PDA

Pogledaj cijelu verziju : novi yugo



zastava
01-05-2002, 11:00
kako vam se cini dizajn??? ima kakve sanse na rzistu???? cjena oko 8 000 dolara

http://img.iskon.hr/kl/2002/04/30/0002039v.jpg

sepra
01-05-2002, 15:20
Znači otud su pokrali ideje za Lanciu Lybru!

q10
01-05-2002, 17:22
ako se radi o dolarima nije vrijedan spomena je je dosad uspjevo zahvaljujuči niskoj cijeni dizaj kanta imiđ smeča

594krešoah
01-05-2002, 19:57
prednja svijetla i poklopac motora od jaguara xj,na ovoj zastavi izgleda skoro i smiješno.ako su i napravili bolji auto od starog yuga ili floride sumnjam da je i blizu jeftinim korejskim autima.za 8000 dolara bolje kupiti nešto provjereno pa makar i rabljeno. :smile09: :smile09: :smile09: :smile10:

doctor
01-05-2002, 21:27
mene jako podsjeca na novi jaguar x-type, samo ne znam dal je u toj klasi, ili u klasi s s-type. Ameri bi mogli poludjet za njim. Tim kretenima covjek moze svasta prodati!

Calibra Zender
01-05-2002, 21:37
Prava "engleska" profinjenost - dizajn ovog ljepotana iz Kragujevca! :))

me
01-05-2002, 23:43
ma zakon

sređena zastava
02-05-2002, 20:44
http://digilander.iol.it/cuoccimix/Dsc00042.jpg

ljapo,ljapo
02-05-2002, 20:46
http://digilander.iol.it/cuoccimix/Dsc00042.jpg

HF INT
02-05-2002, 20:49
Nemam riječi,grozno.Kao da ga je malo dijete nacrtalo iz sprdnje i reklo tati,kupi mi igračku.

spenser
02-05-2002, 20:49
sorry,ocito kakvi su im auti takav im je i internet,pod razlicitim slikama pobrkane adrese tako da sam stavio dve iste slike a u biti trebala je biti u izvedbi bez prtljaznika

spenser
02-05-2002, 20:52
ma kako je mracan,vec sam se upisao na listu cekanja,dajem svioju 145 i moram jos nadoplatiti,ma naravno ovaj yugo je bolji od stare 145

lapi
02-05-2002, 20:53
Za one koji nisu čuli stari vic o Yugu: pošli Srbi u Japan gledati kako se tamo rade automobili. Sve je kompjutorizirano, sve rade roboti, jedino na kraju linije, stoji radnik i u svaki auto stavlja mačku. "Zašto to radite"?. "To je test!. Ako je sutra mačka živa, znači da vrata ne brtve dobro i auto nije ispravan". Otišli Srbi u Otadžbinu i nakon nekog vremena pozvali Japance u uzvratni posjet. U tvornici "Zastava" radnici pile, lupaju čekićima, mlate, lamataju i na kraju linije stoji Jovo i u gotov auto stavlja mačku. "Dopala vam se naša ideja. Pa kako funkcionira?" bili su znatiželjni Japanci. "Odlično!, Ako sutra u autu nema mačka, vrata se ne zatvaraju dobro"!

samo citaj
02-05-2002, 20:54
STO SE MENE TICE KAO HRVATA, CESTITAM SRBIMA NA OVOM USPJEHU...ZALIM HRVATSKE I SRPSKE NACIONALISTE...EVO MALO INFO. ALI ZA ONE KOJI POZNAJU ENGLESKI.................................Autos Yugo Redux Doug Donovan, 04.23.02, 5:30 PM ET NEW YORK - A decade has passed since the Yugo was last imported to the United States. The much-ridiculed discount automobile was discontinued in the U.S. in 1992, but has forever remained an American icon of all things cheap. Now, the Yugo is back. Malcolm Bricklin, the American entrepreneur who first imported the Yugo to the U.S. in 1985, says that he has signed a deal with Zastava Motor Works in Serbia to introduce the former Yugo manufacturer's latest product, tentatively dubbed the ZMW. We are going to set up 12 distributors across the United States," said Bricklin, 63, who also introduced Subaru to the U.S. in 1968. Bricklin said he expects to import the first ZMWs in 12 months and was confident his new company, to be called Zastava Motor Works USA, could sell 60,000 cars in its first year. He said the cars will come in four different models: a two-door, a four-door, a convertible and a ×××××p truck. Engines, according to Bricklin, will come from a major European carmaker, such as Volkswagen, Fiat or PSA (the maker of Peugeots and Citroens). Prices will range from $5,000 to $10,000, making them the cheapest cars on the market today, according to the National Automobile Dealers Association in McLean, Va. But that doesn't mean buyers don't have other choices. The lowest-priced cars currently sold in the U.S. are Daewoo Motor's Lanos ($9,694), Hyundai Motor's Accent ($9,494), Kia Motors' America's Rio ($9,590) and Toyota Motor's Echo ($10,480). General Motors' Chevrolet Cavalier also falls into that range, with a base price of $14,400 and an available $3,000 rebate. Bricklin said the cars will resemble the Volkswagen Rabbit; will have air bags, to address safety concerns; and the current Zastava cars meet both European emissions and safety standards. The Zastava Motor Works factory was partially destroyed in 1999 during NATO air strikes against Slobodan Milosevic's regime, but was able to continue to make cars that it sold in the former Yugoslavia. Bricklin says the factory has been rebuilt and the company will be able to supply the U.S. market within a year. The only question is: Does the market need a car that cheap? "Coming into the market at that price doesn't necessarily mean there is no competition," said Paul Taylor, chief economist at the National Automobile Dealers Association (NADA). ":Bricklin: would encounter a very strong used market offering extended warranties." Christopher Cedergren, an analyst at the automotive consulting firm Nextrend of Thousand Oaks, Calif., said the automotive market has moved away from low-priced vehicles. "Consumers want products that evoke passion and emotion, and are willing to extend themselves to get it," Cedergren said. "This will be the first time in the last decade that someone could go out and buy a new car with a new car warranty for half the price of the lowest-priced car out there," Bricklin said. According to the NADA, the average price for a new car is $26,670, while used cars sell for an average of $13,542. Bricklin said he did not have to put up any money to secure the deal with Zastava Motor Works and that he would set up headquarters in New York City. There is no doubt Bricklin is capable of creating the distribution network required to sell the cars in the U.S. He and his former partner set up Subaru of America's distribution network in 1968. Bricklin left the company in 1971, nearly 20 years before Fuji Heavy Industries acquired it. More than 120,000 Yugos sold in the U.S. before he sold out in 1988 for more than $15 million. Bricklin is also well-known for introducing some rather high-profile flops. He designed and financed production of the Bricklin SV-1, a gull-winged car--much like the DeLorean. In 1975, Bricklin Vehicle Corporation,

INTCP
02-05-2002, 21:12
Uzeo si mi riječi iz usta. Pogotovo ono Žalim .... Svi smo mi balkanci i rado bi se odnarodio.

doctor
02-05-2002, 22:57
pa kaj fali ovom autu? meni je dizajn cisto ok. samo ne vidim dal je to coupe. ako je i ako je neka prava masina od 100 ks onda je to prava jurlica. to je vjerojatno u klasi s opel tigrom i ford pumom

me
02-05-2002, 23:35
loše je imati predrasude, kad se bude prodavao ćemo vidjeti kakav je, a ionako piše da će motori biti fiat, vw, žope, vjerojatno neće biti cvijeće, ali nije ni stari yugo bio tako loš u vrijeme kada se je proizvodio i za one tadašnje prilike

VR6
03-05-2002, 00:17
4 vrata je to auto. Pa izgled nije los, ako je VW motor bit ce dobar. Samo 16000 ne znam, radje bi uzeo onu novu Ladu Nivu za te pare... Il, kad ga vidim uzivo, al nevjerujem ipak da cu Yugu uzimati...

cuore sportivo
03-05-2002, 07:23
malo lici odostraga na onu astru produzennu(mislim sedan),ali ××××ga ipak je to zastava koja je poluprizvod a ne auto,ali treba to vidjet uzivio

Splicanin
03-05-2002, 10:04
Dizajn nije loš. napokon nešto zobljenije linije. Dizajn je mješavina svega i svačega. Ipak sumnjam u kvalitetu. Motori su uvijek bili dobri jer su ih ugrađivali od drugih proizvođača, dok je karoserija i unutrašnjost bila Bože sačuvaj. Nikad ne bi uzea Yuga.

Calibra Zender
03-05-2002, 22:34
Samo dodaš neke bolje felge, malčice ga spustiš i zatamniš stakla i dobiješ za male pare ludog pičkolovca! :))

spwolf
10-05-2002, 03:02
haha, boze sacuvaj... gume od kariole

;-)

pa mogli su za show ubaciti neke super kotace a ne ovako

dragstar
10-05-2002, 20:10
Meni lici na redizajnirani stari Koral, inace nije mi jasno jel to zamjena za bas taj Koral ili za nesto vecu Floridu.Uglavnom izgleda odvratno, za tu lovu se uzme kompletan rabljeni auto i to dobro opremljen, a ne taj poluproizvod. :smile11:

SAAB
20-09-2002, 20:46
Nisam vidio ruzniji auto. Izgleda kao da ce se raspasti svakog trena.
Za 8000$ nema sanse!!! :smile10:

bbb
21-09-2002, 16:32
Srpsko govno!!!!!!!!!

Stala 45A
25-02-2003, 15:33
Samo za Zeljku Malnara :))


U Z I V A J ;)

prc
25-02-2003, 15:59
Koji je to ×××××?!?
Ista Dacia sa facom nečega šta treba izgledati jaguarski profinjeno!
Ajde, oni barem rade aute...ili nešto što liči na njih.

Fabiasdiyahoo.com
27-02-2003, 17:58
Ovo je srbin, u stvari nova Florida. Ja sam za ovaj Automobil procitao u neki broj magazina AUTO ali iz Srbije na koji pise da je kragujevacka fabrika prodata GM za 150 000 000 dolara!!!!!!! i to samo 80%. Ovako jadno ce se izgledat nova Florida koja treba da se proda u Ameriku i tu pise da toljiko su Amerikanci interesirani za ovo cudo da necemo moc da proizvodimo toljiko automobola kaze u intervju direktor Zastave. Prije neki dan sam usao u WWW.AUTOTRADER.COM, u Ameriku i vidio sam da prodaju starog Yuga Convertible (cabrio) za 5500 $!!! Jos u Ameriku nijesam vidio uzivo Yuga.
I,i,i,i za tu Floridu kazu da ce koristit motore od grupe PSA, imat ce zracne jastuke, klimu, sredisnje zakljucavanje, podizace stakala, radio i medju drugama imat ce svijetlo u prtlazniku koja nece da spada u doplatnoj listi :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)). Zaboravite servo.
Slusaj vic, neki kazu da ovaj design je uradjen od prije 5-6 godina ali tada je prodat Jaguaru i Jaguar X-Type i nova Florida imaju istu platformu samo sto nova Florida imat ce 2 sistema vise :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)). Cuvani i slavni Gospodin Milosevic koji se nalazi u veliki godisnji odmor je rekao da prvi primjerak bit ce prodat meni za 8001 $ ali cim stignem a kad ce to bit ne znam i on je porucio da mu bude sa 17" al. naplacima i specijalnim paketom opreme "SRBIJA I CRNA GORA" i da ima snazan motor jer imace dosta posla na relaciji Srbija-Hag-{Srbija?}. Tako nesto misli da radi i Seselj i Karadzic


I NA KRAJU KAKO CE BIT SRETAN ONAJ TKO KUPUJE TAKAV AUTOMOBIL!!!??? :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Dzejms Bond
01-03-2003, 04:59
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) Fabia ti si legenda :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Fabiasdiyahoo.com
01-03-2003, 22:33
Ja legenda, ma nemoj....

SerbiaGTI.
23-03-2003, 22:16
Najbolji automobili stizu iz Sebije!!!
Zivjela Srbija!!!