PDA

Pogledaj cijelu verziju : JELI JE ISTINA DA HRŠAKICA NOSI MARAMICE??

VIDI SE
12-09-2008, 15:31
HAHA AKO JE TO ISTINA FAKAT JE JADNA ZAR SE NEMOŽE PONOSITI SA ONIM ŠTO IMA A DA MAKNE MARAMICE BILA BI RAVNA KO DASKA KOJA JE TO KUJA RUZNA...ZATO IMA TOLIKO VICEVA O PLAVUŠAMA I DA ONA IMA INTERNET IMA ××××× TO ZA NJU PIŠE ŠAVORIĆKA ILI POSARIĆKA KOMENTARE I ONA NIJE TOLIKO PRAOPISNA... LJUDI NICK JOJ JE MARAMICA HAMSTER LOOOOOOOOOOOOOOL JA KAD SAM TO CUO POCEO SAM SE TAKO SMIJATI MA SVAKI DAN IMA VECE TAKO MRSAVA I NISKA IMA TAK BVELIKA PRSA.... DA NE NOSI MARAMICE NEBI ISPOD NOSILA POTKOSULJU TO SAM CUO OD JEDNIH CURA....I VIDI SE IZ DALJINE DA JOJ JE PREVELIKI GRUDNJAK...AKO NE NOSI MARAMI CE NEKA NOSI DEKOLTE I NEKA NE DIŽE MAJICU CIJELO VRIJEME GORE FAKAT IZGLEDA DEFEKTNO RETARDIRANA MALA ×××××... MA USTVARI NEMOŽE BITI ××××× JEL JU NITKO NECE PA SE ×××× SAMO SA PAJURIMA A PAJURKA JOJ DIRA BRADAVICE..........A LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL POKOPAJ SE

MISLIS DA BI TKO BIO SA TOBOM!!!!!!!!

PS. DAJ IZVADI TE MARAMICE ILI CU TI IH JA PRED CIJELOM SK...NECES SE TI TAKO PRESERAVATI A DI TI JE GUZICA NEMAS JU ..

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile18: :smile18:

VIDI SE
12-09-2008, 15:36
IMA NEKIH POGRESKA ALI NADAM SE DA CE TE USPIJETI PROCITATI JER SAM TO PISO SA TAKVOM ZELJOM DA JU UBIM ... :smile18: :smile18:

slonićć
12-09-2008, 21:45
da nosi maramice.i kaj sad???? :smile17: :smile17: :smile17:

VIDI SE
15-09-2008, 10:34
pitam jer joj to tako ruzno stoji da nemožeš vijerovati mala ružna plavuša :smile18: :smile18:

xxxxx
15-09-2008, 11:23
DECA POKEMONI VAM JOŠ UVIJEK TRAJU, POSLIJE NJIH ČE I TELETABISI!!!! HIHIHI
:smile16: