PDA

Pogledaj cijelu verziju : Za bistrije (filozofske misli)

U-F
28-04-2002, 20:11
Zašto misliš da si bistriji,drugačiji od drugih.

U-F
28-04-2002, 20:14
Ako mislite vrijeđati,bar to učinite pametno.Tko se smatra pametnim(i razumnim,bez preseravanja)neka piše.

U-F
29-04-2002, 20:05
Znam da nas je malo,ali potrudite se

jaaaaaaaaaaaaa
02-05-2002, 11:55
ja sam pametan.PROVJERENO je!!!!!!!!!!!!!!

U-F
02-05-2002, 20:13
Provjereno a?Nisam ja provjerio,ali vjerujem ti na rječ

U-F
02-05-2002, 20:23
Ako se mozak troši ostat ću bez njega

U-F
05-05-2002, 20:26
Večina je ×××××,ali ima li nekog manje glupog

zekoslava
06-05-2002, 09:52
zakaj misliš da si bistar?? :smile11:

U-F
07-05-2002, 20:49
Neznam dali sam bistar,ali znam da nisam toliko poremečen kao neki ovdje.Možda nisam bistar ali sam manje glup od večine.Iz mojih i tuđih odgovora pokušaj shvatiti tko je tu bistar.Zar si ti među manje glupima?

U-F
07-05-2002, 20:56
Zar su neki toliko glupi ili se trude da budu tako glupi.Ako se trude stvarno im ide dobro.Ne želim spominjati ××××××,vi sami zaključite dali jeste ili niste ××××××

_bog
14-05-2002, 16:42
opasno je biti bistar

vox dei
27-06-2002, 00:29
ima to i dobrih i loših strana

Sorrow
27-06-2002, 00:37
Ima li kugla čošak?
Može li se tišina čuti?
Je li čaša napola puna ili prazna?
Da čujemo

__exorcist__
27-06-2002, 09:02
ej...alo ja sam NAJPAMETNIJI!!! ko nevjeruje nek vidi temu.... i nemojte se trudit da nadmašite moju inteligenciju jer to je nemoguće, ja sam vrhovno biće svih paralelnih svjetova....jer JA SAM PAMETAN!! :)) :smile07:

kada
27-06-2002, 09:05
daj si stavi vrećicu na glavu i šuti, onda bi zbilja bio najpametniji

zekoslava
27-06-2002, 11:36
kaj zapravo znači biti bistar?! :smile11:

tonka
27-06-2002, 13:19
tišina često zna zaglušiti ljude.samo sam to htjela reći.

tonka :))

zik.
27-06-2002, 14:06
otvorih ovu temu misleć da ovdje ima pametnih stvari.za×××× sam se.U-F, sori al tupav si.ugledaj se na exorcista.glup je ko ×××××, al dečko se bar trudi.uvjerio je sebe da je pametan i već je napravio pola posla.

Zik
27-06-2002, 14:16
E covjece kako isti jadan!!!ne mozes vjerovat!!

zik.
27-06-2002, 14:24
luzer

oOo
27-06-2002, 16:45
fdjhfdj dghdfh fdhk dfjh dfkjhkjfhfdklhjdfljh jhdfjh klfd hkj dflkh df kdf dfk kfd kfd kfjh ghlkdfjhlkjsdfčhlkjsdfhj fgjhkdfj dfkjhfdjhkdfjhkdfjkhdfhfgh erggndg dfhndsfh dfhgjdfhngdf hgfdsjghdjfgh dfjhndgsdfhdsfhjndyfklhnsdlhk dsfh jdsh sdh sjdh ahjsad hjdah kdfgn hkadfj fdak hkaedfsgh adf ksj dfas kdjaskjgk dsf gsd kf ksd fkg dsfg sdg dfghdsfghsddgjshgdklsjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjfd df gjdsfkj djs ghkdsjh gkdjhgkghdfsk skjghdksjghsdhg ds kdjfhs sdfjkhkjhgskdjhfgksdjhgf dsh kf ksdjh ksdjgh kdsjhglsdkjh sdj jds sdkjhg sdj hsdjkf dksjghf dkfj dskjh skdjhgdskjgh kjsdfg dhfgh dh gkdh fj djfsh kdjsfh dfh ..... :)) :)) d f djsgdgskjdhgdskjghkjsdhgkjsdhg

nato ce on

werkjfgčsdlkgj dsfg df sgsdf gj dfgdfsgjoasfgsdgh ksdghsdfhg djghfjdhgjsdhghdsfhgdhg d fh idshfkghksdfjghk sdjhg jdshg fjhg dsfjhg sdjhg sdjfhg sdjfhjh gjsdfh kjdfh sdkjhg jdfhdsjkgfdgasdhgksdjfh fgdfhg dfhg dhgdjshgksjdhgkjadhsfg sdfjh gksdfhg ksdfahgsd kfdash kjsdhf sdkjfhgjsdkgkfh dfhjhglsdfjhgkj jdkfh dsfjkh dfjk hdfjhg jdfhghkdfjshkdfhs jhdskjhfg dkjsfhg dsfjkhg jfksdhg ksdfjh gkjsdfh gjksf hgfdjsčkarjshtjerhtjrhtjher hgerjhgreiughr ugh uerhwiguh giuh weughuerhg eruheguiehguherugh uewgheuwhtr uert huguhedhgturdhkghfidsuhg euh gheiwuhgeuh geuih uhgdhfkuhtidasfuhg ieudghiuehighieruht udfhtusdfhtu duhuerhtiuhdsfuht fduhgiudfhguidfhgudfh gudfh ufdh uihguidsh giudsh iufh giusdfh dfuh duhguihduighisdfuhgiudfh dfuhgfdu fd dfughdf sguidhf gudfshgfdhg dsfhg idhf dfhgiudhgiudfhigu dfugh dfiuh idfuh dfhiushiurhiruehtihwegh ghidshg shd guh idsh gisdfh idsfh ds siu siduh iusd iud ....!

I kao vecini ovdje kvazi pametnih koji nisu nis skuzili moram napisati nesto njima razumljivo!
NE DROBITE AKO NEZNATE KOLIKO SITNO TREBA DROBITI!!!

__exorcist___
27-06-2002, 17:07
ali ja sam još uvijek najpametniji ma koliko god vi šutili o tome.. :)) :smile07:

oOo
27-06-2002, 18:28
Ti si maskota ovog foruma i zato bi bila prava steta da sada posustanes gnojiti... JER TI SI NAS GNOJ!

Sorrow
27-06-2002, 23:21
lopta ima čošak
tišina se nemože čuti
čaša je napola puna
i to je to

__exorcist__
28-06-2002, 12:50
oOo ..... ovo je za tebe..(i za vas ostale smrtnike)....bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.....

jer JA SAM jednostavno SAVRŠEN!! :)) :smile07:

oOo
29-06-2002, 08:20
BRAVO! DOBRO SI MI TO REKAO
NIKADA NEMOJ PRESTATI GNOJITI AKO TO TEBI MIRIŠI...JER TI SI GNOJ!

oOo
11-07-2002, 22:30
...vidi...stvarno je prestao gnojiti...?
daj jos malo...!!! JER TI SI GNOJ.

NITKO I NIŠTA
11-07-2002, 22:59
Savršenstvo ne postoji, kao i ništavilo.
Postaoji samo ono što si čovjek zamisli da je istina.

Dali je Einstain bio savršen, nije jer i on je imao svojih problema kao i Picasso i ostale osobe koje smatramo savršenim. Jedino Biće koje je po svemu savršeno je Bog, no dali je on zbilja savršen je vidimo kako je čovjeka napravio na svoju sliku i priliku.

Ja vjerujem da je on najsavršenije biće,
no za mene totalno savršenstvo, kao i najpametnija i najgluplja osoba ne postoje, jer od glupog uvijek ima gluplji a od pametnijeg pametniji.
Tako koliko god se mi hvalili svojom "bistrinom" ili inteligencijom moramo si priznati sa nikad nećemo biti onakvi kakvi smo željeli i kakvi želimo postati.

Čovjek bez ljubavi je čovjek bez života, i tako ispada da sma ja NITKO I NIŠTA!

NITKO I NIŠTA
11-07-2002, 23:04
Kažu da u životu svatko ima svojih 5 minuta slave, ja sam imao 2 prekrasna mjeseca s njom.

I sad JA sam opet NITKO I NIŠTA

"onaj"
12-07-2002, 21:49
Možda su granice nejasne,ali ima ih.Ja ljude koji vjeruju u boga smatram nerealnim,splašenim,jednostavno blago rečeno glupljima.
Svi smo onakvi kako sami sebe uspijemo stvoriti

oOo
12-07-2002, 23:34
exorcist dali si ti onaj šupak koji ima
http://www.student...???

roxanne
30-07-2002, 23:51
i ako me bistri sada rijetko kada pozdravi ,ja se njega sjecam kao jako dobrog prijatelja! nadam se da je takav i ostao!! :smile06: :smile06: :smile06:

Roger Moore
31-07-2002, 21:41
Sve je ×××××× osim pišanja,

a i pišanje je ×××××× kad pišaš uz vjetar!

bistri
31-07-2002, 22:37
Na koga se to odnosi?Bistri?
Inače volim pišat,to je gušt

nanana
04-08-2002, 05:19
Za bisrije i one koji se tako osjećaju.Možete pisati koliko želite,ali prava bit se krije u onome što nosite na srcu,ništa drugo vas ne čini boljim niti manje vrijednim ljudima.
Čaša je napola puna ako vam je namjera napuniti je,ujedno je tako napola prazna ako ja namjeravate isprazniti.
Svaki događaj se događa da nekim razlogom,sa određenom posljedicom pa tako vjerojatno i ova tema,tko je je god pokrenuo,skidam kapu,ali samo je velika šteta što je sav trud bačen uzalud.
Ne znam koja ti je bila namjera, koji cilj,ali vjerujem da neće zadovolijiti standarde koje je trebala,ali to u svemu tome uopće nije bitno jer mi nismo tu da zadovoljavamo tuđe standarde već samo da otkrijemo svoje želje i put ka ostvarenju toga.

oOo
04-08-2002, 22:04
Užas...mudro si nam to rekao!

jedna
04-08-2002, 22:32
"niko i nista" slazem se s tobom i moslim da si fakat ok decko!! :)

Ikača
05-08-2002, 17:50
Volim ti ja vako za velesjajam otić u Zagreb mome rođaku Markanu. Nije m' ružno u gradu. Kad gođ se prošećem onim raskopanim cestjetnama još kad nestane struuuuje ošćam se brte svedno ka' kot kuće. A Markan mi je dooooooobar! Prvi mi je rođak, e! Od moje tetke, njeznoga brata žene, i opet sestrinoga muža ujne sin. A to ti je u Zagrebu na visokome položaju, DIMNJAČAR, majko mila! I tako otputovala jednog dana i ponela praščića negde dvadesetak kila, djeci malo da se omrse, vole oni svinjarije pod kupusom!! Kad gužva u travanju svedno ka' u mravnjaku! Nemože kundokter ni vrata zatvor't nego krenu onako poluotvoren. Umandrljam se nekako unutra pa umorna od tog svega pokrenem se imal đe god prazna stoljca da sidnem. A da, sve je lezervirano, sve je bezec, što bi reko naš Jugošvaba!! Povučem nekog čuponju za rukav:
-Reko sinko a bil se ti digo meni staroj da sidnem, men' ti noge bole! A on me odmjeri od opanka do rupca pa promrnda:
-A el ste se vi dizali starijim osebe, a??
-Ja šta da jesam!
-Zato vas veli noge i bole, e mene vala neće bol't!!
I okrene kosurnu i okrene šubu kosurina i nastavi čitat kriminalac-roman.
-Uligančinon li jedna!! Sad da znaš da nisam član društva za zaštitu životinja ja bi tebe odabrala po zub'ma da bi šepav kuć' o'ša!!
Izrivam se nekako iz travanja, idem čekat aftobus da se dalje snjim vozim. Kad tražim novce, nema. Niki mi uligan u gužvi izvuko nujlon vrećicu od rezanaca đe sam imala oko desetak tisuća. Ajme meni, sine mi, tamo , tamo, đe sam se salajavala s unim uliganima, niki mi je brkan nešto mandrljo oko bluze! Jest, vidla sam ja da brkan nešto primeće, al sam misla da ima poštene namjere, a on lopov i uligančina svejedno ko oni mladi lagabundani! Ništa prti Ikača pišce!!!!

Kraj prve epizode :)) :)) :))

Mali mi je
29-01-2008, 15:17
Roger,super ti je ono o pišanju... :smile18:

gringo
01-02-2008, 05:06
Na svijetu postoji 10 vrsta ljudi...
Oni koji razumiju binarno i oni koji ne razumiju... :smile12: