PDA

Pogledaj cijelu verziju : SPORTISTI

2009
19-01-2009, 11:11
da li ovi pakleni i vatreni dolaze iz Hrvatske ili iz pakla?
I ako ne dolaze iz pakla, sto je vjerojatno, zko ih onda tamo gura i zbog cega? Da li su "paklene" navike iz neposredne proslosti nagoni za agresivnim igranjem, nedostojnim ponasanjem, za divljim ispadima na rubu sporta, a là BBB.........
Zataskavanja, skretanja pozornosti na nevazne dogadjaje, demagogija kao u najgora vremena Goebbelsa!
Njegovi "sportasi" su nosili na odorama mrtvacke glave - bili pakleni!
:smile18: :smile18: :smile18:

29-01-2009, 09:05
Eto i zvanicno oni
DRUGI, VANJSKI, MJERODAVNI kaznise prvaka tako kao nikoga dosada u povjesti medjunarodnog NOGOLOPTACKOG sporta.
I tu se ne pitaju Slovenci!
Ako su BBB-decki zarili i palili po ondasnjoj Jugi, ne mogu i ne smiju zariti i paliti po Londonu, Becu, Pragu, Udinama! To se kaznjava!
Zato ima tata-mata iz FIFE!
SUUM CUIQUE!
:smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

Ima da PALE -
29-01-2009, 09:07
IMA DA GPRIIII...

DA GORI SVE!

2009
29-01-2009, 09:18
Istina je!
DOGORILO JE DO NOKATA!
Samo se drasticnom kaznom moze stati toj
posljeratnoj BBBB
(BadBlueBoysBandi!)
na kraj!
:smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

sompompirovi
31-01-2009, 01:50
http://sportal.vecernji.hr/system/galleries/pics/090129/fotka_sp.jpg

zgodne
31-01-2009, 01:58
su - kao i svi...

2009
02-02-2009, 08:53
KONAC DJELO KRASI!
Doslo je kako je i moralo doci!
Moralne malovrijednosti trenera i pojedinih igraca (Vori!)pokazale su da tim nema unutarnju koheziju i dovoljno tehnickih sposobnosti da se suprostavi majstorima.
Svi pokusaji ostalih nisu bili dovoljni da se postigne nemoguce!
To i od samog pocetka nije bilo moguce!
Sada su krivi, kao i uvijek, suci!

Na terenu najbolji:
Alilovic - Bosanac
Cupic - Slovenac
Karabatic - Srbin
.................
Najzapazeniji
Vori - Hervatska
Za napad na danskog suca, ceka tog neobuzdanog balavca propisna kazna.

:smile16: :smile16: :smile16:

Pakleni
02-02-2009, 08:57
PPPPPP
-
pakleni
porazeni
po
propisima,
potpuno
pravo

:smile18:

Pa da znas
02-02-2009, 09:41
da su tri najbolja igraca na turniu bili Hrvati - Balic, Karabatic, i iz Svedske, Dalibor ?? (prezime) - Karabatic je iz Trogira - Otac Hrvat, majka srpkinja, ali kultivirana...

Suma sumarum - kome treba navise cestitati? Pa Srbiji, uspjela se je kvalificirati na SP - VELIK uspjeh - Nazalost, samljela ju je Poljska, (no mi Hrvati smi vas osvetili u polufinalu sa Poljskom!) - Zatim treba cestitati Makedoncima - divno su se borili i navijali - a na trecem mjestu - treba definitivno cestitati Hrvatima! 4,5 miliuna a iz godine u godinu budu medju najboljima u rukometu - uvjek medju prvih cetiri! Sagradili su 6 dvorana, - ona u Zagrebu je kostala 700 miluna €, u Splitu 500 miliuna € a onih drugih 4 jos skoro 1 milijardu €...
HR je zadovoljna uspjehom, a bogami su zadovoljne, Srbija i Makedonija...

Budalo paklena!
02-02-2009, 11:47
2 500 000 000 EURA
16 500 000 000 KUNA
4 500 000 HRVATA
CIJENA za srebrenu medalju!
I buduce prazne dvorane!
Odrzavanja,
kamate,
a love nema!
Glad, nezaposlenost, ekonomska kriza
(kao i skoro svuda!)
Koja li se je ×××××× za to odlucila pored vec katastrofalne zaduzenosti prema vanjskim bankama!

odi vrit bedak
02-02-2009, 11:51
ni domovina nije za badava.
I ona kosta.
Ak oces imati domovinu onda plati.
Kaj su ti nofci kad poredis nasu srecu uz lepu nasu u nasem gradu, uz nase decke......
××××s nofce!

i to kaj
02-02-2009, 13:10
veli ovaj iznad mene - ××××s nofce... za domovinu!

ALI, zasto sam naveo cijenu dvorana? da ukazem na ekonomski potencial HR. Ne bi to mogao bilo ko...

a trece? Pa izracunali su da ce sve ici sa pozitivnom nulom ako dvorane budu iznajmljene oko 180 dana godisnje - dakle 50% - a sve preko sa profitom...

U HR dolazi masu muzicara, raznih sportskih priredbi - Kosarka, rukomet, tenis, pa cak i hokey na ledu... ´Samo nece biti dosta velika kad HDZ ima skupstinu, ili kad Thompson ima koncert - itd...

No sta je tu je...

Koliko dvorana ima u Srbiji?

2009
02-02-2009, 14:22
Sto DOMOVINA vise kosta,
manje vrijedi!
Ali glad, kante,
kante, glad....
Skupa domovina!!

Ide
02-02-2009, 20:09
domovina NAPRIJED Tetko -

nego KAKO je sa Maticom? To je pitanje...?

GORDON BROWN
03-02-2009, 09:10
Pozdravi iz Velike Britanije,
zemlje sporta i sportskog morala.
Utjecajni predsjednik moisli da se vas mora IZOLIRATI (takmicenja bez prisustva divljaka a là BBBB)
ili ISKLJUCITI!
Svjetski sport ne zeli noz!

Zemlje
03-02-2009, 10:12
Sporta i morala??? Pa nemoj me nasmijavati...

Tamo gdje su najveci huligani, rasisti i koljaci?

Tamo gdje je dijete od 5 godina ubilo dijete od 2 godine?

...ma pogledaj malo "sky news" ili bilo koji raport o kriminalu u UK-u i neces VJERPVATI sta se tamo dogadja - u USA je to nekako sirovio - ali predvidivo, no u UK - to je NEVJEROJATNO - takve se stvari ne dogadjaju NITI u Srbiji...

2009
04-02-2009, 09:50
Shef je genijalan!
Pred tjedan fdana napisao je filipiku o sportu, investicijama za potemkinove objekte i buducnost tih objekata nakon SVJETSKOG!
Eto nije proslo ni tjedan dana, a obistinila se njegova slutrnja.
NOVA, nekoliko tjedana stara Arena u Zagrebu, 800 000 000 € skupa, vec je pod stecajem!
Bilo bi STVARNO VRIJEME da se ti bezglavi politicki mediokriteti za ovakve oblike pljacke stave pred sud!
Zar jos niko ili nije "prokuzio" toga ercegovackiog seljaka ili do sada nije shvatio kako funkcionira RVACKA danas.
BANDICI SU SVUDA!
Nevjerojatno!
:smile18: :smile18: :smile18:

A sta
04-02-2009, 11:08
se ti nasa izbezumljena i suluda Tetko brines za to? ... ili kako se nazivas na drugim "peraDetlic", "AntiUjo" i slicne ×××××rije...

sad cemo te nabijati na takvim mjestima - samo sa vecom publikom...

PeraDetlic
04-02-2009, 12:21
a sta ce bre da se radi sa ostalim dvoranama? Ko ce njih uzeti, platiti, odrzavati?
Za toliko problematicnih dvorana je jedan BANDIC premalo.
U Splitu se vec jednom najljepsa dvorana
na Gripama pretvorila u grafitima isaranu rusevinu!
Napustena, tuzna, RVACKA!
BUDALO!
:o :o :o :o :o

Pitam ja
04-02-2009, 18:35
Tebe Tetko (TETAK??) STA to tebe sekira? Pa to se ne moze ukrasti i prenjeti u maticu, kao HR bijela tehnika, namjestaj, cigle, traktori, autobusi...u 90-im... imamo mi CRO-COpe, tenise, rukomet, kosarku, koncerte, MITINGE... itd...

Nek se djeca igraju... treniraju...

Samo valjda znas - da Srbin tamo pristupa nema! To ti je valjda jasno!

Ustvari moze - ako plati ulaznicu za takmicenje ili koncert...

Ma pitajte SHEFA
05-02-2009, 15:25
Ali blagovremeno!
U slucaju SPORTA i navijackih divljastva sve bi bilo rjeseno kako treba jos davno, da ste slusali njega.
Sada se moraju provesti represalije.
Pamet u glavu i mislite na genijalca, pa ce sve biti, bar sto se gledanja mjerodavnih, to su ono koji vam
"kisu daju", u redu!

Zao nam
05-02-2009, 19:48
je da je SEF nezadovoljan sta je HR isla graditi stadione - Jos je nezadovoljnji sta je na njima bilo svjetsko rukometno provenstvo -

A zeli izluditi neznajuci STA ce Hrvatska sa svim tim luksuznim i velikim stadionima...

Kako nasoj Tetki (ili Tetku?) pomoci?
Ko zna kako?

2009
06-02-2009, 10:12
Problem danasnje Hrvatske je da je RVACKA pod vodstvom
maloumnika,
neiskusnih privrednika,
korumpiranih
i politicara
i bankara
i sudaca
i vojnika
i policije
..........
religioznih manijaka,
svakovrsnih pljackasa,
nepismenih desperadosa,
zanesena obecanjima koja niko ne moze ispuniti, jer ih niko ne moze platiti.
U euforicno-pomucenom raskosu svi su zaboravili kako se smije i mora odgovorno pred narodom donositi odluke, informirati one koji placaju - narod!
Umjesto toga
PANEM ET CIRCENSES!
...................
I narod ce platiti,
ili novcem (kojeg nema)
ili glavom kojom bi se moralo misliti.Ali ko je u stanju da to provede?
Sabor?
Vlada?
Rece "privredni strucnjak":
Predstoji nam 10 godina teske krize!
....................................
A upozoravao vas je SHEF!
Mogli ste nauciti i od OBAME!
No, vise drzite
vatikanskog prodavaca magle!
I to je KRIVA KARTA!

Reci ti
06-02-2009, 19:10
nama lijepo...

Kako se je HR snasla i prosla - CAK i za, a narocito POSLIJE srpske agresije -
..u odnosu na Srbiju?

Usporedi SVE aspekte - pa i tu vasu razgranatu petu kolonu...

drugim rijecima:

Gdje smo mi?

A gdje ste VI?

Kako zivimo MI?

Kako zivite VI?

I sve ce ti biti jasno!

C R O
07-02-2009, 13:23
Vi ste kao i uvijek - na kurcu!
I to je cak velika cast na srpskom kurcu sjediti, iako nije bas lako i ugodno jebat neopranog skutora!

Rukometas
08-02-2009, 14:55
bez izgleda u Rvackoj, trazi "leba" u Madjarskoj i naleti na divljake "rvackog" tipa.
Sigurno neduzan, snisi nezeljenu odgovornost za pokolj koji je 1848 u Madjarskoj napravio divljacki Ban, Jelacic! simbol neuracunjivosti bjede
u RVACKIM razmjerima.
Jadan momak, ni kriv ni duzan.
Borio se za "KRUV", koga u Rvackoj nema!
Bila bi zajednicka sreca da se momak spasi i da se razbojnici koji su mu u "domovini" onemogucili i skolu
(pametan ne trazi u rukometu hljeb!)
I sportsku egzistenciju!
Izgleda da vas i Madjari jako vole!
A ko vas NE VOLI????

Ti si zbilja
08-02-2009, 15:01
DNO ONE NAJCRNIJE TEPSIJEi plus glup kao cupcsija.
Gdje srpski sportasi zaradjuju korcu kruha, za prezivjeti?
Idi u ××××× materinu, cetnicko govno. :smile16:

Majmune
08-02-2009, 15:11
nema ni jednog jadnika iz rukoloptacke reprezentacije RVACKE, koji zaradjuje svoj "kruv" u Rvackoj.
To si ta "drzava" ne moze ni dozvoliti!
Ipak to nije razlog da neko rukoloptacke radnike u Madjarskoj nozem napadne!
I Madjarska ima svoje fsiste, svoje "ustase", svoje "siptare".
Ali za to nije kriv Pesic,nazalost, nego Ban Jelacic, austijska sluga u bjedi hrvatstva 1848,
koji je klao - jer je RVAT!
Da si pismen mogao bi citati, ovako nemas sanse3 da saznas istinu!
BUDALO KATOLICKA!
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

SHEFE
08-02-2009, 15:17
svi te posteni ljudi mole ne udaraj ih tako.Jesu djubrad, ali daj im sansu.
Svi bogovi, i nasi i njihovi te mole!
Nasi jer imaju samilosti, njihovi jer ni obni ne znaju dalje!
Molimo tem, postedi bar nove generacije stida i krivnje za koje djeca nisu kriva
da su imala takve oceve!
Ni jedno dijete ne moze izabrati oca.
NAZALOST!

SHEFE
08-02-2009, 15:20
svi te posteni ljudi mole ne udaraj ih tako.Jesu djubrad, ali daj im sansu.
Svi bogovi, i nasi i njihovi te mole!
Nasi jer imaju samilosti, njihovi jer ne znaju dalje!
NOZ NIJE NI SADASNJICA NI BUDUCNOST!
Molimo te, postedi bar nove generacije stida i krivnje za koje djeca nisu kriva
da su imala takve oceve!
Ni jedno dijete ne moze izabrati oca.
NAZALOST!
Molimo te, imaj obzira, samilosti, ljubavi
SHEFE, nas SHEFE!!!!
:smile20: :smile20: :smile20:

SHEFE
08-02-2009, 15:24
Pokazi tim krvolocima sta znaci:
U IME OCA I SINA I DUHA SVETOGA.....!
.....................................
Ta barbarska stoga sve sto misli i radi - u ime noza,
Jasenovca
i gluposti nepotrebnog naroda!

Davor Pavuna
08-02-2009, 21:32
Treba svijetu pokazati hrvatske znanstvenike koji uistinu vrijede, i tu ne smijemo biti lažno skromni. Iako nas je samo 4,5 milijuna, Hrvati su nevjerojatno sposobni. Statistički je nepojmljivo da imamo toliko izvrsnih sportaša, znanstvenika, inženjera, inovatora! I čim bude moguće, doći ću živjeti u Hrvatsku, kaže prof. dr. Davor Pavuna, hrvatski fizičar u timu američkog predsjednika Baracka Obame
Hrvatski fizičar prof. dr. Davor Pavuna pozvan je nedavno u tim američkog predsjednika Baracka Obame. Ministar energetike, nobelovac Steven Chu imenovao je Pavunu recenzentom projekata u svom ministarstvu. »Bio sam baš u Zagrebu kad sam primio poziv iz Washingtona i ostao blago šokiran jer se tome nisam nadao. Odmah su zatražili da povremeno dolazim u Washington, ali ću najveći dio posla i dalje raditi u švicarskom Institutu za tehnologiju (ETH) u Lausannei gdje i živim.
Već smo s ministrom Chuom pokrenuli mnoge projekte u i radimo zajedno skoro svaku večer«, kaže posebno za Vjesnik ugledni hrvatski fizičar, profesor na prestižnom švicarskom ETH-u, gdje su znanstvenu karijeru gradili i naši nobelovci Lavoslav Ružička i Vladimir Prelog

Davor Pauna
08-02-2009, 21:34
• Što ćete sugerirati američkim kolegama kao model novih, alternativnih izvora energije?
- Nova će energija doći od Sunca koje je ionako osnova života na Zemlji. A dva su elementa najvažnija u novoj američkoj energetskoj viziji - mogli bismo tu novu paradigmu nazvati zelenom civilizacijom nakon nafte. Prvo, ona neće uslijediti u pet godina, no to je ipak snažan strateški pomak u gledanju na izvore energije u SAD-u i svijetu.
Drugo, mi znanstvenici smo planetarno povezani i shvatili smo da svi moramo napraviti određene pomake u pogledu opstanka našeg svijeta koji ostavljamo svojoj djeci. Uz to, dogodila se pozitivna politička sinergija u Americi i sad je trebalo naći ljude koji će započeti s tim promjenama. Eto, u tom novom vrtlogu sam se našao i ja. Njima treba poveća ekipa stručnjaka pa su i mene zamolili da im sugeriram koga bi još mogli uključiti u taj međunarodni tim koji će zajednički raditi na novoj američkoj energetskoj strategiji. Sve se vrednuje u skladu s međunarodnim, provjerenim timom osoba i diskusija je već u tijeku. Ona je vrlo profesionalna i nadahnuta.
• Što smatrate prioritetom u rješavanju energetske krize?
- Uz Sunčevu energiju, dodatno će se provjeriti neke kontroverzne ideje u energetici, među njima i Tesline. Jedna od tema uvijek je supravodljivost i novi supravodiči jer transport i očuvanje energije kao i vrlo snažni magneti dio su energetske vizije. Moj je osobni san zelena, čista tehnologija posvuda na planetu, što je tehnološki vrlo moguće, no zahtijeva određeno vrijeme - iskoristiti sve prirodne potencijale koji su nam na raspolaganju da u harmoniji s planetarnom eko-sferom uzimamo prirodnu energiju. Svakog trenutka primamo od Sunca 2000 puta više energije nego što je daju sva fosilna goriva zajedno. Medijska je slika, međutim, u tom pogledu često iskrivljena što možemo zahvaliti velikim centrima moći, koji manipuliraju svima nama i pravim informacijama . Velike korporacije, razni globalni financijsko-politički centri, energetski monopoli... svi oni manipuliraju.
Dva su ključna planetarna elementa koja treba odmah promijeniti. Prvi je spas Amazonske prašume, jer ne možemo tako brzo posaditi nova stabla kako ih brzo eksploatacija siječe. To spašavanje koštalo bi samo 31 milijardu dolara što je vrlo malo u odnosu na što se sve danas troši novac, primjerice na spas financijskog sektora. Američko ministarstvo energetike je nakon vojske vjerojatno najvažnijii segment. Drugi element je novi ekološki pristup energiji i okolišu, odnosno sustavno razvijanje svih zelenih tehnologija. Ta vizija je silno važna jer svi koji smo uključeni u to, istinski vjerujemo da nam je ovaj planet poklonjen i da ga moramo spašavati, jer smo u prošlim stoljećima svi kao civilizacija, otišli u pogrešnom smjeru.

Davor Pavuna
08-02-2009, 21:35
• Što ćete sugerirati američkim kolegama kao model novih, alternativnih izvora energije?
- Nova će energija doći od Sunca koje je ionako osnova života na Zemlji. A dva su elementa najvažnija u novoj američkoj energetskoj viziji - mogli bismo tu novu paradigmu nazvati zelenom civilizacijom nakon nafte. Prvo, ona neće uslijediti u pet godina, no to je ipak snažan strateški pomak u gledanju na izvore energije u SAD-u i svijetu.
Drugo, mi znanstvenici smo planetarno povezani i shvatili smo da svi moramo napraviti određene pomake u pogledu opstanka našeg svijeta koji ostavljamo svojoj djeci. Uz to, dogodila se pozitivna politička sinergija u Americi i sad je trebalo naći ljude koji će započeti s tim promjenama. Eto, u tom novom vrtlogu sam se našao i ja. Njima treba poveća ekipa stručnjaka pa su i mene zamolili da im sugeriram koga bi još mogli uključiti u taj međunarodni tim koji će zajednički raditi na novoj američkoj energetskoj strategiji. Sve se vrednuje u skladu s međunarodnim, provjerenim timom osoba i diskusija je već u tijeku. Ona je vrlo profesionalna i nadahnuta.
• Što smatrate prioritetom u rješavanju energetske krize?
- Uz Sunčevu energiju, dodatno će se provjeriti neke kontroverzne ideje u energetici, među njima i Tesline. Jedna od tema uvijek je supravodljivost i novi supravodiči jer transport i očuvanje energije kao i vrlo snažni magneti dio su energetske vizije. Moj je osobni san zelena, čista tehnologija posvuda na planetu, što je tehnološki vrlo moguće, no zahtijeva određeno vrijeme - iskoristiti sve prirodne potencijale koji su nam na raspolaganju da u harmoniji s planetarnom eko-sferom uzimamo prirodnu energiju. Svakog trenutka primamo od Sunca 2000 puta više energije nego što je daju sva fosilna goriva zajedno. Medijska je slika, međutim, u tom pogledu često iskrivljena što možemo zahvaliti velikim centrima moći, koji manipuliraju svima nama i pravim informacijama . Velike korporacije, razni globalni financijsko-politički centri, energetski monopoli... svi oni manipuliraju.
Dva su ključna planetarna elementa koja treba odmah promijeniti. Prvi je spas Amazonske prašume, jer ne možemo tako brzo posaditi nova stabla kako ih brzo eksploatacija siječe. To spašavanje koštalo bi samo 31 milijardu dolara što je vrlo malo u odnosu na što se sve danas troši novac, primjerice na spas financijskog sektora. Američko ministarstvo energetike je nakon vojske vjerojatno najvažnijii segment. Drugi element je novi ekološki pristup energiji i okolišu, odnosno sustavno razvijanje svih zelenih tehnologija. Ta vizija je silno važna jer svi koji smo uključeni u to, istinski vjerujemo da nam je ovaj planet poklonjen i da ga moramo spašavati, jer smo u prošlim stoljećima svi kao civilizacija, otišli u pogrešnom smjeru.

sompompirovi
08-02-2009, 21:37
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Hrvatska najnaprednija tranzicijska zemlja
• Hrvatska ima tranzicijskih problema, no kako ju vidite u odnosu na Europsku uniju kojoj želimo pristupiti?
- Koliko god se čini da tranzicija ide sporo, Hrvatska je ipak najbrže napredovala među svim bivšim komunističkim zemljama koje su već i ušle u Unije. To su moje informacije od brojnih kolega koji rade u tim zemljama. Izaći iz tranzicije znači da su se ljudi potpuno oslobodili i da je kreativna energija svake osobe oslobođena. Zato su ljudi poput mene, koji živim već 30 godina u inozemstvu, važni jer mogu reći pošteno i iskreno kako stoje stvari. Tu se i posljedice dugotrajne hipnoze boljševizma, što vide i naglašavaju mnogi Hrvati koji žive izvan domovine. </font>

08-02-2009, 21:37

HIPNOZA
08-02-2009, 21:46
mi se narocito svidja kao rijec koja odgovara nasoj tetki -

ON 100% ZIVI POD yu/SAMOUPRAVLJACKOM HIPNOZOM -

Ali on pod njom zivi AKTIVNO - i NISTA SE U TOM MALOM MOZGICU NIJE PROMIJENILO u zadnjih 20 godina!

Za izlazak iz hipnoze skoro su sve nade izgubljene...

2009
09-02-2009, 09:38
Nova energija ce doci od sunca!
I mora i moze!
A u nas dva velika sunca!
NOZ i MRTVAC !
Energije ko vode!
Naprid Rvacka!

I dokle
09-02-2009, 10:06
Ces Tetko biti HIPNOTIZIRAN?
(narocito mi se svidka taj izraz - jer najbolje oslikava HOMO-Yugo-Srbiusa)

bedak
09-02-2009, 10:26
se rodil i bedak bu ostal.
Siromacek bes znanja, sam sa ludom verom
majkom dosjom i kak sen vec rekel drustvom malega isuseka.
Kaj bi drugo i stel i mogel!
Vudri ga vudri shef!

I to kaj
09-02-2009, 11:46
VELIS...

Hrvatska najnaprednija tranzicijska zemlja
• Hrvatska ima tranzicijskih problema, no kako ju vidite u odnosu na Europsku uniju kojoj želimo pristupiti?
- Koliko god se čini da tranzicija ide sporo, Hrvatska je ipak najbrže napredovala među svim bivšim komunističkim zemljama koje su već i ušle u Unije. To su moje informacije od brojnih kolega koji rade u tim zemljama. Izaći iz tranzicije znači da su se ljudi potpuno oslobodili i da je kreativna energija svake osobe oslobođena. Zato su ljudi poput mene, koji živim već 30 godina u inozemstvu, važni jer mogu reći pošteno i iskreno kako stoje stvari. Tu se i posljedice dugotrajne hipnoze boljševizma, što vide i naglašavaju mnogi Hrvati koji žive izvan domovine.

SANADER
09-02-2009, 12:42
Bedak! Boljsevici su bili komunisti, a ovaj vas je ponoril.
Cak ga i drugi nazivaju s pravom MAFIJAS.
"Vitez" ROJS ga pak naziva otvoreno
kriminalcem, lopovom.
Kaj se to desava medj divljacima?

Da, da...
09-02-2009, 12:53
Odi lepo v Kubu, mozes i u shevernu Koreju - to su ti jos jedine PRAVE Boljsevicke zemlje - Kuba bas i ni - jer tam se more it v turizem - ali Sjeverna Koreja - TO JE JEDINA ostala boljsevicka zemlja -

A klaj se pak Sanadera tice - Em sad Hrvatska ima 17 000 $ po glavi stanovnika! A za boljsevizma nije imala niti 3000 $ (morti je Hrvatska imala i vise, ali Yuga nije imala niti 3000 $ -

Em, to je bok isus..

Em i Srbija ima skoro 8000$ sad - ti bokca... pa to je raj na zemle postal!

BUDALO!
09-02-2009, 16:37
Ta vasa tzv. "drzava" postoji
izgleda samo od
manijaka - Tudjman,
kriminalaca - Sanader
koljaca - Gotovina,Noraca, Glavasa, Tuta,Praljaka, Cermaka.........
i ostalih "vitezova",
mantijasa, sakara,lopova svih vrsta,
ZADARSKIH IZABRDJANA.....
lazaca - i u saboru , i izvan Sabora!
Sve sami
Vrdoljaci, Bandici, Seksi,Rojsi i ostali dripacki korifeji,
i "povjesnih djela":
JASENOVCA, GLINE, STARE GRADISKE............MEDJACKOG DZEPA!
Da ste bar u Medzackom Dzepu mjesto koljaca bili - dzepari!
To bi vam svijet i oprostio!
Ovako, bljuvotine, ostanite izvan svijeta, da generacije svuda po svijetu vide sta znaci biti divljak!

:smile15: :smile15: :smile15:

budalo nepismena
09-02-2009, 16:41
ne moze se otici u Kubu,
nego NA KUBU,
isto kao st se tebe ne moze
nabiti u ×××××,
nego NA ×××××!
×××××NE SAKARSKI!

jao bre blesane
09-02-2009, 16:56
sta SHEF radi od tebe i od sviju vas.
Ta vidi bre, ako zatreba on zna i da PROSTACI, jer ti i takve analfabetetiti intelektualne parade ovog majstora jezika!
Bre kukavce, oblizi Shefu supak, zamoli ga lepo, pa ako ti dozvoli, postat ces slavan bar u toj vasoj lepoj!
Bednice bezglavi!

budalo ustaska
09-02-2009, 17:12
stvarno bi bilo vreme da se ubijes.
Kojem kurcu osim sramoti ti i sluzis.Valjda da se i "tvoji istomosljenici" smiju kad vide sta ovaj
od tebe radi, kad oce, gde oce,
kako oce! Imas li bre bar decu da te ona nagovore da radi njih popijes otrv, skocis kroz prozor, da ti daju komad konopca. Samo ti si izabrdjanin, ne znas vez. Morao bi ti neki "dalmatinac, mornar" pomoci.
Ajde pa ce ti shef napisati nekrolog!
Lepi, cuveni!

Ja se pitam
09-02-2009, 19:46
Ko bu tebe z hipnoze zvukel van?
Morti da odes v Kubu - ti bi tam mogel neko pomoci?

Ti si malo tezi slucaj - tebe jos drzi i hipnoza starije generacije... prosljedjena na tebe...

Tu ti bome niko nemre pomoci - Ni dragi bogek....!

"V KUBU"- GLUPANE
09-02-2009, 20:32
Bogek ne moze pomoci ni tebi:
Ti si zajebao boga nozem, poklanom djecom, spaljenim kucama.
On je od tebe digao ruke, aluirvcko-katolicanstvo je u stanju boga izmisliti koji ce i Isusu u ruke stavit noz, da se u ima tih pseudokatolika mozda opet prijeti neduznim ljudima kao nekad u Stepincevo vrijeme.
Kod vas ustasa jos nije minulo doba Pavelica, Stepinca, Luburica, Francetica.
Sve je isto samo su imena drugacija!
Danas Tudjman, Gotovina, Sanader, Boban, Cermak, Norac....."Vitezovi".
Nekad JASENOVAC - danas Medjacki Dzep!
Sve isto. Sigurno i ista vjera, asta propast.
BUDALO IZ MEDJUGORJA, SKUTORSKA!

Bome tebe
09-02-2009, 21:08
HIPNOZA sve dublje i jace drma....
Cak ni V Kube ti ne bi mogli pomoci...

A kaj ti imas tak protiv tih imena kaj tu spominjes? Em su oslobodili ne sam nas - nego i vas - samo ne tebe - tebe hipnoza drzi sve jace...

A kaj si tak zapel za Medacki Dzep - Em smo vas tam lepo pocistili - em ste posle prestali tuci po Gospicu - em je i posle nastal MIR! a ni islo drukcije neg da vas zdrmamo da se probudite iz hipnoze i ludila! I v tome smo uspeli - ... Prestali ste tuci po Gospicu i okolici... i doneli sebi i nama MIR! A ko vam je kriv da smo vas morali potuci kojih 100+ hipnoticara... (ludomira)..

Drukcije ni islo... KO VAM JE KRIF

nije lijepo
10-02-2009, 08:58
ali je za maloumnika utjesno biti i medju ××××××ma neobican!
Decko je totalno zanesen zeljom za necim sto ni ne zna sta je, misleci da se tako naknadno moze doci do otimacina i pljacke u visem stupnju nego sto mu je do sada uspjelo.
Drugi RVATI su bili spremniji za placku, a on je bio samo ZA DOM SPREMAN i dok je ×××××× klala, drugi su otimali masovno!
Kao i kod drugih "DOM" se pokazao nezahvalan.
Oni klali, Sanaderi kasirali!

Em...
10-02-2009, 10:06
Se bome nikad u Hrvatskoj ni tak dobro zivelo od kad smo se resili onih lopova, otimaca z istoka...

Ti bogca, napravilo se je za 10 let vise nek za 70 let yuge...

Nikad vise nam ne bu dosel onaj lopov z istoka - koji nas je:

em poljackal
em ponizil
em potukel
em razrusil
em poseljacil

...Bome ne bu vise...
...Bome nikad
...Nek place ak oce ali vise NE..

I tak bu...

pa ak je
12-02-2009, 08:18
dosel lopov s istoka i sve to svama naredil, jasno je da se to more sfutrati samo sa idiotima.
Dosel istocni lopov pa od zapadnog lopova napravil KRSCANSKU MAFIJU!
Istocni zapovedal, zapadni klal!

Pa znas
12-02-2009, 09:19
onaj koji je posten je najcesce dobar - Dobrota je vrlo cesto USKO POVEZANA SA NAIVNOSTI - A to u kombinaciji sa Srbima susjedima NE MOZE proci dobro - i TAKO je bilo.

Poaslije 1928 - bilo je
BITI ILI NE BITI!

I tako smo cekali do OLUJE 1995! U procesu smo naucili da dobrotu i postenje nasi istocnoDrinski susjedi nazivaju "NAIVNOST" - i to ODMAH iskoriste - i prije nego si shvatio sta se je dogodilo - sve je gotovo - okupirano, posisano, ...

Lekciju snmo jednom i zauvjek naucili - a vi??

NADAM se da jeste - ali nisam siguran!

Pitanje je
13-02-2009, 19:17
jeste li ju naucili?

Odgovor je:
13-02-2009, 20:10
Koga boli ×××××, sto srbin misli i sto je naucio? :smile16:

ttttttttttttt
14-02-2009, 21:13
Cibona pala,
Kostelic se povukel.
Zagreb dobil po picki..

Cak i tu ideju kola niz brdo!

I tebi
14-02-2009, 22:21
je DAN SPASEN!! They made your day!

(samo Ivica se vraca vec drugi tjedan...! - nazalost!)

69!
16-02-2009, 12:38
Dobro je i za IVICU lako!
Ali sta cemo sa bjedom:
Mesic
Rohotinski (sssta sssad kkkaze?)
Sanader
Lukovic
.......
kante,
grijanje,
kuna (ne zivotinja! Lova!)
Da ne bi ni za zivu glavu htjeli opet DINAR! Nije bas dobar, ali pouzdan!
Glad
smrzavanje
i (da bi vam bar u dusi bilo toplo!)
JASENOVAC
GLINA
GRADISKA
JAZOVKA
.......
ZIVIJA MRTVAC!
NAPRID RVACKA!
posalji!

Volis 69
16-02-2009, 14:14
To je poza, koju ti i tvoj shef, upotrbljavate do bezsvjesti.
Tko voli vise dudati:
Ti ili shef? :smile16:

ONI se
16-02-2009, 20:28
pravedno mijenjaju - i rade sve svakome...

URAVNILOVKA -

Fafanje
GUZICARENJE pa

OBRNUTO -

pa 69

pa obrnuto

A matica??

Stalno na ivici propasti...

69!
17-02-2009, 12:47
Izgleda da bez "MATICE" (Matica Htvatska nije za RVACKE seljacine!)
ne mozete!
Eto dplazi i pevaljka LEPA BRENA, kod nas je VISE BRENA NEGO LEPA!
Pa uzmite joji ZIVOJINOVICA za trenara
vasih "TENISACA", da konacno i oni podju putem Noleta.
A sto se pevaljke tice, taq ona ce vam pevati po SRPSKI, da je razume ceo svet!
A ustase moraju trpiti da im u srcu glavnog grada STENJE LEPA BRENA!
Ej stvarno ste majmuni!

A sta ta
17-02-2009, 13:43
Brena ne bi dosla u Vukovar? ili Dubrovnik?

NaJBOLJE BI BILO DA DODJE U zADAR - ILI jos BOLJE - SPLIT!

Ma gde burazeri
18-02-2009, 13:46
ma nece LEPA BRENA,
VISE BRENA NEGO LEPA,
u provinciju
Tamo neka urlice TOMPSON!
Brena je za kulturu, umetnost
a ne za "STROJNICU", noz i rat!
Idi bre, kakav Zadar, Dubrovnik.....
Manite se gluposti.

I sta sad
18-02-2009, 22:02
kad ona dodje? Kakve to ima veze sa raspadom ostataka od ostataka srpske imeprije?

Ja NIKAD nju nisam cuo...

A da li si TI IKAD cuo Thompsona?
Ja jesam! I poznate su mi njegove kvalitete - iz onoga sta sam - CUO!

Kako nismo
19-02-2009, 01:05
culi za Tompusa? Ko ne bi cuo za ××××vca na cijem koncertu u Maksimiru 60.000 ustas i nacionalista, izbezumljeni i zakrvavljenih ociju, pozdravljaju fasistickim pozdravom a ceo stadion odzvanja "Ubij ubij Srbina!".

Svaki koncert bi trebao da nosi poruku mira i ljubavi, jedino na Tompusovom nosi poruku mrznje, ksenofobije, netrpeljivosti i uvrede na racun jednog naroda.

Ako ti Tompson ima pevacke kvalitete, izem ti ukus.

Jos besto, ako se u Zagrebu peva samo o Hrvatima, Hrvatskoj, ljubavi prema istoj, sa svim onim ogavnim porukama susedima, onda ste vi jedna teska, izolovana, ksenofobicna provincija.

Pogledaj ko dolazi u Beograd da drzi koncerte, sta se peva na istima. Beograd je sirom otvoren celom svet, i po tome je svetska metropola, i tu je velika razlika.

Ajde sad na
19-02-2009, 10:50
YouTube.com - i upisi Thompson - pa preslusaj neke njegove pjesme...

Mozes izabrati i one sa maximira gdje je 60 000 ljudi sa raskrvavljenim ocima, polametarskim noktima i zubima VRISTALO...

ajde poslusaj kako je bilo.. ili preslusaj neutralnih terena pa onda komentiraj...

JA ZAISTA nikad nisam cuo Lepu Brenu - ili mozda sam cuo neke refrene - ili cak ponesto i negdje vidio (neke isjecke...?) kako onako sa visine pjeva neki "turboFolk" a muskarci vriste ispod, jer nekako taman mogu ocima povremeno vidjeti gacice - a ona se vijuga... Onako za siroke narodne mase...

Ma ne treba
19-02-2009, 11:20
meni youtube, citao sam o njemu gde su mu sve zabranili gostovanje, od prilike u celom svetu a ponegde i u Hrvatskoj.

E pa ako si ti u pravu a ceo svet u krivu, e neka ti je na zdravlje.

Sto se tice pevackih vrednosti, uzas!
Pomislim 'blago gluvima' kad promeni glas i krene da mekece kao jarac.

A kakva li mu je tek publika :(

LEPA BRENA
19-02-2009, 14:11
ce da vam jami lovu,
(ko je jamija, jamija je!)
a onda neka vam Rojs peva.
Neka Tompson urlice i
Sanader jauce,
RVATI se raskuce,
od slovenca nauce.

Njemu
19-02-2009, 16:55
"zabranjuju" koncerte samo YUGO/komunisto - fili, poput tebe...

Kad su Njemci (oni nisu OVCE kao vecina slicnih tebi) - zahtjevali da im neko PREVEDE textove - oni nisu shvacali u cemu je problem... On pjeva iskljucivo HR domoljubne pjesme - a to srbin ne moze cuti - pa ON plasira sve ×××××× o njemu uokolo... a ima nazlost jos uvjek izbezumljenih i izgubljenih Hrvata - koji se nisu probudili iz YU-hipnoze - kao niti ti!

budalo nepismena
20-02-2009, 13:18
Ta ne ces valjda tvrditi da je recimo KANADA Yugo/komunisticka zemlja,
ili Italija,
ili Francuska,
Ili Svedska,
ili Norveska,
ili Engleska,
ili Danska?
...........
ili cak i HRVATSKA (ne rvacka!)
U Rusiji i Kini jos nije pokusavao pjevati.
KATOLICE!

dA LI SI
20-02-2009, 13:38
Preslusao neke pjesme? Nadam se da jesi... da si uzivao u lyricsu....

Inace? Sta ti smatras svojom domovinom?