PDA

Pogledaj cijelu verziju : moj Citroen C3 je tu!!!!



totalno neodlucni
17-05-2002, 02:40
bok svima!
eto dosao je i taj dan,moj citroencic je tu.iako mi je to bilo malo cudno,otkud tako brzo.iako sam ga vec prije 4-5 tjedana narucio,ovdje je pocela prodaja 27.04.i eto u utorak me nazvali iz salona,herzlichen glückwunsch ihr auto ist da!!!ok,nije da sam odmah razumio,al opet skuzio sam.jucer ga registrirali,i danas sam imo priliku napokon moj citroen da vozim.joj sta ljudi upadljivo gledaju,ko da nikad vidli auto nisu.kako je samo tih,kako se lijepo daju brzine saltat,ma nesto neizrecivo.jos nikad lijepsi i bolji uto vozio nisam.samo se nadam da ce to i potrajat,a ne da nakon tjedan daa u servis moram.e imam jedno pitanjce.jel se mora zbilja pazit kak se vozi prvih 1500 km,tako barem pise u knjizi..mislio sam da se to kod novih vise nemora???? :smile11:

Girrari
17-05-2002, 03:04
o neodlucni ,koji si ti kreten,kako si mogao dati te pare za to govno od auta.koji si ti imbecil,sigurno si i ×××××,jer,koji normalni muskarac bi vozio tako sta

Calibra Zender
17-05-2002, 03:08
tako,tako,oh kazes moj citroencic,e jesi ×××××cina.misljenja sam da samo krelci i najveci debilani mogu kupit takvo smece od auta.crkni budalo!!!

ankica
17-05-2002, 04:49
ljudi!!!

na calibru sam navikao ali girrari....

ovakve postove nisam ocekivao


boze sacuvaj!!!

ankica
17-05-2002, 05:10
malo sam procackao po ostalim forumima i vidio problem.........neki krip se logira pod tudim imenima

nadam se da ovi gore postovi nisu stvarno vasi

Dr. Strangelove
17-05-2002, 07:07
Da fakat kaj ste napali čovjeka! malo je ženskast pa kaj! ...kaj onda velite na ljude tu u HR koji se zaduže do grla, dignu kredu od 10000€ i onda kupe novi Polo bez ikakve opreme... e to je inteligencija!

Calibra Zender
17-05-2002, 07:31
Ovaj post od gore iznad nisam ja napisao. Žao mi je što netko očito uspijeva upadati na forum pod mojim nickom i onda ×××× i vrijeđa. Pa valjda je do sada jasno ljudima na forumu da nikada na prvu loptu ne idem džonom. Jednostavno to je bez veze. Stvarno mi je žao što se dešavaju ovakve stvari. A osim toga proteklih 10 dana sam bio bez kompa. Jučer sam došao doma i eto veselja, netko pljuje pod mojim nickom. Opet se ograđujem i nadam se da je ipak nekome bar bilo čudno odakle moja iznenadna vrijeđanja. Jasno je da to nije mojih ruku djelo.

Webmasteru opet apeliram na tebe da se riješi problem oko ovih posotva.


JEDNA STVAR PO KOJOJ VIDIM DA SE RAZLIKUJU MOJI POSTOVI OD OVIH VULGARNIH JE U TOME DA MENI IZNAD MOJIH POSTOVA PIŠE I FUNKCIJA "EDIT" PA IH MOGU KASNIJE EDITIRATI, ALI KOLIKO VIDIM TO NE PIŠE IZNAD VAŠIH NICKOVA KOJI STE REGISTRIRANI PA NE ZNAM DA LI SE MOŽE PO TOME UOPĆE RAZLIKOVATI! A OVE POSOTVE KOJI SU PROSTAČKI I KOJI VRIJEĐAJU NAŽALOST NE MOGU EDITIRATI. DA MOGU ODAVNO BIH TO SVE OBRISAO.

Još jednom molim da se postovi koji sadrže bilo kakve uvrede ili provokacije, a koji dolaze "od mene" odnosno pod mojim su nickom da se uzimaju u najmanju ruku s rezervom. JER STVARNO IH JA NE PIŠEM. NETKO TJERA BOLESNU ZAJEBANCIJU!!!

mc
17-05-2002, 08:21
Good lick totalno neodlucni, cestitam i ne daj da ti itko pokvari veselje. Sto se tice uhodavanja motora, neki proizvodjaci "srede stvar" prije nego sto auto predaju kupcu, a kod drugih ostaje na kupcu da laganom voznjom prvih x km uhodaju masinu u kojoj se nalaze posebna ulja za tu namjenu. Stoga, ako su ti rekli da moras njezno do prvog servisa - poslusaj jer u protivnom mozes napraviti dosta veliku stetu (i to na novom motoru...). ;)

Girrari
17-05-2002, 08:33
jel calibra,sta ××××s koji ×××××,mislis da ti neko vjeruje,mene si izvrijedao kretencino,sad nezna kako bi se izvukao pa sad ono,"netko mi je ukrao nick",ma da, sta kenjas!

Dr. Strangelove
17-05-2002, 10:26
mislim da ovo gore uopće nije pravi Girrari... pravi je neki skroz cool lik koji ne pljuje po svemu i svakome... tak da već možemo po stilu pisanja skužit kada nas ovaj gastarbajterčić ××××...

Jure
17-05-2002, 10:54
Bok ekipa.Evo malo da vam se javim poslje dužeg vremena.Ma kako vas nije sram? Kako vas nije sram jadnici.Čovjek vam je napisao da je kupio C3 i traži mišljenje od vas.Ljepo vas pita sve.A vi? Samo ga nešto vrijeđate i filozofirate i pričate o svemu,samo ne o onome što gospodina zanima i zašto smo tu na forumu.Jedini mu je MC odgovorio za motor i vožnju u početku.Ma sram vas bilo. Odgovaram gospodinu koji ima c3:samo slušaj što ti kažu u servisu i ne brini.Vozi polako prvih 1500 km, ne više od 3000 okretaja,a poslje postupno polako diži okretaje.Neće onda biti štete na novom motoru.Kupio si dobar i ljep auto. Pusti jadnike(baš jadnike) na miru. Pozdrav i do ponovnog kontakta?

Mazda
17-05-2002, 12:01
Svaka čast "totalno neodlučni", kupio si lijep autć, i meni se sviđa njegov koncept!. Nego reci šta ima od opreme, koje je boje, koji motor??... Sada još samo staviš malo "veče" alu felgice(ako ih več nema) i bit če bomba!.

Calibra Zender
17-05-2002, 12:12
Tako je Dr.Strangelove, ali nadam se da nisi niti mene prerano osudio. Jer nisam niti ja zadnji prostak ovog foruma!


p.s.nadopunjujem post samo da kažem da ovaj "moj" slijdeći post NIJE moj i molim webmastera da ga obriše jer očito Zvoncheto i dalje piše pod mojim nickom!

Mazda
17-05-2002, 12:18
"Jure" ima prav, te prve kilometre moraš voziti "nježno" tako da sve skupa ljepo "sjedne" na svoje njesto. Baš o tome ti ovisi koliko ćeš kilometara napraviti u dubokoj starosti, i još jedna stvar sto puta ponavljana, dok je motor hladan nikada ga ne tjeraj u visoke okretaje...

fran
17-05-2002, 17:12
alo Jure, pa zar ne kužiš da se među forumovce ubacio pacijent koji istim nickovima provocira i prostači. Ima lijeka i za njega....

VR6
17-05-2002, 18:30
Ako pise da se treba razraditi, onda je tako... Inace fin auto, mislim izgled, za ostalo ne znam, valjda je i ostalo ok.

Calibra Zender
17-05-2002, 18:33
ma sta se treba razradit.××××× te u usta ×××××ne jedan.samo ga nagari,ja ti kazem.ovi svi usrani debili nemaju pojma

totalno neodlucni
17-05-2002, 18:53
puno hvala svima na savjetima. pokusat cu tako.a bas bi rado malo jurio,al sta je tu je,ali 1500 km,za to trebam 2 mjeseca.joj kako cu kuci vozit.za 2 tjedna se vracam u hrvatsku.pa necu se valjda na autoputu 80 vozit?koji se to psihijatrijski slucaj logira pod tudjim imenima?ja sam odmah skuzio da to nisu pravi kalibra i girari.to bi skuzilo i malo dijete,pa jel iko ikad cuo od njih dvojice takve bedstoce?

exclusive
17-05-2002, 20:15
"TOTALNO NEODLUČNI" Čestitam i puno sreće. :smile06:

Stevo_
17-05-2002, 23:29
totalno neodluceni meni osobno se autek bas i ne svidja ali mi je simpa. sjeo sam u njega na auto showu pa sam se malo razocarao. nekak mu je ler sjeban, bar se meni tak ucinilo, rucica je vukla na desno i bio je jako tvrd mjenjac u leru. makar mislim da je to bio utjecaj ×××××× koje su isle saltat brzine a nisu kuplung stisnule.

alfa099
18-05-2002, 20:37
Sorry Stevo_, ali nekak nislim da se mjenjač ne isprobava na Auto showu na izloženom autu! Nekak ipak mislim da se to radi na test vožnji...

M_7
19-05-2002, 00:18
a jebga nemojte se ljutit na stevu ipak se jos uci decko o autima... tek je poceo :))))

Stevo_
19-05-2002, 09:49
alfist nema frke. znam da ti auti na showovima nisu bas najbolji, zapravo vjerodostojni za isprobavanje. rado bi isprobo auto na test voznji ali jos moram pricekat vozacku kojih gpdinu i pol:)

Stevo_
19-05-2002, 09:50
sorry zaboravil sam da si ti alfa×××.

totalno neodlucni
20-05-2002, 17:29
bonjour,cammerades,ili tako nesto.eto mene opet se javljam,od subote sam odvozio 1600 kilometara.bio sam malo francuskoj,najbliza mi ovdje,smo 30 km do granice nisam mogao dugo cekati .iduci tjedan prva inspekcija pa onda za hrvatsku.jako mi ovdje dosadilo
u parizu ih ima vec na stotine,a bas sam misio kako cu se tamo malkice pravit vazan,zgodjusne francuskije ,mozda koju upoznat,al ××××s ih nista od toga,one neznaju njemacki(neznam ga ni ja nesto)a francuski jos i manje. :) .neznam u kakvom ste to c3u sjedili al u mom se super salta,sve divno,jedino me smeta obrtomjer,koji se takorec i nevidi,ko da ga i nema.jedino me malo cudi.kako to da nije potrosio ni mrvice ulja?????iz pricanja znam da skroz novi auti i do 2 litre ulja na 1000km potrose.pisalo u novinama!!!a i govorili mi ljudi. :smile11:

Stevo_
20-05-2002, 18:36
totalno neodluceni ma ja sam malo sjedil u c3-u na auto showu. bil je auto vec sav razmrdan i za bacit auto showa pa sam napiso kak mi se ucinil. ali nije mjerodavno ocjenjivat taj auto. dok dodjes u hrvatsku onda ce trebe padat:)

meca
20-05-2002, 20:02
c3 bas i nije neka pila pa stoga ne znam cemu toliko oduševljenje, ali sto se mene tiče glavno je da je vlasnik sretan :)

594krešoah
20-05-2002, 20:18
totalno neodlučni! imam u planu kupiti novi auto krajem godine i c3 je jedan od kandidata.vozim trenutno saxo i zadovoljan sam ali ovjes lupa, previše za moje uši.daj molim te javi kako c3 upija neravnine na cesti, dali je ovjes tih ili se čuje donji postroj, sigurno je udoban. :smile08:

totalno neodlucni
20-05-2002, 22:17
kod ovog nista ne lupa,prakticki se uopce necuje da vozi.al to dosta ovisi od stanja cesta.posto ovde nema niti jedne rupe na cesti,nisam nista cuo.al sam cuo na televiziji gdje su ga testirali po svakavim cestama,da je jako udoban i da nema nikakvih cudnih zvukova unutra.al,c3 se bas nemoze usporediti sa saxojem jer je kao prvo dosta veci,dulji, visi, siri,a kao drugo puno moderniji,ipak su tu 7 godina razlike od predstavljanja saxa i c3a.moj ti je prijedlog da sa svakim autom koji ti je u uzem izboru napravis probnu voznju al sam,bez ikoga i tad ces najbolje cut jel sta lupa,i sve ostalo(e,dal je to kod nas moguce,jesam dosta puta gledao aute po salonima,al zbilja ,nikad se nisam raspitivao za probnu voznju).i ako se odlucis za c3 kupi malo bolji paket opreme.(npr. exclusive.klima automatik,radio s cd-playerom,maglenke,citavo cudo airbag-ova,podesavanje volana u svim smjerovima etc.al nemoj samo kozu,e to je glupost,em je glatka,em glupo izgleda u malom autu(npr.kod Alfe 166 izgleda perfektno).prtljaznik je bas super,ima onaj modutop,mozes ga na sve nacine pregradjivat,e kao zadnje nemoj kupit svijetlo plavi,NIKAKO.svi koje sam dosad vidio,pa i moj su svijetlo plavi :)

laik
21-05-2002, 03:53
opce nemrem zamislit c3 neke druge boje

stvarno,sve slike su bile sa svijetlo plavim

Jure
21-05-2002, 06:54
Ej bok ljudi."Totalno neodlucni" reci mi koji si motor uzeo u svom c3.Pozdrav!

totalno neodlucni
21-05-2002, 15:33
bok!
pa kupio sam ga s motorom 1.4 naravno benzinac,nije mi se dalo cekat kraj ljeta i motor 1,6.
danas sam bas u prolazu vidio svijetlo zeleni c3.znaci ima ih i u drugim bojama :)) :)) :))

Jure
22-05-2002, 08:18
Bok."totalno neodlucni" samo mi reci kako si zadovoljan sa performansama tog motora.Naime i ja ću imati isti motor u 307, a ona nije puno teža od c3 iako bi čovjek na prvi pogled rekao da je.I kolika ti je prosječna potrošnja.Bok.

KS
22-05-2002, 08:40
slabo je to ipak jači ipak bolje ide, a potrošnja nebitno veća zbog boljeg odnosa težina-ks

?
22-05-2002, 08:40
GDJE ?

594krešoah
23-05-2002, 06:09
totalno neodlučni. koliko si platio auto? imaš li cijene drugih modela c3 i cijene dodatne opreme?

totalno neodlucni
23-05-2002, 08:42
moj trosi oko 6 litara na 100km,iako je prvih 200 km trosio oko 9,al pise da je to normalno,pa onda ide sve manje i manje,i manje.
cijene su ti od 11300€ za 1.1 bazni model
zasad najskuplji 1.4 exclusive 14.300€
pa jos ako hoces ko ×××××× ja navigator ca.1500€,metalik lakiranje 350€,i sl.
mislim da je dizel 1.4 HDI jos malo skuplji(u exclusive varijanti)
pogledaj si cijene na
www.citroen.de
pa klikni na modele,pa na c3,pa na configurieren,mozda to isto ima na www.citroen.hr

Ayala
23-06-2002, 20:37
http://www.citroen.hr/Galerija.asp?auto=C3

Predivan,romantični autić:Jednostavno auto sa dušom.

594krešoah
28-06-2002, 18:53
totalno neodlučni! kako ocjenjuješ zvučnu izolaciju ? vozio sam ga neki dan i mislim da je bolje nego kod novog pola. kakva ti imaš iskustva.dali ti odgovara visok položaj sjedenja, čini mi se da sjedala nemaju dovoljno bočnog oslonca, ovjes je udoban i tih, javi se ! :smile06:

totalno neodlucni
28-06-2002, 19:08
bok!
zvucna izolacija je super,auto je jedan od najtisih u klasi ako ne i najtisi kojeg sam dosad vozio.u svakom slucaju je tisi i od novog pola i od fieste.sto se tice sjedala,pa moj ima elektricno podesavanje sjedala,mozes ga pomicat u svim smjerovima,ima milijun polozaja ;)
naravno nisu to RECARO sjedala pa da super drze u zavoju,ipak to nije trkacki auto, :)) nego vise auto za smirenu gospodsku voznju.auto mi vec ima preko 4000 km,i mogu reci da nisam pozalio ni sekunde sto sam se bas za njega odlucio.nemam nista protiv VW- ili Forda isl. ali njihov design se sa C3 nemoze mjerit.

mytbyte
29-06-2002, 14:10
Evo, danas sam bio na danima otvorenih vrata u Citroenu i vozio sam C3!!! :-)
Moji ustisci: vozio sam SX verziju sa HDI motorom (1.4 75 KS) i neizmheno se iznenadio: zvucna izolacija je fantasticna, motor se pri nizim okretajima uopce ne cuje, a kad se jace stisne, zvuci (molim da me se ne kamenuje, ali tako je!) - sportski! A tako i ubrzava!
Mjenjac: nesto neobicnije nisam u zivotu sreo: kratak, potpuno lagan - dakle NIKAKVOG otpora nema, samo ostavlja dojam pretjerane plasticnosti, kao, uostalom, i cijela unutrasnjost. Podvozje odlicno, samo glasnije lupi na ostrim porecnim neravninama ali drzzzzi cestu...
Jedino sto mi se ne svida je dojam jeftine plasticne igracke iz Getroa, kao kad kupis veliki auto-ig××××× na pedale za klinca! Recimo onaj poklopac na gornjoj armaturi ispred suvozaca stvarno izgleda prekrhko! Moduboard je jos "gori" i klepetaviji. Moj ex-Matiz imao je kvalitetniju plastiku. S druge strane, ima tu nekog rezona, jer fakat mozes otici u self-service praonicu u Spanskom i oprat ga iznutra spricanjem!
Al onaj mjenjac - majko isusova, nikad nisam sreo nista slicno! Stvarno gust...nikakav napor nije potreban! Klizi kao - znate vec ono, unutra, van :-)

Pozdrav

Buki
30-06-2002, 13:57
A mjesta ima za tri patuljka. Inace vrlo solidan auto. Uživaj :) :)

Stole
30-06-2002, 17:04
Jel ima zlatne boje C3 za kupit?

mytbyte
30-06-2002, 17:40
Da, to sam zaboravio spomenuti...mjesta je stvarno malo straga, to je nesto sto si Citro nije smio dopustiti. U doba kada jedan mikro-auto poput Matiza straga ima toliko mjesta za noge da i sa skupljenim koljenima ne dodirujes prednja sjedala, u C3 ih moras rasirit da koljena budu s lijeve i desne strane prednjeg sjedala. A prednja sjedala kos imaju i udubine za koljena s straznej strane naslona. Shame! Zato sam i odustao od C3. Pa nemrem imat auto za 13000 EURA koji je straga skuceniji od peglice. Dodao sam zato 3000 EURA na kredu i sad imam Toyotu Corollu! Al to ne znaci da mi nije zao za C3...Dovraga, Citroen, trebalo je samo malo vise paznje. ×××× tih 50 l vise gepeka od konkurencije!!!

594krešoah
30-06-2002, 21:00
totalno n. mislim da živiš u njemačkoj, pa molim te reci mi ako znaš dali tvoj c3 ima drugačija sjedala od c3 koji se prodaje u hrvatskoj i općenito ima li razlike od c3 za njemačko tržište od ovih za hrvatsko.pozdrav iz vinkovaca. :smile08:

mytbyte
30-06-2002, 21:10
kresoah

u EU se prodaje i verzija exclusive sa koznim sjedalima i volanom (misim i mjenjacem), a kod nas ima dvije vrste presvlaka za sjedala, ovisno da li uzimas X ili SX opremu.
Jako me ljuti kaj u osnovnoj verziji X nema moduboarda, ladice ispod suvozacevog sjedala, pretinaca na naslonu prednjih sjedala (vjerojatno ima veze s vrstom presvlaka), a nema niti putnog racunala! Grrr!

ajatolah_I
30-06-2002, 22:27
Pa kupis SX onda :))
Ma nego meni se isto cini da je auto preskup malo za klasu u koju bi trebao upasti izgledom. Netko rece da osnovna verzija dodje 11300 eurica - Jel to istina? Nekako mi se cini da su ipak trebali ici s necim ispod 10 kao pocetnom verijantom. Inace mi je auto bas fora, jedino mi je plastika unutra djelovala nekako bez veze kad sam ga gledao u salonu al to je onako dojam nabrzaka.

mytbyte
30-06-2002, 23:14
ajatolah (valjda onaj izvorni :-)

Pa, X oprema je 9900 EUR za 1,1 l benzinac od 61 KS, 11700 je za X 1.4 HDi!
Plastika je ostala ista, dakle, tipa igracka. nije da je sad to nekaj strasno, al zakaj onda kosta ko polo koji (ipak, nerado priznajem) ima kvalitetnije i skuplje materijale u unutrasnjosti. C3 je slicniji Puntu, idejno i na svaki drugi nacin! Zakaj toliko ne kosta??? A Citroen i slovi kao marka s povoljnim cijenama! Vidi cijenu Picassa pa mi reci mozes li dobiti jeftiniji i opremljeniji monovolumen?

totalno neodlucni
02-07-2002, 00:27
bok!pa da zivim i u hrv. i u njemackoj,malo ovdi malo tamo.to se tice auta za njem.i za hrvatsko trziste,mogu ti reci da se auti puno razlikuju.o sjedalima bas i neznam ali sve u svemu u njemackoj dobijes vec u basis izvedbi puno vise nego kod nas.jer je ovdje velika konkurencija.pa ko hoce prodat auto mora vise i ponudit,al zato je osnovna cijena oko 11000 eura,a kod nas vec od 9000 mozes kupit c3.neko je napsao da u c3 ima puno plastike.pa da to je istina.ali nije nista nekvalitetnija nego u konkurenata :fiesta,polo,corsa,etc.ipak su to mali auti pretezno za grad,pa ko ti jos gleda na to.sto se palete boja tice,postoji i zlatna metalic,zelena metalic,lucia-blau(plava metalik)itd.

Štef iz Bedekovčine
18-12-2002, 14:39
Do nas vijesti dugo putuju, ampak sam tek sad saznal da si kupil auteka. Ker ti želim sve ono kaj si sam želiš tudi pa ugodno vožnjo i sretan put :smile06: