PDA

Pogledaj cijelu verziju : SPORTISTI

2009
19-01-2009, 11:12
da li ovi pakleni i vatreni dolaze iz Hrvatske ili iz pakla?
I ako ne dolaze iz pakla, sto je vjerojatno, tko ih onda tamo gura i zbog cega? Da li su "paklene" navike iz neposredne proslosti nagoni za agresivnim igranjem, nedostojnim ponasanjem, za divljim ispadima na rubu sporta, a là BBB.........
Zataskavanja, skretanja pozornosti na nevazne dogadjaje, demagogija kao u najgora vremena Goebbelsa!
Njegovi "sportasi" su nosili na odorama mrtvacke glave - bili pakleni!
:smile18: :smile18: :smile18:

Ti si
19-01-2009, 15:37
×××××n nad ×××××nima.
Joj vlase,da ti ga je strpati u usta. :smile16:

uvijek viteski
19-01-2009, 21:02
vatreno, pakleno,
na stadionima,
sportskim dvoranama,
ostalim sportskim borilistima,
..............................
samo mnogi zamjenjuju sportska natjecanja u vlastitoj vatrenosti
sa paklom Jasenovca!
....................
Po tome su i oni u Haag-U
VATRENI, PAKLENI!!

A kakve su
19-01-2009, 23:06
krvolocne ptice sa dvije glave?
AZDAJE.(krvavi orlovi)
Jadni mali vlasi, dok ste imali Jasenovac bilo vam je lijepo.
Tko se mze pohvaliti sa podzmnom zeljeznicom i centralnim grijanjem?
Srecni srbi i to u tudjoj zemlji, da im ××××s mamicu.

2009
20-01-2009, 08:52
E to je vec nenormalno. U prirodi postoje nenormalnosti, zmija sa dvije glave, sijamski blizanci cak i kod ljudi,ali te bioloske nenormalnosti se moraju akceptirati i ne mogu se kaznama popraviti.
Orlovi, azdaje to su fetisi, dakle nesuvisle zelje primitivaca iste vrijednosti kao medjugorska gospa koja place krvavim suzama.
Fascinacije za primitivce ili za uspjesan cirkus!
Osim toga niko ni ne tvrdi da Rvati nisu primiotivniji od Srba.
KAZNJAVATI SE MOGU I MORAJU ISPADI KOJE LJUDI MOGU I MORAJU SANKCIONIRATI, BEZ OBZIRA NA TO DA LI SE RADI O PAKLENIMA ILI BBB:
Uostalom sjeverna tribina u MAKSIMIRU je pakao!
:o :o

Da neka
20-01-2009, 10:38
SAD dodju Delije ili kako se vec zovu - kako su dolazili u maju 1990... DODJITE SAD! Da vas vidimo!

Pa sad
20-01-2009, 11:56
vam ne trebaju Delije.
Zar niste jos ocistili policiju od Srba?

Policija je
20-01-2009, 12:59
ociscena jos 1990... odnosno svedena na razuman broj... kojih max 5% Srba...mislim da nije niti toliko....

Ali Delije su dosle zato jer su ZNALW da je policija u HR srpska.... ne bi se oni niti 1990 usudili da to nisu znali...

Hajde ne budali,
20-01-2009, 23:25
ne uci tataka kako se prave deca.

Zar taj dogadjaj vec nije vidjen prilikom paljevine Rajstaga?

Comoon, dosli 2000 delija da ratuju protiv 60.000 purgere dzepova punih kamenica i ostalih ratnickih rekvizita????

Istu sramotu ste ponovili u Poljudu kada ste jurili Partizanove igrace da ih bijete. Tada nije bilo na stadionu ni grobara ni delija.
Naravno, trebalo je ocistiti i Split od srpskih policajaca.

Fekalijo, postoji snimci, posteje izjave zvanicnih lica, postoji izjava policije, postoje ocene i kazne tadasnjeg FSJ, postoji common sense ili ti logika zdravog razuma - 2.000 golorukih vs. 60.000 naoruzanih!
Sta hoces jos?

Pa nemoj meni SRAT i LAGAT, pamtim dogadjaje veoma jasno i dan danas, i bio sam tamo.

Uostalom, da su delije krive, kaznili bi Zvezdu a ne Dinamo.

Eto i to je jedan zesci "biser" vaseg domovinskog rata pored onoga kada ste jurili Partizanove igrace po terenu, i onoga kad ste digli u paramparcad spomenik svetskom naucniku koji je zaduzio covecanstvo, i onoga kada ste srusili mostarski most koji je bio na listi zasticenih svestkih spomenika kulture, itd.

Opet uskaces
20-01-2009, 23:33
sam sebi u usta:
"Policija je ociscena jos 1990... odnosno svedena na razuman broj... kojih max 5% Srba"

Pa otkud onda negativni izvestaj policije po vas??? O cemu mi onda pricamo? O cemu ti pricas? Ako je policija bila hrvatska, tek onda imas da zavezes jer je izvestaj policije veoma poznat.

A i sam priznajes da su se desavale cistke u policiji, po firmama, da su Srbi otpustani. Otkud ti ideja da su Srbi trebali biti srecni u takvom okruzenju i lojalni toj vlasti???

Eto i sam
20-01-2009, 23:54
si jasno definisao HR drustvo i vlast tog doba, drustvo koje je odredilo drugom konstitutivnom narodu, koji je brojao 12% od ukupne populacije, samo 5% udela u politickom i drustvenom zivotu zemlje.

Ja nemam druge reci da okarakterisem to drustvo ma fasisticko.

I Srbi su trebali biti zadovoljni i presrecni sa tom Tudjmanovom i tvojom matematikom uz svu tragediju koju su od vas doziveli u toku II sv. rata???

Ali ima jedna dobra stvar kod tebe, a to je da jezik nece ma onako kako je bilo. Malo malo pa sam kazes ispravne cinjenice.

Necu uopce
21-01-2009, 10:05
komentirati tvoje ×××××rije -
Samo cu pojasniti da se je utakmica odigrala 13.05 1990. "delije" je prdvodio Arkan...

Izbori su se dogodili 3 tjedna prije. Na njima je pobjedio HDZ.

HDZ se je instalirao 30.05.1990. i Onda je u policiji bilo oko 35% Hrvata - koji su imali cak i pistolje. Poslije su se Srbi poceli osipati... i negdje 1991 je broj Srba sveden na razuman odnosno proporcionalan broj... Ne znam tocno ptoces i brojke... Samo Hrvati nisu niti imali policije 1990 vise od 33-35% - pa su ih poceli skolovati ODMAH, a trebalo je za to bar 2 godine - a u medjuvremenu ste navalili na HR pa su se svi skolovali na frontu...

pogledaj:

http://www.youtube.com/watch?v=xhv6pzowP7c

http://www.youtube.com/watch?v=uXr1Z-MiApo&feature=related

TO je po meni i mnogima BIO definitivan pocetak oslobodilackog - kasnije DOMOVINSKOG rata... Hrvatska se je probudila 95%...

niko
22-01-2009, 03:15
nikome nije branio da se skoluje ,samo sto ste vi zeljeli vise u maticu Njemacku da bi mogli smisljati kako zapoceti rat i napraviti velikarnu NDH tisuc ljetni san koji vas je proganjao danju i nocu .Vama je islo na ruku da su Srbi na funkcijama i da brinu o svemu kad Hrvatsku izgrade vi cete ih protjerati i tako ziviti kao praziti.
A to sto kazes da su se vasi skolovali na frontu :)) :smile06: istina vidis da ti kazes istinu a da nisi svijestan ,jezik se ponekad otme kontroli pa izbrblja ono sto krivac nebi nikada zelio da kaze.
to nam je poznato da su se skolovali na frontu pa su taksisti postavljani za rocnike :smile16: doglavnike :smile16: =mesari za govnoljube ili crnokosuljske rocnike :smile16: soferi autobusa za zastupnika u Saboru NK zastupnik :)) =stocar za prevodioca novog jezika,Agronom za policajca = trgovac zanovinara :)) a pjevas amater za povjesnicara i td .I tako vi postadoste preko noci najskolovaniji narod kugle zemaljske. :)) :smile15: :smile06: :smile16:

bez pretjerivanja
22-01-2009, 09:32
uglavnom je bilo tako...

U hrvatskoj naravi nije puska niti noz! zatio Hrvati NISU htjeli u policiju ili vojsku! (Za razliku od Srba, kojima je to u krvi i genima - koji daju cesto novorodjenima za dar pistolj ili noz! da odraste u PRAVOG Srbina). Tu se mnogo Hrvata NECE sloziti sa mnom. Oni tvrde da je to bila uglavnom politika... No cinjenica je da niko nikog nija silio da se seli na zapad - TO JE CINJENICA! Ali kad nemas posla - onda??

Hrvati su 8a to sam ti kao i vecinu stvari tu) rekao sto puta - a ti NIKAD nista ne upamtis!) stvarali od 1990/91 SVE U TRKU! Nije se mnogo pitalo ko je ko kad je uzimao pusku. On se je na frontu dokazivao... i dokazao da je jedan pocetnik, slabo naoruzan za Srbina "borca" PROFESOR! Nadmoc u oruzju od 1:1000 ta u ljudstvi 1:2 smo u pocetku zaustavili vecinom tim amaterima - a drugi su iza linije fronte organiziravali drzavu od NULE!!

SVE U TRKU.... te su za 4 godine rasturili srbadiju - to su bili mesari, stolari, seljaci... ali su se u TRKU naucili vas diktat - diktat DIVLJASTVA - alternative bilo nije - Tudjman MOLI za mir, a za uzvrat JOS vise granata -

I??? za 4 godine su (hrvatski) traktori pokrenuti u pravcu istoka - (Drine)...

Cinjenice
22-01-2009, 10:44
govore protiv tebe, a i sam ih nekad potvrdis kao ono "bilo vas je 12%, razumna participacija u drustvenom zivotu 5%." To je za tebe rezonski.

Sto se tice nemile utakmice sami ste izazvali incident smisljeno. U prilog tome idi svi moguci zvanicni izvestaji sa utakmice, i na osnovu tih izvestaja Dinamo kaznjen, a FK Zvezda ni jednim jedinim dinarom.

Jel ti jos nesto nije jasno?
Ebo te, hoces da ti nacrtam bojicama.

Ajde da
22-01-2009, 12:04
ponovim odgovor na tu tvoju tipicno srpsku provokaciju jos jednom...:

Kadija te tuzi
Kadija ti sudi

... ta nepravda, cinizam i ponizavanje - u sklopu te utakmice (zamili - DINAMO JOS Kaznjen!!!! a ponizen do dna..)

je stvot´rili 10-ak tisuca SUPERMOTIVIRANIH boraca za HR... preko noci...

GLUPANE !
22-01-2009, 15:11
Najveci broj pandura u KuK policiji bili su hrvati, kao nacija i KuK drzavljani.
Panduri,
konjusari,
smetljari,
sluge....
Takvi "naravski" nisu mogli uspostaviti rezim konclogora.
A klanja od 1941 do danas - to su napravili ??????
................
Zidovi, Srbi, Romi,Sinti!
Nije lako ni ×××××× biti!

Ma dobili
22-01-2009, 22:47
ste desetak hiljada motiviranih domobrana - koji su stvorili STUP hrvatske obrane - i ??

Zavrsili ste gdje ste zavrsili...

Sjecam se kako su mi neki poznanici koji su aktivno sudjelovali u Oluji rekli, da kad su usli u srpska sela - a srbi vidjeli da su 100% korektni, pitali su ih (Srbi): Sta ce biti sa nama?

Odgovor: Mi idemo dalje a iza nas dolaze Ustase - a mi ne znamo sta ce oni...

U roku od 15 - minuta je sv ebilo na kolima, traktorima, autima... put istoka...

Sta to znaci kad ste svoj jadan narod toliko indoktrinirali... ja smatram da je i to ZLOCIN!

"Kadija te
22-01-2009, 23:40
tuzi, kadija ti sudi"

U tom slucaju apsolutno ne. Naprotiv, sud je tada imao na umu tesku politicku krizu u Jugoslaviji, pa su odredili blage kazne Dinamu da bi izbegli zaostravanje i onako teske situacije.

Na osnovu onoga sta je vidjeno na Maksimiru, kazna Dinamu registrovanjem rezultata utakmice 3:0 za Zvezdu je SMEJURIJA od kazne.
Realno, negde u Evropi, Boban bi bio iskljucen iz fudbala dozivotno, a Dinamo bio izbacen iz lige na godinu dana.

Ako vi to usvajate kao jednu od vaznih momenata u borbi za osamostaljenje, onda to ne treba nikoga da cudi jer se ono baziralo na nasilju.
Da li je Makedonija treba da bude manje ponosna na svoju samostalnost zato sto je ostvarena mirnim putem uz postovanje i ne diranje prava njenim gradjanim? Ja mislim bas suprotno - mogu biti ponosni sto su to obavili civilizovano uz visoke standarde demokratskih nacela.

pizdarije
23-01-2009, 10:23
uz dana u dan, uvijek nove, uvijek gluplje!
Eto sad vise nisu ni vatreni ni pakleni - sad su kauboji!
Cudno je da se decki iz
"rukoloptackog sporta" nikad ne suprotstavljsju takvim glupostima!
:smile20: :smile20: :smile20: