PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvat pisao „Živeo Šešelj” po Vukovaru

Kukavicko jaje
04-02-2009, 22:39
Autor grafita „Živeo Šešelj” i „Smrt Hrvatima” i drugih uvredljivih parola koje su poslednjih nekoliko dana osvanule u Vukovaru je Hrvat, saopštila je vukovarska policija.

Zbog sumnje da je na vratima lifta i u liftu u jednoj stambenoj zgradi u vukovarskom naselju Olajnica ispisao grafite uvredljivog sadržaja, policija je uhapsila četrdesetdvogodišnjeg hrvatskog državljanina iz Vukovara.

U tom gradu su ispisani brojni grafiti, među kojima „Vukovar je crno-beli grad”, „Smrt Hrvatima”, „Smrt ustaši”, „Živeo Šešelj”, „Živela Srbija”, „Ovo je Srbija”, „Kosovo je Srbija” i „Dobro došli u Republiku Srpsku - svi ste vi Srbi”.

Uhapšeni autor grafita biće tokom dana priveden istražnom sudiji Županijskog suda u Vukovaru, najavila je policija.

Policija je i pre šest meseci ustanovila da je osoba koja je, uoči obeležavanja godišnjice hrvatske vojno-policijske akcije „Oluja”, nepremerenim grafitima oskrnavila spomen dom na Ovčari, hrvatske nacionalnosti.

Kad su Zagrepčanina Darka Radelića (44) na suđenju, na kojem je osuđen na osam meseci zatvora i obavezno psihijatrijsko lečenje, pitali zašto je ispisao grafite, on je odgovorio da je bio ljut kad je čuo da neki u Vukovaru govore srpskim jezikom. (Tanjug)

==================
Svede, boga ti, da li si mislio na te grafite po Vukovaru kada si mi prigovorio pre neki dan?

eto vidis
05-02-2009, 12:13
NI SVI HRVATI NISU NENORMALNI!

Ja znam
05-02-2009, 12:21
da je bio jedan Hrvat koji je prije nekog vremena iz nekih svojih razloga ispisivao neke takve ×××××rije - NO, toga je bilo manje - i to nije bio slucaj ovoga tu...

Hrvati NE znaju cirilicu - a ova cirilica je bila razvijenija... (rukopis)

Znamo mi dobro za srpske provokacije po istocnoj Slavoniji - TAMO im perverzno srpstvo nije izbijeno kako je trebalo i kako je bilo na jugu - KLINOM - te motikom u dupe - preko Drine u 3 P.M. - i zato imamo tu perverziju na Istoku, te provokacije i APARTHEID ("ravnopravan") - gdje se srbski zlocinci slobodno secu... i povremeno ispisuju ×××××rije poput ovih...za to trebamo zahvaliti ×××××u Tudjmanu...

NAPOLEON
05-02-2009, 18:19
je svojevremeno rekao:
"....ne volim izdajnika, ali ga trebam!"
Oni sluze svemu i svakome!
I kod njih nikad nije jasno da li je za skrabotine kriv Seselj ili Tudjman ili
se izdajica moze kupiti za novac, strah, nagon......
Kako da je
pisao je Jovanovic Zmaj:
"....izdajico, sram te bilo!"

Pa mi imamo
05-02-2009, 21:28
Rezultat "sukoba" na "nasem prostoru".
Mi smo dobili SVE! A vi?

IZGUBILI SVE!

Doduse ne da nije kostalo - JE, ali? na kraju je vas kostalo najvise! DALEKO najvise1

A da je bilo mnogo izdajica . budi siguran da bi rezultat bio drugaciji. Ti trebas jos znati da su mnogi jos bili OSAMUCENI Yugom - da se nije bilo lako tako brzo probuditi -

Slicno kao 1948 - kad je Tito hapsio i kokao STALJINISTE ko zeceve - JER nije bilo vremena sa njima lijepo razgovarati - to je bilo pitanje zivota ili smrti -

Zato su padali grkljani i mrakovi su zderali - nazlost - vidim da je tu bilo vise Hrvata nego sto sam znao i pretpostavljao... NO - Staljin je u svoje doba imao STRASNU PETU KOLOONU, a opet je ispusio -

Tako i vi!

jao
05-02-2009, 21:34
mujmune konjusarski koje ti gluposti valjas :)) Hrvati ne znaju pisati cirilicu :)) Mljadi mozda da i neznaju ,ali taj tvoj konjusar sa 42 godine cirilicu zna ko i svaki Srbin koji tamo zivi ,ako ih uopste vise i ima.Vi htjeli priznati ili ne ta vasa mljada ustashka demokracija je mljada i ima jedva 15godina a sve do nje ste ucili i cirilicu i uzicko kolo i cacak, i od pjevusili Od Vardara pa do Triglava. :)) :)) tako kad vam geno prorade vi ste u stanju i djavla sokirati koliki ste monstrumi.i Djavo se zgraza na vase zlocine i podvale. :smile17:

GLUPANE
06-02-2009, 18:14
Taj Hrvat koji je pisao "ziveo Seselj"
to je PETOKOLONAS.Izdao vlastitu drzavu, domovinu, zajednicu!
Vjerojatno naka nepismena, ali od neprijatelja placena, kretencina!
Takvi su skutori. Za pare bi prodali i oca i sestru i "divicu", a kamo li ne bi to malo drzave koju niti razumije, niti voli, niti treba.
Sigurno jedan od onih koji se za vrijeme
"domovinskog Rata" nisu na racun Srba stigli da se "skuce"!
TO JE PETA KOLONA, BUDALO!

GLUPANE
06-02-2009, 18:16
Vjerojatno neka nepismena, ali od neprijatelja placena, kretencina!
Takvi su skutori. Za pare bi prodali i oca i sestru i "divicu", a kamo li ne to malo drzave koju niti razumiju, niti vole, niti trebaju.
Sigurno jedan od onih koji za vrijeme
"domovinskog rata" nisu na racun Srba stigli da se "skuce"!
:smile18: :smile18: :smile18:

GLUPANE
06-02-2009, 18:17
Vjerojatno neka nepismena, ali od neprijatelja placena, kretencina!
Takvi su skutori. Za pare bi prodali i oca i sestru i "divicu", a kamo li ne to malo drzave koju niti razumiju, niti vole, niti trebaju.
Sigurno jedan od onih koji za vrijeme
"domovinskog rata" nisu na racun Srba stigli da se "skuce"!
:smile18: :smile18: :smile18: