PDA

Pogledaj cijelu verziju : Paznja - Zubak prodaje ostecene aute



Important
10-04-2002, 19:12
Kupio sam novi Lupo kod Zubaka. Nakon par dana, prilikom pranja vidio sam da se boja na haubi i oba blatobrana znatno razlikuje od ostatka auta. Odmah sam isao to reklamirati itraziti zamjenu za drugi auto. Oni su me drsko odbili i rekli da skoro svaki njihov auto dolazi sa nekim ostecenjem i da se to lakira prije isporuke. Moje je jos kao i dobro lakiran. Neki su ocito prosli i gore. Da li da ga i tuzim (vec sam ga prijavio trzisnoj inspekciji)? :smile09: :smile09: :smile09:

Zubak
11-04-2002, 17:20
Moj ti je savjet da odeš u prodaju PZ auta ili direktno u Zubak auto i da im svima ×××׊ MAJKU! A da bi te bolje shvatili, ponesi pištolj ili ručnu bombu, pa da vidiš kak će ti zamjenit auto! Dobit ćeš ××××ni A8, lakirani, naravno. :)) :)) :))

q10
12-04-2002, 21:18
ne preferiram silu ali istina je da je zubak lopov točka

fifi
18-04-2002, 21:44
pa da, nek ti ga cijelog ofarbaju, naravno i naplate ti sve to uredno... :))

švabo
25-04-2002, 16:07
kontaktiraj novine, radio, tv itd.
inspekcije su podkupljive, ali kada stvar dođe u javnost, onda im se gaće tresu

SuXo
28-04-2002, 19:33
baci švabu i kupi talijana, on se isporučuje jednoliko ofarbani!

me
28-04-2002, 21:21
da i to je jedino što dobiješ, pogledaj malo forum "fiat servi"-još nisam čuo da se do sada pokreće za neki auto klub mrzitelja

Important
03-05-2002, 21:05
Zahvaljujem na komentarima. Mislim da ću pokrenuti osnivanje kluba prevarenih kupaca Auto kuće Zubak. Kad se svi skupimo na hrpu nadam se da će zlo prestati postojati.

Seatibiza
10-05-2002, 13:12
Trebalo bi pokrenuti Klub Pusionicara kod Zubaka........ i ja sam jedan takav koji je placao servis kod njega 1300 kuna a u Sloveniji je isti eaj servis 170 DM ( 3000 km)...... A da ne govorim o onim forama da je radio u autu dodatna oprema i plkaca se 150-200 DM a ustvari to je serijsak oprema ali i lagana dodatna zarada Zubaku. To o radiju mi je tek tak palo na pamet ali ima puno drugih stvari na kojima jebu narod kod Zubaka....8 filter ulja 350 kn a isti takav u ducanu 100 kn itd.itd.itd.)

me
10-05-2002, 22:38
kad smo mi kupovali vw informirali smo se između ostalog i kod zubaka, a na kraju smo išli i kod susjeda u sloveniju i iznenadili smo se, tamo je auto imao istu cijenu (osnovnu) kao i kod nas, ali je u to cijenu bila uključena oprema koja bi kod nas koštala oko 4000 dm. a cijene servisa su u slo zaista takve i ljudi koji žele imati uredno ispinjenu serv. knjižicu trebali bi zapedalirati prema slo.

Important
15-05-2002, 12:27
Slazem se sa onim Pusionicari ali mislim da ne treba ici u Sloveniju po dobru uslugu i dobre cijene. Ja cu najvjerojatnije zamjeniti auto kod Dojkica. Decki su vrlo, vrlo ljubazni. Priznaju stvarnu trzisnu vrijednost auta, servis im je izvrstan, a i za novi nema problema - sve se moze dogovoriti. Dakle ne idite lopovima i Slovencima - idite Dojkicu

Cican VR6
16-05-2002, 13:34
Dojkiću da idem? Jesi ti normalan? Pa da me podoji?
Gledao sam kako njegovi "majstori" testiraju aute nakon servisa! Pa to su luđaci!
Platiš puno za jadnog Golfa, pa ti se neki mladac iz××××va na teško stečenom autu!
Nikad Dojkić! :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

Setibiza
17-05-2002, 13:26
Ma ne nemojte ici kod Dojkica jer on ima iste cijene kao i Zubak i iz iskustva mog rođaka znam da nema iste cijene za iste dijelove svaki puta .... Definitivno jedina prava usteda koja se isplati je Slovenija a ja vjerujem da mnogi vozaci Audija i VW znaju za Radanovica u Brezicama (FYI servis audija A4 1.6 na 30000 km je 200 DM) a vozaci Seata među kojima sam i ja upoznajte servis u Krskom uz glavnu cestu je i mogu Vam reci da je puuuuuno puuuuno povoljniji nego servisi kod nas.

Delano
29-05-2002, 14:26
Dojkić je Zubakov igrač. Skupa prcaju sve ostale dilere. Konkretan primjer (frend radi u tome): jednom ovlaštenom VW prodavaču (nije ni zubak ni dojkić) u zg dođe mušterija i traži Pasat TDI(koji je pošle godine bio jako tražen). On ga nema i nazove zubak centralu da mu daju auto. Oni kažu da nema, mora čekati 3 mjeseca.

Kupac kaže: 'kako nema kada sam ja danas bio tam i kažu da će mi prodati odma, imaju ih kolko hoćete'. Poanta: zubak i dojkić ne daju aute koji se najviše traže ostalim dilerima, nego ih sami prodaju (i zarađuju i veleprodajnu i maloprodajnu cijenu). Ovi dileri su pobjesnili, a takvih primjera ima još.

Pavo Zubak
04-06-2002, 19:38
Lažete svi. Nitko meni nije ništa dokazao. ×××××i - kipite Škodu ak' vam ne valja VW

seyzmo
10-06-2002, 10:27
Apsolutno je nevjerojatno koliko gluposti mozete napisati ovdje. Ne kazem da neke stvari nisu istina, ali stvarno je 80 % glupost. ×××××× IMA SVUGDJE. Nitko ... ali NITKO od vas ne zna kako izgleda carinsko skladiste i sto se tamo dogadja. SVI dealeri automobila u Zagrebu prodaju ostecene aute.. SVI. To sto se to ne zna je druga stvar.

Fanatik
24-09-2002, 00:22
Prodaja auta u Hrvatskoj je ocito divlji zapad i lopovluk. Tko te morone uopce kontrolira? Masno zaradjuju i ogromni broj novih modela je za tisuce eura jeftiniji i povoljniji u zapadnoj europi. Dok god je ovakvih kao sto su zubak i onih koji iza njega stoje sa raznoraznim trosarinama, mozemo se ljepo j.. :smile09:

seyzmo
26-09-2002, 07:34
"Dok god je ovakvih kao sto su zubak i onih koji iza njega stoje sa raznoraznim trosarinama"

Sorry, ne kuzim sto ti ovo znaci...Zubak radi maloprodaju, ne odredjuje covjek trosarine.

Pazi, ne branim nikoga, ne napadam nikoga, ali shvati da Zubak ima dvije firme za MALOPRODAJU (nema i ne moze imati veze sa trosarinama). Uvoznik V.A.G.-a (P.Z.) profitira.... kuzis

Buzz
16-06-2003, 07:35
Što dalje od Zubaka to bolje. :smile18:

bmw
20-06-2003, 15:46
ma i treba vas oderati kad kupujete auto ne zbog kvalitete nego zato jer nebu puno zgubil na cjeni.kupite bmw pa nebudete imali takvih problema!

diablo VT
24-06-2003, 17:29
Ne, ne kupite lambo! I možete samo sanjati o problemima! :)) :smile07:

Gebis
26-09-2003, 21:14
Zubaci: vjerojatno najveći lopovi u regiji. Nama su na službenom VW Caddyu na prvom servisu izvadili original akumulator(!?) i stavili neki prastari i to bez pardona! Kočnice su nam "slagali" u par navrata, a da ništa nisu ni pipnuli. Konačno su kvar riješili u "Autoradu" u Miramarskoj.
A to, da se kod nas prodaju "novi" razbijeni auti, nije nikakva novost. Do prije par godina auto salon "Di-El" je prodavao razbijene Fiate kao "salonske", a čuo sam i za par slučajeva "novih" razbijenih Citroena.
Ma tko ima lovu, živu lovu, nek ide auto kupiti vani. Ovo kod nas je sve lopov do lopova! Sa Zubakom ili bez zubi!

Bam-bus
26-09-2003, 21:45
Sve ovo čitam pa nemrem vjerovat... novi auto pa razbijen!
Ipak, ima lijeka. S takvim se vozilom, kao i svima onima čija stvarna kvaliteta ne odgovara "pridjevu" pod kojim se prodaje, može otići na vještačenje. Ali za taj poduhvat treba ima dosta vremena, živaca i love, jer sve to košta. :smile17:
Ipak čini mi se da se isplati ako je riječ o novom ili lažnom salonskom vozilu. Slučaj dobivate sto posto!

R-18
26-09-2003, 23:32
:smile17:
EVO, DECA IZMISLILA TOPLU VODU.

PA NORMALNO DA SU LAKIRANI. NIJE TO SAMO KOD ZUBAKA. KOD SVIH JE SITO.

TIP NA MARIJI BISTRICI LAKIRA SVE NOVE AUTE.

DOLAZE FORDOVI KOJI SU NAPRAVLJENI U MAĐARSKOJ (VLAKOM) I PRILIKOM TRANSPORTA SE OŠTETE ILI IH NEKO NAMJERNI IZGULI.

ZUBAKOVI VOLKSWAGENI DOLAZE OŠTEČENI JER SE ISTO DOPREMAJU VEČINOM VLAKOVIMA IZ ŠPANJOLSKE , I KOD NJEGA SE POSEBNO MORA NARUČITI NJEMAČKI VOLKSWAGEN , I OKO 5-10 % JE SKUPLJI.

A O TALIJANIMA DA I NE GOVORIM.

PROŠLI TJEDAN SAM VIDEL NOVOG RENAULTA VEL SATISA .ŠPRICAL MU JE PREDNJI LEVI BLATOBRAN, ZADNJI DESNI BLATOBRAN, ZADNJI ŠTOSDENFER, I DONJU POLOVICU DESNIH VRATA .

PA TI SAD IZDVOJI 30000 EURA ZA NOVI AUTO.
:smile13:

Kruska
30-09-2003, 19:57
I sam sam se iznenadio kada sam, na skupstini Udruzenja vjestaka cuo podatak da u prosjeku oko 70 posto automobila pri izradi ne prolazi posljednju kontrolu kvalitete, zbog cega odlaze na doradu. Cesto su greska upravo kod lakiranja i zato velik broj vozila odlazi na ponavljanje tog postupka. Medjutim, proizvodjac je duzan auto obojati besprijekorno.
Javna je tajna medju strucnjacima da mnogi auti koji ne prodju niti drugi krug dorade zavrse na manje zahtjevnim trzistima, a Hrvatska je po tom kriteriju u skupini sa SiCG, Rumunjskom itd. Toliko o podneblju gdje zivimo.
Problem s tvojim VW Lupom trebalo bi prijaviti udrugama za zastitu potrosaca, a pozeljo je da se javis i u Jutarnji list, koji se posljednjih godina iskazao kao medij koji najvise brige posvecuje tom problemu. Prisjetimo se slucaja dvaju neispravnih Mercedesa e klase, ciji su vlasnici nakon afere u Jutarnjem dobili nova vozila.

Rose JJ
18-10-2003, 15:29
Jučer vidim potpuno novu Mazdu 6, prekrasne svjetlozelene boje, tek registriranu, kad ono, zadnja vrata zamjetno su tamnije boje od prednjih. I odmah se sjetim ovog topica. Dakle, svi nam prodaju i uvaljuju smeće, nisu to samo Zubak, Obad i OpelWill, nego svi, svi, svi... :smile17:

Bolek
09-11-2003, 17:13
A ljudi moji čovjek se bavi politikom a vi njemu da je lopov! Sram vas bilo!