PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tumpakica & Jambrišakica

zaljubljeni
22-09-2008, 19:35
ŠTO MISLITE o njima?

matija
22-09-2008, 20:28
ženske su super! :smile16:

??? !!??
22-09-2008, 20:29
to su ona smeđa buca i ona visoka crvenokosa? obje su slatke

aaaaaaaaaaa
22-09-2008, 20:31
malo bolje znam Tumpakicu i super je, voli se zekat jako... a Jambrišakicu malo manje al je ok..... :smile15:

znatiželjni
22-09-2008, 20:36
a kako si ti zaljubljen u dvije?? :smile10:

a ko je aaa? i m?
22-09-2008, 20:36
ko su aaaaaa i matija???

iskreno
22-09-2008, 20:45
kod sanele možda imaš šanse ali valentina ti ima oči samo za 1 osobu,neznam dali su skupa ali zaljubljena je u jednog dečka jako dugo... a sanela mislim pristaje na sve...ona je očajna

matija
23-09-2008, 05:20
nije sanela očajna, ona je super cura i nije ××××× ko neke..ne sve nego neke cure...... ja sam imo takvu pa znam iz iskustva! ona isto voli nekog..... ali ne mene..haha. valentina bi se trebala spustit na zemlju malo jer se previše preserava! :smile20:

zaljubljeni
23-09-2008, 14:44
SANELA JE OK I SIMPA MI JE ali valentina mi je bolja. SANELA PRETJERUJE SA SVOJIM NOVIM TENESICAMA SVAKI DAN,i valentina se ne preserava,ona je samo malo hiperaktivna! SUPER SU OBJE SAMO JA NEZNAM KOJA JE BOLJA! JEDNU BI...

za zaljubljenog
23-09-2008, 14:50
pa za jednu se moraš odlučit! pa javi im se!! :smile07:
meni je slađa sanela....ali svatko imas svoj ukus..................... :smile20:

oooooooooooooooooooo
23-09-2008, 14:55
o pa gle kaj je to?!! sanela i valentina na forumu!!!! ma cure su super, valentina je odlična cura, nju nije ništa sram, ta laje i laje stalno ××××te i dug jezik ima ali je super frendica... kad je riječ o zajebanciji i ona i sanela su tu! nema kaj cure su zakon!!! i za onoga kaj je napisal da se valentina preserava, nek ju bolje upozna jer to nije preseravanje...valentina se ponaša ko luđakinja i doma i u školi i svugdje ona je jednostavno takva uvjek nasmijana i zajebavat voli druge i da se pričat s njom...i sanela isto tak da cure ne brinite samo derite dalje super ste ako se nekima to ne sviđa 2 od vas!!

istina : )
23-09-2008, 17:16
tak je oooooooooooooooo istina je šta si rekla, cure su zakon, obje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile07:
to je zato što ih ja znam....he he he he :smile19: a ti zaljubljeni kreni u akciju ako uspiješ ali ne vjerujem, nemaju te cure bilo koga, nisu one fufe neke....... :smile19:

oooooooooooooooooooo
23-09-2008, 17:19
znam da je tak jer ja te cure malo duže znam... a oni kaj su ih vidli 3 il 4 puta ×××× tu...njih treba upoznat jer nemože svatko shvatit njihovu zajebanciju

istina : )
23-09-2008, 17:38
pa kako dugo ih znaš? iz osnovnjaka ili?

pitajte mene
23-09-2008, 17:42
cure su super,valentinu i neznam baš al je ovako dobra. sanela je super osoba!!! ovaj koji je napiso da Sanela pretjeruje sa tenesicama-uopće nije istina! ima samo dvoje tenesice a ne mijenja ih svaki dan!! :smile16:
jel tak Sanela? kladim se da ovu temu nije još vidla, jer bi već nešta napisala.... pusa saneli i valentini :smile16:

oooooooooooooooooooo
23-09-2008, 18:26
nije bitno odkud ih znam ali ih znam ... i to jako dugo pusa curkama

zaljubljeni
24-09-2008, 19:14
A ODKUD SU TE CURE? ja ih viđam samo na stanici! VALENTINA IMA SLATKI OSMJEH a sanela ima lijepe oči

pitajte mene
24-09-2008, 19:36
sanela je iz poljane, a valentina negdje iz vrbovca, neznam točno. a koliko ti godina imaš,ja znam sanelu pa da ti kažem jel imaš šanse, a za valentinu neka se javi netko tko zna nešto o njoj, tu se neću miješat!

zaljubljeni
24-09-2008, 19:55
imam 20 a SVIĐA MI JE I JEDNA I druga! neznam S KOJOM BI BIO

pitajte mene
24-09-2008, 20:03
a ne bih ti znao.... možda da možda i ne! a daj se opiši pa kad sanela vidi ovu temu...ona će procijenit,a vjerujem i valentina! ja ću saneli reć da pogleda........može?

Valentina*
24-09-2008, 20:11
opet sanelica i ja tema!!! pa fakat mi je dosta... kaj nemate svoj život?? ljudi ajde dalje od mene, lijepo od onih koji lijepo pišu za mene joj vidim preseravam se i trebam se spustit na zemlju?! ajoj očito niko ne kuži da se ja stalno smijem i zajebavam sve ljude oko sebe i stalno tafljam bzvz... isto tak i sanela je super cura i nemojte ju zekat zaljubljeni ako hoćeš budem sutra rekla saneli za tebe,dok ćemo ić u šk...i da molila bih vas da ne pišete tu jer kako ja sigurno i sanela hoće da ova tema ode dalje!!! pozz svima hvala onima koji "nas brane" ajmo reć

zaljubljeni
24-09-2008, 20:23
A TI? ja bi sanelu ALI I TI SI MI ZGODNA,jer si ti slobodna? RECI JOJ ZA MENE!

Sanela*
24-09-2008, 20:27
ijoooj,evo opet mi.....
pa kaj je vama ljudi...... joj joj...
ti zaljubljeni ili dođi do nas ili ništa a nemoj otvarat teme o nama na netu!!!! onaj koji je napisal da svaki dan mijenjam tenesice.. ne mijenjam nego kak je rekel lik pod nickom "pitajte mene" imam dvoje tenesice i to je to! kome ne paše nemora me gledat! a ti "pitajte mene" moraš baš sve reć, ubit ću te dok te vidim!!!! :smile09:
i da, slažem se sa valentinom-nek ova tema ode što dalje od prve..... hvala onima koji nam davaju komplimente, a hvala i onima koji pljuju po nama, sigurno niste ni vi sveci ili svetice.... :smile19: kissi kissi

pitajte mene
24-09-2008, 20:33
evo saznale i sanela i valentina...... uživaj zaljubljeni. a nemoj me ubit sanela! :smile16:

Za Valentinu*
24-09-2008, 20:38
Ej mala, ma ne brini se! To ti pišu ljudi koji nemaju svoj život! Samo ti živi normalno ko da nema ovoga! Nemoj se uopće obazirat na takve ljude! Ljubomorni su,oni koji te vole i druže se s tobom znaju kakva si i puno im značiš, vjeruj mi ja bar znam kakva si! Pusa!
P.S.Isto to poručam i Saneli koju znam samo iz viđenja