PDA

Pogledaj cijelu verziju : LASER JAMMER



Jam on it
13-04-2002, 11:26
Trebam pomoć. Ima li itko od vas iskustva s laser jammerima? Ali ne tipa, čitao sam ili vidio sam, već pravog iskustva, da posjedujete ili ste vozili auto s jammerom, i to pred policijom. Danke.

Calibra Zender
13-04-2002, 11:31
Odlična tema, jer anti radari su ××××××. Vrijeme reakcije je prekratko da bi smanjio brzinu i izbjegao kaznu. Ali Jammeri su zakon. Odličan tekst u Auto Blicu.

Ali gdje ih kupiti kod nas? Koja je cijena? Da li su zabranjeni? Ima li za njih predviđene kazne? Jel ih tko isprobao u praksi?

Jam on it
14-04-2002, 08:30
Ej Calibra, to sam ja pitao! Dakle, tražim nekoga tko posjeduje Laser jammer a da nije "rekla kazala" sistem. I bez citiranja raznih Auto-klubova-bliceva! ISKUSTVO U PRAKSI MOLIM!

cuore sportivo
14-04-2002, 16:14
e bas san ja htio otvorit jedan post s antiradarima,trazim ga pothitno,a sta je to "laser jammer",prvi put cujem za to,koji preporucuje da je djelotvoran i da radi, calibra di si citao u autoblicu o ovome,ja nisam nigdje vidio,koji broj blica???

Calibra Zender
14-04-2002, 19:06
Cuore
Sad sam u Osijeku, a taj broj Blica (ili Kluba!!!, nisam siguran) mi je doma. Ali zvat ću doma svoje da pogledaju koji je pa ću ti javiti. Naravno, ako ti već netko prije ne napiše točan broj.
Ali u kratko da ti prepričam. Zaključak teksta je to da je antiradar katastrofa jer imaš samo 0.3 sekunde vremena da reagiraš kad on počne signalizirati jer u te 0.3 sekunde ti je brzina već izmjerena. Dakle, no ××××..g chance da prikočiš!
A jammer ne otkriva radare nego non stop emitira radarske i laserske zrake koje "kupe" radari ili laser (svejedno) i onda se ti signali pomiješaju s radarom ili laserom i on ne može više očitati točnu brzinu nego nebuloznu, između 350 i 500 km/h!!!
Cjena piše da je vani oko 350 Eura, ako sam dobro zapamtio. Dakle, to je zakon. Ugrađuje se inače naprijed ispod maske auta.

cuore sportivo
14-04-2002, 19:16
calibra,
bit ce da si citao u autoklubu,jer u blicu nije sigurno(imam svki broj),nema veze,a sta ti mislis da je sigurno to tako kao sta si ti napisao,ne da nevjerujem nego mislim dali je 100% zajamcen ucinak,kako si opisao cini mi se prava stvarcica,uzeo b je odmah da je nađem,sta ima toga vani po ducanima,kako se to zove,da znam sta tocno trazim(sta je to neki novi proizvod)??????? a nije ni puno skup,brzo bi se isplatio

Calibra Zender
14-04-2002, 19:29
Kupujem non stop i Blic i Klub već godinama i nemam više pojma šta u čemu pročitam.
Zove se laser jammer, točno tako. Prodaje se vani po dućanima legalno. Kupi i meni jedan. Zaslužio sam zbog informacije! :)

cuore sportivo
14-04-2002, 19:34
cim ga nađem odmah cu ti poklonit jedan,kad bi to naso, dobro bi se spasio da ne popusim vozacku,nevjerojatni mi idu na ××××× s tim radarima,na ipsilonu nema dana da ga ne stave negdje,stave ga i maknu se ca s autom da ne skuzis,×××× im pas mater,neki dan sam zabo jedan list preko tablice da se ne vidi,ali neznam da li bi imao ×××××× da me zaustave i pitaju sta je to,dali jos pali to sa listom??????

Calibra Zender
14-04-2002, 19:43
Cuore
Držim te za riječ, čak ću si i dati truda da ga pronađem!!!
A ovo s listom je isto komentirano u tom tekstu. Funkcionira, jer se ne vide tablice kad te slikaju pa ti mogu lagano popuš..i. Ali ako te zaustave i primjete kaže da bi moglo biti gusto. A kao glupost su proglašeni CD-i na retrovizoru i sprejanje tablice raznim kvazi sprejevima!

suad
14-04-2002, 19:45
Što znači G O L F -----G-ovno O-motano L-imenom F-olijom

Cosmin
15-04-2002, 14:30
Možda će vas zanimati ovo. Frend je na svoj auto ugradio elektromotor koji ti okrene tablice. Treba izrezati branik i unutra staviti jednu šipku i još neke stvari. Uglavnom oko 500kn!! ××××no izgleda, kao u James Bondu. Još si razmišljam da si a ja to napravim.

Calibra Zender
15-04-2002, 15:27
Daj ti to slikaj (cijeli postupak okretanja u 4, 5 fotki), skeniraj i stavi na neki besplatan site (geocities) pa ću te još shvatiti ozbiljno!

Jam on it
15-04-2002, 17:42
Kolko ja kužim, Laser jammer djeluje samo na la××××, o radarima nema ni riječi. Laserski signal sa policijskog pištolja upija, jer su na istoj frekvenciji i šalje podatak natrag koji u stvari i nije podatak, jer ne šalje nikakvu brzinu. Dakle, nebuloze su priče o brzini od 500 km/h, jednostavno nema očitovanja. U slučaju snimanja laserom, signalna lampica signalizira i čuje se zvuk da ste na udaru lasera, i to traje do 10 sekundi. Dovoljno da smanjite brzinu. I cijena je oko 500 eura, plus ugradnja. Mislio sam da imate više iskustva, a kad ono, Auto klub. ISKUSTVO!!!

Calibra Zender
15-04-2002, 18:03
Kako me živciraju tipovi koji pojma nemaju, a mudruju! Anti radar imam najmanje 5, 6 godina (stari ga je davno kupio i koristio, sad je već dugo kod mene). Cobra IV, ako se ne varam. Piše na njemu da lovi i laser i radar, a lovi moj k...c. Radare javlja, a la×××× ne. Dokazano za taj model.

Ali stvar je u tome da ti (Jam on it) ne samo da ne razumiješ kako funkcionira laser jammer, a kako anti radar nego nisi niti u stanju pročitati tekst i shvatiti ga! Daj uzmi taj Auto klub ili Auto blic pa opet pročitaj, pa opet i onda opet sve dok ne shvatiš!!!

I laser i radar rade na principu formule v=s/t, iliti brzina je kvocjent puta i vremena! Dakle, baca zrake i mjeri vremenski razmak koji je potreban da se ona natrag vrati i prema tome očitava brzinu. A laser jammer emitira zrake iste frekvencije i onda kada laser multanova (ili popularno pištolj), multinova ili običan radar "kupe" svoje zrake (pomoću kojih mjere), kupe i zrake koje emitira jammer i nisu u stanju više izračunati pravu brzinu. Baš bog toga jer jammer šalje zrake iste frekvencije!

A antiradar ne šalje nikakve zrake, on je samo prijemnik. Kad "ulovi" radar ili laser on zvučno i viuzalno (lampice svijetle) alarmira vozača i onda bi ti trebao smanjiti brzinu. A to je not likely situacija jer la×××× treba 0.3 sekunde da ti očita brzinu. A to je premalo vremena da tvoja sinapsa od noge dođe do mozga, pa da ti reagiraš i prikočiš! Nema šanse!!!

Koliko vremena treba običnom radaru (koji su ionako dosta rijetki jer imaju drotovi suvremenije la××××) da izmjeri brzinu ne znam.

Jam on it
15-04-2002, 18:14
Daj Calibra, ne njajke! Kao kužiš se u te naprave, jer ti je stari nekad imao neku kantu. I tu mi prodaješ pamet iz Auto kluba, gdje ni oni nisu sigurni kaj su vidjeli i mjerili. Molim da o Jammerima netko nešto kaže tko kuži kako to radi, a ne kaj je pročitao u Auto klubu.

zalutali
15-04-2002, 18:21
daj Calibra,majke ti prestani s moj stari ovo,moj stari ono,autoklub ovo, autoblic ono,daj kaži svoja iskustva i kolko se sječam na nekom forumu si rekao da voziš po propisima,pa šta će ti onda antiradar?

Calibra Zender
15-04-2002, 18:30
Jam on it
Za starog velim jer anti radar imam već najmanje 6 godina, a vozim (zakonski) 4. Pa da mi ne kažeš da lažem. Iskustva s jammerom nemam, ali ne znam zašto ne bih vjerovao tekstu u Auto klubu! Smisla u onome što su napisali ima.
A antiradar je ×××××× i to ti mogu reći iz mojeg četverogodišnjeg iskustva! Možda pomogne kod običinih radara, jer ne znam koliko vremena treba da oni očitaju brzinu, ali za laser ti ne pomogne nimalo. Na mojoj Cobri IV piše da lovi laser, ima i za svaku vrstu zraka koje lovi i posebnu lampicu. A lovi ništa od lasera. Prošao sam već nekoliko puta s uključenim antiradarom pokraj drota koji "gleda" kroz pištolj u moj auto i ni da bekne! A kad naletim na običan radar, onda antiradar poludi, svijetle i lampice koje signaliziraju laser. Ma svijetle baš sve i tuli ko blesavi! Zato ga zadnje vrijeme niti više nemam u autu!

P.S.A ako sam reko da vozim po propisima ne znači da apsolutno nikad ne prekoračujem brzinu. Koji vam je k...c? Ko da sad odjednom svi možete biti uzor savršeno ispravne vožnje?!?

Jam on it
15-04-2002, 19:07
I nemojte mi pričat o radarima, zanima me samo Laser jammer. Dakle, opet molim, ISKUSTVO u upotrebi Laser jammera. Bez mudrolija tipa čuo sam, čitao sam i moj frend ima. VLASTITO ISKUSTVO!

Calibra Zender
15-04-2002, 19:11
"U slučaju snimanja laserom, signalna lampica signalizira i čuje se zvuk da ste na udaru lasera, i to traje do 10 sekundi. Dovoljno da smanjite brzinu."

Napišeš ovu bedastoću i onda ti odgovorim što moje iskustvo govori i kako stvari stoje i opet ti ne valja. :smile11:

Jam on it
15-04-2002, 19:16
Gledaj blento! jesi li ti ikad u živo vidio kako izgleda laser jammer? Tvoj jedini doživljaj jammera je ona jadna slika iz Auto kluba. A kažem da jammanje(ometanje laserskog pištolja) traje do 10 sekundi jer nakon toga ipak dopušta snimanje brzine. Inače bi bilo sumnjivo. Sve znam u teoriji kako radi, kako izgleda, gdje se ugrađuje, ali još nisam naišao na drota s pištoljem, pa ne znam kako djeluje na vlastitoj koži. IMA LI KO JAMMER DA GA JE ISPROBAO???

Jam on it
15-04-2002, 19:58
I Calibra, tu se radi o Jammerima. A ne o radarima. Radar detektori, da bi vrijedili i radili danas kako treba, koštaju 750-800 eura. A tvoj radar detektor od prije 5-6 godina, daj to u tehnički muzej. Takve se stvari mjenjaju svake godine. Isto su tako jammeri od prije 3 godine bili čisto ××××××. Danas su toliko savršeni da rade sa 99% ispravnosti. Onaj 1% ovisi o vremenskim uvjetima. I pozdravi tatu, neka vozi malo sporije, njegov detektor ne vrijedi ni da mobitel pridržava. Kad narasteš i kad tata kupi jammer, javi se na ovaj forum. :smile06: :smile06:

Calibra Zender
15-04-2002, 22:10
Jam
Ajde prestani srati! Isto kao niti antiradar prije 5, 6 godina nije valjao, tako ne valja niti danas! A ti si preglup da bi to shvatio! Naravno da je danas to hrpa loše plastike, a bio je to i onda!
I prestani mudrovati o učinkovitosti jammera jer ga nikada nisi niti vidio, a kamoli imao. A antiradar ili bolje reći radar (laser) detektor si možeš zabiti znaš već gdje osim ako nemaš refleks "jedi viteza"!!! :))

Cosmin
15-04-2002, 22:22
No problemo Calibra.
:))

Jam on it
16-04-2002, 15:46
Gle Calibra. Ako ti ja dodjem s autom na HR tablicama u kojem je ugrađen jammer i koji radi, dužan si mi život. I to ne tvoj već od tvog starog koji je očito pokretač tih crvljivih gena u tvom calibrastom tijelu. Prema tome, ×××ך, nemaš pojma, i vozi se i dalje vezan i pojuri koji put preko 80, jer to je ziher veliko uzbuđenje za tebe. Ko kad si na maturalcu "skoro ××××" jer si od uzbuđenja svršio u gaće. Ne želim se s tobom prepucavat jer nemaš pojma. A radar detektor drži oko vrata kad voziš jer, piše u Auto klubu, blicu,itd, pojačava refleks kod glupih vozača, tatinih sineka kaj obiteljski u nasljeđu, genetski voze Gnojpele. :)) :)) :))

Calibra Zender
16-04-2002, 16:51
Jam
Imaš li ti uopće vozačku djetešce?

Vidim da pepričavaš svoje zgode s maturalca, samo ih pripisueš drugima. A jel ti negdje bilo grozno?!? HEHE

Jedino se nadam da ćemo se jednom sresti na cesti! Mislim, kad dobiješ vozačku, kad ti istekne probna. Mene ćeš prepoznati jer auto si sigurno pogledao na netu. A ja ću u tvojem tupom pogledu odmah prepoznati prištavog balavca!
Želim vidjeti tvoje ozareno lice kad ti znoj lije čelom i ne možeš si pomoći, a Calibra prolazi pored tebe u tvom folcvagenu kojeg ti je tatek gastarbajter posudio s dojčland tablicama! Papučica gasa bude ti nagažena do poda, ali ne ide! Kako to? Pa ovo je ipak folcvagen s đemerom!

Kasnije ćeš se noćima buditi sav mokar od znoja! :))

w
16-04-2002, 17:22
kalibra nije ×××× kalibra nije ××××,kalibra nije ××××.....

Calibra Zender
16-04-2002, 17:36
Ah šta ćeš? :( Doći će valjda i taj dan!

Kad si u stalnoj vezi preko 3 godine onda ti ovakve teme izgledaju totalno jadno. Barem meni! Ovakve fore možeš prodavati nekom prištavom srednjoškolcu.

Jam, kud si nestao? :smile11: Pa nije ti valjda ponestalo prostota, ups argumenata? :))

Alenko
16-04-2002, 20:58
Jam on it, odđamaj odavde, čitam ovo i čudim se još jednom preseratorskom majmunu.
Di si ti bio kada je od Calibre stari imao radar, još nismo znali ni što imaju drotovi, a on je bio u europi več
debilu. Umukni, muka mi te je.
Nemaš ni auto ni radar ništa. Samo jezičinu. :smile07:

Doji
17-04-2002, 14:18
Calibra ××××, Calibra ××××, Calibra ××××....

ufffff mislim stalno.

VETON
19-04-2002, 11:16
papci, od kad sam procitao taj tekst u auto klubu, rekoh moram i ja imati taj jammer u svom autu pa sam surfao i naisao na ××××ne siteove, evo vam neke adrese pa si samo procitajte sta je sta! ima ih vise vrsta, i nisu 100% pouzdani jer na kracoj udaljenosti laser vas ipak moze skinut!!! pa treba paziti!!! radarexpress.com, jammerstore.com, radar-detector-solutions.com, RADARGUYS.COM(mozda i najbolji site)!!!!! ja sam vec odlucio za koji i narucujem ga preko neta za nekih tjedan dva pa cu moci nakon ljeta svoja iskustva podijeliti s vama!!!! e da, najbolja je kombinacija jammera i anti radara, i pazite, antiradar mora imati SHADOW FUNKCIJU i biti otporan na VG-2!!!!!!

Sukrija
19-04-2002, 11:20
Jednom je moj stari istukao jednog djecaka koji je bio mnogo nevaspitan i , i ovaj mene, ovaj zadirkivao, ovaj, mislim, ovaj tukao....smrc, smrc.

Ma skoro isti kako Calibrin je moj tata, eto skoro. :))

Jam on it
19-04-2002, 18:13
Bravo Veton! Kenja mi se od Calibre! Sve sam ovo pokrenuo da doznam od vas imate li ikakvih iskustava u praksi s Jammerima. Naime, ja IMAM jammer, al već 2 mjeseca koliko ga imam na autu, nigdje drota s pištoljem. Čujem da ćete se naći svi na kavi, eto i mete pa buljite u Jammer. Do tada će biti i iskustva, jer sam dogovorio drotove za 100 kuna da pucaju. E, da. Calibra je jumfer! A nije me bilo jer sam radio i bio na putu. A kako sam sve pare spizdio na aute, nemam laptop!

Calibra Zender
20-04-2002, 00:51
Veton
Koji model si odabrao, kolko love i odakle stiže?
RMR-C302 ™ Radar & Laser Jammer with a built in Detector - ovaj se čini kao dobar izbor.

Delta
20-04-2002, 01:19
Mislio sam da ovaj forum posjecuju ljudi koje stvarno zanimaju automobili i sve vezano uz njih.
Jammer je starija fora. Sami znate da postoje aktivni i pasivni . Sa laserskom ili obicnim diodama.
Moji frendovi su jos prije pa sad skoro godinu dana napravili kopije klasicnog jammera u gablec pauzi.
Koristi stalno napajanje Pozeljno je ugraditi prekidac u kabini tako da iskjucis kad te zaustave da te ne upucavaju poskrivecke iza vrata ,dok ti drugi gleda papire.Jer im onda jos nije bilo jasno koji ku.. se desava a pistolj im je bio zakon.
U pravilu ti nista ne kazu samo se zahvale i baj baj.
Inace bolji citaj skuplji imaju detektor da je pogodjen laserskom zrakom pa se automatski gasi na neki odredjeni period.Da ne bi bilo nismo znali.
Inace ovaj ti radi kao jedan (inace ide par) na nekih cc 350 metara u paru malo vise.Frend policajac ionako kaze da je to prosijek gadjanja. Kaze da je samo jednom uspio pogoditi auto pistoljem na 700m i to sa obije ruke naslonjen na krov auta.

alfist_zg
20-04-2002, 11:48
Jam on it, koji jammer ti imas i gdje si ga kupio i koliko je kostao?hvala. :)

Jam on it
20-04-2002, 12:02
Bell-ov. Kupljen u Engleskoj putem interneta. Cijena, prava sitnica. 299 funti plus DHL plus carina plus ugradnja. Sve skupa oko 1000 dem, jer smo dobili popust na više komada. Točno je da Jammer jamma 7 sekundi i onda se gasi na minutu. Dovoljnih 7 sekundi da usporiš, a murja ne zna kaj je. Kažu mi drotovi da im treba 3 minute da ponovno pokrenu pištolj. Ne znam kak je u praksi, zato sam i pokrenuo ovaj forum, nadao sam se da ima ljudi koji su to već probali. Mislim da je stvar super, a kad skupim lovu stiže i Bell euro 55o radar detektor, onda je to ubojita kombinacija! Doći ću 28. na kavu, pa gledajte! Dofurajte i drotove s pištoljima da probamo! :))

Calibra Zender
20-04-2002, 14:32
Koji model jammera Jam?

A :URL=http://www.radartest.com/DS4HEM.html:ova 4 modela:/URL: detektora slove kao najbolji.

Jam on it
20-04-2002, 14:45
Calibra, opet brkaš pojmove. To su DETEKTORI, a ne jammeri. A i sam si pisao o tome kaj rade jammeri a kaj detektori. S time da je Bell napravio modele Euro 330 i 550 samo za europske zemlje. A tražili su neki dan i informacije o uređajima koje koristi naša policija kako bi i Hrvatsku uvrstili među zemlje za koju se rade detektori. Ali to je riječ o detektorima. Jammer je posve druga priča. Ja imam K40 Defusor plus. Sve o tome na WWW.radarnetworks.com

Calibra Zender
20-04-2002, 15:01
Mislim da sam bio jasan u prošlom postu, ali izgleda da nisi shvatio!

Pitao sam te koji model jammera već imaš. Pogledat ću malo ovaj tvoj model, toliko da vidim kakav je. Ima ih pun k...c po netu. Ko zna šta valja, a šta ne. Za sve isto piše, izvrsni prekrasni, nema više kazni, bla, bla, bla. Isto ko i za čajeve za mršavljenje. 50 kilograma za 50 dana i te fore. Treba dobro vagnuti da se ne kupi mačak u vreći. Nije to mala investicija kad se pribroji i dostava.
Bitno mi je da nađem dobre modele pa onda vidim gdje i kako kupiti. Gdje je legalno, a gdje ne. I da se ne za××××× pa kupim neki američki pa ga mogu kasnije baciti.

A link sam dao jer si naveo Belov detektor, a baš surfam tražeći informacije, testove,... Ali čini se da ova 4 detektora koja su u linku gore odgovaraju američkim standardima.

Više o :URL=http://www.beldirect.co.uk/bel550.htm:Belu 550.:/URL:

BTW, WWW.radarnetworks.com ne postoji!

Jam on it
20-04-2002, 15:40
A ×××× ga, pobrkao sam neka slova valjda. WWW.Networks.co.uk ili nekaj slično. Inače, Bell Euro 550 je zakon, kažu, za Europu ko stvoren. Ali cijena je paprena. 500 funti? Možda je malo previše. Je li 330 dovoljan?

Calibra Zender
20-04-2002, 15:48
:URL=http://www.beldirect.co.uk/bel330.htm:Bell 330:/URL: 329£.

Calibra Zender
20-04-2002, 15:50
:URL=http://www.beldirect.co.uk/bel550.htm:Bell 550:/URL:359£.

Jam on it
20-04-2002, 15:56
E, bravo. Sad cu to pokazat mom dobavljaču, pa da kupimo jeftinije. I kaj ti misliš koji je isplativiji? Radi se o radar detektorima najnovije generacije!

VR5
20-04-2002, 15:57
ne znam zašto bacate pare na antiradare. Prazan CD vas košta samo 5 kuna, a u stanju je omesti svaki radar. ja ga imam na retrovizoru u svom golfu i nikad me nisu ulovili! Ali to vrijedi samo ako je CD prazan. Mnogi su probali sa ispisanim CD-om pa su popušili.

Calibra Zender
20-04-2002, 16:01
Prošao sam danas pun kufer site-ova o jammerima. I više manje ispada da ima samo nekolicina dobrih modela koji funkcioniraju, sve ostalo je luk i voda. Na svakom site-u koji ne prodaje, nego mjeri rezultate piše da je većina jammera čista varka, prevara da vam uzmu lovu. Jednostavno ne funkcioniraju.
I mjesto postavljanja je strahovito bitno. Na tablici je solidno, a najbolje je ugraditi u masku auta. Postavljanje na komandnoj ploči ili na šofer šajbi je katastrofa. Zbog vrlo uske zrake koju emitira laser, loše postavljen jammer ju jednostavno ne ulovi i ne radi.
Sve ovisi o kvaliteti jammera, njegovom postavljanju i koji dio automobila policajac cilja.

P.S.molim zajebante s cd-ima, sprejevima i sličnim nebulozama da otiđu s ovog foruma!

Calibra Zender
20-04-2002, 16:07
The Target 550 detects all used radar and laser equipment used by police in Europe. The 330 only detects the 24 and 34 Ghz signals, these are the most used frequencies in GB. When you are driving towards a speed control you will be warned through a digital display and through a voice alert (a spoken message, only 550).


The Bel Euro 330 and 550 are developments of the 980 and 990 models which cleaned up in our previous test (issue 015). We've seen nothing to change our recommendation this time around. Both are designed specifically for use in the UK (and Europe in the case of the 550) and work extremely well. The Euro 550 performed marginally better with GATSO, and its settings can be changed country by country. These features warrant the extra money over the 330, but both are a good buy.

Jam on it
20-04-2002, 16:09
I ja i par frendova, kaj smo zajedno naručili jammere(zbog popusta) ugradili smo u masku auta, i to tak da se ne primjećuje. Moja je najveća muka kaj nikak da me netko upuca laserom pa da vidim kak radi u praksi. Sve su mi lijepo objasnili, ali praksa je jedno, a teorija drugo. Ko da znaš kak se fuka, a nisi probao. No, rekoh, našli smo dobre murjake koji će za 100 kuna probat, pa ak radi i oni kupuju.

Jam on it
20-04-2002, 16:27
WWW.Radarexpress.com K40

alfist_zg
20-04-2002, 17:40
Jam on it,
kako si to uvezo? mislim ,ocito si ga uvezao , ali me zanima kako se to carinski deklarira i dali to oni negdje evidentiraju pa da ti eventualno mogu poslije nesto srati ...mislim legalni aspekt cijele price me zanima...konkretno to s dostavom iz engleske

gastic
20-04-2002, 19:21
a o cem vi to sve pisete?!


moj radar detector je samo kad mi blendaju iz suprotnog smjera


ZIVILA SOLIDARNOST!!!

Jam on it
21-04-2002, 07:15
Englezi to već dobro znaju, pa šalju kao djelove za alarm. Dođeš na carinu, platiš 100 kuna i nosiš. Ionak nitko ne zna kaj je to! Ni Calibra! :)) :)) :))

Jam on it
29-04-2002, 14:13
Jučer sam testirao Jammer u suradnji s MUP-om RH. I svi su bili zadovoljni kako stvar radi. Dečki iz patrole odmah su se predbilježili za slijedeću pošiljku. Cijena: 500 eura. :)) :))

Calibra Zender
29-04-2002, 16:05
Hey Jam, daj malo detalja. Kako stvar funkcionira, a ne samo bilo je dobra, a vas ko ××××!

Jam on it
29-04-2002, 16:56
Obećao sam prijateljima u MUP-u da neću baš previše trubit o tome! Funkcionira tako da se voziš, i kad te snimaju s laserskim pištoljem, tebi u kabini zasvetli ledica i čuje se zvučni signal. Tada počneš usporavat. Imaš 7 sekundi vremena da se "unormališ". A na njihovom pištolju ispiše "error". I to je sve.
Cijenjene narudžbe još ne primam.

Calibra Zender
29-04-2002, 18:17
Jam, ××××× mu kad brkaš slova. Nije Defusor K40, nego Defuser. Jedva sam ga našao kad si krivo napisao.
500 EURA? :smile09:
Cijena je 239.95 USD-a, bez carine i dostave!
http://www.fuzzbusters.com/defplusnoplate.jpg

Calibra Zender
29-04-2002, 18:21
A u :URL=http://www.radarexpress.com/k40_defuser_laser_jammer.html:Velikoj Britaniji:/URL: košta 249 Funta! Velika ti je marža!

Jam on it
30-04-2002, 14:17
Carina, dostava i montaža uključeno!

Calibra Zender
30-04-2002, 21:55
Čuj Jam i dalje si preskup. Za carinu si napisao da je 100 Kuna. DHL ne znam koliko košta, a električara imam svog koji će mi to pripasati za parstokuna, ako ne i manje.
MARŽA TI JE PAPRENA! :smile09:

Jam on it
02-05-2002, 16:10
Pa preračunaj 250 funti, dodaj DHL, dodaj carinu i reci jesam li skup!
A montiraj sam ak hoćeš!
Onda, kupuješ ili ne?

Calibra Zender
03-05-2002, 23:09
Čuj Jam
Ženi ti nekog drugog, a ne mene! Cijena jammera je kao što rekoh 249 Funti. Carinu si ti deklarirao da je cca 100 Kuna. A ugradnju riješava svaki autoelektričar za neku siću. Pa nije to svjetsko čudo ugraditi.

I ostaje sigurno cca 200 Funti tvoje provizije, a po današnjem tečaju je to velika lova. Stoga mene ne računaj.Znam ja sam obaviti on-line kupovinu i staviti spravicu u funkciju. Dakle, ništa od deala!

Jam on it
04-05-2002, 09:39
250 funti je 3000 kuna. Dodaj 100 kuna carine, 250 kuna DHL i to je 3350. Ugradnja je 400 kuna. a 500 eura je 3700 kuna. Pa ti reci koja je moja marža. :(

Calibra Zender
04-05-2002, 11:43
Jam, dužan sam ti ispriku. Malo sam se zaletio. Sad sam tek vidio da tražiš 500 Eura, a ne 500 Funti! Na tu maržu sam ciljao, ali očito malo zastranio.

Jam on it
05-05-2002, 13:45
Fala, Zender! Uvaženo. Javi se ako kupuješ. Možeš i Bullitu, on je gazda! Od njega svi nabavljamo sve!

Calibra Zender
25-05-2002, 20:34
Hey Jam
Jesi šta utržio?

Jam on it
25-05-2002, 20:46
Otišlo je nekoliko komada u Dalmaciju. Na 2 BMW-a i nešto na Audije. Svi zadovoljni. Zamisli put na more ili u unutrašnjost sad nakon 01.06.
Pa bez jammera će biti pakao!

CLIO SPORT
27-05-2002, 20:58
jam, ako si to stvarno ugradio...javi se za cugu...koja marka?? Defuser??

p.s. u koji tutach si to ugradio i koliko godina imas???

Jam on it
28-05-2002, 16:00
jašta, Defusor! Imam 36 godina, a nesmijem reći u koji auto jer i drotovi čitaju!

CLIO SPORT
28-05-2002, 18:20
i jel on raz×××× samo laser ili i radar(multanovu)??? jer vidim da na netu ima i radar i laser jammer!!!! ja narucio laser jammera i trebao bi ga zakaparit iduci tjedan,al je tip rekao da nije bed,i ako ne dodjem da ga on utopi odmah!! 400 eura je njegova cijena! e sad nisam dovoljno pametan da li da ga uzmem ili ne! bed je to sto cu onda trebat jos i antiradara za multanove i slicna ××××××! i koliko je siguran taj jammer i po koja je tvoja cijena??? defuser je u obliku drzaca za regu,jel??

Jam on it
30-05-2002, 21:26
Imas cijelu prepisku s Calibrom, samo čitaj! A ugrađuje se...vidjet ćeš. Najbolje da mi drotovi njuše po pili. Ugradiš ga u dupe! he, he... nek tamo gledaju! :))

Alenko
30-05-2002, 21:31
Jam on it, oprosti..Pozdravi mamu i reci joj da mi je žao kaj sam joj svršio u dupe, nije bilo namjerno. Al joj je pička tak razlohana nakon kaj te je rodila da samo dupe pali. A i glava ti je fakat velika!..

36 godina, kazeš ??? Boze....

mara
31-05-2002, 01:05
decki molim va i preklinjem objasnite mi sto je jammer,detektor i sto pomaze za multanovu, pistolje,kamere u autu...
i netko je rekao da ce uzeti antiradar i jammer.zar nije dovoljan samo jammer?i jos nesto.kad ti drotovi vide eror na pistolju ili gdje vec zar im to ne bude sumljivo?

mara
31-05-2002, 01:06
MOIM VAS DA MI PODROBNO ODGOVORITE NA SVA PITANJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mara
31-05-2002, 01:17
ja sam gledao stranice ali ja to nista ne kuzim.
DA LI POSOTJI NEKI JAMMER KOJI JE DOBAR I ZA LASER I RADAR I BILO KOJE DRUGO ××××××?NESTO UNIVERZALNO A NE DA IH MORAM IMATI 5 KOMADA. JEDAN ZA RADAR, JEDAN ZA PISTOLJ, JEDAN ZA ONE KAMERE U AUTU.......

Jam on it
31-05-2002, 22:15
Sorry Alenko, svi mi nekad prolupamo... Nisi pratio cijeli kontekst! :smile06:

Calibra Zender
01-06-2002, 20:34
Ej Mara, pa tebe na forumu ne šljivi nitko ni pola posto! Nitko ni "a" da ti odgovori! ;)

Jam on it
02-06-2002, 17:28
Mara! Jammer ti treba za rješavanje problema s Laserima, pištoljima. A za sve ostalo ti treba dobar radar detektor. Dakle, 2 uređaja. I naravno, svake 2-3 godine to moraš obnovit!

mara
04-06-2002, 23:23
ali mi nisi odgovorio sto ako im se na pistolju napise EROR ILI NESTO DRUGO kad me "gadjaju"?nece li im to biti cudno?mislis li da nece skuziti?

CLIO SPORT
04-06-2002, 23:37
gle...murjak te mora pogoditi u neki dio auta di se laser odbija da bi ocitao tvoju brzinu.....a cesto puta fulaju regu ili far ili...,te im se ispise na ekranu error! tako da ako imas jammera a skidaju te i ispise im se error, oni misle da su te fulali....i tako ce te 2-3 puta upucat a ti do tad spustis brzinu i iskljucis jammer da te skinu na 50-60!!! i onda opet u nizu kad ih prodjes i po gasu!!!! ;)

švabo
12-03-2004, 21:22
imali neko za prodat laser jamer