PDA

Pogledaj cijelu verziju : GRAFITI

ZIVIJA MRTVAC!
10-02-2009, 10:51
Tkalciceva ulica!
Grafiti.
Sveti Ante ako si u stanju,
uzmi STIPU a vrati nam FRANJU!
a pokraj toga:
Sveti Ante da se mene pita,
uzmi oba a vrati nam TITA!
:smile20: :smile20: :smile20:

verbalna poruka
10-02-2009, 12:14
jeba ti Tito mater

A zasto
10-02-2009, 13:22
tu debatirate o STRVINAMA!

PA - SFRY JE JE STRVINA da od nje nije ostalo NISTA - dakle pitanje je da li je i STRVINA?!

Dark Rider
10-02-2009, 16:02
Ostavite Druga Tita na miru. Bilo je mnogo bolje kada je on bio na vlasti.

Za koga je bio
10-02-2009, 18:59
bolji? Za mog oca ne...niti za majku, niti za masu rodbine...

Mnogi su se za Tita MORALI seliti jer posle NIJE bilo...

On je pervertirao zemlju...

Doveo je seljacine na polozaje a oni su od toga napravili dinastiju - i na zalost, njihovi nasljednici i dan danas imaju veliku vlast - a zbog toga je tesko naprijed...

Bili smo JAD -

Sjecam se ici u Trst i ponizavati se. pasti oci: Kupovati razni BOFL; traperice, autodijelove, bormasine, TV-s, jeftinu odjecu... i rznorzani OTPAD...

A onda smiljati nacine KAKO to presvercati u TITOVU YU...

JOOOJ koje smo bili seljacine u Talijanskim i drugim ocima... zaostali balkanezi...

Ne Tetko - danas je za vecinu bolje... Sposobni IMAJU sansu ici naprijed... seljacine i neradnici propadaju... zaostaju - a to je zdravije...

SVI idemo BRZE naprijed - drustvo ce s vremanom postajati sve zdavije...

vidim
11-02-2009, 06:14
ti samo sa jezikom ides naprijed a dupe ti osta nazad :))
Jeli i tebe Tito istjero pa nisi u matici ili se bojis tamosnjeg zivota. :)) Vidim sada vas vise van matice vec za vrijeme Tita ,vise vas od pola po svijetu kako da se niste vratili kad ste ostvarili tisucljetni san i dosla NDH vlast samo za velike hrvatine.
Onda si isao u Trst da se sramis pred Talijanima a sada hrvati idu u Bosnu da se strame Bosanaca :)) Sta mislis kakvi su u ocima bosanaca koji su opljackani sa svih strana .Cijeli svijet je pljackao Bosnu od Afrike do Amerike koja god je vojska i banditi prolazili nosili su sve sta je valjalo i sad ,hrvati se ponizavaju i idu tamo u kupovinu znaci da su jos nizi od bosnjaka .Kuzis teto :)) ili ti treba crtati :)) A te seljacine koje je tito doveo na vlast je prvi otac nacije.. kojeg si ti tako odlikovao pa onda ostali koji se bore za peet svojih koljena unaprijed a za druge hrvate i boli patak ili pimpek kako vi kazete.
Jadan ti teto kad ti je jezik brzi od pameti pa trabunjas ko da te je neko maljem zvizno po pol tikve ,totalno u bunilu :)) kad te druigi citaju nemogu da vjeruju da su ljudi u danasnje vrijeme toliko zatucani i neobrazovani a da se sluze sa kompom ,ipak je ljepse da se cita jedna obrazovana i tolerantna osoba a ne seljak ovcar kao ti. :)) :smile16:

Moj je otac
11-02-2009, 09:17
BIo VISOKO obrazovan - a 1945 je morao biti pisar jednom seljaku koji je imao 4 razreda osnovne skole - Posto nije bio komunista nego vjernik - NIJE mogao napreovati po sposobnostima... a sve te seljacine koje su za WW2 bile po noci u sumama a po danu kod kuce - su ugrabile svu vlast i sve polozaje... obogatili se i lovu prenijeli na drugu - sad vec na trecu generaciju... Koja na zalost JOS uvjek ima prevelik utjecaj - No s vremenom ce to biti sve manje...

Mene - istini za volju NIKO nije tjerao van - ja sam otisao jos za YU - (dakle fakat niti tamo me niko nije tjerao - da budemo iskreni) - NO, da je evolucija isla prirodnim tokom, moji bi roditelji imali polozaj i utjecaj u drustvu kakav su zasluzili svojim sposobnostima - a ja bi se kaio druga generacija sa tim u skladu razvihjao - a ne da se vrata otvaraju sinovima i kcerima sumskih seljacina iz WW2 u drugoj generaciji... Da li ti atko nesto mozes ukapirati? Tesko... Jer si vjerojatno i TI ta generacija...

A takav seljacki mentalitet je usao u pore cijelog drustva - i ? POSELJACIO ga je - nazalost i moju domovinu - TU je najveci problem u HR... dan danas... NO, stvari stalno idu na boljem ali TU je prekinut prirodni kontinuitet...
Bivsa DDR nece jos! za 50 godina uloviti zapadnu Njemacku - TOLIKI je to uzsan komunisticki virus...

primjeri
11-02-2009, 09:32
Tvoj otac bio "visoko obrazovan!
(vjerojatno su ga obrazovali na murvi) i pisao jednom seljaku!
Ta koliko danas obrazovanih pise ealjacima na polozajima, na vlasti, u saboru!
Govoris o strvinama!
Da li je i MESIC STIPAN strvina°
Ako jest, vrijeme je da ga se pokopa.
×××××NE, na murvi obrazovani (obrazirani???)

Nazlost
11-02-2009, 10:04
Stipe JE seljacina - donekle obrazovana, ali ipak seljacina...!

I najzalosnije je to da su ga Hrvati i drugi put izabrali...

No zalosno je i to da NISU imali dovoljno pametnog izbora - a sve zahvaljujuci bas cinjenici da su nesljednici "crvenih" imali prevelik utjecaj u drustvu i mnogo su se lakse nametnuli narodu - a i narod je bio prilicno zatrovan zivuci toliko dugo pod takvim utjecajima.. TO i oporavak od toga i tih posljedica zahtijeva najvise vremena...

Niste bas samo VI krivi za sve...

Za komunizam vas ne mogu IZRAVNO kriviti, ali NEIZRAVNO - jer da 27.03.1941 NIJE bilo, MOZDA bi zaobisli komunizam...KLANJE i sve sta je iz toga proizaslo...

@@@
11-02-2009, 16:55
-morate se vi hrvati suociti sa istinom da bi shvatili uzrok vase bolesti.Vas nije Komunizam poseljacio vec nacizam ,ustashtvo koje vas vodi u totalno divljastvo.
Poslije drugog sv,rata ,sta su ustashe mogle raditi do bijezati po stranim zemljama i raditi po sumama ili famama da bi se tako skrivali od pravde koja ih je samo tako mogla zaobici i nazalost su uspjeli ponoviti krvoprolice .S'obzirom da su ustashe pretezno bili hrvatska gospoda (nazalost ) sto to najvise hrvate sramoti ,znaci da su poslije bjezanja po svijetu ostali pretezno seljaci i tako se stanje nije ni do dan danas moglo promjeniti na bolje. :))
Vidite da samo vasi presjedavajuci zagovaraju javno mrznju i diskriminaciju medju ljudima .Kad ste culi da je vas predpostavljeni ustao protiv nacistickih grafita "Ubij Srbina" ili zapalit cemo Srbiju a ovamo kukate kako ste zrtve :smile17:
Komunizam je vas spasio a nikako vam nije zlo donio ,vama je komunizam dao vise nego ostalim a pogotovo Srbima koji su iz njega izasli najosteceniji i naivniji.
Imali ste srece sto su Srbi bili naivni pa su pored toliki zlocina dozvolili da im dodje Tito Hrvat na vlast koji je znao sta ce se desiti poslije njegove smrti pa je napravio podjelu i tako dijelio i srpsku teritoriju bez njihova pitanja .Ali Srbe je njihova dobrota i naivnost kostala po kozna koji put i tako ih dovela na minimum i sve kad bi vi neznam sta obecavali kod Srba ste sve shance potrosili sada neka se brine ko hoce za vas samo sto dalje od Srba. :smile07:

A kad ces
11-02-2009, 17:46
ti Tetko reci ovako:

Vidi mater mu - koji smo mi divljaci, primitivci, zlocinci -

U SKUPSTINI smo ubili 3 HR poslanika a ranili 5... Pa to niko nigdje nikad nije u svijetu napravio! Kako se mi mozemo cuditi da taj narod NIKADA I NIKAKO I NI OPOD KAKVIM UVJETIMA SA NAMA NECE ZIVJETI! Pa da sam ja bio Hrvat -odmah bi primio pusku 1928... i krenuo u Ustase u SPAS vlastitog naroda od te sropske posasti, divljastva i ponizavanja...

Daj jednom tako razmisli!

Daj jednom priznaj da ste najveci zlocincim, zavojevaci i divljaci na nasim prostorima i da su SVI problemi zaceti od vas...

TAKO komentiraj!
TO PRIZNAJ!
TO kazi!

hrvat sigurno
11-02-2009, 21:06
Ako ti ne pase shvati me ili zovi me i Srbinom i tako se svaki prozove koji misli suprotno od ustasa., ja kao Hrvat priznam da su ustase najveci zlocinci u Povijesti covjeka i to me srami kao hrvata .Ja sam Hrvat a ne ustasa ,kad mi netko kaze da su svi hrvati ustase kao da me sikirom zasijece.Ne treba zatvarati oci pred onim sto nas srami i optuzivati susjeda da je on taj ustasa a ustase da su apostoli koji zasluzuju za sto isusove vecere.to je suludo i to moze da cini samo onaj koji se srami svojih korijena .Treba kazati radi svoje duse i obraza Mi hrvati treba da se pokajemo i izvinimo za one zlocine koje su ustase pravile bilo kad,-ustase su sa Jasenovcem obiljezile Hrvatsku kao ustasku tvorevinu ,koja se nije nikada ogradila od tih zlocina vec naprotiv umanjivala i ponosila se i ponosi sa ustasama i njihovim zlocinima.
Eta ti sad Hrvatska je tu onakva kaku su je tili a di je zivot ,a di je sigurnost ,a di je postenje ,sve u dreku nemoze vecem a tu mi se nasli ,neki gastajbateri mrzitelji neistomisljenika soliti pamet i opravdavati svaki zlocin.
Sta ne stisnu muda pa ne dodju ziviti u tu domovinu koju reklamiraju kakvu oni zele a kad dodju ti gastajbajteri samo huskaju domace na mrznju i pale sto prije preko crte u svoje jazbine .
Dosta je hrvatima taki domoljuba koji zive da gledaju klanje i krvarenje ,kad klanje stane oni dolaze kupovati za djabe ono sto su ljudi krvavo stekli a to nikako hrvatski luzeri da shvate da je pametnom dovoljno jednom da ga kriminalac obmani.Za ovog rata se pokazalo da su mnogi hrvati ostali po stranim zemljama i da im nije stalo do te matice vec do izazivanja zla i pokolja.Zasto i dalje tamo sijede i istu pijesmu pijevaju jer im ide za rukom da manipulisu sa sirotinjom sa kojom ostvaruju svoje sulude namjere.
Nikad nije bilo gore stanje u Hrvatskoj kao sada .

ajde bre
12-02-2009, 08:23
kako mozes seljaka POSELJCITI!
Ne mozes ni katolika pokatoliciti,
ni ustasu poustasiti.......
ni budalu OPAMETITI!
RVAT OSTADE RVAT!

Nasa jadna
12-02-2009, 09:33
izbezumljena i suluda Tetko...

Daj se za pocetak opravdaj za srpske postupke od 1918 - 1934:

Dakle period kada su Srbi zajasili nahrvatsku, posisali ju, popljackali, podivljali, poseljacili i...

Ustase su se pojavile pposlije pokolja u skupstini 1928 - a prva akcija je bila 1934 u marsillesu kao osveta za pokolj 1928...

Ajde malo pricaj za pocetak o tom periodu...

Poslije cemo o periodu poslije toga...

hahehe
12-02-2009, 17:13
:smile06: :smile06: :smile06: koji si ti bolesnik ,psihoppata koji glamata bez mozga i razuma . :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :)) :)) :)) :smile06:

HHHEEEEHEHA
12-02-2009, 21:36
Cuj ti nasu Tetku?

HAHA - pa reci? Sta je tih 15-ak godina Srbija radila po YU - odnosno koncentriraj se na Hrvatsku...

Odgovori - ZASTO su se pojavile Ustase? Sta se je to dogodilo nekim Hrvatima?

Onda mozemo otvoriti pitanje od 1934 - pa do 1941...

Onda period od 1941 - 1945

pa onda poslije...

Ajde - daj malo... daj...

vidis
13-02-2009, 05:47
Tetko ja mislio da su ustashe nastale za vrijeme drugog sv rata ,a znaci oni postoje vijekovima ,auuuu koja je to sramota .Ti se tetko sa tim dicis .Kako Tetko znas sta je bilo 1918 a neznas sta je bilo 1941 ,za to vrimeme govoris da je bilo davno a kao za 1918 bilo kao juce :)) :)) :)) auuuuuuu koji si ti duduk i to onaj pravi ustashki tetko onaj koji poslije pokolja odmetne se u tudje zemlje u sumetine i ceka starost sa mrznjom prema Srbima.
Tetko ajde mi kazi zato ste uvijek na Srpsko dobro vracali zlim ,pa cemo onda ici korak po korak. :)) :)) :)) :smile06: :smile16:

Kakvi su
13-02-2009, 13:57
to Tetko komentari?

Koliko sam ti puta opisiavo SOK koji je nastao 1918 - kad su nam opancarske gedze PREPLAVILE domovinu, popljackala, posisale SVE sta se je posisati dalo - i onda??

je dosla jos 1928...'

Pricaj Tetko malo... od 1918 - 1928...za pocetak -

prvi ustaski udara je bio 1934 - OSVETA za 1928 - ali i pocetak borbe za otkacivanje od te istocno orijentalne posasti sta nam je okupirala zemlju...

AJDE!
13-02-2009, 14:49
RVATI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE !
I pokusajte se rjesiti kopruptne poreske mafije,posljedica "plamenog"
ucesca u Splitu, i dugova,
nove ×××××rije oko mirovina i prevare umirovljenika,
pokusajte smiriti pljackasku euforiju u cijeloj drzavi!
Ako vam to uspije,
NAPRID RVACKA!
ZIVIJA MRTVAC!

Ma pusti
13-02-2009, 16:06
ti to...ti si Srbin i navijas za tvoju zemlju!
Ti u Hr nemas sta traziti...

Reci nam kako je bilo od 1918 - 1928/

1934 - je bila prva konkretna AKCIJA/OSVETA...

Za pocetak...

To ti nama komentiraj - ti si tako i onako apartid - sta se HR tice...

69!
16-02-2009, 12:48
Za nekadasnja i sadasnja klanja i zlocine placate sada neimastinom, bolescu, gladju, siromastvom, gluposcu,
kantama za smece i KUNOM!
Sjebase vam vasi "ZNANSTVENI", "MJERODAVNI"
ono malo sto je od Juge preostalo!
Gospu od kamena ni u Medjugorju, ni na Kaptolu ne mozete jesti.
A glad, vlada glad, bjeda....
Lako je SANADERU,
on ima PASOS I PUTOVNICU!
Za njega je vazno da je u Austriji dobro i da talijanska gradjevinska mafija ürosperira!
Ljubo Cesic ROJS ga otvoreno naziva mafijasem, lopovom, kriminalcem, a on ga se boji tuziti za takve "uvrede"!
Zasto ispred toga bjezi
"VODJA DANASNJE RVACKE"?
Zar niste mogli bar jednog postenog naci?
Jednog slicnog SHEFU!

Pa imamo
16-02-2009, 14:10
tebe i SHEFA, ××××× li vam materina, blesavi cigani. :smile16:

Ne mogu
16-02-2009, 20:26
Nikako Tetko razumjeti - zasto samo meljes da bi nesto bez veze izmljeo....

U HR ima na stotine OGROMNIH super shoping centara - uvjek su prepuni - dve vrvi sa svom mogucom robom...

Samo meljes da zameljes da bi si malo olaksao dan...

Kako je stanje u matici? TO ti nama kazi - TO nas zanima... Evri je kojih 90+ dinara... nezaposlenost ide u nebo... ali kupovma moc je relativno porasla... skoro 50% Hrvatske - ali ipak skoro 9000 $ su Hrvati javi po glavi... nije to malo... ali ipak...

17-02-2009, 12:57
Da imate SHEFA bilo bi sirotinji bolje (90%) Hrvata!
A najebali bi RVACKI SKUTORI:
Ne bi bilo pljacke,
Vitezove bi se osudilo odmah,
bez zavlacenja i pred vlastitim sudovima.
Prestala bi NDH, svi lopovi bi dosli pred suda naroda,
Crkva bi, kao i svuda na svijetu dobila luksuznu poziciju da smije sve
osim politike, lazi, huskanja, pljacke .
Sve mafijase, ukljucujuci i one iz vlade, iz sabora, iz Ustavnog suda, sve koruptne kriminalce-pozatvarati osuditi.
Opljackano vratiti narodu, hotele, otoke, ceste, vile, firme,stadione
................................
onda bi se moglo reci:
NAPRED HRVATSKA!
Zivio Shef!

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

a ZABORAVIO
17-02-2009, 13:45
Si reci - STA bi bilo sa Srbima?

Motika u dupe i katapult iza Drine...