PDA

Pogledaj cijelu verziju : U HAAGU CE SRBIJA ODGOVARATI ZA GENOCID U HRVATSKOJ

sompompirovi
18-11-2008, 13:05
<font face="Times New Roman" size="+2" color="red">NA DAN kada Hrvatska obilježava godišnjicu pada Vukovara, Međunarodni sud pravde (ICJ) u Haagu proglasio se nadležnim za tužbu Hrvatske protiv Srbije za genocid.

To znači da će taj sud odlučivati o hrvatskoj tužbi protiv Srbije koja je podignuta zbog uloge Srbije u ratu u Hrvatskoj. Predviđa se da će sam postupak trajati dvije do tri godine prije nego što sud donese konačnu odluku o tome je li ili nije Srbija sudjelovala u genocidu u Hrvatskoj.

Odluka ICJ-a donesena je u svijetlu dviju ranijih proturječnih odluka toga suda koji se prije četiri godine proglasio nenadležnim za tužbu Srbije protiv deset zemalja članica NATO saveza, a 1996. se proglasio nadležnim za tužbu Bosne i Hercegovine protiv Srbije za genocid.

Hrvatska u ovom sporu tvrdi da je Jugoslavija počinila genocid u Hrvatskoj, da su građani RH bili žrtve tog genocida te traži kažnjavanje zločinaca i obeštećenje žrtava. Srbija je na raspravi o nadležnosti u svibnju ove godine zastupala tezu da Sud nije nadležan, jer u vrijeme podnošenja hrvatske tužbe SRJ nije bila članica UN-a, članica Konvencije o genocidu ni članica Statuta Suda.

</font>

E hvala Bogu
18-11-2008, 13:16
to sam i ocekivao, inace najveci genocid nad Srbima u 20.om veku ostao bi nekaznjen i zaboravljen.

Jasenovac
Medacki Dzep (etnicko ciscenje)
Gospic (streljanje i proterivanje srpskih civila)
Osijek (streljanje civila)
Bjelovar (proterivanje i likvidacija Srba)
Paulini Dvori (streljanje srpskih civila od pripadnika hr vojske)
"Oluja" proterivanje kompletnog srpskog stanovnistva iz HR, unistavanje njihove imovine, ubijanje starih i nemocnih koji su ostali, i sprecavanje povratka izbeglicama - ETNICKO CISCENJE!

Hvala Bogu da je doslo do ovoga ishoda, da srpska protivtuzba ugleda svetlost dana, i da oni moji ozbiljno shvate taj posao. :) :) :)

Odoh sada
18-11-2008, 13:17
nesto da popijem zestoko na ovu vest :) :) :)

Idi
18-11-2008, 13:19
– Jesi li vidio kako sam je pogodio kratežom, držala je dijete u rukama, tačno u čelenku – hvalio se nakon ubojstva Travica svojim prijateljima. No, meci nisu ubili Nevenku Čengić i njezina malog Gorana. Iako pogođena krupnom sačmom, žena je ostala stajati na nogama, držeći dijete na rukama. Zbog toga ju je Kovačević odlučio dokrajčiti nožem koji mu je darovao brat iz Zagreba.

– Samo ću je malo naklati – rekao je Kovačević i trznuo Nevenki nožem preko vrata dok je Travica palio kuću pokušavajući tako prikriti zlodjelo. Ipak, ni meci ni klanje nisu ubili Nevenku, uspjela je s još živim djetetom pobjeći iz kuće.

– Eto ti kuje, uteče, nisi je ubio – vikao je Travica Kovačeviću kada je shvatio da Nevenka bježi. Slobodan je potrčao za njom i nekoliko trenutaka nakon toga ostatak bande začuo je rafal, Nevenkino zapomaganje, Goranove povike “mama, mama!” i još jedan rafal.

– Kako je utekla, majku joj ×××××, Samo da te podsjetim na jedan detalj:

– Jesi li vidio kako sam je pogodio kratežom, držala je dijete u rukama, tačno u čelenku – hvalio se nakon ubojstva Travica svojim prijateljima. No, meci nisu ubili Nevenku Čengić i njezina malog Gorana. Iako pogođena krupnom sačmom, žena je ostala stajati na nogama, držeći dijete na rukama. Zbog toga ju je Kovačević odlučio dokrajčiti nožem koji mu je darovao brat iz Zagreba.

Idi
18-11-2008, 13:20
ali prije procitaj jedan detalj:

– Samo ću je malo naklati – rekao je Kovačević i trznuo Nevenki nožem preko vrata dok je Travica palio kuću pokušavajući tako prikriti zlodjelo. Ipak, ni meci ni klanje nisu ubili Nevenku, uspjela je s još živim djetetom pobjeći iz kuće.

– Eto ti kuje, uteče, nisi je ubio – vikao je Travica Kovačeviću kada je shvatio da Nevenka bježi. Slobodan je potrčao za njom i nekoliko trenutaka nakon toga ostatak bande začuo je rafal, Nevenkino zapomaganje, Goranove povike “mama, mama!” i još jedan rafal.

– Kako je utekla, majku joj ×××××, mislija sam da sam je prekla – rekao je Kovačević kada se vratio družini.

Sedmorka je nakon ubojstva produžila u zaselak Đakulivići namjeravajući pobiti obitelj Pavla Đakulovića. Ispalili su im zolju u kuću, zapalili staju i stoku, međutim, Đakulovići su na vrijeme pobjegli.

EEEEE
18-11-2008, 13:21
NECES VISE!

Naidji sad ako se usudis!

Bla bla bla
18-11-2008, 13:43
bla bla bla, truc smrc smrc, dronz dronz dronz, pricam ti pricu o nekakvim izmisljenim pricama nekih placipicki - dosadni sterotip vidjen u Hagu iza zvese sa modifikovanim glasom.

I to ti je dokaz - neka srceparajuca prica, neka naricaljka!
HAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAAA

Hajde jos malo, a ako mi das adresu, poslacu ti paket maramica da brises suze.

Bez obzira
18-11-2008, 14:27
sto mi je draga ova odluka medj suda, da bi Srbija konacno progovorila o zlocinima nad Srbima, smatram da sudjenje nije dobro ni za jednu stranu, jer konfrontacija ce imati negativne posledice po odnose izmedju dve zemlje ukljucujuci ekonomske.

Ja sam
18-11-2008, 17:30
Tetko rekao da Srbiju treba na sud - te da Srbija plati, 1 kunu za ratnu odstetu.

Zatim, neka tuzi hrvatsku za genocid u WW2, ili bilo drugi genocid koji hoce... ili etnicko ciscenje i SVE sta misli da treba - pa da se SVE rascisti na tom sudu - jednom i zauvjek!

Nista bolje od toga! Daj boze da tako bude!

18-11-2008, 17:40
Vijest koju svaki normalni covjek uopce i kao stanovnik nekadasnje SFRJ mora pozdraviti!
Genocidi i zlocini protiv ljudstva ne prestaju na granicama.
Granice su samo obiljezja, neprirodni plotovi!
I zato se i mora pozdraviti odluka donesena u HAAG-u!
I Hrvati i Srbi klali su i daleko izvan svojih granica, prevazilazeci ograde svojih bunjista.
Nisu samo Milosevic, Seselj i Karadzic,
ne samo Gotovina,Mercep,Cermak krivi za genocid.
Ima jos na slobodi i Mladica i Rojsova!
Ovaj potez Haaga daje nadu onima koji jos tuguju za poklanim zrtvama iz vremena neuporedivih divljastava u Srebrenici,Omarskoj u Medjackom Dzepu i Heliodromu!

hehehe
18-11-2008, 19:10
:smile06: kakav narod takav i naslo :smile06: :smile06: :smile06: Sta vi idete na onu vasu staruponosnu sram, preduhitreno tuziti Srbe za ono sto ste vi njima cinili.Pa kako vas hrvati nije sram biti toliki neljudi i lazovi da poslije zlocina zrtvu jos tuzakata , pa to ste samo vi u stanju jer ste svijesni sojih odgovornosti od koji bjezite kao djavo od krsta. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Koji je to genocid bio da niko nezna sem vas zlocinaca .Jedini genocid koji se desio i etnicko ciscenje je i sada na dijelu i tu svijet ne moze oci zatvoriti a osidjivati zrtvu koja je toliko odstecena.
Etnicko ciscenje je kad protjeras drugu rasu kojoj ne dozvaljas povratak a sve ostalo je vasa bolesna podvala od koje pruzate sebi najvece zadovoljstvo :smile06: :smile06: :smile06: bez obzira sto se bavite tim cim se bavite ,morace te odgovarati za ono sto je na dijelu ,koliko god bjezali i lagali od istine ne mozete pobjeci ,samo mozete manipulisati sa njome u politickoj podobnosti , ali sve ce to jednog dana postati sramna propaganda. :smile06: :smile06: :smile06:

A gdje
18-11-2008, 19:18
je tvoja DOMOVINA? :smile16:

Moj scenario
18-11-2008, 20:00
redosljeda dogadjaja bi bio biti ovakav:

Prvo WW2. Da Srbi tuze Hrvatsku (samo mi je malo nejasno KO??? bi to bio - postojao je jedan nametnuti rezim, a paralelno je postojao onaj drugi koji je na kraju pobjedio...) za recimo ono sta ih najvise muci: TKZV: Smetliste!

Bar bi se otkrila cijele i potpuna istina...

Normalno Hrvati imaju masu toga oko srpske uloge u WW2:

*Recimo cetnici i klanja - po poglavito BiH...

* Bleiburg (a do 1948 Smetliste) A to bi bilo tesko - jer??

KO je onda donasao odluke?? Tito, Kardelj, Koca, Mosa, YU, Srbija - KO?? ...je odgovoran?

* Pa onda Jajnici, Bajnice, Sajmista itd... gdje Hrvati nisu bili umjesani, ali da se i to rascisti...

* Zatim, Hrvati imaju sto sta reci sta je njih mucilo u staroj YU, (srpsko mentalno penetriranje u hrvatsko bice...i NEVIDJENA pljacka hrvatskih dobara - itd)

* Poslije rasciscavanja istine oko Smetlista i uloge NDH u istinitim razmjerima bi trebalo doci uzroci posljedice ovog zadnjeg rata...

* ONDA - bi na red trebao doci ovaj zadnji rat. Jer, ja sam uvjeren - a nisam jedini - da je glavni i najveci motiv, da su se Srbi toliko ZAPALILI (zapalili su se na gubitak privilegija, cice, na smrt dinosaura (JNA) - koji je bila zlatna srpska koka itd), ALI to ipak ne bi imalo tolike strasne razmjere da im MIT Smetlista nije toliko duboko usjecen u mitomansku svijest - A TOLIKO JE LAZAN!

I onda bi mir mozda bio moguc - mislim na istinski mir!

Ima jedan
18-11-2008, 23:27
komentar koji mi se veoma dopada sto se tice isterivanja pravde na cistac:

====================
Hrvatska priča o pobedi i u svom dnevniku pominje gem, set i meč. A činjenice će biti da će i Srbi i Hrvati , nažalost za unutrašnje potrebe na tom sudu izbaciti razloge za dalju mržnju i održavanje i podgrejavanje nacionalizma da bi se na kraju evropski sud obogatio i rekao da nije u situaciji da donosi odluke o takvim tužbama. Inicijativa Srbije da se to obavi u našoj balkanskoj kući bez suda je propala na žalost svih nas ostrašćenih Balkanaca. No ovde se uvek lako odvajao novac za lumperajku, prostakluk i nacionalizam. Šta je za nas poreske obveznike ta svotica od par miliona eura ako ćemo pored naših TV prijemnika moći da sami sebi dokažemo da s pravom mrzimo one druge.Isplati se.
===================

Dakle, voleo bi strasno da se dodje konacno do neke pravde i istine, ali nazalost, samo ce se mrznja i kapric nastaviti na racun pomirenja, dobrosusedskih odnosa i svekolike ekonomske sardnje.
Imam utisak da se igranka bez prestanka nastavlja, i da postoji neki treci kome to uvek odgovara, jece, dana, sutra.

ispravka
19-11-2008, 00:13
trebalo da stoji "juce, danas, sutra"

Znas
20-11-2008, 10:49
Tetko...

Kad pogledam ovaj post prije kojih sam postirao prije kojih tjedan dana:

"Kad ces odgovarati za NAMJERNO ubijanje oko 15 000 sarajevskih civila sa snajperima i 1100 dan granatiranja iz obruca?? Kad ces odgovarati za Manjacu, Keraterm, Omarsku?...

KAD CES ODGOVARATI ZA AGRESIJU?

O BiH...

KAD CES ODGOVARATI ZA POKRETANJE UZASA/RATA?

Da li je dovoljna kazna da si sad u Srbiji i da si izgubio samo Kosovo i CiG?

Da li je dovoljna kazna da su te mao izbombardirali?

Da li je dovoljna kazna da si bio 5-6 godinama pod sankcijama.. izopacen od cijelog svijeta?

dA LI JE DOVOLJNA KAZNA DA JOS NI DAN DANAS NIGDJE ne mozes bez viza?

Da li je dovoljna kazna da ti je vozd/furer zavrsio u HAAGU kako je zavrsio?

Da li je dovoljna kazna da su ti manje vise cijeli drzavni vrh sa masu generala i koljaca u Haagu?

Da li ti je dovoljna kazna da sad imas kojih 500 000 - 700 000 Srbalja sjedinjenih u maticu po principu "SVI SRBI U JEDNU DRZAVU", sa kojim sloganomk ste i isli u sovinisticko/nacisticki rat?

... ja mislim da JOS NIJE..."

...opet se ne mogu oteti dojmu koliko sam u pravu...

Onda UOPCE nisam mislio - niti ZNAO - da ce se donositi odluka o nadleznosti HAAg suda za HR tuzbu (znao sam ali se je to toliko dugo vuklo da sam zaboravio)...

I Vidis... SKORO UVJEK SAM U PRAVU... ustvari prije dogadjaja sam...

Ja ti mogu
20-11-2008, 13:46
odmah sad reci da cete sa tuzbom ispusiti, da nema te sanse.

U Bosni je Bilo daleko vise stradanja, i rat se vodio bar pet puta duze, pa genocid nije dokazan!

Dalje, niko od Srba jos nije osudjen za genocid, niko, i zbog toga cete garantovano ispusiti.

Bice sudjenja, vi cete dobro podmazati guzece vasih pravnih zastupnika, i od svega nece biti nista! Upamti ovo sta sam ti rekao.

Ma znam ja , hteli bi evrice da malo ublazite inostrani dug.
E pa, zavrnite rukave, manje trosite, za gusu one vase JAMATORE i mafijoze, a ne ocekujte pomoc od suseda. Mi smo vas dosta pomagali kroz istoriju.
Dobice te od Srba mudo marijanovo ovoga puta i ubuduce.

Use i svoje kljuse, a ne da vas Srbi i dalje slepaju na grbaci.

Bojim se
20-11-2008, 14:19
Tetko da nisi u pravu!

Zasto? Pa zato sta su je BiH tuzba sva svodila na "Rekla/Kazala", na slike stranih agencija, fotoreportera, reportaza itd, itd...

HR je sakupila i ima mnogo, mnogo bolje dokaze... transkripte politicara, generala, sve moguce dokumentacije na TONE i TONE - ulovljenih snimljenih poruka... razgovora, spiuna iz Srbije a i HR (konkretno iz kabineta Milosevica... izmedju ostalog...)...

Srbi su bacali cvijece (masovno) pred tenkove kad su isli na Vukovar (oko 800) - izmedju ostalog... ima toga da se stepes... a da samo znas sta su sve ostavili Srbi u Kninu i po cijeloj "krajini" kad su odlazili.... UUUUH

hehehehe
20-11-2008, 17:46
sta to vi preokrecete proslost u svoju korist :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: to cvijece dodje zamjena za ono kad je hitler prolazio kroz Zagreb :smile06: :smile06: :smile06: i vi bi poredili babe i zabe :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: e svaka vam cast koji ste neljudi :smile06: :smile06: :smile06: a ti matori zar nisi jos umro ,vec se tuda smucas ubijajuci se sa nekim izmisljotinama koje niko drugi ne zna do takvi zlikovci kao ti. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ja se
20-11-2008, 20:50
uopce ne sjecam da je u HR iko bacao cvijece pred Hitlera, ne znam da li je ikada uopce i bio u HR. Niti se sjecam da je iko bacao cvijece pred njemacke trupe... to su radili Slovenci, i mislim Srbi... No kakve to veze ima? Hrvatima su Njemci donjeli oslobodjenje od Srba - niko nije b´niti mislio dalje - gore nego pod srbima niko nije mogap zamisliti situaciju... a da sve bude smijurija (opet ponavljam stvari po hiljadoti put) - Srbi su izazvali raspad YU 27.03.1941 - i SVE nas uvukli u NEVIDJENO ×××××× i klanje... (A sta se bas cvijeca tice - toga je bilo samo u Mariboru)

A Srbi su isli na HR - i kad su isli sa kojih 800 tenkova i oklopnjaka, ljudi su pred njih bacali cvijece... a kad su prosli HR grancu nastade TAJAC... "sta je ovo"? ... zapitali su se svjedoci... i masovno su htjeli ODMAH bjezati... E moja Tetko -

Panika te drzi ovih dana, osjeca se velika nervoza - a trebao bi biti miran i zadovoljan - konacno ce ISTINA doci na vidjelo - SVA ISTINA od koje se svijet zgraza vec stoljecima... budi malo strpljiv...

inace cujem da si u malmeu...Sta radis tamo? Proputovanje? Ili si se doselio za stalno?

Da ti objasnim
20-11-2008, 22:25
zasto je bacano cvece pred tenkove posto sam bio u zizi dogadjaja i na licu mesta.

Cvece je bacano (ako je bacano) zato sto je JNA konacno resila da rskrsti sa opstim haosom u zemlji i zavede mir i sigurnost, a ne da osvaja tudje teritorije, manijace!
A ne onako kako vi izvrcete cinjenice i zamenjujete teze.

Tenkovi su krenuli jer ste drzali u okruzenju i napadali vojne kasarne diljem lijepe vase, jer ste ubijali oficirski kadar koji bi se predao (slucaj u Virovitici), jer ste ubili bez potrebe 13 pripadnika JNA nenaoruzane i koji su se vec predali, itd, lista vasih zlocina je dugacka u periodu pre napada na Vukovar.
I streljanje Srba u Gospicu, i zlocin na Koranskom mostu, i napadi na vojne kasarne, i davljenje vojnika u Splitu, i zlocin na Pakrackoj poljani, i zlocini u Bjelovaru i Virovitici, sve se zbilo pre napada JNA na Vukovar.

Smisljeno ste izazivali rat jer vam je bio potreban za vase medjunarodno priznanje, i sa jos vaznijim ciljem, da proterate srpsko stanovnistvo iz Hrvatske.

Ali otom potom, imace sud sta cuti, a ja ti ponavljam, od nas necete dobiti nista!
Vas dug od 50 milajrdi evra, od kojih mi se kosa dize na glavi, moracete sami otplacivati.

fyi, jedva cekam sudjenje.

I koje je
20-11-2008, 22:33
vase pravosudje, koja je to sprdacina, zlikavac koji je pobio 13 nenaoruzanih regruta, jos na slobodi, tipovi koji su likvidirali celu porodicu Zec jos su na slobodi, zlocinci koji su ubijali Srbe kiselinom u Osijeku jos su na slobodi, onaj zlocinac sto je izvrsio zlocin nad Srbima u Sisku jos je na slobodi, zlocinci koji su poubijali civilno stanovnistvo u Paulinim dvorima jos su na slobodi, zlocinci koji su izvrsili pokolj Srba u Pakrackoj poljani, jos su na slobodi!
E to je HR pravosudje danas!!!

A sve ovo gore pobrojano, i puno vise, sve ce uci u tuzbu protiv vas, a fala bogu imamo najmanje jednu godinu, ne zurimo nigde.
Kada iskusni pravni tim kaze da materijala ima koliko hoces za tuzbu, onda im treba verovati. A kako i ne bi imali kad su na toj stvari radili godinama.

A sto se tice
20-11-2008, 22:40
ratne otstete, za pocetak cemo ispostaviti racun zbrinjavanja 250.000 vasih gradjana za 13 godina. Koja ce to cifra ispasti videcemo, ali nece biti mala budi siguran, jer tu ulazi hrana, smestaj, lecenje, skolovanje, uposljavanje...
A unistenoj srpskoj imovini u HR, i 13-o godisnjem mrtvom kapitalu, popaljenim selima, srusenim kucama, da i ne pricam.

Ma daj
20-11-2008, 22:46
Idi se jebati vec jednom i usput po×××× svoju mater, ×××××ne cigansko-srpski.
Bacali cvjece da branu Jugu i vojnike u kasarnama?
××××te, kako si glup.
Sto tvoj cale napravi a tvoja keva okoti, pogledaj u ogledalo za rezultat i nemoj pasti u nesvjest kad vidis lice od najveceg IDIOTA na ovom svjetu.
×××××ne nad ×××××nima. :smile16:

pizdo ustaska
21-11-2008, 10:29
GOVNO TETKINO!
Ako si bio "u zizi dogadjaja"
(sta hrvatski znaci "ziza"?), onda si okostano frankovsko djubre, popucalih usiju i iskrivljenih zuba.
GROZOTA I GRDOBA!
Ali to nije vazno!
Ja sam sigurno daleko mladji, sigurno ne ni ljepsi, ali PAMETAN, OTVOREN!
Resetanja vlastitih neuspjeha, trazenja nacionalnih obiljezja kojih osim RITOZNOJCANA nema i ne moze biti, jer Dalmatinci nisu ni slicni
Zagorcima,
Istranima,
Skutorima,
Slavoncima,
Licanima
........
Nema tu naroda!
HU u malom EU sa svim
problemima "zajednica", ali
stvorena na mrznji,
zlobi,
zavisti,
prevari,
gladi,
pljacki
i sve
u ima oca i sina i duha svetoga....!!!
I to je prvi i jedini preduvjet za propast!
HANIBAL ANTE PORTAS!

Vidim
21-11-2008, 11:34
Tetko da te najviase muci da nemozes (ili se bojis) ici u domovinu, pa gledas i na tvojih 250 000 sugradjana...

No koliko sam ja upoznat dobar se je dio i vratio, - barem 1/3 ako ne i vise... no zivot nije bas lak - sad se mora raditi... a onaj posao kojim se je za komunizma moglo zivjeti i prezivjeti danas vise ne ide... druga su Tetko vremena...

ALI ZASTO su svi zbrisali? Da nisu, veci bi se dio prilagodio novom vremenu i nekako prezivio -

Sta je tu je... Tetko - sve cemo rascistiti -

OD katastrofe 1918, pa do WW2, pa do ovog rata - zajebavat cemo se koje desetljece - ali stvari cemo dovesti na cistac i onda cemo - valjda sklopiti trajni mir!

Steta je samo da ce HR za to vrijeme imati jednu nogu u balkanskom blatu...

Sa vama
21-11-2008, 12:24
trajni mir?????
I do not think so.

Vi ste stalno tu da busite, podmecete, lazete i lobirate protiv nas.

Rekao sam ti, da ima i malo istine u tom miru o kojem pricas, bar posle resavanja srpskog pitanja u Hrvatskoj na vase veliko zadovoljstvo i na nas veli teret, vi biste bili za saradnju i dogovaranje.

Vi ste takvi zli, i nece te se zaustaviti dok Srbina postoji, sto znaci nikad.

Obrati paznju kada ste podneli tuzbu. Podneli ste je samo 20tak dana posle izlaska SRJ iz rata opustosene bombardovanjem i unistene ekonomije.
Posle toga, za mene ste samo neprijatelj, i nista vise, za vek vekova - zli, maliciozni, iskompleksirani, jadni.

Mene podsecate na KOJOTE koji vrebaju i cekaju momenat kad zrtva onemoca ili ugine pa da navale.

Ali i bez toga. Dovoljno se pristeti one hiterije odusevljenja kada je Srbija bila bombardovana, nista vise.

pizdo ustaska
21-11-2008, 13:32
GOVNO TETKINO!
Ta zeljena "rasciscavanja" mozete pokusati da napravite u "cistilistu", Danteovom.
Danas za to nema ni mjesta, ni vremena, ni opravdanosti.
Za cistilista mora da ima i razloge koje treba rascistiti, ocistiti i nakon toga....
KOM OBOJCI,KOM OPANCI!
Pocetak je sigurno u
JASENOVCU...
Hrvat ce biti suocen sa milionima Srba, Zidova, Cigana i sviju ostalih koji nisu bili "po ukusu" arijevaca, zakletih fasista, krscana tipa ALOJZIJUS.
A onda:
GLINA,
GRADISKA,
GOSPIC,
MAMULA,
LEPOGLAVA,
MEDJACKI DZEP,
BEZBROJNE JAME U KRSU,
SA POKLANOM DJECOM,
STARCIMA,
ZENAMA........
Ovo sve kao "narod"!
A nakon toga idoli:
FRANK,
Stepinac,
Pavelic,
Kvaternik,
Luburic,
Francetic,
Kulenovic,
Boban 1,
Boban 2,
Tudjman,
Bobetko,
Gotovina,
Mercep,
Spegelj,
Susak,
Cermak,
Tuta (nocna posuda!),
Praljak
i
bezbroj drugih "junascina"
......u ime oca i sina i duha svetoga!
SUUM CUIQUE!
BUDALO!

pizdo ustaska
21-11-2008, 13:36
GOVNO TETKINO!
Ta zeljena "rasciscavanja" mozete pokusati da napravite u "cistilistu", Danteovom.
Danas za to nema ni mjesta, ni vremena, ni opravdanosti.
Za cistilista mora da ima i razloge koje treba rascistiti, ocistiti i nakon toga....
KOM OBOJCI,KOM OPANCI!
Pocetak je sigurno u
JASENOVCU...
Hrvat ce biti suocen sa milionima Srba, Zidova, Cigana i sviju ostalih koji nisu bili "po ukusu" arijevaca, zakletih fasista, krscana tipa ALOJZIJUS.
A onda:
GLINA,
GRADISKA,
GOSPIC,
MAMULA,
LEPOGLAVA,
MEDJACKI DZEP,
BEZBROJNE JAME U KRSU,
SA POKLANOM DJECOM,
STARCIMA,
ZENAMA........
Ovo sve kao "narod"!
A nakon toga idoli:
FRANK,
Stepinac,
Pavelic,
Kvaternik,
Luburic,
Francetic,
Kulenovic,
Boban 1,
Boban 2,
Tudjman,
Bobetko,
Gotovina,
Mercep,
Spegelj,
Susak,
Cermak,
Tuta (nocna posuda!),
Praljak
i
bezbroj drugih "junacina",
..........................
......u ime oca i sina i duha svetoga!
SUUM CUIQUE!
BUDALO!

:smile18: :smile18: :smile18:

Ma
21-11-2008, 13:41
idi u ××××× materinu, ××××××tino :smile16:

Jao sta
21-11-2008, 22:40
nam Tetka namelje...

Tek toliko da tipka - pa onda kopira i moj layout, tipka, tipka.... bez veze...

E.... nasa Tetko, jadna ti mama...

A sta se mira tice? Pa kako hocete! Radi se samo o tome da prema nama Hrvatima - svi vasi mitovi, lazi, lopovluci, ludila, agresije itd, itd... ce izaci SLUZBENO van i to pred svjetom... i sudom...

A racuna se da ce tako nesto osvjestiti srpsku mitomaniju...

A vi se nadate necem drugom -

pa kako sud odluci!

A poslije?? Pa kako god hocete! Nama je nas put poznat... NAPRIJED (na zapad)

Gde cete
22-11-2008, 05:41
bre ba zapad?
Zar ne viite da je zapad u rasulu.

Evo sta sam pricitao u Vecernjaku:
"MOĆ SELI NA ISTOK"
"Dolazi kraj Americke dominacije svijetom"

Vidis koji se giganti radjaju na istoku kojoj Amerika duguje do guse.

Sve se menja sem kamenja.
Ni jedna imperija nije vecito trajala.
Dolazi vrag po svoje.

Koliko ono u Americi ima gladnih?
Negde sam procitao. Strava!

I bas cete vi
22-11-2008, 05:45
na zapad kad ga je pogodila ekonomska kriza i recesija.
Well, ofajdicete se kao kad pas polize muda.

Povrh toga, nesto tesko i sa mukom ide taj ulazak u EU "raj". Slabo radite domacu zadacu. Sa susedima slabo stojite.
EU ne zeli zaracene bande.
Ima tu jos puno posla.

bosanac)
22-11-2008, 07:37
Ovo me posebno iznenadilo da se moglo tako desiti.
- Mi u Bosni kazemo ne umro dok ti ne budes trazio halal.
Citam da Amerika trazi od Arapaki zemalja pomoc , gle cuda ,a na sva zvona su trubili da su arapi teroristi ,kao to je jedini razlog sto ih pobarduju a sada traze da se Iraku oprosti dug od 16 milijardi dolara.
- Zar nije malo pateticno ,haa hrvati sta vi kazete ili je proradila svijetst da je kazna bozija stigla na prag i bog trazi da se pokore zrtvama.Samo ameri su oholi i oni ne vide nikoga kad je njima dobro vec ga ponozavaju i ugnjetavaju a ne da mu nesto oprastaju.sve sto rade ili nekom nesto poklone tu imaju troduplo veci interes.Zato im sada evropa ne pomogne ,zajedno su ibijali i bombardovali njima antipaticne.Prvo su Srbe i Ruse ponizavali i blatili da to nije za normalno shvatanje takve ljudske svijesti ,sankcionosali ,srbe izololirali ,bombardovali,na kraju ih kolektivno okarakterisali kao najgori narod na svijetu.Poslije su islamski svijet stavili u isti kos ,dok su sebe u nebesa uzvisivali i dali za pravo da su oni bogovi koji tim nesretnicima odredjuju kako im na pamet padne.Na kraju shvatise da ipak je bog taj koji je njih na kraju okarakrerisao kao sto su oni to cinili drugima :smile18:

22-11-2008, 11:03
Kulminacija nepismenosti, primitivizma:
Crvenim slovima doslovce napisano od ove ××××××, sompopirovi (vjerojatno zaduzen za rvacke menstrualnosti!)
MEDJUNARODNI SUD PRAVDE (ICJ) U HAAGU PROGLASIO SE NADLEZNIM ZA TUZBU HRVATSAKE PROTIV SRBIJE ZA GENOCID!
Nekoliko sintaksnih preoblicenja (nije stvar svakoga!) dao bi ovoj skrabotini ovog nepismenog bjednika i neki smisao.
.......................................
Uspostavljenjem sud je dobio nadleznosti, sva proglasenja nakon toga mora donijeti visa institucija.
Sud je nadlezan ne samo za Kardzice, Mladice, Gotovine, Mercepe, nego i za sve ostale zlocince diljem svijeta i vremena, osim AMERICKIH ZLOCINACA!
Ali "autor" (i ×××××× "stvara"), ne znajuci gramaticke osnovnosti dovodi svoje istomisljenike u zabunu, jer iz skrabotine ne proizilazi tocno (t)ko koga, zasto i gdje - tuzi!
Nedobronamjernik bi mogao skrabotinu
Shvatiti nedefinirano, jer se za genocid ne moze tuziti,
ZBOG GENOCIDA, moze!
....................
Ali, otkud bi to mangup mogao znati.
Sa genocidom se pocelo jos u pocetku krscanstva, pa kroz krstaske ratove,
inkviziciju, AUSVIC, JASENOVAC, MEDJACKI DZEP DO SREBRENICE.......

EEEEE
22-11-2008, 13:34
Nasa Tetko... jadna ti mama...

A "bosancu"... sta ces bosancerose kad najvise volis onog koji ti je silovao na desetke risuca djevojaka - cesto pred roditeljima - OCEVIMA, negdje oko 1000 su bili na dugotrajnom silovanju za potrebe srpske vojske, a od silovanja se je izrodilo oko 2000 kopiladi...

Djamije (SVE u BiH koje su bile pod srpskom kontrolom) su poravnate - kojih 1 miliun ili vise ste protjerani... sta van, sta u BiH (interno)...

Ma ljubi ti svoju bracu Srbe i dalje...

A Hrvati?? JEDINI saveznici, jedini koji su vaS PRIMALI KAD STE PRED sRBIMA BJEZALI, JEDINI spas koji ste imali - njima ste zabili noz u ledja i tako spasili vase ljubljenika Srbe - a za uzvrat dobili RS! Da li ste zadovoljni sa ishodom??

Dobro - svakom normalnom na svijetu koji pozneje situacije je jasno da se ta pervezija ne moze jos jako dugo odrzati - ali ona je JOS tu, pa uzivajte dok je ima...

22-11-2008, 17:57
Ondasnji ustavni suditelj(sudac, ne SUDAC!) "nove" Republike Hrvatske,
silovao je mladu muslimanku u Vrapcicima iznad Mostara, sa jos 4-com ustasa, 1994 godine.
Pokrenuti sudski postupak zabranjen je licno od jos veceg drznika, Tudjmana!
Za djevojku bolno, neugodno, za HRVATSKU i njeno novo drustvo uzasna sramota, koju se po hrvatskim shvatanjima demokracije, kao i ostale slicne stvari, MORAJU zataskati.
PS.
Zanimljivo je na kakav ce nacin izaci
"novosti" iz slucaja - "general" Zagorec
i posredovanje "preostalog Tudjmana" o
jos posmrtnim djelima tada vec pokopanog "predsjednika"!
To su sve stvari koje hrvatsko i drustvo i sudstvo treba i mora sada, u
nezeljenom ali prisiljenom iznosenju istina pred narod, jer narod ce to traziti i silom, rjesiti, priznati.
Narodu je sada jasno da je prevaren, opljackan!
Kako ce vladajuca kasta poloziti racune onima koji zive iz "kanti" i koja vrsta prevare sad slijedi?

Ma sta
22-11-2008, 20:30
ti Tetko znas o tome? Sta ti znas o ICEMU?

NISTA - razumije se.

Daj reci ti meni sta ti znas o onih FAMOZNIH:
1 000 000 000 000 000 000 000 000 € poljackanih iz Hrvatske?

Znas onu "ko je jamio je jamio"?

Na tome i takvim pricama je opozicija u HR dobila izbire 2000-te. Obecali su da ce naci one koji su to "odjamili"... te da ce ih kazniti...

Sad da te ja pitam - posto ti znas se i komentiras svasta - Reci nam KOGA ili koliko njih su uhapsili i osudili zbog te gore navedene "JAMLJAVINE"?

Sta ti znas o "dijamantima"?? A sta te to UOPCE brige i sekira?

I reci nam - ZASTO si bjezao 1995? Pa bio si nevin? Zasto se toliko sekiras zbog sudjenja koje ce biti u HAAGU za koju godinu? Pa eto FENOMENALNE prilike da se pred svijetom pokaze KO, STA i koliki su Hrvati zlocinci - te sve te ratove koje ste vodili ste vi uvjek bili samo isprovocirani, a ti su ratovi UVJEK bili samo obrambeni...

ISKORISTI priliku Tetko.... Jedinstvena je, a Hrvati su sami sebe sjeb....i!

pizdo ustaska
22-11-2008, 20:44
GOVNO TETKINO!
Pored svoje "normalne" gluposti, da je ustasa glup to je normalno, i kao novi ××××××s "MA" ne znas i ne mozes izbjeci urodjenu zavist, umornu dosadu inaznanje.
!0 na 24 potenciju!
Ako kazes tocno koliko je to, rasisat cu, a ja to mogu, da ti se da velika novcana nagrada , i da udjes odmah i u sabor, prema onom kako si neuravnotezen mozda si vec iposlanik bar onog ustaskog krila u saboru.
Moguce je to jer
bas NI(T)KO!!!! U rvackom drustvu ne zna i ne moze rjecito ispisati tu brojku!
Sve zemlje i sva drustva ovoga svijeta zajedno, i u zadnjih 1000 godina nije imalo
1 000 000 000 000 000 000 000 000 i
jos EURA!
Prema tome su JAMATOREVIH
5 500 000 000 Kuna - sprdacina!
Prema onom kako ste "bogati" jamio vam je malo!
A Zagorec,
a Tudjman,
..........
ispadose jos posteni "decki"!
×××××SNE! 10 na 24 potenciju!

Ma
22-11-2008, 21:23

bosanac)
23-11-2008, 07:22
Duzan sam odgovoriti bar jednom ovoj htvaskoj tetki ,koja me proziva dok se javim sa bozandjeros.
-Moram primjetiti da ti ocekujes da mi bosanci vas postujemo iz strahopostovanja.Vidim stalno se pozivas na to kako ste nam vi spasili zivote i kako se mi treba da osjecamo velikim duznicima prema vama.
-Stalno i uporno nas posjecas sta su Srbi radili u Bosni a nikako da budes posten kao sto si ne posten, pa da nam ikada kazes bar dijelic sta ste vi radili u Bosni.Od Srba smo ocekivali svasta kad smo slusali zapovjed tudjmana ,ali od vas smo ocekivali pravo saveznistvo a ne izdajnistvo.
-Dok ste plan napravili koji su vam muslimani oradili dotle ste se drzali nekog zajednistva .Kad ste dobili ono sto ste htjeli i zasto ste Bosnu gurnuli u rat onda ste se odnosli prema muslimanima gore od tih Srba koje samo njih krivite a mi znamo najbolje sta ste vi radili po Hercegovini i srednjoj Bosni.Zato ste i usli u federaciju da bi izbjegli odgovornost i Agresiju na Bosnu ,ali dok se hag zatvori i vicete ponovo zaratiti i traziti Bosnu kao utrobu Hrvatske koju je tudjnam trazio bez stida. :smile18: Jeste RSrpska je je formalno u Bosni ali je tako isto i Hercegovina a Viku dizete samo sa srpskom a za hercegbosnom koju zovete ne dizete galamu. :smile18:

bosanac)
23-11-2008, 07:24
Duzan sam odgovoriti bar jednom ovoj htvaskoj tetki ,koja me proziva dok se javim sa bozandjeros.
-Moram primjetiti da ti ocekujes da mi bosanci vas postujemo iz strahopostovanja.Vidim stalno se pozivas na to kako ste nam vi spasili zivote i kako se mi treba da osjecamo velikim duznicima prema vama.
-Stalno i uporno nas posjecas sta su Srbi radili u Bosni a nikako da budes posten kao sto si ne posten, pa da nam ikada kazes bar dijelic sta ste vi radili u Bosni.Od Srba smo ocekivali svasta kad smo slusali zapovjed tudjmana ,ali od vas smo ocekivali pravo saveznistvo a ne izdajnistvo.
-Dok ste plan napravili koji su vam muslimani oradili dotle ste se drzali nekog zajednistva .Kad ste dobili ono sto ste htjeli i zasto ste Bosnu gurnuli u rat onda ste se odnosli prema muslimanima gore od tih Srba koje samo njih krivite a mi znamo najbolje sta ste vi radili po Hercegovini i srednjoj Bosni.Zato ste i usli u federaciju da bi izbjegli odgovornost i Agresiju na Bosnu ,ali dok se hag zatvori i vicete ponovo zaratiti i traziti Bosnu kao utrobu Hrvatske koju je tudjnam trazio bez stida. :smile18: Jeste RSrpska je je formalno u Bosni ali je tako isto i Hercegovina a Viku dizete samo sa srpskom a za hercegbosnom koju zovete ne dizete galamu. :smile18:

EEEE
24-11-2008, 11:31
nas bosancerosu...

UPRAVO TAKO!! Hrvate ste morali postivati i pod svaku cijenu ostati sa njima u saveznistvu! POD SVAKU CIJENU!

Da ste tako postupili Hrvati bi vas cijenili i drzali kao potpuno ravnopravne! A vama je to uostalom bio i JED&#204;NI spas!

No vi ste imali jednog vrlo promocurnog predsjednika (koji je doduse - jadan - bio katapultiran u visoku politiku, a za to nije bio sposoban...) koji je izjavio dok su Vukovar i HR bili silovani i krvarili rijeke krvi...
"Mi muslimani (pazi "MI") nismo kao Milosevic i Tudjman, da probleme rijesavamo ratom. MI! se necemo naoruzavati i nama ce - PAZI!! - JNA doci u pomoc - jer mi necemo rat! (Samo BiH pod muslimanskom upravom).

Kad ste 1992 osjetili KO i STA su Srbi, bjezali ste.. KAMO? Pa jasno - u HR! I zaposjedali HR hotele na obali, dok vas zapad nije poceo primati...A ko je obranio ono malo BiH na proljece 1992? Hrvati - bez toga BiH bi saptom pala i ne bi imao NISTA! Kad ste vidli da sa Hrvatima NECETE imati BiH pod dominacijom muslimana, zabili ste Hrvatima NOZ u ledja! Kao najvece kukavice... I htjeli ste od Hrvata uzeti ono sta su VAMA Srbi uzeli - jer ste NESPOSOBNI za ista! Sa tim zabijanjem noza u ledja ste htjeli Neretvom izbiti na more i uzeti obalu... ko zna koliko?? Do Splita? Makarske? ??

Uglavnom, Srbi su time bili spaseni i sad imate tu divnu RS - uzivajte dakle sa njom dok je jos ima... i neka vas prisjeca uvjek sta su, ko su i kakvi su Srbi... te da sa njima morate dalje i zauvjek zivjeti u bratstvu i jedinstvu...

Nasa Tetko...

24-11-2008, 11:45
Nazalost ni ugledni odvjetnik NOBILO nema nikakvih mogucnosti dovesti u razum ove obostrane idiote, razlicitih "nacionalnosti" ali istih razularenosti.
Pas koji rezi, laje, ujeda i kad je sit i ne zna zasto, ali se svaka dzukela boji batine!
Dakle u jednu vrecu obojicu i batinom po njima.
Uvjek pogodis pravoga!

Ma kakav
24-11-2008, 12:06
ugledni - Je ili NIJE, on uglavnom po tom pitanju POJIMA NEMA!

Ili onako diplomatski -

NIJE U PRAVU!

100%

- a to pokazuje i potvrdjuje tijek sudjenja Gotovini i CO! (puno je rijeci BAS o Oluji... )

"MA" pizdo ustaska
24-11-2008, 12:33
GOVNO TETKINO!
"MA" - ti si jedan od ova u clanku pomenuta idiota!
NOBILO, tvrdis nema pojma, a dozvoljeni
branitelj u HAAG-u!
BUDALO, rvacko-katolicka!

Ma sta je
24-11-2008, 13:14
da je... Blaskic je opod njegovom obranom dobio 45 godina - dosao jedan drugi (zaboravio mu ima) Blaskic oslobodjen...

Sta je da je - on o tome NEZNA -

Najblaze receno - NIJE U PRAVU!

A ti zapamti sta ja kazem...

Ja znam koliko je Strbac i CO energije upotri××××o bas za to - a sad mu SVE propada i sve se pretvara u sprdacinu!

Mene moj osjecaj za pravdu ne moze iznevjeriti... nikad do sada nije - ali nisam naivan i znam koliko su "materijala" Srbi poslali u Haag, sa "svjedocima" i sta ti ja znam cime sve... ali sam zadovoljan kad vidim da su i nasi naucili lekciju - SRPSKU lekciju, na kojoj sad Srbi padaju...

Ma
24-11-2008, 15:02
Cetnice:
Idi u ××××× materinu, ××××××tino :smile16:

hahaha
24-11-2008, 19:02
alaj ga bosac guli ko majmun bananu :)) dobro mu da ime hrvaska tetko ili kuraska -tetko ah sta kazes doro :))

jadni
24-11-2008, 19:04
nas doro :)) svi bi htjeli ga zajahati u istom trenu ali star je ne moze izdrzati pa samo vice mas u pizdu maternu :)) sto znaci da je lipso od umora. :)) :)) :)) :))

Ma
24-11-2008, 20:03

"MA" pizdo ustaska
25-11-2008, 10:18
MArs u pizdu materinu!

Ma
25-11-2008, 13:44

"MA" pizdo ustaska
25-11-2008, 14:29
Zovi: KOBILO,
×××× te NOBILO!
MArs u pizdu materinu!
Koljacu!

Ma
25-11-2008, 14:41

CETNICKO GOVNO :smile16:

VIDIS
26-11-2008, 18:42
.... Tetko da ja znam o cemu govorim...

1 KUNU (jednu Kunu) stetu bi trebali platiti ili 1 DOLAR - a samo bi morali povratiti popljackano blago i otkriti gda su SVI nestali!

26. 11. 2008. | 15:50

Šimonović: Tužba je podnesena zbog utvrđivanja istine o stradanjima u Hrvatskoj

Ministar pravosuđa RH Ivan Šimonović u srijedu je odbacio kao netočne tvrdnje dijela srpskih medija o velikim iznosima koje će Hrvatska zaraditi ako uspije s tužbom pred Međunarodnim sudom pravde i tako gospodarski upropastiti Srbiju te je istaknuo da je tužba podnesena prije svega kako bi se utvrdila istina o stradanjima u Hrvatskoj, kaznili odgovorni za zločine, doznala sudbina nestalih i vratila opljačkana kulturna dobra.

- Ističem da Hrvatska postupak protiv SRJ, a danas Srbije, nikada nije vodila ponajprije zbog novčane odštete, nego zbog drugih razloga. Ključni hrvatski zahtjevi sadržani u tužbi su da se utvrdi istina o stradanjima u Hrvatskoj, kazne odgovorni za zločine, dozna sudbina nestalih i vrate opljačkana kulturna dobra. Pitanje novčane naknade ima tek podrednu važnost - ističe Šimonović.

Neznam
26-11-2008, 18:55
kome ti objasnjavas, zar ti nije poznato, da se prepucavas sa budalom, koja ne vidi niti prst pred nosom.
Sto ocekujes od jednog zaguljenog i glupog cetnika?

ma
26-11-2008, 19:04
imas ti pravo... ALI - mene je uvjek zanimalo koliko duboko ga je moguce nabiti u zemlju...

Daje mi to neku satisfakciju - ALI - iskreno - zaista mi je sve cesce sve tako bez veze.... on nikako da ista kuzi -

A toliko je jadan tvrdoglav - a KOZA??? deblje nego u krokodila...

a cmar?? ....

sta da mu napravimo??

Ma
26-11-2008, 19:30
pusti ga na miru.
Jadan bolesnik, nema njemu pomoci.
Najbolje je da ga se salje u ××××× materinu i ne raspravljati se sa njime je sa bolesnicima nema smisla razgovarati.
Dakle: Neka ta ××××××tina ise u ××××× materinu i Bogu se je popeo na vrh kurca. :))

hehehe
26-11-2008, 20:54
dobar monolog ,samo smisljeno proziran.Kad tema nije interesantna dja ti je forsirati :smile06: :smile06: :smile06: kuzis matorac :smile06: :smile06: :smile06: nastavi ti i tako volis cuti samo ono sto ti zelis pa ti taj monolog dobro dodje. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Bogohulnik!
26-11-2008, 20:59
U ime svete majke crkve, svih blazenih i nase slavne proslosti, zahtjevam da se ovog bogohulnika odmah iz crkvenog krila iskljuci, prokune, i unapred kazni ekshumacijom nakon exitusa!
Stara dobra inkvizicija!
Bolje i uvjerljivije bi ga bilo kazniti AUTODAFE-om!
............
Tvrdi: "...i Bogu se je popeo na vrh kurca." !!!!!!
......
To ne smije dopustiti nasa crkva, i ako se to ne kazni, prestaju sve price i dogme o istini, pravdi, cestitosti i
CELIBATU!
Sama pomisao na celibat i boga s kurcem
prevazilazi sve neljudskosti s kojima mi katolici stoljecima ne zelimo imati dodira!
Postavlja se otvoreno pitanje, da li je Hrvatska kao katolicka zemlja, uopce jos
i katolicka,
i zemlja,
i Hrvatstka,
ili nezeljena prcija bogohulnika iz Ercegovine, Medjugorja, Posusja.....
koji u vlastitoj moralnoj bjedi i Boga seksualiziraju!

:smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

hehehe
26-11-2008, 21:03
Ova tema je cista izmisljotina i laz a laz nikoga ne zanima prema tome dokazi su vazni a Srbi ih imaju na pretek i sta god tu iznesu jos unjek je sve tako na terena a i masama vise ne mozete manipulisati kao za vrijeme rata :smile06: :smile06: :smile06: kad je narod bio prinudjen da slusa samo lazi iz hrvatske jer su novinari bili ko je stigo ,od zatvorenika do ulicara a zapovjednici bili soferi ,taksisti i lugari a u saboru se moglo naci i prevoznika autobusa do agronoma koja mi je bila glavna profesija NK traktorista i eto ti odakle je istina dolazila :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Nisi za mudraca vec si za madraca ,primjer oni koji su davali primjer ovima koga su prestavljali. :smile06: :smile06: :smile06:

Ma
26-11-2008, 21:03

i sad
26-11-2008, 21:07
tuti muti matori uzivaj u svome monologu . :)) :)) :))

Ma
26-11-2008, 21:28