PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvatska da igra bez gledalaca

Gordon Braun:
02-02-2009, 23:12
Britanski premijer Gordon Baraun smatra da bi trebalo zabraniti prisustvo publike na utakmicama koje kao domaćin igra Fudbalska reprezentacija Hrvatske.

Britanski "Observer" prenosi Braunov stav da Hrvatska nije dovoljno kažnjena za rasističke ispade kojima je bio izložen engleski igrač Emil Heski.
Braun veruje da je to bio "najgori primer rasističkog incidenta u sportu u poslednje vreme", ističući da je "rasizam apsolutno neprihvatljiv i da je već naneo puno štete fudbalu u mnogim područjima".
"Osim igranja pred praznim tribinama, iza zatvorenih vrata", Braun smatra da bi Hrvate trebalo kazniti i na druge načine, ali nije precizirao na koje.

U intervjuu sa predsednikom vlade Velike Britanije ulogu gostujućeg novinara imao je igrač ekipe Mančester junajteda i engleske reprezentacije Rio Ferdinand, koji je bio među najžešćim kritičarima, kako je rekao, "majmunskog oglašavanja" koje je deo gledalaca u na zagrebačkom stadionu "Maksimir" u septembru 2008. godine upućivao tamnoputom Heskiju.

Nakon što se Braun zauzeo za veće kažnjavanje hrvatskih navijača (Hrvatski fudbalski savez je nakon incidenta sa Heskijem kažnjen sa "samo 15.000 funti"), Ferdinand je podržao jače kažnjavanje rasističkih provokacija, naročito nakon što su Španci za takav incident kažnjeni sa samo 35.000 funti.

Zaboravio
02-02-2009, 23:31
Si Tetko, kao i nas Gordon, da su najveci rasisti, nacisti i huligani UPRAVO engleski navijaci! No razlog sta je to Gordon rekao je dokaz da JOS ne mogu zaboraviti kako ih je Hrvatska izbacila iz svjetskog provenstva! Pobjeda u ZG-u i onda usred Londona - i... ADIO, a Rusi ponudili svakom HR igracu MERCEDES ako pobjede Englesku i tako omoguce Rusima da udju - no nasi su igraci (iako su i BEZ pobjede bili kvalificirani) igrali za DOMOVINU a ne za mercedese...Iza njih su Rusi, pa onda masu drugih...pa onda jos drugih... pa Srbi - nazalost u zadnje vrijeme ih nema nigdje je nemaju kud ici - Srbije nema na nikavim natjecajima - a kad je i ima - sta je rijetkost - to kosta love ici i gledati utakmice - Dodju u HR popaliti HR zastave ili provocirati na druge nacine - dobe malo batine - zaplacu i tako... poslije Srba (na DINAMOVIM) utakmicama mozda dolaze BBB-ovc... ali ne na medjunarodnim vani -

GORDON BROWN
03-02-2009, 09:18
Ima moc!
I bez obzira da li su "njegovi navijaci" i najgori i najdrskiji, on ne zeli VASE NAVIJACE,
BBBB,
TORCIDU,
VORIJA i njegove ispade!
I kad on to kaze, onda je tako.
Bar vi kao sluge znate da se gazdu mora slusati.
A uvijek je bilo
TKO JE JACI, TAJ TABACI!
Kazu maleni jebaci!

Jednostavno
03-02-2009, 10:06
On je vrlo slab gubitnik...

narocito mi je bilo drago kad smo ih u Londonu prebili... a njima je bilo "biti ili ne biti" a mi smo vec bili kvalificirani... no IPAK smo doveli Ruse na turnir (koji su JEDVA pobjedili Maltu sa 1:0)...

A sta on ima "ne zeljeti"... MI ne zelimo njih - Sta su oni???

BUDALO MEDJUGORSKA
04-02-2009, 14:19
Oni su ONI sto vama "kisu daju"!
I najobicnija njihova sprdacina , ako zele, mora kod vas biti zakon!
Zato, nemojte ish ljutiti (srditi!)
×××××NE!

Englezi
04-02-2009, 18:53
Nisu bombardirali NAS - nego VAS!

ako su nas i
05-02-2009, 12:18
bombardirali, ne mogu nam zapovjedati,a vama da se naredi i govna jesti,
po Afganistanu, Iraqu, Palestini...tamo koljete s njima, to vi kao sluge morate!
Ceka se samo da vam neke vece konkretnosti narede Slovenci!
I tu se mora slusati.
Sluga je sluga, tako je rodjen i tako ce i crknuti.

AUUU cuj ti
05-02-2009, 12:26
nasu Tetku... "Oni su nas bombardirali ali nam ne mogu zapovijedati..."

Oni vam UVJEK zapovjedaju, a ako vi necete slusati zapovjedi - slijedi ili:
Bombardiranje
ili blokade:

Viza (UVJEK NA SNAZI, DOK ne pocnete POTPUNO slusati),
kapitala, trgovine, naucne razmjene... itd... Imate da lovite Mladica do zadnje misje rupe po Srbiji...

Ugodno ste iznenadili Karadjicem - to jos niti danas ne razumijem... Kad Mladic dodje u HAAG donijet cu zakljucak...

Ma pitajte SHEFA
05-02-2009, 15:55
on sigurno misli da ovoj budali, i pored svih i savjeta i odluka da se iz RVACKE napravi HRVATSKA, nema pomoci.
Taj ce u svakom drustvu, u svim vremenuma i u najnovijoj drzavi ostati primjerna ××××××.
Ali i takvih mora biti da bi se mladjoj generaciji objektivno moglo pokazati kakve ×××××× nova HRVATSKA ne treba!
:smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

Koliko ces
05-02-2009, 19:55
jos Tetko izdrzati -

TOLIKA bol - a NIKAD, i NIKAKO da se smanji... samo gore i gore -

Domovina sve dalje i dalje

Sve nedostupnija...

JOOOJ -

....zapitaj Sefa za savjet...mozda on moze pomoci...

hahaha
05-02-2009, 21:12
to ti teto iznosis svoja licna iskustva :)) kazem ja da tebe istina najvise boli. :))

hahaha
05-02-2009, 21:12
to ti teto iznosis svoja licna iskustva :)) kazem ja da tebe istina najvise boli. :))

Ja pitam SHEFA
05-02-2009, 22:00
Kad ces SHEFE da mi popusis kurcinu?Mora da si umoran pusiti te male vlaske pimpeke.
Poslije mozes ici preko Drine u tri picke materine. :smile06:

Ali prvo
05-02-2009, 22:46
da se najedes HR sperme do GRLA!

69
06-02-2009, 08:13
JADNA KATOLICKA BUDALO!
I to bez GLEDATELJA!"
:smile18: :smile18: :smile18: