PDA

Pogledaj cijelu verziju : Srba sve manje!

TRI PRSTA (3%)
24-05-2002, 20:19
Stazić: Mnogi su se Srbi izjasnili drukčije
* HSP: Vijest o smanjivanju broja Srba jedna je od boljih u posljednje vrijeme * HDZ: Popisivanje stanovništva prema UN-ovim standardima
Iako podatak o tome da je Srba u Hrvatskoj danas jedva nešto više od četiri posto nije službeno objavljen, zastupnici su se jučer njime služili kao gotovom činjenicom. Budući da je stanovništvo u Hrvatskoj popisano prije više od godinu dana, a podaci još nisu objavljeni, u političkim je krugovima informacija o broju Srba doživljena vrlo ozbiljno i odmah je izazvala različite komentare. Neslužbeno se može čuti kako postoji bojazan među vladajućim strankama da će objavljivanje toga podatka izazvati kritiku međunarodne zajednice, a u HDZ-u primjećuju da će to onima koji su neskloni Hrvatskoj poslužiti kao prvi pravi dokaz da je Tuđman etnički očistio Hrvatsku od Srba. Oporba komentira da je ideja o povećanju broja srpskih zastupnika u Saboru s jednoga na tri ili četiri zastupnika, koja bi se provela novim izbornim zakonom, zapravo pokušaj koalicije da preventivno utiša ljutnju međunarodnih krugova. No, zastupnici koalicije u javnim su istupima vrlo realni i kažu: popis je popis, na rezultate se ne može utjecati.
- Nezgodno je komentirati neslužbeni podatak, ali ako uzmemo da je to točno, onda treba uzeti u obzir što je sve na to moglo utjecati - kaže SDP-ov zastupnik Nenad Stazić. - Sigurno je da se dio građana koji su se izjašnjavali kao Srbi ili Jugoslaveni sad izjasnio drukčije, što je njihovo pravo. Osim toga, ne može se zanemariti da su mnogi građani napustili Hrvatsku, a u tom kontekstu je važno kako se ostvaruje pravo na povratak.
Stazić smatra da konačan broj srpskih zastupnika nije primarno pitanje jer i jedan ponekad može govoriti kao tri. No, važno je da manjine imaju svoje predstavnike u parlamentu jer imaju posebne potrebe i probleme. Staziću nije jasna najava Milorada Pupovca da Srbi neće priznati rezultate popisa, jer su oni jednostavno činjenica.
Za šefa HSP-a Antu Đapića vijest o smanjenju broja Srba jedna je od boljih u posljednje vrijeme, koja pokazuje i to da su hrvatski Srbi i Jugoslaveni prihvatili Hrvatsku za svoju domovinu i počeli se izjašnjavati kao politički Hrvati. "Odbacujem optužbe o etničkom čišćenju. Srbi nisu nestali, već se više tako ne izjašnjavaju. Na primjer, od 120.000 deklariranih Jugoslavena, tako ih se izjasnilo manje od 100", kaže Đapić i dodaje da je podatak o četiri posto porazan za Pupovca, ali dobar za Hrvatsku.
Vladimir Šeks, potpredsjednik HDZ-a, podsjeća na to da je Zakon o popisu stanovništva napravljen prema standardima UN-a, prema kojima se ne popisuje osoba koja je najmanje godinu dana neprekidno odsutna iz zemlje. Mogućnost da broj srpskih zastupnika u Saboru poraste, Šeks dočekuje s protupitanjem nije li dvojbeno da neka manjina bude privilegirana, a Hrvatska ima ustavnu odredbu o jednakosti svih manjina. Pupovčeve optužbe da je Hrvatska etnički očišćena od Srba, Šeks doživljava kao nastavak njegove sofisticirane i perfidne optužbe protiv svih hrvatskih vlasti, a posebno HDZ-a. Pupovac svjesno prešućuje da su mnogi Srbi otišli jer su bili pripadnici JNA, ili su sudjelovali u oružanoj pobuni, ili su pak poslušali zapovijedi svojih krajišnika da nakon Oluje odu iz Hrvatske, kaže Šeks.

Freds mamsfucker
24-05-2002, 20:21
Krstit ce se sa tri prsta od Negotina pa do Trsta!

previse...
25-05-2002, 16:38
...ali 3 % se moze tolerirati!

Urša
26-05-2002, 12:59
Negotina!?!....ma daj!!..probaj nas malo jače zaplašit´. :) :)

Hercegovci
26-05-2002, 16:13
Cak 4%.....nije moguceeeeee!!!!!!!

Momci..."na posao"!
:smile07:

Ne treba vise...
26-05-2002, 16:15
...cuo si Hercegovcu sta kaze Djukic!

" Nikad vise necemo biti neposlusni".

Ako se tako ponasaju, imaju buducnost u HR...ali OPREZ!!

Hercegovci
26-05-2002, 23:42
Ko je Djukic????
Zaista prijatelju..to sto kazes je mozda ljudski gledajuci,na mijestu...no sto ce bit'u jednom slabom trenutku neopreza!?
Opet krvavi rokenrol....Hrvati ce nudit krv,a braca srbi "ritam",ne znam prijatelju....!?

Zanima me...
27-05-2002, 02:07
...koliki je postotak Hercegovaca u Hrvatskoj?
Da li netko zna?
Mozda ne bi bilo loše da se sada rješimo tih govana i svedemo njihov postotak ne jednu razumnu cifru?

U pravu si...
27-05-2002, 02:09
...mozda je doslo vrijeme.

Hercegovci su gori od Srba.Kad malo bolje pogledas,Hercegovci i jesu Srbi.

Hercegovcu>>&g
27-05-2002, 08:04
>>>iskreno da ti kazem, prijatelju, uvjeren sam da je njima osovina pukla, vjerojatno permanentno, ali nikad ne mozes biti siguran, zato sam napisao "OPREZ".

Budemo li imali dobru vojsku NIKADA nece biti problema...oni napadaju samo kad su visestruko jaci...nikada kad suparnik ima oruzje...

E moj Fredu...
27-05-2002, 10:51
...njih se vi bojite HA? HERCEGOVACA!

Gradjani Hrvatske
27-05-2002, 13:21
Mi smo ogorceni hercegovackim terorom,ali kako smo se rijesili Srba vjerujemo da cemo se rijesiti tako uskoro i Hercegovaca.

Hercegovci su najgore zlo koje je moglo zadesiti Hrvatsku.Nek idu u svoju Hercegovinu.
A tko nece-zna se.

Imam ja vise pravo na svoj Zagreb nego ti posrani i zatucani gangasi.

Gradjaninu H....
27-05-2002, 19:23
...a ko je prvi stao u obrambenme redove? i zaustavio JNA koja je isla preko Hercegovine na Split?...
Ne zaboravi to....

Hercegovci su
27-05-2002, 20:01
stoka gangaska i ne uklapaju se u hrvatski mentalitet i hrvatski duh.
Oni su srbi i imaju i pjesme i obicaje kao srbi.
Samo maltretiraju nas prave Hrvate i oduzimaju nasu hrvatsku imovinu.
Djubrad se rasirila,ali nece jos dugo.

Njihov mentalitet,bahatost i arogantni bezobrazluk pomjesan sa seljanijom koju ispoljavaju na svakom koraku nema mjesta u Hrvatskoj koja je kulturna zemlja.

Hercegovci
28-05-2002, 16:24
srbine...zapamti,di god u Hrvatskoj budi vise od 4% srbijanaca..tu cemo bit'mi,da "reguliramo"! :smile07:

Slazem se
28-05-2002, 18:15
da bi Hercegovci trebali van iz Hrvatske.
Oni su ustvari Srbi i nemaju tu sto traziti.

Hercegovci van!

hercegovce...
13-06-2002, 19:58
...mojenjaju imena u PRAVA sad:
Domagoj, Tomilsav, Kresimir i sl. Smiri se...malo...

TAKO IH...
14-06-2002, 21:45
...je sbe manje - kao u Sloveniji! Zar ne FRED? Kako ces se ti izjasniti na iducem popisu??

Ko kaže????????
16-10-2003, 18:53
http://www.rcp-brcko.com/mladic/mladic07.jpg

Malic
17-10-2003, 07:33
Ma bit ce vas sve manje...budite sigurni... :))

Srbin je lud...
17-10-2003, 07:47
...Malicu,dal'je moguce ne vidis nista
jesi li ocoravio
izadji malo iz dvorista
zar si sve zaboravio?

Srbin je lud
Srbin je proklet
jednom ga ubijes
on 'oce opet

Zar su ti vrane mozak popile
il' su ga dobro isprali
Vi Hrvati i Tito kopile - dzelati
a zrtve ispali..

..pa s obzirom da sam i lično svojim očima video u Zagrebu parole tipa:

"Vratite nam naše Srbe,dosta nam je hercegovaca!"

nešto se puno i ne bojim za našu sudbinu
nego me je nešto strah za vas,kud ćete i šta ćete..jer...

Srbin je lud
Srbin je proklet
jednom ga ubijes
on 'oce opet

http://www.rcp-brcko.com/srbija3.gif

...........
17-10-2003, 08:29
Mozda vas neki zovu, ali tocno znamo da necete doci, jer vas je strah. Savjest vas valda pece...(savjest kod srbina?)...Evo jos se nijedan auto sa YU-registracijom nije pojavio u HR...jer znate sto vas ceka...

pogledaj dom svoj
17-10-2003, 08:57
ehejjj čobane...

ovog leta,avgust mesec,lično ja,moja supruga,dvoje dece,moji otac i majka,
mojim Hyundai Santa Fe-om,sa BG tablama,
od Batrovaca do Zagreba,tri dana po celom Zagrebu,pa preko Karlovca,Gorskog kotara,u Crikvenicu,pa Rijeku,Pulu,i na kraju mesec dana u Poreču,jel' tamo imam imovine od vremena kad ste bili još
BEČKI konjušari...

Niko da se naslonio na auto,a ne da ga je lupao...
Obišao sa njim sve,Umag,Piran,Rovinj,bio u Sloveniji,vratio se u Beograd namerno preko Knina,Gračaca,Udbine,Korenice,Slunja,Vojnića,Vrgin mosta,Gline,Dvora na Uni,Bosanskog Novog,Prijedora,Banja Luke,Prnjavora,Dervente,Modriče,Bos.Šamca,Brčkog,B ijeljine,Rače,kući za Beograd

Stao u Gračacu ,ima neki restoran,ali nemogu se setiti imena,ali imam na slici,jer sam se slikao dole,jeo vam ličku jagnjetinu,obišao Plitvička jezera
sve sa Hyundaijem se velikim BG na tablama i oznakom SCG...

U pretprošlu subotu i nedelju
o4./ 05.10.2003.g. sam bio istim tim mojim Đipom,na svadbi sestrine kćerke u
Karlovcu...vozio sam Vam se kroz sred države..od Batrovaca do Zagreba,pa dalje levo ka Karlovcu...

Neznam šta je poenta Tojoj laži..jer sam putem sretao još automobila sa SCG tablama..jako puno SU,NS,čak i NI,KG..
BG je bilo nekoliko u Poreču za mog letošnjeg boravka dole..

Ići ću i opet,pa nek crknu svi srpski dušmani...Možete nas za ××××× povuć'..

Volusine katoličke..
17-10-2003, 09:38

Gde ste "SIVONJE",jel' pojela maca jezik
uhvaćeni da lažete i ××××te bez veze,onako samo da nije u vama

Volusine katoličke...

"Evo mene opet,da vam kvarim san.."

Raduk
17-10-2003, 09:44
Neda mi se citati tvoje dugacke komentare ali vidim da te istina boli i da kipis...Nastavi cedo...Izvoli... :) :) :) :) :)

Biću kratak
17-10-2003, 10:22

hyrogliphick
17-10-2003, 10:33
Vec bolje, ove hiroglife i onako niko nezna citati...

Žderite se...
17-10-2003, 10:51
http://a332.g.akamai.net/f/332/936/12h/www.edmunds.com//pictures/VEHICLE/2002/Hyundai/100003408/005362-E.jpg

Neće moći moja...
17-10-2003, 11:21
kršna Lika,
zavoljeti nikad katolika,
zavoljeti nikad katolika...

xxxxxxxxxxxxxxx
17-10-2003, 13:55
:)) :)) :))

Na put se spremam
18-10-2003, 06:14

Večernji list,18. listopada 2003.

PETER SEMNEBY, ŠVEDSKI VELEPOSLANIK I ŠEF MISIJE OESS-a U HRVATSKOJ, GOVORI O NAJVAŽNIJIM POLITIČKIM PITANJIMA ZA BUDUĆNOST HRVATSKE

Povratak Srba važniji od suradnje s Haagom

"Povratak srpskih izbjeglica treba postati strateški cilj Hrvatske, jer bez rješenja toga pitanja ulazak u Europsku uniju nije moguć"

Sa švedskim diplomatom, veleposlanikom Peterom Semnebyem, šefom Misije OESS-a u Hrvatskoj, razgovarali smo o političkim pitanjima koja su najvažnija za budućnost Hrvatske te su ujedno dio mandata Misije OESS-a.

Smatra li OESS da je izručenje generala Gotovine ključno pitanje za ulazak Hrvatske u EU?

- Misija OESS-a nije u položaju da određuje kriterije za ulazak u EU. Ono što mogu reći jest da je puna suradnja s Haaškim sudom veoma važna za Hrvatsku, jednako kao i za druge zemlje u regiji. Pitanje suradnje s Haaškim sudom je jasno. No, postoje i drugi uvjeti za članstvo u EU koji traže najveći angažman na razini cijelog društva, kao što su povratak izbjeglih, pravosuđe i prava manjina.

Povratak srpskih izbjeglica nije prijetnja, nego prilika i nužnost. Vidjeli smo Vladinu spremnost da se pozabavi tim pitanjem tijekom zadnjih godinu dana. No, treba rješavati konkretna pitanja i provoditi odluke. Najbolji primjer za to jest problem stanarskih prava i oduzete imovine. Povrat imovine podrazumijeva, inače, vraćanje gotovo oko pet tisuća kuća. Usto, otprilike 20 tisuća zahtjeva za obnovu čeka na rješavanje. Tu je i povratak stanova osobama koje su do rata imale stanarsko pravo. Vlada je već prekoračila rokove za povrat imovine. Pet tisuća stanova i kuća još je zauzeto. Očekujemo da će se uskoro nadoknaditi šteta vlasnicima koji nisu dobili svoju imovinu u zajamčenu roku te da će se stambeno zbrinuti bivši vlasnici stanarskih prava koji se žele vratiti. Potrebna je kvalitativna promjena političkog odnosa prema problemu povratka. To pitanje treba postati strateškim nacionalnim ciljem, baš kao što je i učlanjenje u EU strateški nacionalni cilj. S obzirom na to da je povratak izbjeglica uvjet za priključenje EU, logično je da i on treba postati strateškim ciljem. To zahtijeva snažnu posvećenost svih dijelova političkoga spektra rješenju toga problema kako bi poruka stigla do svih izbjeglica u njihovim trenutačnim boravištima izvan zemlje.

Smatrate li da su vlasnici stanarskih prava i dalje diskriminirani?
- Nositelji jesu. Riječ je o onim vlasnicima stanarskih prava koji su iz bilo kojeg razloga napustili Hrvatsku i sada se žele vratiti. Njima dosad nije omogućeno nikakvo stambeno zbrinjavanje odluče li se vratiti. To je vrlo ozbiljno pitanje, koje još nije riješeno. Očekujemo, kao minimum, da svima onima koji se vrate bude osigurana naknada ili zamjena za stanove koje su imali.
Vlada je u četvrtak prihvatila novo izvješće o povratku u posljednje tri godine. U izvješću se navodi kako je financijska potpora međunarodne zajednice nedostatna. Treba li međunarodna pomoć biti veća ili se Hrvatska treba osloniti na vlastite resurse?
- Europska je unija dala dosta novca za povratak i obnovu putem CARDS programa. Ali hrvatska Vlada mora sama podnijeti najveći dio financijskoga tereta. Političko vodstvo mora osigurati potreban novac te stvoriti uvjete koji mogu pridonijeti uspjelijem povratku. Povratak izbjeglica snažna je politička obveza. To znači da bi političko vodstvo trebalo stvoriti takvu atmosferu koja će poticati, a ne blokirati te odmagati povratak. Jednom zasvagda to treba riješiti. Ponavljam, najvažnije ja za rješenje toga problema osigurati povoljniju društvenu klimu za povratak, odnosno osigurati da društvo bude otvorenije i pristupačnije za ideje povratka izbjeglica. To bi značilo približavanje hrvatskog vrijednosnog sustava vrijednostima kakve danas vladaju u Zapadnoj Europi. To su sudjelovanje, otvorenost, tolerancija. Hrvatska mora izgraditi multietničko, stabilno društvo.
...itd....itd.....itd.....
[IMG]http

interesantno je...
18-10-2003, 08:06
...da se Srbi PONOSE sa ovakvim im tipovima. Oni su za njih HEROJI! To samo po sebi govori o njihovom mentaliteteu, nacinu razmisljanja i rezoniranja...

Ja cu reci da je taj covjek - primitivna divlja srpska seljacina - nanio neuporedivo vise stete (zajedno sa drugim vozdovima!)Srpskom narodu, nego narodima koje je "stetio".

on i takvi su vas vratili kojih 100-injak godina u nazad. Nas ste ostetili za kojih 20-ak. Mi smo sad presli nivo 1990! A vi niste jos na 1945!

Zamislite samo kakav image imate tu na forumu, u HR, BiH, SLO, EU i svijetu! Kad cete se otarasiti toga?? A sve su vam je to - jadnici - donijeli ovakvi tipovi...da ne nabrajam poznata (u svijetu, a ne samo lokalno!) imena...

PETER SEMNEBY
18-10-2003, 09:13

"Povratak srpskih izbjeglica treba postati strateški cilj Hrvatske, jer bez rješenja toga pitanja ulazak u Europsku uniju nije moguć"

Hrvatski komentar:

"Ja cu reci da je taj covjek - primitivna divlja srpska seljacina.."

ali ×××× ga kockasto društvo:

JJJoooojjjjj al' će da vas karamo!

pa mi cemo...
18-10-2003, 18:39
...prihvatiti nesto sirotinje...otpaltiti im penzije da nekakop zbrinuto umru...to je cijena koju ozgleda moramo platiti...

A vi?? Gdje je vas ponos? Kraljeznica?
Odjebani, popljuvani, zasrani, porazeni i pobljuvani...molite dozvole (vize) podvrzete se svim provjerama, i vracete se u USTASKU vam zemlju po?? Komad kruha...kojeg vam matica ne moze osigurati...
Koji ste vi narod... tog nema nigdje!

Pa ja bi radje krepo nego se tako moljakao i ponizavao...

TO je...
18-10-2003, 18:41
zemlja blagostanja, progresa i buducnosti!

i ....
18-10-2003, 18:42
...×××××A - univerzalnog - tetke i tetka! mene Freda!

i manje...
19-10-2003, 17:35
...i manje...

Ko nas zavadi mater mu! '

Daljnji komentar je suvisan!

Promidžbeni kut
19-10-2003, 17:42
http://www.kapaljka.com/smijeh/smijeh10/bigimages/oglas.jpg

Hrvati!

Evo malo vašeg EPP.

Hercegovci
19-10-2003, 17:55
Auuu vidi auta,Bog te ××××...Harmonikas,reci mi broj ziro racuna da ti posaljemo koju kunu,da se vise ne sramotis sa tim trndekalom.
A jesi dzeger da ga ××××s,pa mi za to ne bi ni plug svezali,a kod vas takva auta prolaze kao "inovacija",e Harmonikasi dokle ce te bit' sprdnja ovog svita! :smile07:

Hrvat,šuti serem!
19-10-2003, 17:58
http://www.kapaljka.com/smijeh/smijeh4/bigimages/0005.jpg

bolan
26-10-2003, 05:41
za mene ste jedna govna koja jednako smrdite na primitivnost i nacizam , niti ste vi iz hrvatske bolji od hercegovaca niti oni od vas =govno govno jednako dva samo sto jos jace smrde.Kazu nemoze hercegovac biti covjek ma koje vjere bio on je fasisoidan , ajde neka bude a zasto su i u Hrvatskoj isti takvi svi od hrvata ,srbina do madjara, znaci da je drustvi te zemlje po tom pitanju bolesno.Bosna je bila primjer cijelom svijetu kao se covjek ne gleda po kozi vec po karakteru.Pa vi sad razmisl;ite kome smo sve mogli da smetamo . :smile07: :smile10:

bolan
26-10-2003, 05:42
za mene ste jedna govna koja jednako smrdite na primitivnost i nacizam , niti ste vi iz hrvatske bolji od hercegovaca niti oni od vas =govno govno jednako dva samo sto jos jace smrde.Kazu nemoze hercegovac biti covjek ma koje vjere bio on je fasisoidan , ajde neka bude a zasto su i u Hrvatskoj isti takvi svi od hrvata ,srbina do madjara, znaci da je drustvi te zemlje po tom pitanju bolesno.Bosna je bila primjer cijelom svijetu kao se covjek ne gleda po kozi vec po karakteru.Pa vi sad razmisl;ite kome smo sve mogli da smetamo . :smile07: :smile10:

Dokaz
27-10-2003, 08:39
Srbi su najveci nacisti. Oni su sve zemlje drugih vjera napali...Posto je magedonija isto pravoslavna nju nisu.

bolan
30-10-2003, 07:14
svi smo mi sada i gubitnici i dibitnici samo treba ukljuciti mozak u funkciju.U mostaru ce se ujediniti fakulteti nema vise ; hrvatski ili muslimanski .Bosna mora biti kao nekadasnja Jugoslavija primjer za druge .Hrvatska ce morati vratiti ljude na svoja ognjista i osigurati im jednaka prava ne samo srbima vec i ostalim narodima , nesmije se niko osdjecati ugrozenim bilo gdje u 21 vijeku, ako misli da je ne izoluju kao nekad Albaniju.
Srbija ce morati stvoriti vladu nacionalnog povjerenja i kreniti dalje, a Kosovo cenajvjerovatnije biti u satavu Srbije jer Evropa nema kuda daide sa tim malim drzavama ili ih pripojiti vecim ili ce biti velika briga za sviju.

bolan
30-10-2003, 07:14
svi smo mi sada i gubitnici i dibitnici samo treba ukljuciti mozak u funkciju.U mostaru ce se ujediniti fakulteti nema vise ; hrvatski ili muslimanski .Bosna mora biti kao nekadasnja Jugoslavija primjer za druge .Hrvatska ce morati vratiti ljude na svoja ognjista i osigurati im jednaka prava ne samo srbima vec i ostalim narodima , nesmije se niko osdjecati ugrozenim bilo gdje u 21 vijeku, ako misli da je ne izoluju kao nekad Albaniju.
Srbija ce morati stvoriti vladu nacionalnog povjerenja i kreniti dalje, a Kosovo cenajvjerovatnije biti u satavu Srbije jer Evropa nema kuda daide sa tim malim drzavama ili ih pripojiti vecim ili ce biti velika briga za sviju.

Sokoll
30-10-2003, 10:07
Za dom braco za slobodu borimo se mi!

jer je
03-11-2003, 14:29
Hrvatska je nacisticka zemlja

srb=naci
03-11-2003, 14:33
Srbija je nacisticka zemlja. Istina je da je i u HR bilo nacista ali to je bilo prije 60 godina. A Srbi su prije 10 godina i sada na ovom forumu dokazali da su jos uvijek veliki nacisti...Bas ste vi nasli nekoga osuditi..hahaha...stvarno ste smijesni... :))

FREDINA NOCNA MORA
03-11-2003, 21:14
...je pri kraju pameti...racunam na jos koji dan i u komi je - garantirano.

Jos nisam vidio nekog Srbina koji se toliko pozrtvovno -
do posljednjeg daha bori za srpstvo.

Sve je napustio i podredio borbi za svoj sveti narod...

Neka ti je sa srecom - sinko, samo steta ti je - jer je bitka odavno izgubljene -

Srpstvo je propala stvar... isto kao i jugoslavenstvo!

Samo srpstvo je jos gore...pobljuvano, popljuvano, izopaceno, izolirano...itd...

i cudite
19-11-2003, 03:25
se kad vam Srbi tu podju nizati. :smile08:

Ali Srba je...
19-11-2003, 19:40
...sve manje Fredo, SVE MANJE!!!
Definitivno u Hrvatskoj!!

Haso
20-11-2003, 00:50
Sve manje Srba a vi sve dalje od EU, ili ce Srba biti sve vise u Hrvatskoj, a vi postati normalna zemlja.

Ali, nije toliki problem sto Srba ima manje u Hrvatskom (neko ce se tim problemom vec pozabaviti), vec je problem sto i Hrvata i Srba ima sve manje na ovoj planeti.
Pa ×××× ga, da radite prave stvari, umesto sto ××××te na internetu, situacija i nebi bila tako crna.

to je
25-11-2003, 19:22
---sigurno , istina je vec tu .Srbi su ludi koji budu cekali na ponovno ustasko klanje , trebaju se kloniti tih zvijeri jednom za uvjek.Blago onom ko je dalje od vas blize je Bogu. :smile09:

...
26-11-2003, 11:05
http://www.mvp.hr/images/05-o-hrvatskoj/foto%20galerija/foto30.jpg

svidja mi se...
27-11-2003, 12:20
...ovo sa slikama...

evo jos jedne!http://www.mvp.hr/images/05-o-hrvatskoj/foto%20galerija/foto21.jpg

Srbija,lSrbija
27-11-2003, 12:51
http://members.aol.com/jiotta2000/pict10.jpg

Srbija,lSrbija
27-11-2003, 12:51
http://members.aol.com/jiotta2000/pict10.jpg