu gdje ratovati.Tako isto se desava na Kosovu ,vi volite Ameriku lopov lisice .
Sto silajdjic se tako usudjuje provocirati i sazivati Ameriku da mu obezbijedi Muslimansku zemlju i to on javno zahtjeva kao da su Muslimani nastali u Bosni a ne pokorili Bosnu .Misli silajdjiv da Amerikanci imaju pravo da odredjuju cije je sta ko kako pozeli , vidite da je i njima odzvonilo jer su se previse kurcili a taj Sili kako mu samo prezime govori misli da Obama je njihov i da sto god oni zinu dace im se zelja ispuniti ,malo morgen .Vise nema sile i sili je doso kraj. :smile15:

samo jedan mali deta
17-02-2009, 11:10
U prvom clanku na ovoj temi, "dobro obavesteni " Boljkovac tvrdi, da je u avionu punom oruzja koji se spustio na Pleso, bio hrvatski emigrant Josip Kikas !
Gospodinu inziniru Kikasu, koji je bio u tom avionu je ime Ante..?!

A kaze covjek da on zna sto prica.

Ajme tetko , kako te i ovaj Boljkovac zajebava.

Ma ne treba meni
17-02-2009, 12:12
ni Boljkovac ni Puhovski, ja sam bio tamo i znam sve.
Isprovocirali ste rat jer vam je trebao.
I sam Tudjman je jednom izjavio: "Da Hrvatska nije htjela rat, rata ne bi ni bilo"

Jasno je
17-02-2009, 13:36
da smo mi htjeli rat - kako bi ga inace bilo?

Mi smo ga htjeli u Hrvatskoj! Samo u Hrvatskoj!

Ali pitam se ZASTO uvjek rat bude u Hrvatskoj?

Zasto ne - recimo u Srbiji?

Dobro ovaj smo se puta ponasali malo mazohisticki i samo smo se htjeli izrusiti, izubijati, itd...

ali drugi - kad vise necemo moci izdrzati bez rata i klanja - to cemo napraviti (malo za promjenu) U SRBIJI!!

Tamo JOS nismo ratovali - da dozivimo i to.... KAKO je to malo i na tudjim terenima - a i za Srbe bi bilo nesto novo - da malo ratuju na svom terenu...

vidi
17-02-2009, 16:35
Tetko duduku ,ti se pitas zasto je rat uvijek u Hrvatskoj.
odgovor;
logika ti je ravna nuli kao i vecini hrvata ,jos se pitaj ,sada kad ste protjerali sve Srbe ,zasto pisete provokarivne grafite ,da bi izazivali Zla .Ilimozda neko od tih Hrvata koji to pise prizeljkuju da to sve bude Srbija jer mu je dodijala bijeda ,laz ,manipulisanje, kriminal, mito i korupcija ,lopovluk svih vrsta, pedofilstvo, te naksaze koje drzavu pretvorise u divljasvo.Vec zna covjek kad bi bila Srbija da bi se znao red.
-, a to da cete vi napasti Srbiju :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: mali ste i nedorasli ,mnogi su veliki i umisljeni nad Srbijom polomili zube a vi ste za srbiju iskompleksirana balavurdija koja ima zelju da je napadne ali nema muda.
Taj zapad kao sto znas se ceo srucio na Srbiju ,ali Kosovo sa oruzjem nisu dobili vec kad su postavili svog covjeka Tadica pa su politicki na silu oteli ali i to je kratkog daha.
Srbija za razliku od vas postuje sve narode i narodnosti ali ko to zloupotrebi tesko li njemu.Srbi jedva cekaju da ih vi napadnete od dragosti ce vam se predati i pkloniti kao u Oluji. :)) :)) Sta bi vi sve radili da vas ima nedaj boze koliko Srba bar deset miliona i jos po svijetu par miliona ,pa vi bi bili gori od hice ,zapad bi se treso na vasu pomisao :)) :)) a nebi morao ratovati za vase bolesne ambicije i tako sebi gaziti svoj ugled u svijetu. :smile16:

MENI?
17-02-2009, 17:19
LOGIKA ravna nuli? Ma nemoj!

Uglavnom - drugi put - kad necemo vise moci bez rata - U HR nemozemo sa nikim vise ratovati - Srba nema - a nas niko ne napada - pa onda cemo moprati izazavati opet neki rat - MORAMO - sta ces... na zapadu su svi u NATO-u - nece ici...Ostaje nam samo istok - i tako ce i biti! Srbe iz HR smo poslali kuci - a IstocnoDrinske ? Valjda u Crno More? Sta ja znam...

hahaha
17-02-2009, 22:53
jashta ,koja pusta
ustska mashta.

Koja ti
18-02-2009, 00:06
je to logika?

Vidjet ces - kad vise necemo moci bez klanja Srba - preci cemo Drinu...

HIT, HIT - and go back...

Svede
18-02-2009, 00:58
naravno da niste mogli poceti rat u Srbiji vec tamo gde ste mogli, a trebao vam je da se resite hrvatskih Srba.
Da ste isli mirnim putem, zahvaljujci vasem lobiranju (u cemu ste maheri), Vatikanu i Nemackoj, svet bi vas priznao i JNA ne bi imala kud vec da se povuce, inace bi se nasla u ulozi agresora.

Rat vam je trebao ne zbog medjunarodnog priznanja, koje bi usledilo sooner or later, rat vam je trebao zbog proterivanja Srba iz Hrvatske.
Proterali ste ih, ali ste platili cenu, i jos cete dugo da placate. Ideja o dovodjenju dijaspore na mesto proteranih Srba je propala. Niko nije lud da dolazi u onaj kamenjar iz bogatih zemalja sveta. Tucko se tu malo zajebunijo.

Ma covjece
18-02-2009, 01:51
NIKAKVA cijena nije prevelika za otarasiti se Srba...

A osim toga ukazali smo put Bosancima, Kosovarima, CrnoGorcima, Makedoncima... pa i Slovencima . da vas nismo u HR zaustavili ko zna kako bi Slovenija prosla...

pa vasoj
18-02-2009, 06:18
lazi nema kraja Kao da ste vi ispred Slovenije pa ste vi zaustavili :)) koga sta meljete kad pojma nemate o zivotu .sve sto znate znate lagati i klati ,za ostalo ste najgluplji idioti na svijetu.Otac nacije vam je rekao da ste stoka sitnog zuba ,jer blejite u krdu bez mozga.Eto su vam ta mijesta pusta ,jer i oni koji su se bili naseljavali u srpske kuce dozivljavali su razna prokletstva tako da je oteto prokleto bilo i ostalo.Kad ste naseljavali bosanske katolike u srpske kuce po Slavoniji ,bjezali su glavom bez obzira po stranim zemljama jer su pricali da su im budili jauci zrtava tih domacina.Zamislite koji ste zlikovci a da se jos ponosite sa time.

A gdje su
18-02-2009, 12:23
Tetko zavrsili SVI TI silni (500 000) protjeranih Hrvata? pa kojih 1 miliun muslimana? KO se je uselio u njihove kuce?

I na koncu? Milosevic i srpsko vodstvo sa SANU su htjeli SVE Srbe u jednu drzavu -i taj cilj im je najblize ostavrenju...

Ali su u postupku - (kao i 1914, 1941, 1991) SVI, prokleto ispusili...

Trevbalo vas je MAKNUTI sa lica zemlje da se vise NIKAD tako nesto ne ponavlja na "nasim prostorima"....

ti si
20-02-2009, 03:50
tetko izgleda u bunilu ,koji sad 500 hiljada protjerani Hrvata :)) jos ces reci da su to Hrvati sto su prebjegli u Srbiju :)) a onda da su 1945 u Jasenovcu pobili cetnici 700hiljada hrvata ili je tudjman postal od boga da ubija i progoni :)) :smile17:

kojim
20-02-2009, 04:00
vasim prostirima Tetko ,kad ste vi protjerani iz Irana ,vi ste na srpskim prostorima Tetko :)) a ti bi da svojatas tudje kao polubaraca sipci ,sto su izbjegli iz Albanije i sada otimaju srpsku zemlju.
To je istina tetko ,da vas ima kao nas vi bi nas do sada sigurno zbrisali sa lica zemlje ali posto vas ima koliko samo Beograd i okolina ima ,mi vas pozivamo sviju da dodjete kod srba na kafu,nema vas mnogo ,zato se od straha i mrgodite jer se bojite Srba onog koga se bojis njega najvise i mrzis ,to je oduvjek bilo i biti ce.
Srbi su ispusili 1914 a vi 1918 ..Srbi 1941 a ustashe 1945 a sada se ne broji jer je bio rat rasizma gdje je se i drugi nesrbi udruzili da uniste Srbe znaci opet dolazi ono da se Srbi i hrvato dogovore sami bez stari nacista ili na dvoboj sami bez cijelog svijeta. :smile17:

Bilo je
20-02-2009, 11:11
protjerano u jednom momnetu 500 000 (cak 700 000 jedno krace vrijeme) Hrvata.. a PERMANENTNO 1 miliun muslimana...

No od tih 500 000 je bilo 150 000 na dometu srpskog topnistva, ALI na oslobodjenom teritoriju HR. Od 350 000 protjeranih sa osvojenog podrucja (od Srba) se je vratilo kojih 200 000...

Uglavnom... vi ste zapocimali SVA ××××××... i na kraju najvise ispusili...

No... vidim da si poceo mijenjati imena na forumima... nemam vremena toliko se vrtiti a niti ne mogu razviti diskusije da te se NABIJA i tamo... ali kad naletim koji put... OSJETIT ces...

a ko
21-02-2009, 04:52
mijenja Tetko imena i koga ti nabijas jadna ti kifla :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Tu lazes na kilometre i kislis da si nekoga takeo sa tim bolesnim konjusarkim ritanjima :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: sta se ono preko brda prasi ,ide doro na magarcu jasi.Znas kad ste protjerani iz Irana izmislili ste prvo prevozno srestvo koje vam je i dan danas popularno tovar ili pod hercegovacki magarac :)) :)) :)) :)) na kojeg se nabijas svakodnevno :)) :smile06: :)) :smile16:

ovo ti je dobro
21-02-2009, 07:51
"protjerano u jednom momnetu 500 000 (cak 700 000 jedno krace vrijeme) Hrvata.. a PERMANENTNO 1 miliun muslimana... "

HAHAHHHHHHHHHAAAAAAAAAAHAHAAAAA

Pa lazove jedna, zar ima toliko ukupno stanovnika u BiH???

×××× ga, hartije (screen) sve trpi i nema sanse da pocrveni od stida.

sto te ovi smajlici
21-02-2009, 12:34
ovdje kolju cobane. opet si pio tu Slobinu sljivku.

Nazalost
21-02-2009, 13:21
Tetko - TO JE ISTINA! U Hrvatskoj je na momente bilo oko 700000 izbjeglica... Duze 500000 od tih 500 tisuca je oko 150 -200 tisuca pobjeglo od vaseg artiljerijskog terora - a 350 hiljada ste protjerali sa okupiraog podrucja. Vidis i tebi - kao zlocincu - Srbinu su te brojke nevjerojatne - ali one su takve! I zato se ja sprdama ×××××u Tudjmanu koji vas nekanjeno pusti kuci u maticu...

A u BiH ste protjerali oko 1 miliun muslimana (plus sta ste posilovali na desetke hiljada zenskih od 10-80 godina i pobili kojih 100-injak tisuca PLUS Muslimana... a to je oko 50% muslimanske populacije u BiH...

Da Tetko - cak se i ti ZGRAZAS - jer ni sam nisi znao... a sta bi UOPCE znao kad si "crpio vijesti" iz srpskih izvora...

____.....
22-02-2009, 20:17
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Tesko mi
22-02-2009, 20:33
te je goniti po drugim forumima... odnosno komentarima clanaka u raznim novinama - mijenjas imena i tesko te je nabiti u kut... jednostavno - nema covjek za to vremena.... prije nego si se okrenuo - nema nigdje nikog...

ALI TU na Vidiju - do besvjesti...