PDA

Pogledaj cijelu verziju : ferrari i fair play



M_7
13-05-2002, 20:03
necu puno pricat o ferrariju kad sam vidio kakva ×××××× rade i u toj momcadi postoji samo jedan bog a on se preziva schumacher... jednostavno oni rade ×××××× zbog kojih formula 1 postaje zanimljiva izvan trkalista i to na sudu kolko mi se cini sad... ajmo svi popljuvat ferrari i tog schumachera.......... smrt ferrariju

Stevo_
13-05-2002, 20:13
ma necemo pljuvat ferrari i schumachera, jer oni iapk nisu tolko krivi za tu nezanimljivost kolko bernie, iako ce se ta ne zanimljivost obit i ferrariju o glavu. formula ce postajati sve nezanimljivija, pa ce tako svi poceti gubiti pare na reklamama pa tako i ferrari. moje misljenje je da bi se trebala uvesti neka ogranicenja. prvenstveno mislim na ogranicenje konjaze i proracuna. tako bi do izrazaja dosli mehanicari i konstruktori ali i vozaci. mislim da schumcher onda ne bi bio toliko dobar kao sada. nadam se da ce tako i biti. inace formuli spora smrt. nije ni cudo sto je amerima zanimljiviji nascar iako se vrti u krug kad svako malo netko nekog prestigne.

Koko
15-05-2002, 15:50
Decki shvatite nesto... Schumacher je daleko najbolji vozac, a Ferrari trenutno najbolji auto i to je cinjenica. Ovi idioti u Ferrariju tek su nakon utrke shvatili kako su se posrali i nisu sigurno ocekivali takvu reakciju FIA-e i publike jer su do sada to radili nekoliko puta i nitko se nije bunio. Bili su toliko sigurni u to da se nitko nece buniti tako da nisu cak ni probali odglumiti neke probleme. Isto tako u pravilniku FIA-e nema nista sto bi takav rasplet zabranilo i Ferrari ne moze biti kaznjen. (Jedino ga mogu izbaciti iz natjecanja prema pravilu da momcad koja nasteti ugledu natjecanja moze biti iskljucena) a to se sigurno nece dogoditi. Ipak, za ocekivati je kako ce FIA takve kuhinje uskoro i poceti sankcionirati. I nemojte pljuvati po jadnom Barichellu i Schumacheru jer oni ovdje nisu stvarno nista mogli. Ajde vi recite svojem sefu da necete nesto napraviti. Sumnjam da bi se dobro proveli, pogotovo ako vas placa 15 miliona dolara na godinu...

Bobo
23-05-2002, 19:02
Inače idem u Spielberg svake godine,ove sam bio spriječen i nije mi žao.Da su Švabe blesav i povodljiv svijet uvjerio sam se 2000.-e kada je Schumi ispao u prvom krugu,sva švapska bratija je legla na travu i zaspala bez imalo zanimanja za ostatak utrke.Zanima me samo kako su doživjeli ovaj Rubinhov poklon(uvjetno rečeno,lova je velika u pitanju).Ako su se radovali Schumijevoj "pobjedi" vjerojatno bi posla imao psihijatar koji se bavi proučavanjem masovnog idolopoklonstva.Inače onaj prokleti kepec čini F1 potpuno nezanimljivom,ako se veliki timovi ne "otrgnu"i sami ne budu postavili uvjete(kepeca eliminirati!)F1 će za par godina biti povijest. :smile09:

brum
26-05-2002, 08:41
F1 je definitivno slup sport i lova unistava više manje sve sportove kojih se dotakne,tj. uništava sportski duh i sve pretvara u zaradu.Pratim F1 i evo sad na utrci u Monacu prvih 10 na startu čine bolidi McLarena,Ferrarija,Williamsa,Renaulta iToyote.Samo velike ekipe s ogromnim proračunima.Mali nemaju sto traziti.

007
30-05-2002, 13:47
Mozda buducnost F1 i nije bas tako crna. Kao prvo, mislim da je BMW jos u uzlaznoj putanji, i mislim da jos imaju sansi da bar sljedece sezone postranu stvarno konkurentni. Drugo, ne smijemo zaboraviti na Renault, prisjetite se sta je bilo pocetkom 90-tih, renault je potpuno dominirao, i samo zahvaljujuci Senninoj genijalnosti, neko im se uspio suprostaviti, nadam se da ce za par godina i oni ponovo biti konkurentni. Trece, mislim da ni Schumiu nije jos tako puno ostalo, nadam se jos pra sezona, i da ce se i on povuci, ali Montoya mu prije toga mora uzeti jednu titulu, zivim za to da to vidim.

freddy
23-06-2002, 12:24
a gdje još postoje poštene pobjede :smile11: null

ALONSO
05-12-2003, 19:54
Ha Ha 007 za nekoliko szona Renault će dominirat.2004 će se natjecati za 2,3 mjesto u konstrutorskom poretku. :smile20:

Richie-unlog
08-12-2003, 18:26
U ××××te Alonso da ti nisi neki prorok kad sve znaš unaprijed

Ferrari i Michael
09-12-2003, 17:46
JA sam prorok Ferrari je naj i ostal bu!!!! Sve dok Michael vozi!!! Morete se skeiti Renolovci,Meklarenovci i Wiliamsi!!!!!! HA ha ha!!! :))

ALONSO
13-12-2003, 20:30
Richie ja nisam nikakav prorok ali navijam za svoju naj dražu momčad u F1 ka i svi ostali,ali bez nepromišljenih riječi!!!