PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kragujevac - Planula Ruska Zastava

sompompirovi
09-01-2009, 23:19
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Plinska kriza potresa i Srbe
Ogorčeni Kragujevčani spalili rusku zastavu
Stanovnici naselja Iline Vode u srbijanskom gradu Kragujevcu u četvrtak su spalili rusku zastavu, pokazavši tako ljutnju zbog isključenja plina u tom dijelu grada u kojem 350 domaćinstava nema zamjenskog izvora grijanja.

Foto: BlicPredstavnik demonstranata Radovan Mirković objasnio je da oni koji su ostali bez grijanja za to krive "i Rusiju i Srbiju, koja je čekala zadnji trenutak da građanima saopšti lošu vijest i nije osigurala zalihe tog energenta", prenosi u petak beogradski "Blic".

Podsjetio je da je za priključenje na plinovodni sistem svako domaćinstvo izdvojilo u prosjeku 4.000 eura.

"Za taj smo novac mogli kupiti drva toliko da se uredno grijemo idućih deset godina", kaže Mirković.

</font>

sompompirovi
09-01-2009, 23:19
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Kragujevac nije na popisu najugroženijih gradova, međutim, iako je na daljinsko grijanje na ugalj priključeno 17.000 domaćinstava, uza sve ustanove tu je i 7.000 domaćinstava koji se griju samo na plin.

Stanovnici naselja Iline Vode u srbijanskom gradu Kragujevcu u četvrtak su spalili rusku zastavu, iskazavši time ljutnju zbog isključenja plina u tom dijelu grada u kojem 350 kućanstava nema zamjenskog izvora grijanja, prenio je u petak beogradski list "Blic".

Predstavnik prosvjednika Radovan Mirković objasnio je da oni koji su ostali bez grijanja za to krive "i Rusiju i Srbiju, koja je čekala zadnji trenutak da građanima priopći lošu vijest i nije osigurala zalihe tog energenta".

Podsjetio je da je za priključenje na plinovodni sustav svako kućanstvo izdvojilo u prosjeku četiri tisuće eura.

"Za taj smo novac mogli kupiti drva toliko da se uredno grijemo idućih deset godina", kaže Mirković.

Kragujevac nije na popisu najugroženijih gradova, međutim, iako je na daljinsko grijanje na ugljen priključeno 17 tisuća kućanstava, uza sve ustanove tu je i sedam tisuća kućanstava koji se griju samo na plin
</font>

sompompirovi
09-01-2009, 23:25
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/0901×××25.jpg

Nema
10-01-2009, 02:09
Paike... Srbija je sklopila sa Rusijom energetski sporazum i prema tome nije ovisna o energiji... A i prodala je sve Rusima (RUJAMA!)

A u stvari
10-01-2009, 12:29
Energetska situacija u Srbiji stabilna

BEOGRAD - Energetska situacija u Srbiji je sada stabilna i gas je stigao do svih distributivnih centara i do najvećeg broja individualnih potrošača priključenih na gas, izjavio je danas ministar energetike Petar Škundrić. Škudrić je rekao novinarima da je situacija danas neuporedivo bolja od one kada je gas prestao da stiže i dodao da, zahvaljujući gasu iz Mađarske i Nemačke, svi daljinski sistemi grejanja funkcionišu i snabdeven je najveći broj potrošača koji se greju na taj energent. On je najavio da bi, ako se uskoro reši spor između Ukrajine i Rusije i ako su tačne informacije da su u Ukrajinu već stigli evropski posmatrači, gas u Srbiju mogao da stigne za 12 do 14 sati. Prema ministrovim rečima, i elektroenergetski sistem Srbije danas je stabilan, mreža je pokazala odlične kvalitete, a menadžment EPS-a izuzetno dobro rukovođenje u uslovima energetske krize. Škundrić je podsetio da je sitiacija sa gasom u Srbiji stabilizovana zahvaljujući pomoći i dobroj koordinaciji svih državnih organa i posebno velikom angažovanju predsednika Borisa Tadića. Škudrić je napomenuo da je zahvaljujući gasu iz evropskih zemalja podignut pritisak i u mreži prema Sarajevu, "pa smo i mi pokazali potreban nivo solidarnosti sa komšijama".

Vidis Svede
10-01-2009, 12:34
vi imate Rohatinskog a mi imamo Tadica.

Zahvaljujuci Tadicu stigao gas iz Madjarske i Nemacke, a zahvaljujuci istom, i Sarajevo se greje.

a mi smo prodali
10-01-2009, 12:36
sve svabama, posvabljenim ustasama, domacim lopovima, korumpiranim politicarima i ostalim MAJSTORIMA iz svijeta - sad gladujemo, mrznemo se!
Sta li je bolje!
ISTO JE.
U nezrelim "demokracijama" balkanskog tipa, ostaju uvujek na povrsini Tadici,Sanaderi i ostala bagra..
:smile18: :smile18: :smile18:

EEEE ...
10-01-2009, 14:00
moja Tetko... HR ima gasa u rezervi 3 tjedna (na minus 6) sad je bilo vise... NIKO dtugi ga nema (u regionu) nista u rezervi... (kako rekoh PANIKE nema - Srbija je sa rusima potpisala energtski sporazum - dakle o energiji je NEOVISNA - a za to je prodala Rusima SVE!) -

U HR nisi nigdje vidio panike oko ogrijeva ili sl. kao u BiH, Bugarskoj, Srbiji itd...

NO, Hr je ocito napravila pogresku - Quatar joj je nudio da napravi skladiste prirodnog gasa u Omislju (jer ga u Quatara ima kao govana) - a HR je rekla da to nije potrebno - TO je velik popusak...

No Rusi ce sad poceti pustati plin...

spaljene zastave
11-01-2009, 14:52
ne AUTI,
nego
STJEGOVI
su pokazatelji nezadovoljstva.
Jasno!
A sta nam pokazuju
SPALJENE SRPSKE KUCE,
SPALJENE BOSANSKE KUCE !
........................
Pokazali se divljaci, uljezi, krvoloci
u pravom ustasko-katolickom ruhu!
U ime oca i sina i
duha svetoga (OTETOGA!)
Rvacki ulaz u staru viru Isusovu!
:smile17: :smile17: :smile17:

Ma pusti
11-01-2009, 16:01
Ti Tetko spaljene kuce -

Vi ste bar bili civilizirani prema Hrvatima - Samo ste im RUSILI kuce (oko 144 000) - ali niste im palili zastave!

Sad u Srbiji NISTE mogli do ruskih kuca - pa ste bar zastvu zapalili!

Zivjeli Rusi!

spaljene kuce
11-01-2009, 16:08
tu nema sta da se pusti.
Spaljeno! Gotovo!
Ja bih njih i "pustio",
ali nedaju oni iz HAAG-a!
Pa meni onda i pravo.
Vatra je sa onim
sada od rvackih skutora
i ostalih rvackih lopova,
zaposjednutim, uzurpiranim
kucama po cijeloj "lijepoj vasoj"
(a kako li je vasa,
kad ste ko ××××× sve rasprodali)

ima ovaj pravo
11-01-2009, 16:14
××××× proda ×××××,
a Hrvat odmah djelove domovine,
ko je bolji ili ××××× ili Hrvat?
Iskopajte "predsjednika" pa prodajte i Mirogoj!
Ako ga ostavite (Franju)
kupitelji ce ga baciti u KANTE,
a iz njih se snadbjeva dio gradjana.
Lose za obadvije strane i nezahvalno od
strane skutora.
××××no, ××××no.

Kakva
11-01-2009, 16:34
je ovo srbo-cetnicka guzica?
Ali swede, nisi ni ti nista bolji, kad se sprdacis sa takvim IDIOTOM (OPANCAROM). :smile18:

nadhodnice,jadnice
11-01-2009, 18:14
ovaj je skoro ko SHEF.
×××× te ko malog zikicu!
Ali i nije mu tesko sa takvom budalom izaci na kraj.
I sve sto kaze, gola istina!
Sta je bolje, ××××× ili Rvat?
Sta je skuplje üizda,
ili domovina?
A Hvar, Kornati su domovina.
BILI!
A prodali NDH pljackasi!
I sad se cude da ih ovaj baja drpa!
I jos mu sve sami trpate u ruke.
Rvacki analfabetizam,
bolesno virovanje u viru Isusovu
(katolicku, ne "licku")!
×××× baja, ko veliki.
Bezite majmuni.

Shefe
11-01-2009, 19:06
ajde iz×××× svog vlaja, vidis i sam da je glup isto kao i TI, ×××××× jedne, :smile16:

Shefe
ajde iz×××× svog vlaja, vidis i sam da je glup isto kao i TI, ×××××× jedne, :smile16:

Shefe

Shefe

Shefe

Shefe

Shefe

Shefe

Shefe

Shefe

Shefe
11-01-2009, 19:07

Shefe

Shefe

Shefe

Al vas ovaj
11-01-2009, 23:55
Shef mete gvozdenom (zeljeznom) metlom. Ako ako :) :) :)

Vidi se to i po popizdisu ovoga gore iznad. Hahahahaha

12-01-2009, 12:21
Kad se vec obracas na sefa, onda bar pismeno Hrvatski a ne skutorski.
Svi slavenski jezici (cak i oni koje govore samozvani arijevci)su bez clana za razliku od romanskih i germanskih jezika.
Pismen Hrvat ne moze kazati:
×××××× JEDNE!
Jer ×××××× je mnozina, znaci moraju biti bar dvije, a Jedne je broj i sa pismenoscu u ovakvoj recenici nema veze.
Hrvatski jezik nema clan!
A skutorski? Tko to zna!
Dakle. ako zelis da ti sef pomogne, potrudi se, jer on pomaze pametnima, pristojnima,ugrozenima, gladnima, siromasnima,zapostavljenima
a one druge spali jezikom kao batinom.
Zato pamet u glavu i sef ce pomoci!

kod sefa i *********
12-01-2009, 12:26
me najvise fasciniraju JEZICINE!
Boze scuvaj sta sve znaju, kazu.
Da nisu oba ili Slovenci,ili Bosanci,
mozda Srbi ili Hrvati ?
Sta su da su,
koga god jezicinom tjeraju
kao svinje kroz selo,
ALAL VERA!

Izvini shefe
12-01-2009, 19:47
Ja sam nepismen ali treba mi pomoc.
Molim te popusi mi ××××× da vidim kako ti to dobro radis.
Unaprijed zahvaljujem shefe, jer ja znam da ces mi to napraviti.
Vi ×××××i pravite te stvari, ne da nas zadovoljite, vec zato sto vi to volite a narocito ti, nas neprocijenjeni ×××××ski SHEFE.
Unaprijed shefe zahvaljujem. :smile16:

12-01-2009, 21:16
Da si nepismen i glup to stoji, ali nisi shvatio da shef sa ××××××ma nema posla. Od njega koljaci samo kao ×××××ni mogu moliti za pomoc.
Znaci moli se kod Medjugorke ili u ostalim bolesnim katolickim zdanjima.
Ne moli shefa i ne nudi mu se!
Ne lizi mu guzicu, to ne voli, pa ce te raznijeti. Zna kako se sa ×××××ma i zlocincima postupa.
STRVINARU !

Ali shefe
12-01-2009, 21:21
ne drzis rijec, lazac si kao svi cigani.
Mislio sam, ako te lijepo zamolim, da mi popusis da bi to i napravio ali meni izgleda da si lazljiva guzica i da ne drzis do svoje rijeci, kao i svi vlasi.
Ako neces da mi ga podudas, idi u ××××× materinu, lazljivo govno. :smile16:

12-01-2009, 21:41
Leci se i ××××j pred snasom iz Medjugorja i u ime oca i sina i duha
svetoga!
To bi ti moglo pomoci u mozgovnom rasulu, seksualnoj neimastini i vjecitim zeljama sto bog ××××××ma nije htio dati.
Drzi se noza i vire isusove, ali ne pokazuj se medju ljudima.
Tamo gdje si mozes - medju lopovima
pljackasima, koljacim.
Jednom rjecju u rvackoj sredini.
Ni za zivu glavu ne idi nedju HRVATE. Izdat ce te HAAGU; kap sve rvacke mangupe.

12-01-2009, 21:42
svetoga!
To bi ti moglo pomoci u mozgovnom rasulu, seksualnoj neimastini i vjecitim zeljama sto bog ××××××ma nije htio dati.
pljackasima, koljacim.
Ni za zivu glavu ne idi nedju HRVATE. Izdat ce te HAAGU; kao sve rvacke mangupe.

svetoga!
pljackasima, koljacim.
Ni za zivu glavu ne idi nedju HRVATE. Izdat ce te HAAGU; kao sve rvacke mangupe.
Ti si srvatno vrijedan DVIJE ××××××!

svetoga!
pljackasima, koljacim.
Ti si srvatno vrijedan DVIJE ××××××!

DVIJE BUDALE?
12-01-2009, 22:33
Vrijedan sam ja jos vise od dvije ××××××, cak vrijedim vise nego tri ××××××, kakva si ti.
××××× ti tvog shefa, kad ne drzi rjec.
Ali to je tipicno kod vas vlaskih idiota.
Vama vjerovati?
××××te, alaj ste glupi s shef vas vodi kao slijep slijepoga.
×××× vam klokan keve. :smile16:

13-01-2009, 15:28
Ovaj bjednik je familijarno vezan za klokane koji zooloski opravdavaju posebnost evolucije u trajnoj izolaciji.
Evolucija klokanu poklonila kesu za odrzavanje vrste, a ovoj budali ispraznila "kesu", tako da od narastaja ne moze biti ni govora.
Posustaje se sa razmnozavanjem, evolutivno uslovljeno!
Ali zasto se ta "jebana evolucija", jebana jer nije u krilu majke crkve,
okomila bas i samo na RVACKU!
.............................
Dobar je nas vratar koji kaze ××××s evoluciju, kolji musliman, srbe na vrbe.
Sve na Brigu nakon svete mise!

Dark Rider
16-01-2009, 16:18
Ni je ništa kriva Rusija. Nego Ukraina.
Ni su htjeli platiti plin (zakasninu)Rusiji iako dobijaju plin mnogo jeftinije nego druge zemlje.
:smile18:

UPRAVO
17-01-2009, 17:31
ono sta sam predvido se ostvaruje -

RUSI su ujeli jedno veliko govno... izgubili su dosta MILIJARDI $ - a sta je najvaznije i povjerenje evropljana - poglavito EU... Sad se UZURBANO pregovara sa Azerbadjanom, te zemljama iz zalijeva o uzurbanoj gradnji plinovoda koji ce ici pokraj Albanije, za HR i Italiju... itd... Svi plinovi koje posjeduju naftne zemlje ce se u to ukljucivati... i Rusija ce postati tu dugorocno MARGINALIZIRANA - STETA, ali to je kontenta Ruskog nacina rjesavanja problema (impulsivnog - bezkompromisnog...)

2009
17-01-2009, 20:44
BUDALO MEDJUGORSKA!
Dok bi se to ostvarilo smrznulo bi se polovina sirotih ljudi u Hrvatskoj,
gladnima je uvijek hladnije.
Mozda se predvidja grijanje smetljarskih kanti da se bar sprijeci glad! Ali i tu opet trebas RUJE!
Plin ste potrosili u Jasenovcu!

A gdje je
17-01-2009, 20:49
PLIN za vas? Od Ruja? a kupili su SVE u Srbiji! I garantirali dobavu! Ja tebi rekao - a ti trebas jednom NAUCITI I ZAPAMTITI!!:

Svaki problem koji zadesi Hrvatsku, moras pomnoziti sa 3 (TRI) u Srbiji!

Sve se mjeri tim omjerima - od placa do standarda, kupovne moci itd... (izmedju HR i Srbije!)

2009
17-01-2009, 21:06
Bilo bi jednostavno baciti bjedu na druge.
Bas ni malo manje gladi nije u Hrvatskoj kad gladni Hrvati znaju da i u Srbiji, Somaliji, Americi, Njemackoj.... isto tako ima gladnih.
Za gladne hrvatske mase to nije ni utjeha, ni pomoc, ni izlaz!
I samo licemjeri, pljackasi i katolici pokusavaju mjeriti bjedu bjedom.
Skoro da se ne moze vjerovati sta su,
ovog puta sakari, napravili od zemlje.

Pa i to
18-01-2009, 15:25
kako rekoh - treba pomnoziti sa TRI (3)u Srbiji...

eto
20-01-2009, 20:09
Rusi ispadose najciviliziraniji narod na svijetu i ako su najveca sila svijeta to ne pokazuju kao amerikanci sto sve silom i ratom rjesavaju jer su iskompleksirani i vole pokazivati silu.
Koliko je do sada Rusija bila na iskusenju jer je amerika gura na silu u rat ali ruse gledaju i na ostatak svijeta nece da rizikuju mir radi necijeg maloljestva.
Jedino su reagirali kad su im ameri stvorili rat na pragu i onda nisu imali drugog izbora vec da u par dana rijese i dovedu stanje u red.
Rusima rat ne treba imaju pamet i bogatstvo jedino se nedaju gorim od sebe ponizavati.Treba svijet da uci od Rusa .Sad i taj gas sve je to bilo smisljeno i ta evropa se voli smrzavati vec problem resavati na posten nacin .Gdje je cak Amerika pa komanduje evropi samo radi svojih interesa a prijatelj joj je koliko i drugima.Ta sramotna farsa oko tog gasa corav vidi odakle to sve dolazi i kuda je vodilo da rusi nisu snazna ,mudri i uzdrzani i da misle i na ostali svijet.Pokazali su da su najciviliziraniji jer nisu sebicni niti prokleti .Onaj ko rijesava sve silom postaje i sam sebineshvatljiv a kamoli drugom .Eto ugled se stice samo uz toleranciju ,respekt i civiliziranost . :smile07:

bas tako
21-01-2009, 18:41
-amerikanci su arogantni i umisljeni postali kako su sjebali SSSR sa Gorbacovim i Jelsinom ,misli su nejma im kraja u otimanju ,ubijanju i sili.Ali Bog je rekao ja sam taj koji prokrecem i brda i doline ,tesko onom ko pokusa iznad mene .Bog posmatrao kako se zalaufase prokleti amerikanci ,pa posla Putina da im pomrsi konce i da kaze stop ,onaj koga ste gladili i srce mu vadili on vise ne postoji ,postoji opet ona Rusija koja vam je je svakoj nepravdi rekla stop .Raus.
Tog Putina treba da voli cijeli svijet jer on se bori za pravdu i jednakost.On je veliki covjek ,mudar i otmen u ovom ludom dobu mogu mnogi da uce od njega sta znaci covjek i strpljenje da bi imali pravo svi i najmanji na zivot .
Rusija je sila koja se ne busa niti mase time ,a kolika je sila to niko ne zna i nedaj boze da to i saznamo .Kolika je prije bila bilo je dovoljno da su nas mogli progutati samo za petnestak minuta ,a onda dokle je sada dosla najbolje da se nikada ne sazna.Hrabri ne prijete niti prosipaju silu dok god nije licno ugrozen, a Bori se za pravdu nejaci bez sile,to je hrabrost.
:smile07:

ja mislim
21-01-2009, 18:47
da bi ovaj novi Obama mogao sa rusima raj na zemlji da napravi ,samo ako ne budu vrsili na njega pritisak repovi one stare vlasti i tiranije ,ako moradne donositi odluke kako tata kaze jer tu je i bush i klinton naklonici dokazivanja sile i arogancije onda od toga svijeta nema nista.
Ovaj novi se izgleda razumije svima jer je i sam bio sigurno diskriminiran jer je nanjina bio a manjine su svugdje kao zatvorenici .
Ako misle donositi promjene onda prvo da ukinu i kazne nasilnike sirom svijeta koji zele sa ratom i preko sirotinje rijesavati svaki problem .

22-01-2009, 11:28
Sigurno se radi o istorijskoj licnosti, istorijskom dogadjaju koji raduje sve normalne ljude sirom svijeta.
Normalne, jer podtoje i "oni drugi", sa nozevima, Jasenovcima svih vrsta.
Njegova prva odluka vec je pokazala da
"oni drugi" moraju promjeniti i stavove i akcije.
Nece vise bit ni kame i Knina, ni noza ni Srebrenica!
Ni Guantanama!
VIDI SHEFOVU PORUKU IZ STARE GODINE!
SHEF SVE ZNA!

SHEF ZNA
22-01-2009, 15:37
Da se ×××× u dupe i nitko ne moze dudati kurcinu kao SHEF.

SHEF ZNA

SHEF ZNA

SHEF ZNA

SHEF ZNA

SHEF ZNA

SHEF ZNA

HOBBY
22-01-2009, 17:05
Ovaj "DUDANJE-IDIOT" je izgleda najsvjezija vrsta rvackog "intelktualca"

Ipak je jedno zacudjujuce:
I ono malo preostalih, razocaranih hrvatskih mozgova(ima ih ali jako malo!)
prepustilo se tijeku nenormalnosti, divljastvu bjelocarapasa, koji svim silama nastoje da zatuku i ono malo kulturne bastine
koju u "domovinskom" ratu nisu razbili, opljackali,obescastili!

Sigurno ce proci mnogo vremena (nazalost!) dok se hrvatstvo rehabilitira i ponovo nadje medju svjetskim kulturama gdje joj je i mjesto,ako je to bar u dalekoj buducnosti moguce!
Previse je
nepismenih,
nezrelih,
Bandica,
Vrdoljaka,
koji su mantijaskim rvacstvom srucili Hrvatsku u bezdan!

E nasa budalo
22-01-2009, 22:37
Nema tebi pomoci.
Jednom ××××××, cijeli zivot ostaje-s ××××××. :smile16:

Kreten
23-01-2009, 10:40
u svom bulaznjenju svojata i ××××××stine!
Nije nesto u redu u toj zemlji, sve vise manijaka u sve kracem razmaku prave sve vise ×××××× u svakom regionu i drzave i crkve i drustva.
Da li nema vise novaca za gradjenja bolnica u kojima bi se smjestila i lijecila ova masa neuracunljivih!
:smile18: :smile18: :smile18:
Sveti Ante moli za nas!

Znas
23-01-2009, 11:36
Tetko, tebi je spas i nada UVJEK bila matica - A ko zna kad si?? PRVI?? put tamo bio (u zadnjih 10 generacija!) -

Pa misli na maticu i njenu dobrobit! Sta se sekiras oko te "UTASIJADE" -koljaca, pijaca krvi srpske nejaci...

Pusti ih da se pokolju sami..

zar ne?

2009
23-01-2009, 12:51
×××××NE MEDJUGORSKI!
S a strahopostovanjem bi morao govoriti o pcelama, matici pcelinjeg roda i simbolu jedine HRVATSKE KULTURNE INSTITUCIJE - MATICE HRVATSKE!
No ti ne mozes to znati,
jer to nije "Matica Rvacka"!
Vasa je Matica u Medjugorju i na dernecima svih vrsta po gradovima u Dalmaciji u koje ste SLJEGLI iza brda i porobili pitome!
BUDALO!RVACKA!

Eto
23-01-2009, 14:08
Jps jedan razlog da se koncentrirate raditi za osobni boljitak ISTOCNO od Drine...

Zar ne?

sompompirovi
23-01-2009, 14:42
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">http://www.index.hr/images2/rakovac_zastavica_parentium_300.jpg

NAKON što su nedavno policiji nepoznate osobe zapalile hrvatsku zastavu na automobilu ispred sportske dvorane Veli Jože pa je prst sumnje uprt u srpske navijače koji su gledali utakmicu između Danske i Srbije, Poreč je sablaznila još jedna spačka s mirisom srbijanskog nacionalizma i sad policija traga za još jednim nepoznatim počiniteljem.

Vidis Tetko - sa srbima UVJEK samo ×××××× - pa OPET ×××××× i na kraju ××××××!
Da se je to dogodilo u Zadru - Vjerojatno bi neku Srbin poginuo - mozda i ne pocinitelj - ali ne bi proslo bez teze kazne po Srbe... Znas kako je tvoj miljenik Visarinovic radio kad nije znao TOCNO ko je napravio ×××××× ?

Pobio je ako treba i 10 000 ljudi ako je bio siguran da je jedan od njih PRAVI! - ××××a mu se za 9 999 nevinih!

Dakle bolje je lijepo - KUCI u Srbiju!
</font>

Sa njima
23-01-2009, 22:55
Srbima NIKAD mira, NIKAD - oni UVJEK I SVUDA gledaju samo kako raditi ××××××, ×××××× i opet ×××××× - dok ih ne nebijes na kolac!

Kolac je za njih prava stvar - to su Turci vec onda znali!

vi ste
24-01-2009, 02:31
primitivna stoka bila i ostala.Vama samo noz i zlocin u krvi .Bilo bi cudo kad bi vi postali normalan narod bez klicanja zlocinu i bez mrznje drugi vijera to vas je Pavelic ucio da za zlocin ne treba nikakva skola sto si gluplji veci si idiot i zlikovsc. :smile16:

A ko
24-01-2009, 11:03
nas tjera na "ZLOCIN" kad ti kod kuce "gosti" PALE zastave??

Pitanje je koji gosti? Ja mislim da radi SAMO jedna specificna vrsta "gostiju" - i onda poslije takvih provokacija - dozivljava - SVJETSKI NAJGORI MOGUCI ZLOCIN...

Pa provocirajte - Zadar nije Istra!

Znas ti gospodina Visarinovica -

NIKO nije pokokao toliko Rusa kao on -

Niti Hitler!

2009
24-01-2009, 11:21
ZLOCINCE NA ZLOCIN NE TREBA TJERATI, BUDALO!
To je isto kad bi neko tjerao vuka da zakolje janje.
ZLOCINCI SE RADJAJU!
Potstaknuti g3eneticki uslovljenim strahom od drugih, kod RVATA cak i od svojih!
Tu je jedina razlika izmedju Rvata i vuka!( ne Karadzica!)

EEEE moja
24-01-2009, 13:07
Tetko - ja cu ti ponoviti:

Tvoj IDOL, Visarinovic (Ruja - gruzinac), je pokokao VISE Rusa nego Hitler!

Sadam (Seseljev idol i prijatelj) je pokokao vise Arapa nego svi ostali kroz POVIJEST!

Zadar NIJE Porec - Istra - Ovih dana su se svi sjecali Maslenice, (bila je godisnjica 22-01) - Sjetili su se srpskog 4-godisnjeg terora, rusenja mostova... presjecanje dobave vode, struje... - ponizenja itd...

Njih ne trebas bas puno provocirati - a vi Srbi ne mozete bez toga...

1914 - Sarajevo - Sve nas uveli u ×××××× - ali nasa naivnost je dozvolila da se dogodi JOS vece ×××××× - YU!

1941 - 27.03 - SVE nas uveli u KLANJA, ali OPET - Tito stvara neku zajebnicu -

1987 - 1995 - OPET ××××××...

NECES VISE! Mater ti nabijem na kolac i katapultiram te zajedno sa njom iza Drine - u tri p.m.

"MA" pizdo ustaska
24-01-2009, 16:19
Gospodin se je zvao VISARIONOVIC!
Ali imena nisu vazna!
Sveti Ante nije bio
ni Pavelic ni Gotovina,
Franjo Asiski nije bio koljac kao Franjo Tudjman,
...............
Sadam HUSEIN,
HUSEIN Bin Ladin
Barak HUSEIN Obama,
su imenjaci ali ipak razliciti.
Jedino je SERONJA univerzalno ime ako se radi o primitivnoj rvackoj budali!
SERONJA!

:)) :)) :))

Znas ti
24-01-2009, 16:22
vrlo dobro svoje ime, jelda SERONJA?

Radi se
24-01-2009, 23:46
O tome da ja NIKAD - ponavljam NIKAd nisam vidio da bi neki stranac zapalio zastavu zemlje domacina - iz - PROVOKATIVNIH motiva, te i iz MRZNJE!! On hoce reci - MI vas mrzimo i ne priznajemo! a dosao je kao gost! Zatim -postavljanje srpske zastave na spomenik u Istri - cista PROVOKACIJA!

Meni NIKAD. NIKAD ne bi palo NA PAMET da palim neku tudju zastavu kad sam u inozemstvu (pa makar bila ona srpska - jer ja Srbiju iza Drine UVJEK priznajem - i nista mi drugo UOPCE ne pada na pamet!)- a vase paljenje zastave pokazuje da VI smatrate da je HR nesto provizorno, sta ce trajati neko vrijeme - da je to ustavri SRBIJA, privremeno izgubljeno podrucje! -

Ja NIKAd, NIKAD - ne bi provocirao da sam u Srbiji iz istih razloga kao sto su sad Srbi u HR! Ne zato sta se bojim ili bilo sta drugog - JEDNOSTAVNO - to je za mene drzava iza Drine - to NIJE moje - i GOTOVO! TO JE TUDJE!! TOCKA!

2009
29-01-2009, 11:10
Svi vi imate jako upitne predstave o imovini, narocito tudjoj.
Jedna od najgroznijih rvackih osobina je PLJACKA.
I da nije pljacke nebi bilo ni ustaskog zadarskog gnjezda, koje je po ustastvu ostalo iz vremena talijanske ZARE!
Kao sto ste vi opljackali srpstva po gradovima, tako sada
TALIJANSKA IREDENTA
predsjednika Berluskonija,
pocinje trazenjem "svojih" teritorija na obali hrvatskog Jadrana.
Poklonio im je to prvi Hrvat, Pavelic, 1941. I da nije bilo Broza, bio bi Zadar i danas ZARA.
Po ugledu na tvorca NDH, danasnja vlada pocinje prodavati dijelove Hrvatske.
U ime oca i sina i duha svetoga ali ne u ime hrvatskog naroda!
:smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

znas sta
29-01-2009, 14:00
SVI oko vas (istocnoDrinskog podrucja) bi trebao polagati PRAVO na neke dijelove - AMA svi! Rumuni, Madjari, Bugari, Albanci, Bosnjaci i Hrvati...

Za sad su samo Albanci dobili svoje....

Cekaj malo... doci ce sve na svoje mjesto...

Katolicko govno
29-01-2009, 17:20
iz Zadra ili neke druge drugorazredne provincije, nastanjene medjedima onim gorskim i onim rvackim.
Na nas mogu i zele utjecati samo europske zemlje Madjarska, Rumunija, Bugarska, a vas Europljani ni ne uzimaju za ravnopravne gradjane.
Ta bili ste i ostali sluge, lizoguzi,
katolicka sirotinja, naklonjena zlocinu, pljacki.
Sto bi reko shef - nepismeni izrode!

Dali shef
29-01-2009, 21:13
jos uvijek duda, ××××× li mu materina? :smile16:

lozovaca
19-03-2009, 18:23
taj tip je iz gradskog odbora LDP...kvislinska stranka koja podrzava ×××××e i nezavisnost Kosova...nema veze sa raspolozenjem gradjana prema Rusiji...inace ima firmu koja proizvodi povrce u staklenicima koji se greju na gas i izvozi u Nmeacku...