PDA

Pogledaj cijelu verziju : MARKO PERKOVIĆ THOMPSON - heroj ili sramota hrvatskog naroda

Stranica : [1] 2

seve
28-08-2008, 13:31
nemam svoje mišljenje pa mi treba nekaj pametno

bubica
28-08-2008, 13:42
veliki heroj

HRVAT
28-08-2008, 13:47
nijedan hrvat nije heroj ako u svojim pjesmama poziva na klanje i paljenje nečega. ustaštvo i nacizam nisu za hrvatsku jer je hrv već bila u ratu i trebala bi znati šta to znači željeti nekomu smrt. žalosno je to kad neko na takvom nečemu zarađuje.

hrvat pravi
28-08-2008, 14:25
ti si glup majmune srbski!!!!!!!!!! još je on blag kakav bi trebao biti, ti sigurno slušaš ove četničke pesme jebala te ceca!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile09: :smile09: :smile09:

tomisl@v
28-08-2008, 14:50
koji si ti kreten umobolni kao prvo ceca takve pjesme nepjeva daj glup si a kao drugo thompson je heroj!

b tight
28-08-2008, 15:44
Majku vam ××××× srbsku!! Thompson je heroj ! Bolje vam je da slusate njega nego one srbendare proklete!!! SRBE NA VRBE!!!!

Mala garava
28-08-2008, 16:48
Thomson je heroj

DoXikus
28-08-2008, 17:04
Heroj ili sramota?

Pa ja tumacim ni na jedan nacin njega. On ima domoljubne pjesme ali ponekad krivi ljudi ga slusaju. "Ustastvo" je nazalost vise manje postao trend kod mladih, i dok skacu na thompsonove pjesme, drugi dan ili chak isto vecher ce se opijavat i mjenjat zharulje na cajkama.

Uglavnom sto sam htio reci da je Thompson bio, tj njegove pjesme su bile ajmo reci motivirajuce za nase ratnike dok su branili Hrvatsku. Aktualna pjesma tad "Za dom spremni" je bila puna adrenalina dok su ju nasi decki na prvoj crti slusali, tako su se i u skladu tome borili.

a sad heroj ili sramota... pitajte one koji su bili u ratu i koji ga slusaju. :)

sss
28-08-2008, 22:00
definitivno HEROOOJJJJJ!!!!!!!!

thomposn je gad
28-08-2008, 22:57
××××× đubre hercegovačko, nezna se ograditi od ustaštva, i tih svih ××××××, on to sve još više podiđe...MRZIM GA

mišljenje
29-08-2008, 09:49
tako je-on se do sad nije ogradio od toga kaj se ustaštvo spominje i diči na svakom njegovom koncertu!!Nije se uopće izjasnio i to je najveći problem!
Nije da su mu pjesme loše,al mislim da je ipak previše da se i nakon toliko godina sve vrti oko tog rata!!Neka pjeva za domovinu al mislim da bi rat trebao izbjegavat jer ovo sve zvuči ko rat i sve loše šta je sa tim došlo želimo ponovo! I šta je najbitnije-djeca od 13-15 godina dođu na koncert sa ustaškim simbolima,a NITI NE ZNAJU ŠTO TO JE!!!! To je još žalosnije! I roditelji su tu krivi!! Al smatram da bi Thompson trebao stat pred kamere i reći nešto o tome....a ne da šuti ko pi....(pardon na izrazu) jer bi onda i on sam imao mir i izvodio bi koncerte bez problema! I još nešto za neke od ljudi koji su iznad pisali-a vjerojatno nemaju više od 20 godina-nemojte vrijeđati srbe a niti jedan drugi narod jer ljudi ko ljudi nisu krivi za to i nisu to htjeli nego oni koji su vodili te dvije države a sad ih više nema,a mi imamo mržnju koje nebi trebalo biti.Zapitajte se malo o tome!!!!pa onda vrijeđajte druge!Nemojte biti primitivci!

respons
29-08-2008, 10:07
ČESTITAM! Svaka čast koje napisao mišljenje. Potpuno se slažem. Jesam domoljub i nedam da mi nitko dira domovinu. Ne mrzim nikoga, ali mrzim kada se uzdiže klanje, mržnja i sl. ne mrzim ni jednog, srbina, roma ili crnca, ne smeta mi različitost. Protiv zla smo se borili 91. I sam sam imo prilike pobjeć iz područja gdje su srbi palili i uništavali. Nije kriv narod, nego pojedinci koji pune glave glupostima kao thompson npr. On je kao nevin a nikada se nije javno izrazio na svom koncertu. On kad bi to reko i zamolio da se kreteni s ustaškim simbolima i napjevima maknu s njegovog koncerta, odmah bi propao. Onu djecu koja kliče smrti i mržnji, treba odvesti u auswitzch da vide sta su radili ti heroji, da vide kako izgleda peć gdje su se živi spaljivali njihovi vršnjaci ili čak invalidi (nacisti su smatrali da invalidi ne zaslužuju život)! Jadno! a sta se tice cajki, nek slobodno pjevaju ako pjevaju o ljubavi, ali samo ako taknu u Hr odmah ih treba zabranit. poz svima pravim hrvatima

ustascha
29-08-2008, 10:11
××××te se svi hrvati su bili i uvjek ce bit ustase. Mi smo 45-ete palili i silovali i samo cekamo da pobijemo sve crnce, starce, invalide ,×××××e, pedofile i srbe!!!!!!!!!!!!!HAHAHAHAHAh

hrvat pravi
29-08-2008, 10:54
jebala te ceca, majmune!!!!!!!! heroj, a oni kaj ×××× po njemu nek se gone u srbiju!!!!!!!!!!!! :smile09: :smile09:

Ustascha
29-08-2008, 11:16
To majstore, jebat ćemo im majku svima ko ima kaj protiv naseg Thompsona. Sve pevaljke silovat i ubit. Kaj sam i rekao, uvek smo bili i uvek bumo ustase. 45 ce se ponovit, sve crnčuge,cigane, defeket i srbe čeka metak.

respons
29-08-2008, 11:37
Ovaj kreten od Ustasche je toliko jadan da ni sam nezna koliko. Bolje bi bilo da si to doma svojoj mami napravi,a tek onda ostalima. Ubij se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malenajavascript:Ins
29-08-2008, 12:28
Thompson je ponos cijele Hrvatske.
Kako ga možete uopće tako grditi?!?!
Njegove su pjesme pravi poziv k domoljublju.
Ako netko sluša marka perkovića odmah znate da je pravi Hrvat,a onaj ko mu se protivi je....ah,zna se.
Daj vi koji ste protiv njega jednom poslušajte koju njegovu pjesmu i onda ga krenite komentirati lošim glasom.
Ali odma ćete promijeniti mišljenje kada ga čujete!!!!!!1

Bog će uvijek svakom dati,samo treba vjerovati....Biti božjeg lica slika....
I sad vi kažete da on pjeva o klanju?!?!?!
Fkt,niste normalni!!!!!!!!

odg
29-08-2008, 12:42
ti malenajavascipta ocito nisi nikada cula kninsku kraljicu ili jasenovac i gradiska stara. Daj mi reci zakaj onda vičeju ubij srbina i nose ustaške simbole ako su pravi hrvati. Kaj su onda svi hrvati ustaše?

dgdgd
29-08-2008, 13:42
×××× vas tompson i takvi "hrvati". sramota se je nazivat hrvatom i pri tom pozivat na klanje i ubijanje, po tome se ne razlikujete od tih srba/četnika koji su masakrirali za vrijeme rata.i oni su isto tak pjesmom pozivali na klanje i ubijanje za vrijeme rata. sramota. vi niste hrvati,vi ste se pretvorili u te četnike. a on pametan zarađuje na takvim ××××××tinama.katastrofa.i još se ××××××tine usudite boga petljat u to...

gfijgidgjhkidjklhjgl
29-08-2008, 13:43
pa ako srbi na svojim trgovima javno isticu cetnicka obiljezja i ta sva ×××××× i pjevaju ko zna kakve pjesme onda i mi mozemo na nasim trgovima..jbg to je glupo ali to je tako a ovi svi koji su protiv thompsona su vjerojatno polu srbi ili tako nesto u tom smislu..thompson pjeva za hrvatsku a pravom hrvatu to ne bi trebalo smetat...sta vas boli ××××× sta on pjeva..to je legenda i dao je svoj doprinos za hrvatsku...pozz

hsfhidgjkh
29-08-2008, 13:45
thompson pjeva domoljubne pjesme a onih par koje pozivaju na klanje srba...moro je neko odg na one uzvike klat cemo hrvate i to...recimo da je to bila pogreska sto je to napisao tih par pjesama al ove ostale su predobre i daj mi reci kakve veze pjesma necu izdat ja ima s klanjem??
ha??

123
29-08-2008, 13:57
ZNAČI AKO NA KONCERTIMA POZIVA UBIJ, ZAPALI............ i ostalo nije bitno. Važno da je on za Hrvatsku (živi u kanadi,a ubire kod nas pare), promovira Hrvatsku(KONCERTI MU SE BRANE DILJEM SVIJETA I NIKO GA ŽIV NE ŽELI).Dakle ako ja pjevam da sam veeeeeliki obožavatelj Hrvatske a potom onako, potajno ubacim da cu ti silovat i ubit mamu, samo zato jer je bolesna JE OK!???!!!!
Pa dobro ljudi koje tu lud.

za 123
29-08-2008, 14:02
ti majmune, glup si idi slušaj cecu!!! :smile12:

123
29-08-2008, 14:11
Ne trebas se skrivat da ju ne slusas ili barem nakratko škicneš kad ju vidiš. na kraju krajeva bolje i nju slušati koja ne govori ubij hrvate, nego onu našu sramotu. Ali naravno RETARDIRAN/A SI pa ne možežeš povezat 2 imenice (ubojica i nacist) i shvatit njihovo značenje. Kako god bilo bolje da se sexamo sa zgodnim srbijankama nego da ih ubijamo...... :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

hrv.
29-08-2008, 15:38
Ajde dosta ×××××× i pametovanja dali tko zna dolazi li tomshon u Križevec 06.09.2008.godine? Pozdrav cijeloj HRVATSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

tomisl@v
29-08-2008, 16:42
samo zato ako neko ne slusa thompsona a slusa cecu onda je glup i reterdiran!!
ljudi pa svatko ima pravo slusati sta hoce ako nezeli slusati thompsona nemora nemorate vrijedati malo je glupo!!
nije ni heroj ni sramota nego sve po malo! :smile14:

Rina..
29-08-2008, 17:07
da,dolazi i ja idem!! weee..hehe Nego,vi svi kaj ××××te po Thompsonu,odite slušat lepu brenu!! kak ste tak glupi
.. On je heroj!! Marko je zakon!! Pozzz svima koji ga slušaju.

b tight
29-08-2008, 17:16
Ajmo ajmo ustaše, ustaše!!!!! Za dom spremni i poglavniku vjerni!!! Thompson legendo samo nastavi tako niko nas neće jebat u nasoj domovini za koju smo se borili!!! Pozdrav svim ustašama!!!!

DoXikus
29-08-2008, 17:24
Ajmo utvrdit gradivo...

Sto je ustasha? Za sto su se borile? I zasto drzava ne dozvoljava propagandu fashizma?

I zadnje pitanje... dovrsi niz :)

Mile voli _ _ _ _ _!

Dal cete lakse odgovorit na ovih par pitanja ili ovo sa dovrsavanjem niza...

tomisl@v
29-08-2008, 17:25
bravo decko!!!!

zgodna3
29-08-2008, 17:28
ma šta ja sam bila na thompsonovom koncertu me ni je on baš dobar.

DoXikus
29-08-2008, 17:33
koncerti su mu dobri i predobri ali kombinacija thompsona i shkore je nenadmashiva... i zato je meni shkoro bolji i zato jedva cekam nedjeljuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :))

29-08-2008, 17:34
Thompson je 7.9 u kž u nedjelju u dvorani
ulaz je free,besplatan
Ja idem,a za ove koji su izdajice hrvatske neznam

DoXikus
29-08-2008, 17:35
@ malenajavascript:Ins

Hvala na informaciji, predbiljezit cu taj datum :)

zgodna3
29-08-2008, 17:39
jel idete na snoop dogg

DoXikus
29-08-2008, 17:50
preskupo ali i nije tolika faca...

zgodna3
29-08-2008, 17:54
ako vam je skupo dat za njega, slobodno se ubi. :)) nije meni to skupo

DoXikus
29-08-2008, 17:58
nisam u tom zargonu mislio :)

nije on za mene kralj hip-hoperske scene, a i ima sigurno bolji nacin da si utopim te pare za neke druge stvari :)

hndfhf
29-08-2008, 20:55
čmarko ×××××ković-smrdompson je raspjevani hitler...

jaaa
29-08-2008, 22:48
neću po nikome pljuvati. no bez razmišljanja mogu reć da je Thompson jedan od najvećih Hrvata u povijesti... ne samo da pjeva DOMOLJUBNE pjesme, već je on i čovjek koji je služio u vojsci, obranio Čavoglave i među prvima ušao u Knin. dakle, pravi je čovjek za takve pjesme. ajd neka netko od vas sve to prođe, i još uz to ima snage za pjevat takve pjesme!!! hebeš te šugave cajke koje samo imaju teme o razbijanju, opijanju i ženama

dfhfh
30-08-2008, 09:49
dobro,sve kaj si tiii rekel stoji. al buraz, kaj mu to daje za pravo da sad,nakon tolko godina poslije rata pjeva o klanju i paljenju?čemu to?zakaj to ni pjeval i pozival na ustaštvo dok je bil rat? ni imal muda. a sad ima muda jer su njegovi obožavatelji mlađa populacija koja nije ni vidjela rat i nezna kaj je tam bilo.i skoro svi su več malo zaboravili na te strahote.

edrgretg
30-08-2008, 10:00
a doboro pička mu materina pa kaj je on jedini bil u ratu. velite,on je heroj ovo ono.znate vi ××××× gdje je on bil,mislim, kaj ste bili z njim za vrijeme rata pa da ste vidli,e pa niste,ja jesam?.a gdje su drugi heroji.zakaj ga nitko od njegovih suboraca ne podržava? on nije nikakav heroj nego je naivčinama prodal spiku da bi zaradil,on je ratni profiter. kaj vam je,on ni znal ni pušku držat i oblekel se je ko vojnik samo za snimanje spota...a kad se pucalo, čučal je u skloništu...i smišljal kak da obmani narod...

erfgcf
30-08-2008, 10:08
viš kak je to jadno,da bi bio heroj,največi hrvat kojeg svi obožavaju moraš bit pjevač. zar je on sam samcat ušo u knin? ako je, onda u redu,ali to nije moguće. zašto ne slavite i ne dižete druge/prave heroje u nebesa? sigurno ih je bilo.

DoXikus
30-08-2008, 10:15
ljudiiiiiiiii

de ajde vishe

rat je gotov, to je iza nas, bolje blatite po ovim mutavim politicharima da spuste cijene :)

jaaa
30-08-2008, 10:39
a o kakvom on to sad pjeva klanju i paljenju? jedina takva pjesma mu je čavoglave koju je napisao 91 kad su njegovo rodno mjesto napadali. jasenovac nije on nikad otpjevao nit nikakvu ustašku pjesmu. svi su naši branitelji heroji, i da bilo ko od njih to ide pokazivat na neki način, velika većina bi stala uz njih. a o čemu Thompson pjeva? o stvaranju Hrvatske kroz povijest i da uključen je domovinski dat. al on nikog ne poziva na rat niz ustaštvo!!!

e, moj narode...
30-08-2008, 12:58
recite mi na kojem je koncertu Thompson rekel bilo kaj o klanju? hoćete da vam ja velim, nikad to nije rekel!! a vi ste si zabrijali da to on stalno spominje i samo o tome govorite. nikad se nije reklo da je sam on heroj, svi su domobrani heroji i Thompson im se zahvaljuje u svojim pjesmama, pa on pjeva za njih, za prave Hrvate, njihove obitelji, za Hrvatsku i, naravno, za Boga! po čemu je on loš čovjek? po tome kaj potiće ljude da vjeruju u bolju Hrvatsku, da vjeruju u Boga, da vjeruju u ono za kaj su se borili?! a kaj je u tome loše? srbi su mučili naš narod, mrzili nas, ubijali, a sve to samo zbog nečije priglupe ideologije u kojoj je glavni cilj pobiti sve Hrvate i oduzeti nam teritorij i našu zemlju na kojoj živimo već stoljećima. i mi bi sad te iste srbe trebali voljeti? kaj bi trebali širiti bratsvo i jedinstvo? ne!! ponosim se kaj sam hrvatica i zakaj to nebi pokazila? kaj trebam skrivati svoj ponos zbog nekih četnika i komunista? ako oni ne skrivaju koliko nas mrze e pa onda neću ni ja! mrzim ih zbog svega kaj su nam napravili, a mi smo se samo branili.

vatrena4
30-08-2008, 13:05
uzmimo u ruke sudbinu i srecu ni ja više tako nemogu i necu.

b tight
30-08-2008, 14:28
Bravo vatrena!!! Al opet će se gusta magla spustiti!!! Za dom spremni!!!

vatrena4
30-08-2008, 14:31
nek se cuje nek se zna nek vijori zastava neka nitko nedira,umoj mali dio svemira slijedeca pjesma za dom spremni.

DoXikus
30-08-2008, 15:55
Citat teksta koji cekam za nedjelju:
"... ne pitaj me nista,
tek svijecu upali...

ZA SVE ONE STO SU ZA DOMA PALIIIII..."

b tight
30-08-2008, 16:06
Ovaj doxikus mi se uopće ne sviđa jer je dvoličan!! Šta ti kazes vatrena?? Ako si cigan, srbin ili židov jebat cu ti majku!!

...
30-08-2008, 16:08
Svi koji su za ustašstvo su debili koji neznaju kaj su oni radili... Kak bi vama bilo da vam je sin invalid i da ga ubiju zbog toga kaj nije savršen??? ××××ne nacističke svinje..

DoXikus
30-08-2008, 16:09
nijedno od toga, ali moja majka se zahvaljuje na ponudi ;)

Poticem domoljublje ali ne i ustastvo

....
30-08-2008, 16:11
Zašto bi mi bili debili ko oni??? Neka se ponose kaj su četnici.. Nemoramo mi biti ko oni... Al ak dođu jebat čemo im majku ko HRTVATI a ne ustaše...

DoXikus
30-08-2008, 16:14
u potpunosti se slazhem s tochkastim :)

svaka zemlja ima patriotizam

jaaa
30-08-2008, 16:22
davnih 40tih godina je ustaštvo bilo ko nama danas domoljublje. ustaše nisu nikad napadale već branile svoje, i vraćali nam kaj je naše. ustaše nisu ubijale nit klale civile, samo vojske. Crna legija je ubijala civile, ali nemre im se zamjerit jel su to bili vrhunski trenirani pripadnici koji nisu imali kaj za izgubit. svi su oni ostali bez obitelji s strane srpskih četnika. i sad nek mi neko kaže: da vama neko ubije obitelj, nebi se htjeli osvetit?!?! oni koji to nisu doživjeli, ili nisu proučavali taj dio hrvatske povijesti nemaju kaj za reć.

b tight
31-08-2008, 12:18
Svaka cast jaa!!! Sjajna zvijezdo iznad metkovića pozdravi nam antu pavelića!!! Pozdrav domovini!!!

xxxxxxx
31-08-2008, 13:24
thompson je HEROOOJ!!!
A onaj koji tak ne misli je idiot!!
Idete li u krizevce na koncert thompsonu? Ja idem i jedva cekam!!
Jeeeeeeeee

mišljenje
01-09-2008, 07:29
svi govorite kak su srbi ubijali nas itd...ko da mi nismo ubijali???Zakaj se onda sudi generalima....kaj su oni sve radili....ubijali svoj narod i krali!!Sramota!!Svaka čast svim braniteljima!! Smatram samo da bi Thompson trebao reći svim svojim obožavateljima kak se treba ponašati! Ne kažem da je loš! I najveća je zabluda to šta svi misle da se rat i sve šta je bilo sa njim,da se zaboravilo....a to nije tak!! I nikada to nebudemo zaboravili....al ne treba sad stalno vraćati to i samo izazivati ponovni rat...jer će opet izginut nevini ljudi!!
Zato vi balavci razmislite šta govorite i nemojte se bahatiti jer da vas sad neko pozove u rat pišali bi i srali u gaće ko bebe!!(pardon na izrazu)....

respons
01-09-2008, 07:56
svaka čast ovome ko je napisao mišljenje. Čovjek je potpuno u pravu!!!!!!!

thompson4ever
01-09-2008, 20:07
Thompson je HEROJ!!
zaš bi bio sramota????..daj ajde odi kopat njivu

mišljenje
02-09-2008, 06:54
a po čemu je heroj???kaj pjeva domoljubne pjesme?pa to rade i drugi pjevači.
dobro vam je reko netko od prijašnjih gore iznad....kaj vi znate gdi je thompson bil kad je trajal rat! :smile13:

seve
02-09-2008, 07:26
THOMPSON JE SAMO JEDAN JAKO DOBAR I VRLO MUDRO RAZRAĐEN MARKETINŠKI STRATEG KOJI ZGRĆE SILNU PARU NA KLINCIMA KOJI KLIČU NEČEMU O ČEM NEMAJU BLAGE VEZE. NEMOJMO BITI NAIVNI.

mišljenje
02-09-2008, 12:25
ima seve pravo!

02-09-2008, 13:50
Ma nemojte........
vi ste svi gadovi i đubrad koji govorite protiv thompsona!!!!!!!
thompson je legenda kakve nema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
btw.za one koji žele znati o koncertu,koncert je u subotu navečer i plaćaju se ulaznice
jedva čekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mišljenje
02-09-2008, 14:28
mala pazi kaj govoriš!!vidi se da su tvoji podbacili kad su te odgajali! ne vrijeđaj! jer svi vi koji se jako zalažete za thompsona samo vrijeđate! baš ste kulturni!!sigurno se i smatrate velikim hrvatima...puj...i velikim kršćanima a crkvu niste vidli godinama....sramite se!

alooooo
02-09-2008, 18:12
joj daj ajde..

ja bar idem na misu redovito za razliku od tebe...i budalo od kud ti to di je Thompson bio za vrijeme rata??? pa on je i počeo pjevat u ratu!!..čuj di je bio?? pa di i svi drugi domobrani..koa si ti luđakinja!
ti nama kažeš da vrijeđamo..pa vidi ženska glavo kakve gluposti pišeš..odi na Thompsonovu stranicu i pogledaj sve o njemu pa ćeš vidjet jel bio u ratu il nie..i nemoj srat po drugima ako nemaš pojma o njima!
ma ti si jedna obična balavica kojoj smeta sve što je Hrvatsko..da ti ne smeta tebi ne bi smetao Thompson i njegove pjesme..aj mi reci koji još pjevač pjeva domoljubne pjesme???...neeema ga

za: mišljenje
02-09-2008, 18:16
šta po čemu je heroj??
pa on bar progovara o prošlost koju bi ti trebala znat! to se NIKAD NEĆE I NE MOŽE ZABORAVIT kao što takvi ko ti žele..i borio se za Hrvatsku sa svima ostalima..
koji još pjevači pjevaju domoljubne pjesme?? koji ostali??..Thompson i Škoro..eto..i prestani srat!

02-09-2008, 20:00
mišljenje: di je Thompson bio dok je trajao rat? branio Čavoglave, osvajao naš Knin,... a kaj ti to znaš o Hrvatskoj povjesti da možeš takve gluposti zaključivat? Thompson JE heroj!!! odi si malo na njegov koncert pa buš vidio da je bar 50 % ljudi koji dolaze starije populacije, tj. ljudi koji su rat proživjeli, i shvaćaju o čemu on govori. nikad nije, nit će ikad pjevat o mržnji i ubijanju. samo nas prisjeća kako je to davnih godina izgledalo, i da nikada ne zaboravimo ko je zaslužan za to što imamo svoju državu. i na svakom koncertu se zahvaljuje svima koji su u tome zaslužni; dakle našim živim i nažalost i mrtvim braniteljima. oni koji pljuju po njemu, automatski pljuju po svima koji stoje iza njega, dakle braniteljima i ne zaslužuju živjeti u našoj državi krvlju branjenoj

za: mišljenje jaaaa
02-09-2008, 20:02
i radi toga više ne seri, jel nemaš blage o čem pričaš. prouči malo povijest barem domovinskog rata, pa se onda nekaj javljaj

DAJ AJDE
02-09-2008, 20:35
DAJ PREKINITE PRICAT TAKO STRASTVENO O RATU KAO VI SVE ZNATE DAJ ODITE TA GOVNA SRAT NA FORUM POLITIKE NEMOJTE SE TU JEBAT

DoXikus
02-09-2008, 20:51
ajmo ovako samo jedno pitanje

Zasto ostali koji su se borili u ratu (a ima ih hvala Bogu)ne pjevaju takve pjesme ili da uopce pjevaju?

jaaa
02-09-2008, 21:00
e to je pitanje koje moraš pitat njih. svako se izražava na svoj način. svako na svoj način pokazuje kolko mu je stalo do tog kaj se postiglo. npr: moj stari se borio u ratu, i oduvijek je mene i brata učio da to poštujemo, nikada nije tolerirao cajke u našoj kući, slušamo thompsona od malih nogu. odatle u mojoj obitelji velika želja za proučavanjem hrvatske povijesti, ne samo Domovinskog rata, već uglavnom od stvaranja prve države 1941

DoXikus
02-09-2008, 21:17
to postujem i cijenim. to treba cijenit sto su postigli. Medjutim uvijek ima iznimaka koji jednostavno nemogu takve pjesme slusat jer se prisjecaju na to sve. Neki psuju i ljutiti zele osvetu, dok jednostavno neki prelaze preko toga i zahvaljuju Bogu sto su izvukli zivu glavu. Osvetoljubivost nije nacin, "daBogda se ne ponovilooooo" Sto se dogodilo dogodilo se, nemozemo mi nista tu extra utjecat. Treba se sad koncentrirat na to kako politicki sredit ovu drzavu i spriecit ××××nu inflaciju jer lagano i ono sto je bila prava placa postaje lagano mizerna, a ono sto je onda bilo mizerno, sad je ... fali mi rijeci.

mišljenje
03-09-2008, 07:00
DoXikus ima potpuno pravo!!
a šta se vas ZNALACA tiče gore-sa moje strane nije bilo vrijeđanja!a sa vaše je!! i za onoga gore koji NE ZNA tko još pjeva domoljubne pjesme-bio ti Škoro u vrbovcu pa si mogo čut,al ne nije to tak-ti sve znaš-sve si prošo i "čvrsto" stojiš iza toga!! Ma daj molim te-da idem čitat kaj piše na njegovoj stranici??pa može pisati svašta-al to ne potvrđuje da to tak je. Rekoh-nemam ništa protiv njega i njegovih pjesama jer ih znam slušati-neke koje su ok,al kao što rekoh ranije-on se treba ugraditi od ustaštva na njegovim koncertima! I od toga da se stalno rat spominje sa zlom i KRVLJU(kao što bi vi rekli)!! škoro pjeva domoljubne al kod njega nema onog ubilačkog naboja!! i to je super!! a kod thompsona toga nažalost ima!i još nešto-niste mi odgovorili jel ste se zapitali tko je zapravo bio kriv za rat?Hrvati?Srbi? da čujem vi veliki znalci! :smile07:

seve
03-09-2008, 09:41
Slažem sa sa mišljenjem. Jednostavno ne podnosim da se kontekst rata uzima kao sredstvo zarade. Thompson JE RATNI PROFITER. Ja sam izbjagao s ratnog podrucja i osobno znam kako izgleda kad ti srbi pale sve sta su ti roditelji cijeli zivot gradili. Ali na pada mi napamet da sad idem pjevat ili pisat s nekom mržnjom prema nekomu i pritom zaradio. Pjkevac koji pjeva domoljubne pjesme je onaj koji voli nesto, a ne da kao voli a u biti pjeva zapaliti cu ili nesto slicno. RECITE MI KAD VOLITE NEKOG; JEL TA LJUBAV ISTINSKA AKO PRITOM MRZITE SVE OKO SEBE. Nije lijepo na sve nas hrvate stavljat etiketu USTAŠA kad to nismo. A znamo da cijeli svijet bježi i kažnjava takvo što. Nitko ne mrzi Thompsona zbog toga sta pjeva o domoljublju, vec sta nece javno rec da ustasama na njegovom koncertu nema mjesta. a on to nece rec je zarađuje na njima. to je cisti kriminal........

mišljenje
03-09-2008, 09:54
tako je seve! vidi se da si stariji jer imaš i takvo odrslo mišljenje!

03-09-2008, 15:00
mama ti je javni profiter
kak možete gluposti govoriti o perkoviću?
on je ponos hrvatske za vašu inf.
Fkt ste jadni,i btw.onaj ko ima nešto protiv thompsona zna se da nije pravi hrvat,nego ko zna od kud je,kao npr.neki koji su se rodili u njemačkoj ili švicarskoj a starci su im čistokrvni bosanci,a onda njihova djeca tvrde :mi smo hrvati.
ma dajte molim vas........
moj stari je bio u ratu,kao i mnogi drugi koji su se borili za lijepu našu,a thompson samo potvrđuje da je pravi hrvat i pjesme su mu prave domoljubne

03-09-2008, 15:03
btw,ti seve,valjda si uzela nadimak one seljanke severine,koji dfn i slušaš.
sad bi ja tebi mogla ići srati o severini injezinom fkt usranom životu.
ona je sramota ženskog roda.
×××× ju je ko je stigao,a šupak su joj šivali već 3 puta,zna se zašto.

jaaa
03-09-2008, 15:18
svako ima svoje mišljenje i svako stoji iza svojih riječi. tako i ja. aj mi ti MIŠLJENJE onda objasni nekaj. dali su po tebi i ustaše i četnici zločinci? ako je tako, radi čega se zabranjuju domoljubne pjesme ( ne ustaške) tj. zabranjuju se koncerti takvi. dok četničke pjesme možeš čut posvuda. jako dobar primjer ti je pjesma koju je severina nedugo pjevala. posvuda se mogu čut srpske pjesme ali zato zabranjuju prave hrvatske.a to dali se thompson hoće ili neće ogradit od ustaštva je njegova stvar. i na tome nema nikakve dobiti, samo radi toga JER M8U KONCERTE NE DOZVOLJAVAJU!!! a ako tolko ljudi njega mrzi tj. nevoli: zakaj su onda branitelji njega molili da im održi koncert ove godine na trgu u Zagrebu? i naravno, ko i obično je napravio spektakl!!!

DoXikus
03-09-2008, 16:59

Ti postavljas na silu svoje uvjete, znaci po tome mi bi trebali svi biti USTASHE da bi bili Hrvati? Koji si ti tu "facer" koji ce nas osudjivat sto cemo mi slushat? Ko ce za nas biti heroj? Za mene su veci heroji ovi sto su dali svoj zivot za svoje najmilije da imaju ljepsi zivot. To je HEROJSTVO. Nazalost opet ima sve vishe onih koji pokusavaju nesto izvuci iz tog rata a puske nisu primili.

@jaaa svaka cast tebi i obitelji sto nisu poput onih sto odlaze na koncert thompsona i sutradan u neki cajkashki birc. Nazalost TO JE svakidasnja situacija i mislim da bi to trebalo vishe osudjivat.
Uglavnom to je sve iza nas i treba ici dalje.

jaaa
03-09-2008, 17:36
da doXius, treba ići dalje, al ne u propast ko što nas trenutna vlada vodi. al nažalost, s sljedeća će biti takva. ima jako malo političara i još manje stranki koje će nekaj napravit za dobrobit nas malih ljudi, al nisu ni oni dovoljno moćni da nekaj naprave.
a vezano za ovu temu: slažem se s time da ne treba poticat ustaštvo, ali treba poticat zato domoljublje. a ko je jedina osoba koja to u ovom vremenu čini? thompson. i naši branitelji koji pokušavaju nekaj napravit, ali im ništa od toga nejde za rukom jel ih niko neće nit pogledat, kamoli saslušat. ja obožavam thompsona, al ne samo ko pjevača, već i kao osobu. al naravno, neću po nikome pljuvati jel svatko ima svoj ukus i nek radi što želi

DoXikus
03-09-2008, 18:30
Drago mi je da smo se sporazumijeli :)

jaaa
03-09-2008, 20:05
pa ja nisam nikaj drugo nit tvrdio osim ovog kaj sam sad sažetije napiso :)))

b tight
03-09-2008, 20:42
Bit će jebanje mame svim ciganima i židovima skupa s crncima u subotu u kž na thompsonu hahahaha!!! ZA dom spremni!!!

jaaa
03-09-2008, 20:49
ne volim nit ja cigane i židove. al isti takvi ko ti b tight će poslje koncerta otić ili u mlin ili u downtown. jel nemaš kam drugdje ić

b tight
03-09-2008, 20:52
Istina!! Neki al ne ja ima latino!!! Ali ima puno takvih znam ja to!!!

b tight
03-09-2008, 20:53
E ove cajke su zarazile sve više nemaš kud izać ××××te tito!!!

jaaa
03-09-2008, 20:54
a kaje žalosno od svega i u latinu počeli takve gluposti puštat. a uostalom preuređuje se i sumnjam da će to bit za vikend pripremljeno

mišljenje
03-09-2008, 20:59
dobro je sve ovo skupa-isprovocirano je mišljenje svih vas i zato smo dobili super raspravu-da sažmemo-ukusi su različiti i neka svatko sluša svoje. mir svima! :))

jaaa
03-09-2008, 21:07
tako je mišljenje. svaka ti dala :)
b tight: a velim ti, tam u kž i okolici nemaš kam izać

X?y?
03-09-2008, 21:12
ma za vrijeme jugoslavije je bilo sve 5..svi su većinom bili sretni i slušale su se prave pjesme....i gledali pravi filmovi i sve..nije bilo ovakve situacije kakva je danas u našoj velikoj državi HRV.
neka digne ruku ko nije gledo žikinu dinastiju i ko ne zna barem jednu rečenicu iz toga!!!!! :))
:smile14:

mišljenje
03-09-2008, 21:13
ja znam :))

jaaa
03-09-2008, 21:14
nisam nikad gledo... samo čuo za to :smile16:

b tight
03-09-2008, 21:22
E ti seljacino kpmunistička!!! Znas onu druže tito sakrit ću ti žito mamu vam komunističku!!! Šta je bilo dobro to što su naše slali na goli otok a mamu tu ×××××!!

za b tight
03-09-2008, 21:31
vidi se ko je seljačina! tvoje riječi sve govore-pa kaj se praviš veliki hrvat..kaj?????
ko i kad neko ide u crkvu sam da ga drugi vide!!Sramota!!!smo se treba dokazivat a nitko ništa od toga nije...
jadno. :smile14:

FaQ
03-09-2008, 22:26
ma Thompson je legenda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

mac
04-09-2008, 09:07
sve šte mogu reči je :))

seve2
04-09-2008, 09:18
jasno mi je da se ljutite kad se govori protiv d rata ili domovine. zanima me zašto se funjite kad se spomene ustaštvo! to je sramota. Nemate pojma o cemu je riječ! zalosno je to da tako mladi potičete nešto od čega svi bježe!

tako
04-09-2008, 09:19
u pravu si mala

mišljenje
04-09-2008, 12:07
pa kad ne znaju kaj to je-samo se bahate!

mali
04-09-2008, 12:23
u našem društvu vlada kolektivno mišljenje, da ako je nešto za domovinu je ok bez obzira na koji način i s kakvim posljedicama se to postiže. To je ona stara CILJ OPRAVDAVA SREDSTVO!! e tako su u II. sv. rata! žalosno..............

SEVE2
04-09-2008, 12:32
svim ideologijama mjesta u Hr nema! dakle: USTAŠTVO, NACIZAM,KOMUNIZAM,SOCIJALIZAM I SVI OSTALI IZMI SU STVAR PROŠLOSTI!
IDEMO DALJE.............. H D Z !!!!

mišljenje
04-09-2008, 14:33
ma sve šta je povezano sa politikom ne može biti dobro....pojedinac se ne može sam boriti protiv toga a društvo to ne želi jer oni "najveći" imaju koristi iz svega šta se događa trenutno u državi.Mali nemaju i nikad nebudu imali a veliki koji imaju imat će još više.Tak je uvijek bilo!

04-09-2008, 14:40
za mišljenje sa 4. stranice..

žeska glavo pa jel si ti ČORAVA???????????????????
JEL SI VIDLA DA SAM NAPISALA DA SAMO THOMPSON I ŠORO PJEVAJU DOMOLJUBNE PJESME...
KOJI SI ××××× IŠA UOPĆE PISAT DA I ŠKORO PJEVA DOMOLJUBNE PJESME KAD SAM TO VEĆ NAPISALA??
iss te e koa si ti blentuša..
i srbi su počeli rat a ne hrvati ak te baš zanima..jer da smo mi počeli onda ne bi mi nastradali neg oni..kuiš????????

mišljenje
04-09-2008, 15:17
kaj malo smo se uznemirili! vidjeh ja šta je pisalo tamo!
A da dobiješ odgovor na ovo drugo pitanje pročitaj ponovno sveee i utvrdi gradivo pa tvrdi nešto.Rekoh da se zapitate ko je vodio dvije države i ko je pokrenuo rat i ko je iz toga svega imao koristi!!!! mali ljudi sigurno nisu!! Daj gledajte malo izvan tih svojih primitivnih pogleda!pa zaključujete.ja samo pitam! a pravog odgovora nema...samo trubite jedno te isto!

b tight
04-09-2008, 15:31
Ne pjevaju samo thompson i škoro domoljubne, pjeva ih prljavo kazalište, daleka obala itd... a da vi svi slušate cajke mamu vam srbsku pa nemate pojma!! za dom spremni!!! Pozdrav svim ustašama!!

mišljenje
04-09-2008, 19:46
ma da-svi ste spremni za dom.kak da ne.jaki na riječima slabi na djelima.ko i uvijek. :))

b tight
04-09-2008, 22:39
Nećemo bit spremni za jugu ili titu ili ti reformirane komunjare sdp itd mater im komunističku ×××××!!!

mišljenje
05-09-2008, 08:37
b tight daj samo reci kolko godina imaš...
ajde!

b tight
05-09-2008, 15:07
21 a ti??

mišljenje
05-09-2008, 15:31
neću ti reć sto posto kolko god imam(više od tebe definitivno) al samo dokazah da imam pravo u vezi svega ovoga!Da se tu diče djeca kak su veliki hrvati a kad je bio rat i to sve bio si još u pelenama!! to sve govori! nemam li pravo?

b tight
05-09-2008, 15:40
U pravu si ali moji su svi bili u ratu od starog do najmlađeg strica koji je omao 16 tada!! Djedov brat je bio osobni tjlohranitelj bobana i tak nemogu ja ne bit ustaša ako su svi od mojih..stari je neutralan sad..ti si možda starija i al nisi ni ti bila više od djeteta dok je bio rat a u to sam siguran!!

b tight
05-09-2008, 15:43
A da tek znaš kolko mi je rođaka ubijeno od strane komunista nakon NDH!!! Gle mrzim komunizam i komuniste jer su!! Gdje ima trg žrtava komunizma???? NIgdje a kolko su pobili ljudi..

mišljenje
05-09-2008, 18:04
dakle zaključak je da ti smatraš da nitko nije bolji od hrvata i da sve treba pobiti? ooo...pa onda samo kreni i sretno ti bilo,....javi se kad će samo hrvati ostat...a i da ostanu samo hrvati onda bi ti i oni smetali!!100%!!!!

b tight
05-09-2008, 19:21
Ja to nisam rekao ako nisi dobro pročitala.. Jest da ne volim srbe, cigane, židove i crnce!!Ajd dosta o tome.. jesi zgodna??

Njegova
05-09-2008, 23:23
heroj..veliki :smile15:

mišljenje
06-09-2008, 07:08
pitanje-zašto ti ne možeš biti nešto drugo ak su tvoji ustaše?
zašto?nemaš svoje mišljenje i stav ili?
mislim da sa 21 godinom možeš sam razmišljat o životu!

jugzfzt
06-09-2008, 10:08
e vidiš,takve treba pobit,rasiste ko b tight. ×××× vas hitler. pizde nacističke. s takvim kvazi hrvatima nebumo nikad ušli u uniju.

cia.
06-09-2008, 10:20
nažalost tomson neče bit u križevcima nego u zagrebu.

P
06-09-2008, 10:40
Ima puno istine u svemu kaj govorite,al neznam,ja mislim da je mozda cak i heroj

bljak...
06-09-2008, 10:48
Ja ga ne podnosim!!!!!!! Odvravnan je! Fujjjj...ne bi išao na njegov koncert da mi netko plati... :smile17:

b tight
06-09-2008, 13:18
Se sjećate dok su ono dvoje na trgu pokazivali sliku draže mihajlovića mamu mu ××××× mrtvu četničku?? Da je netko otišao u beograd i pokazao poglavnikovu sliku ubili bi ga na licu mijesta!! I kako nećeš mrzit srbe ili ti četnike..ovi cigani pak neće ništ raditi ××××te samo prose!!! joj joj treba opet otvorit jasenovac kaj nije??

b tight
06-09-2008, 13:21
Za p!! On je heroj borio se u ratu kao moj i tvoj tata i pisao o tome domoljubne pijesme!!!

za: jugzfzt
06-09-2008, 15:28
jebala te unija, pa Hrvati su jedva čekali da budu slobodni i samostalni i sad smo se izborili za to i koji će nam ××××× europa, ne trebamo ju...sami sebi smo si dovoljni, zakaj bi nas neko iskorištaval, kaj trebamo biti sluge onima koji osuđuju naše heroje?? a-a, nebi išlo....a thompson je odličan pjevač s odličnim pjesmama..pozz svim Hrvatima!!!!

Puši mi kitu
06-09-2008, 15:39
Thompson je heroj majku vam ××××× četnićku :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

mišljenje
06-09-2008, 19:58
pa to vam ja cijelo vrijeme pokušavam reći-da se sveeeee događa bez obzira na nas jer oni gore na vlasti rade kak njima paše i sebi u korist i ako opet dođe do rata oni ne budu išli u rat nego budu iz toga imali koristi.....a vi budete opet tražili krivce negdje drugdje i dičili te "važne" glavonje koji su vam "donijeli" državu!!! kako ne možete shvatit!!!??

06-09-2008, 22:01
a šta ste dosadni??? pustite čovjeka na miru već jednom!! dosta šta ga ovi gnjave..još ste se i vi našli!

b tight
07-09-2008, 14:38
To su ti ratni profiteri kao npr kirš prom!!! A političari nemogu u rat kad su nesposobni!!! Bilo je odlično kao i uvijek na thompsonu super atmosfera!!! Pozdrav svim hrvatima!!!!

ha????
07-09-2008, 17:49
jel mi možeš objasniti kakve veze ima kirš prom?!?!?!

wtf vas briga ko sam
07-09-2008, 19:39
SRAMOTA HRVATSKOG NARODA!!!!!

star
07-09-2008, 20:39
a baba ti je sramota hrvatskog naroda

ujzgutf
07-09-2008, 20:40
Poslušajt onu od elementala, iz dana u dan, ili zašto te imam...

b tight
07-09-2008, 20:52
Kirš prom ti je ratni profiter!! Zašto, kako?? Dok je bio rat prodao je sve traktore u inozemstvo na svoju ruku i digao lovu pa je zatim kupio nove traktore i napravio biznis života i sad prodaje zetore!!

ha????
07-09-2008, 21:11
ratni profiter?? aha...je,je...ne tiće te se s kim je kirš prom sklapao poslovne ugovore, prije rata, za vrijeme rata,a ni poslije rata...u čemu je problem ako su se traktori prodavali izvan Hrvatske?? a i za tvoju informaciju za vrijeme rata neki zaposlenici kirš proma bili su na bojištima...a kaj bi svi poduzetnici trebali obustaviti posao zbog rata? informiraj se kaj je kirš prom radio poslije rata, a tad još jednom razmisli o ovom kaj si rekel...

helo
07-09-2008, 21:15
ovo je tema o thompsonu, a ne o Kirši, kaj baš svaka tema mora završiti na novcu i bogatašima???????????????????????????????

vbfgjhfrg
07-09-2008, 21:28
a ××××ga kad se sve vrti oko novca. novac je največe zlo svijeta,zlo svih zala!

b tight
07-09-2008, 21:44
Naravno da me se ne tiče boli me ××××× za kirš prom!! Al dok su ti ljudi bili na bojištu on je prodao traktore to si dobro reko!! U ostalom samo sam htio reć da je ratni profiter kao i mnogi u lijepoj našoj!!

no no
08-09-2008, 07:00
ko i thompson! :))

liu
08-09-2008, 15:43
dajte šta ste dosadni s njim?????????
aj pustite ga na miru...ni po vama niko ne ×××× zato ni vi ne morate srat po drugima

BB
09-09-2008, 07:00
tu ×××× svi protiv svih!!!! :))
to je IN u vrbovcu :))

malaaaa
09-09-2008, 09:01
da..to je istina!!

b tight
09-09-2008, 16:36
nisam iz vrbovca..

seve
09-09-2008, 16:48
Kako je žalosno gledat klince kako se bahate hrvatsvom i nekim stvaralaštvom domovine, a pojma nemaju ni šta je domovina. Sada kad bi trebali nabrojat 5 najvažnijih datuma u stvaranju ove zemllje ne bi imali pojma!!!!!! VJERUJETE NA RIJEČ ČOVJEKU KOJI NOSI NACISTIČKA OBILJEŽJA!!!! JADNO....

pitanjce
09-09-2008, 16:55
nije mi jasno kako ga ljudi vole slušat iako poziva na mržnju, a svima se opravdava kao neki hrvatina. U školi nas stalno uče o nekoj nevinosti hrvata i o tome kako smo mi uvijek bili nečije žrtve (mađari, austrougarska, srbija i sl.) , a sda u 21. stoljeću obožavamo nacista i ističemo da je on naš heroj. Zanima me hoće li se ikada svijest promjeniti na ovim prostorima ili ćemo zauvjek ostat zadrti ko srbi i uvijek težiti klanju!!???? Čemu neka borba za samostalnost kad smo isti ko i oni s kojima smo bili u zajedničkoj državi, znači samo bi nešto klali, ubijali pod opravdanjem DOMOVINE!!!! ha???

556
09-09-2008, 17:01
Kako vam THOMPSON moze bit sramota??? Ej on pjeva o svojoj domovini...i nigdje ne poziva na klanje!! :smile09: Neki dan gledam emisiju Hrvatski top 20 i zamislite-njima medu prvih 10 Halid Beslic-Cerdak..a Thompson nigdje...razmislite maloo... rađe slusaju tog srbina neg Hrvata..a emisija se zove "Hrvatski" top 20...neznam zasto ga ljudi tako mrze...a ima tako dobre pjesme s puno osjecaja...Thhompson zakon si i nastavi dalje...

malaaaa
09-09-2008, 19:12
ma ne može se ××××××ma dokazat ništa..tvrdoglavci

pozz 556 :smile15:

mišljenje
09-09-2008, 20:41
svi ćemo mi na kraju završit u drugoj Jugoslaviji! :))
da bar tak i bude kad vam se već ne može ništa dokazati!! :smile16: :smile16:
sad ćete reć svašta o meni-znam-al zaboli me jer imam svoje mišljenje dok vi balavci nemate jer vam starci upravljaju životom,a vi ne znate ni prdnut sami!!

556
09-09-2008, 21:05
Ma koliko god oni svi bili protiv njega on je JEDINI koji moze okupit puno ljudi na svojem koncertu...drugi nitko nemoze...i sta mislite da srbi nepjevaju protiv Hrvata...jooojjj....valjda cete shvatit jednog dana da su mu pjesme samo za domovinu i nikakav poziv za klanje il takve gluposti kao sto pisete tu... Thompson legendo...pozz malaaa

mišljenje
10-09-2008, 07:26
joj daj molim te!!!! niko osim thonpsona ne može skupit toliko ljudi???
daj ne pričaj gluposti.kak uopće tak nekaj možeš napisat.kaj se ne čuješ ili kaj?!
nemrem vjerovat! :))
usput-pola ljudi dođe na njegov koncert samo da bi mogli reći da su bili i da se pokažu ko veliki hrvati.
a onda kad odu doma opet ulaze u svoje primitivne okvire i nema pomaka na bolje....
uopće je bezveze ovo sve jer primitivca ne možeš promijeniti!!! :smile07:

za mišljenje
10-09-2008, 08:00
vidim da se pokušavaš izboriti za svoje. neznam dali si muško ili žensko ali znam da puno toga znaš!! svaka čast na takvom razmišljanju!!! nek se ističe naša domovina ,ali ne uprljana tuđom krvlju!!! poz svim pravim hrvatima

b tight
10-09-2008, 15:38
Opet ××××te po thompsonu i našoj domovini za koju su se naši starci borili i ginuli..ovaj je dobro rekao da ne može nitko u hrvatskoj okupit toliko ljudi osim prljavog kazališta i thompsona!!! A ti ljudi nisu primitivci nego domoljubi koji vole svoje i neće tuđe. Ne morate ga slušat al ga nemorate ni optuživat i pljuvati po njemu.

od b tight za mišlje
10-09-2008, 15:46
Praviš se malo previše pametna i misliš da sve znaš.. nemoj brijat s tim glupim forama o jugi i ta ×××××× jer ti toga ne treba valjda si toliko pametna da znaš da se to neće niti ne može dogoditi.

malaaaa
10-09-2008, 20:57
božeee...na thompsonov se koncert ide da bi neko pokazo ko je kolki hrvat?..pa ideš zato jer ti se ide gusko!..a jesi ××××× bogte..fakat imaš DEFEKNA RAZMIŠLJANJA!!..

aj mi reci ko je u jednom danu još osim Thompsona (znači od Hrvata, naravno, o njima pričamo) uspio skupit više od 60 000 ljudi???..on je među prvih 10 u svijetu po najpopularnijim koncertima..i ta tvoja usrana mišljenja neće promijenit ovih 60 000 i više..zato..ĐABE pišeš tu ××××××aaaa...

=)
10-09-2008, 21:07
istok, zapad, svako brani svoje,
a ja ne smijem ono što je moje oduvijek,
jedini moj svijet

i samo zato za njih sam fašista,
a nikad nisam htio tuđe ništa,
samo nju, zemlju slobodu,
mirno živim ponosan na svome,
makar nije uvijek sve po mome,

napadaju ta sluganska pera,
ko da oni branili su sela,
miševi iz rupa izišli,
EH ŠTO IM SE POVAMPIRE LICA
KAD SE VIJE NAŠA ŠAHOVNICA
SVETA ZASTAVA!!

...

u eteru laži, obmanjuju ljude
TAKO LAKO PRAVEDNIMA SUDE,
JESAM KRIV ZATO ŠTO SAM ŽIV!
DOMOLJUBLJE PROZVALI FAŠIZAM,
TAKO BRANE NJIHOV KOMUNIZAM,
PROZIRNA DEMAGOGIJA

...

=)
10-09-2008, 21:08
Ljeto, jesen, zimu i proljece
sve to jedan zivot nosi
kada s neba andjeo doljece
radjamo se i odemo bosi

Zbogom nebo plavo
i mog doma rosna travo
dobri moji prijatelji svi
zbogom ljubavi

Ref.
Dan dolazi za heroje i sirotinju
dan dolazi da se spase koji vjeruju
zapjevajmo, dan dolazi

Kada zora rano zamirise
ja je necu vidjet vise
a kad divlje ruze procvjetaju
raduju se koji znaju

Zbogom nebo plavo
i mog doma rosna travo
dobri moji prijatelji svi
zbogom ljubavi

=)
10-09-2008, 21:09
U junackoj zemlji miloj, lijepoj i dalekoj
u godini Gospodnjoj sest stotina i nekoj
spustila se na tu zemlju sila
plava je krv narod predvodila

Drhti zemlja, kamen puca
kroz nebeska vrata
dojahao bijeli vitez
sa macem od zlata

Dajte mi komad zemlje svete
zemlja je i mati i dijete

Ref.
Ljubi svoju zemlju
na njoj ti sagradi dom
i brani je krvlju svojom
povezan si s njom

Ljubi svoju zemlju
ljubi blagoslovljen plod
i ponosno po njoj hodaj
svoj zemaljski hod

Dajte mi komad zemlje svete
zemlja je i mati i dijete

Bijeli vitez krenu natrag kroz nebeska vrata
ostavio lijepu nasu bez gladi i rata
pred nebeskog Oca klekne s rijecima od zlata
predao sam zemlju svetu u ruke Hrvata

A junacka zemlja moja mila
do danas je rijeci zapamtila

=)
10-09-2008, 21:10
Prodali su nase snove Judini sinovi
suho zlato bacili u blato
budjenje je bilo tako lijepo, mozda prekasno
i nevinom krvlju placeno

Ej, umorna zemljo izmucena
ima li jos tko umrijeti za te

Prodali su nase snove Judini sinovi
suho zlato bacili u blato
pred vratima tudjim opet za pravdu molimo
tezak sada kriz mi nosimo

Ej, umorna zemljo izmucena
ima li jos tko umrijeti za te

Ref.
Kralju Dmitre Zvonimire
kroz planine odjekuju krici
u tamnici tvoji su vojnici

Izdajice, ne imali mira
ubili ste kralja Zvonimira
izdali ste nase velikane
i sinove sto su majke dale

Jucer gledam sliku naroda
baca cvijece po herojima
a vec sutra pobjednike sude
prodase ih za Judine skude

=)
10-09-2008, 21:11
Kad se sjetim suza krene
zamirisu uspomene
svake stope rodnog kraja
i narodnih obicaja

Prepoznah ljepotu tvoju
sto probudi ljubav moju
kad sam s tobom srce moje
kuca jace, veliko je

Ref.
Oj Zagoro, lijepa li si
Slavonijo, zlatna ti si
Herceg-Bosno, srce ponosno
Dalmacijo, more moje
jedna dusa a nas dvoje
pozdrav Liko, velebita diko
lijepa li si

Kad Neretva moru krene
ti se tada sjeti mene
mojoj pjesmi budi tema
za sve one kojih nema

Ajde Istro i Zagorje
podignimo sve tri boje
zagrlimo se pred svima
neka vide da nas ima

FIX
10-09-2008, 21:31
malaaaa
Gost
Poruka poslana: 10.09.2008. u 21:57
božeee...na thompsonov se koncert ide da bi neko pokazo ko je kolki hrvat?..pa ideš zato jer ti se ide gusko!..a jesi ××××× bogte..fakat imaš DEFEKNA RAZMIŠLJANJA!!..

aj mi reci ko je u jednom danu još osim Thompsona (znači od Hrvata, naravno, o njima pričamo) uspio skupit više od 60 000 ljudi???..on je među prvih 10 u svijetu po najpopularnijim koncertima..i ta tvoja usrana mišljenja neće promijenit ovih 60 000 i više..zato..ĐABE pišeš tu ××××××aaaa...

odgovor: PA KAJ ME BOLI ××××× KAJ IH IDE TOLKO NA KONCERT, DA IH IDE 2 MILJE, NEKI LJUDI NEBI ISLI IZ RAZLOGA JER GA NE SLUSAJU. PA U PM KOLKO MORATE DEBILNI BIT DA PISETE TAKVE GLUPOSTI, KAJ SAD AK IDE CIJELA HRVATSKA MORAM NPR I JA IC, PA ×××× MI SE ZIVO ZA NJEGA I ZA SVE OSTALE, NEK IDU I ZABAVE SE, KOJI ××××× MORATE STALNO SRAT PO ONIMA KOJI GA SLUSAJU IL NE SLUSAJU, DAJTE ODRASTITE VISE, HRVATI SMO SVI SKUPA, KO KAKVU MUZIKU SLUSA NIJE NI NAJMANJE BITNO A VI SE TU I DALJE KURCITE I DOKAZUJTE KAKVE STE BABE!!!!

mišljenje
10-09-2008, 22:22
malaa kojim ti jezikom pričaš? :))
ha?
naravno da imam pameti al se ne hvalim sa time-al svejedno ti tak očito misliš kad si to spomenula i meni je drago! :))
al šta se tiče svega do sad definitivno mislim da bolje i odraslije razmišljam od tebe.
a sad pročitajte gore šta piše u stihovima-"ima li još tko UMRIJETI za te" ili onaj drugi "brani je krvlju svojom" i onda recite da to nije poziv na ponovni rat???!!!!!
ajde ajde.hvala onom tko je napiso stihove. :))
a za tebe fix samo jedno-jel ti znaš kaj je rasprava?
to ti je kad ljudi raspravljaju o nečemu i svatko izn0osi svoje mišljenje i argumente jer ima pravo na to al to ne mora značiti da je to loše. loše je kad neki ovdje vrijeđaju i tjeraju druge da im vrate istom mjerom. Tema je Thompson al su neki otišli dalje od toga!
tolko od mene!

mišljenje
10-09-2008, 22:29
još nešto za b tight...slušaj...ja ne govorim protiv države! zato pliz pročitaj sve polako pa piši...vidiš kak živiš samo u svojim okvirima-ovo je čisti dokaz! Sve ti piše al ti opet okrećeš stvar! Fakat vam je teško nešto objasniti. ja pišem jedno a vi samo tupite isto i ne mičete se od svoje točke. treba malo gledati izvan okvira...al mislim da vi to ne možete a to zaključujem po svemu napisanom! reci mi samo gdje je s moje strane napisano nešto protiv države?
pa ćemo dalje! :))

b tight
11-09-2008, 00:14
Gle ti imaš pravo govorit protiv čega hoćeš jer su se tvoj i moj tata borili za to za demokratsku,slobodnu državu!!! To je tvoje mišljenje i dobro. Ako hoćeš jugu odi u srbiju ili bilo kud gdje je komunizam tolko od mene..za tebe. I još nešto misliš da si pametna?? Pročitaj dobro tu pjesmu pa ćeš vidjeti da ne poziva na nikakav rat..Pozdrav svim hrvatima!!! Žao mi je naše repke sad sam došao s tekme i mislim da će biti bolje sve je to dio sporta!! Za dom spremni!!!

mišljenje
11-09-2008, 07:00
ko prvo-nemaš ti pojma za kaj se moj tata borio!zato o tome nemoj ni govoriti.
drugo-izvučena su dva stiha iz pjesme koja je lijepo naspisana i zato mislim da ne moram ja još jednom čitati nego možda ti(al kak hoćeš).
treće-zapitaj se malo ili probaj saznati koliko ljudi bi najradije da je ostala Juga i sve ono dobro sa njom! ti uopće ne kužiš kaj ti ja hoću reći.ne živim za to da nastane Juga nego samo govorim o mogućnosti toga.Al ti to ne shvaćaš.Mislim da je s moje strane sve rečeno na ovu temu.Vidim da ima još ljudi koji razmišljaju ko ja i to mi je drago-shvatili su moju poantu svega. i za kraj-MOŽDA ne bude Juge al ne bude ni Hrv za nekoliko godina.Ako ništa drugo-priroda će se pozabavit nama!
Bilo mi je drago!
:smile16:

malaaaa
11-09-2008, 10:29
ma tebi žesnka se nema šta više objašnjavat..nikad nećeš shvatit..jel si ti fakat tolko ××××× il se pretvaraš??
molim te pročitaj te tekstove VIŠE puta da shvatiš neke stvari..nemam riječi stvarno..
AL JEDNO ZNAJ..MOJE MIŠLJENJE O THOMPSONU I MIŠLJENJE TISUĆE LJUDI N*I*K*A*D NEĆEŠ PROMIJENIT..
aj pozz..neću se više uopće zamarat s ovim..THOMPSON JE ZA MENE LEGENDA..A TI ŠTA MISLIŠ..USTVARI ME NE ZANIMA..evo moja zadnja porukicaa..pametniji popušta..

pusek.. :smile15:

za mišljenje
11-09-2008, 11:22
KONAČNO NEKO PAMETAN. NIJE BITNO ŠTA SE SLUŠA NEGO JE BITNO KO SLUŠA. thompson je šonjo!!!!!!!

b tight
11-09-2008, 12:13
Za mišljenje!! Ajde pitaj hrvate kako im je bilo dobro u jugi majku vam ××××× komunističku.. Naše ljude su slali na goli otok, odvodili ih i ubijali, žandari su ih mlatili za bezveze!! Opet misliš da si pametna!! Gle ja dobro znam za što se tvoj tata borio! Sigurno se nije borio da se opet napravi nešto poput juge!I da kaj briješ sad s prirodom pa to svi znaju da smo u kurcu i da se ne odnosimo perma prirodi kako bi trebalo!!Al zapamti jedno NEŠTO POPUT JUGE VIŠE NIKADA NEĆE BITI POSEBNO NE NA PROSTORIMA LIJEPE NAŠE!!!!!! Što se mene tiče nakon rata smo trebali istri××××ti sve srbe u RH i zabraniti ulaz u RH svim srbima!!!! Al mene se ne tiče, ××××ga!!!

za ovog iznad
11-09-2008, 12:18
takvi kao ti bi trebali raditi za bin ladena. debilu retardirani. uopće ne misliš svojom glavom nego vjeruješ drugima ko da si bez mozga

fhrtzh
11-09-2008, 12:25
je taj bi tajt je kreten

mišljenje2
11-09-2008, 12:26
Sedam čuda komunizma
1. Svatko je bio zaposlen
2. Iako je svatko bio zaposlen, nitko nije ništa radio
3. Iako nitko ništa nije radio, sve planove smo ispunili barem 100%
4. Iako je plan ispunjen preko 100%, trgovine su bile prazne
5. Iako su trgovine bile prazne, svi su sve imali
6. Iako je svatko imao sve, svi su krali
7. Iako su svi krali, nikad ništa nije falilo

juh
11-09-2008, 12:27
FAŠISTI=THOMPSONOVCI=TALIBANI

mišljenje2
11-09-2008, 12:28
napokon mirni,
napokon slobodni,
napokon u svojoj državi
al sad smo siromašni
dali smo svoje snove za ovu zemlju i nije nam žao
al usput se našao domoljub veći od nas pa pokrao sav višak...

kak bi rekli iz elementala...

za misljenje2
11-09-2008, 12:29
bravo majstore

mišljenje2
11-09-2008, 12:33
di smo sad (di smo)
još čekamo bolje sutra
možda naivno se nadamo istim stvarima
dok iznutra cijeli sistem zakazuje
nema pravde da nas štiti,
nema poštene vlasti
sve sami konvertiti
obećanja su jeftina a život je tako skup
pa su uzor kriminalci
šta ćeš nije narod glup
hoće standard,
hoće lovu,
hoće živit,
hoće sve
a to čekaju
i čekaju
i čekaju
i popizde
jer nema smisla, režije su visoke, minus je preduboko
sve to traje predugo
narod puko
jedni kukaju što jučer bilo bolje je neg danas
drugi divljaju galame dok ih puca nacionalni zanos
i... pitam te... pitam te...
di smo sad
dalje radimo na crno ispod cijene al do kad
ko će vratit dostojanstvo, ko će platit punu cijenu
dat nam tolko kolko vrijedimo da stvari jednom krenu
više gubimo strpljenje samo brojimo probleme
sve što imali smo nemamo i teško nam je breme
pa na kraju svatko zapita se kolko nisko spao sam
PA KAKO ONDA OSTAT PONOSAN...

123456
11-09-2008, 12:33
nisam komunist ako volim svoju zemlju na takav način da nikom ne želim smrt i ne potičem mržnju. nisu srbi krivoi ovo šta se desilo u ratu. DA BI DOŠLO DO SUKAOBA POTREBNO JE DVOJE. OBA NARODA SU PREVARENA I UVJERAVANA U NEŠTO NEREALNO!

mišljenje2
11-09-2008, 12:35
kolko nisko idemo, može li uopće niže
možda nam se digo zanos al standard nam se ne diže
dani ponosa i slave… i minusa na tekućem
mi ne živimo, mi preživljavamo
šta ostavljamo našem budućem naraštaju?

wtf
11-09-2008, 12:37
kak srbi nisi krivi za rat??
jel ti znaš ko je bio agresor, a ko se branio??

mišljenje2
11-09-2008, 12:42
e a zašt su srbi bili agresor? zato jer su se maderfakeri tuđman i miloševič tak dogovorili!

123456
11-09-2008, 12:42
IDEOLOGIJA JE NEŠTO NAJGORE ŠTA NAM SE MOGLO DOGODITI. ČETNIČKI KRETENI SU POD KRINKOM DOMOLJUBLJA POZOIVALI NA SUKOB 90 IH, TO ISTO DANAS RADI THOMPSON. ako su oni primitivni ne moramo biti i mi. trebamo gledat na zajedničku budućnost u slaganju sa svima okolnim narodima, ali pritom ne dati svoje. A ne pozivati se na 2. sv. rat kao junačine, iako smo bili koljači

mišljenje2
11-09-2008, 12:43
mišljenje2 za mišljenje-ti si zakon!

b tight
11-09-2008, 15:17
Ma vi ste svi seljačine komunističke..jednog dana ćete shvatit šta je to komunizam a šta demokracija!! Kao prvo ne možemo stvorit pravnu državu za 20 god koja će imati standard kao jedna njemačka!! Heil HITLER!!! Al polako sve će doći na svoje a ove komuniste ćemo istri××××ti a zadnjeg ćemo obijesiti na Trgu bana JOSIPA Jelačića!!!

sdtfer
11-09-2008, 15:27
s takvim zaostalim baljkancima ko ti nečemo nikad naprijed,zapravo idemo unatrag...

b tight
11-09-2008, 15:36
Ajde ti prepametna seljačino lagano odj!!

mišljenje2
11-09-2008, 15:58
a ti kao znaš koja je razlika između komunizma i demokracije,mater ti ××××× blavu.daj nam objasni. baš me zanima kolko imaš godin. demokracija je drugi naziv za legalan kriminal. pojedinci su privatizacijom sve pokrali,uništili skoro sve tvornice i naravno bezobrazno se obogatili.a narod pati.to bi se trebalo zvat demokradija.

××××× li ti majku
i takvoj demokraciji!

evo sad se prokleti demokrati-političari,koji žive ne našoj grbači, spavaju,loču i žderu po saboru bune kaj bi morali plačat parking 300kn mjesečno a imaju 15000kn plaču mjesečno i sve živo i mrtvo besplatno.

pa ××××× ti majku
i takvoj demokraciji...da ti ×××××...

b tight
11-09-2008, 16:38
Ma ××××× ja tebi majku mrtvu komunističku da ti ×××××!!!!! Daj shvati da nem više niti će ikad više biti komunizma mamau ti ××××× balavu da ti ××××× srbsku!! Odi u srbiju ako ti se ne sviđa majku ti nabijem!!! Po tvojem su sve države ovog svijeta i kojima se provodi demokracija kriminlalne a joj daj malo prvo razmisli prije nego onakvu glupost izvališ!!!

TONA
11-09-2008, 18:02
HEROJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TI SI PONOS SVIH HRVATA!!!!!!!
A TKO NE PJEVA NEŠTO KAO "SRBIJO ZNAJ SVEMU JE KRAJ",ONDA TAJ NI NIJE HRVAT.
THOMPSON JE PONOS.

ZA DOM SPREMNI!!!!!!!!!!!!!!!!!

jaaa
11-09-2008, 18:54
mišljenje, ajh ti meni reci po ćem se to bolje živjelo u jugi? jer su bile bolje plače? svi su imali posao, krov nad glavom, novce u džepu,...
radi toga? aj mi reci onda ak znaš; radi čega većina ljudi nebi nikad nazad u jugu( bez obzira na te benificije
ak je po tebi bilo sve tak bajno

mišljenje2
11-09-2008, 20:36
kak ti znaš da većina ljudi nebi nikad nazad u jugu,a?

ja se sječam da je bilo bolje,a vi balafci se ne sječate jer se niste ni rodili i nemrete znat da nije valjalo

nisu sve države ovog svijeta u kojima se provodi demokracija kriminlalne samo rvacka.tu se demokracija zloupotrebljava.baj d vej ja sam čistokrvni hrvat. i zato mi se nesviđa šta kreteni rade od moje hrvatske.sve su rasprodali strancima.kaj smo zato prolijevali krv?

ti mater isusovu,dođe rus i veli,ja bi otok kupijo neki,
dajte mi neznam,onaj otok i dvajs deka parizera.

×××× vas tompson,on vas drži u nekoj tamo domoljubnoj euforiji a iza leđa vam je hrvatska na rasprodaji strancima.
dajte izađite iz prošlosti,tužne, pune patnje i gubitaka, ali ipak prošlosti...otvorite oči i shvatite kaj se događa. kaj smo branili hrvatsku da bi ju prodali? da su srbijanci ponudili dobru lovu vjerojatno nebi bilo rata...

b tight
11-09-2008, 22:15
Za mišljenje2!! Ne prodaje thompson otoke strancima ××××te rus u šupak!! A ti si valjda imala pet god u bivšoj jugi pa se sjećaš da se dobro živjelo hehe! ××××te tito nisam se bio rodio dok je umro al da jesam napravio bih najveći party u bivšoj jugi hahaha!!

helo
12-09-2008, 00:49
××××× ja tebe i tvoje misljenje...sta Thompson ima s prodajom otoka ili sto ima bilo kakve veze s politikom??? :smile17: :smile17: On je pjevac...i sta imaju svi protiv njega...O ukusima se neraspravlja al ovdje kako god okrenes samo se Thomson blati...jeste li igdje vidjeli da se blati elemental, miroslav skoro, hladno pivo itd.da sad ne nabrajam... al Thompson je jedini nevalja...ma jadni ste...koji ××××× uopce sad pricate o bivsoj jugi??to je proslost..i mnogi su umrli da bi postigli ovo sto je Hrvatska danas...samostalna...Thompson je pjevac koji voli Hrvatsku....i svaka mu cast..HEROJ...

mišljenje2
12-09-2008, 05:38
a vidi se da ste zadrti i zaostali kreteni...

...i mnogi su umrli da bi postigli ovo sto je Hrvatska danas...samostalna...

ma da,kaj stvarno? meni izgleda da su umrli i borili se za×××××. el ste gledali kad istragu na novoj? a? i recite mi da je to normalno kaj se dela kod nas?

ti mater isusovu,branitelj, invalid bez nogu koje je zgubil u tom prokletom ratu nemre dobit penziju,i vozaju ga bokca u onim kolicima od ovog do onog i nikak mu dat penziju.a tamo neki četnik dobiva penziju,kao hrvatski branitelj a klal je naše...pa ××××× ti mater i takvoj državi koja može tak fulat...i da se ni umješala istraga tak bi i ostalo

da to je još jedna priča iz lijepe naše

a tompson pjeva o danima ponosa i slave...

a svud okolo korupcija i kriminal...za vrijeme komunizma nije bilo toga...

mišljenje2
12-09-2008, 05:42
e da veliš da di god se okreneš samo se tompson blati...halo,kaj vam to niš ne govori a? da možda stvarno nevalja a?

marko perković
12-09-2008, 07:13
Pozdrav svima!!!
Evo uistinu mi je drago kad vidim da se ovakve rasprave vode o meni...
Zaista me to čini ponosnim!
To je zapravo dokaz vašeg domoljublja, činjenica da se međusobno svađate i blatite a ja sam stalno u središtu medijske pažnje.
To je zapravo i cilj mojih pjesama. Baš mi je drago!

ZA KRV SPREMNI!!!

marko je car
12-09-2008, 07:15
Dragi Marko, stvarno je super što si se odlučio malo i tu uključiti u ove rasprave. Bez tebe ničega ovoga ne bi ni bilo.
Kao što sam rekao, veliki sam obožavatelj i ne propuštam nijedan tvoj koncert.
Samo sam te želio pitati par stvari koje mi nisu sasvim jasne, ako može.

marko perković
12-09-2008, 07:16
Pucaj!!!

marko je car
12-09-2008, 07:18
Pa, npr, ti u svim svojim pjesmama uzdižeš domovinu, novi rat i sve tako plemenite stvari, i to su stvarno obilježja pravoga domoljuba. A htio sam te pitati, ako toliko voliš svoju domovinu, i za tebe nema druge, zašto stalno spominješ i Hercegovinu, iliti Herceg Bosnu?

marko perković
12-09-2008, 07:19
Pa... zato što je to dio Hrvatske! To je zapravo najveći dio Hrvatske. Ma... to je jedina prava Hrvatska! Hercegovci su zapravo jedini pravi Hrvati!

marko je car
12-09-2008, 07:20
Aha... Ali, evo sad sam još jednom pogledao na wikipediji, samo da se uvjerim da se nešto od sinoć u ponoć nije promijenilo, Hercegovina je dio Bosne. Zato se i zove BOSNA I HERCEGOVINA a ne HRVATSKA I HERCEGOVINA. ZAR NE?

marko perković
12-09-2008, 07:22
Ti imaš preusko razmišljanje. Nema veze što karte govore, Hercegovina je dio Hrvatske u našim srcima... (Ustvari, ali nemoj ovo nikome reći, jednog dana kad se ljudi odazovu na rat, bit će i dio Hrvatske... Vjeruj mi)!

marko je car
12-09-2008, 07:23
Kako to misliš?

marko perković
12-09-2008, 07:23
Ma... nema veze. Sve u svoje vrijeme.

U BOJ, U BOJ, ZA NAROD SVOJ!!!

marko je car
12-09-2008, 07:25
Ja zaista volim svoju domovinu, i Hrvat sam, ali smeta me, npr, kad na jednoj nogometnoj utakmici klinac od sedam godina viče U BOJ, U BOJ... Mislim, što on zna? U vrijeme rata nije još bio ni u planovima. Misliš li da su takve poruke na utakmicama opravdane?

marko perković
12-09-2008, 07:26
Sve je opravdano što je za svoju domovinu. Svi trebaju znati da ćemo mi biti spremni ako nas netko napadne. I ako ne. Svejedno smo mi spremni. Ne damo Hrvatsku nikome!

marko je car
12-09-2008, 07:28
Ali Marko, u zadnjih 15 godina naša Hrvatska najmanje pripada Hrvatima. Kao prvo, Hercegovci su preuzeli sve najviše pozicije u državi i obogatili se u Hrvatskoj, samo Boga pitaj na koje sve legitimne načine. Ne misliš li da smo se i od toga trebali obraniti?

marko perković
12-09-2008, 07:29
Ne, od toga ne. Kao što sam rekao, Hercegovina je dio Hrvatske i neka samo dođu i uzmu naše. To je ionako i njihovo!

marko je car
12-09-2008, 07:30
Marko, imaš li ti u garderobi išta osim crne odjeće?

marko perković
12-09-2008, 07:31
Iskreno da ti kažem, nemam. To je više praktična stvar, u pubertetu sam bio darker, pa sam odlučio jednostavno uzeti istu robu. Znaš, da bude manji trošak... :)

marko je car
12-09-2008, 07:32
Ahaaaa... lukavo, lukavo, nema šta...

marko perković
12-09-2008, 07:32
U RAT, U RAT, ZA NAROD SVOJ!!!

MAJKE, SINOVE U RAT, ZA DOMOVINU SLOBODNU!!!

BB
12-09-2008, 07:33
Cajke ne govore o ratu i krvi...
a onaj netko prije je imao pravo-samostalni smo a sad se guramo u uniju da nam opet netko kroji sudbinu-ma super! :))

marko je car
12-09-2008, 07:35
Bravo, Marko!!! Ponosim se tobom!!!
Želio bih odati priznanje svim hrvatskim borcima (na kraju krajeva, i moj je stari bio na bojištu), jer da nema njih, sad ne bih mogao slobodno hodati ulicom. Dobili su slobodnu državu za koju su se borili...

marko perković
12-09-2008, 07:35
Tako je...

marko je car
12-09-2008, 07:40
No, opet mi nešto nije jasno. Imamo slobodnu državu, tako je. Ali što mi takva država vrijedi ako mi je staroj plaća 2000kn (a mjesečni životni troškovi 3000), pijani ubojice dobivaju 5 godina u zatvoru i još dobivaju slobodno, liječnici koji primaju mito, umjesto u zatvor, odlaze u drugu državu (čini mi se da se radi baš o onoj Bosni koja se spominjala ranije) i belje nam se od tamo, imali smo predsjednika Sabora koji nije mogao vidjet zastupnike ispred sebe jer su mu se oči od nečega maglile, i premijera koji je strah i trepet i vlada autokratski. Jesmo li se zato borili? Trebamo li opet poginuti za tu milinu?

marko perković
12-09-2008, 07:40
Upravo tako. Dobro zapažaš, moram dodati.

marko je car
12-09-2008, 07:44
Odlično. Drago mi je da si me malo prosvijetlio, i sad mi je odmah sve jasnije... E da, još jedna stvar, ti kad pjevaš, imaš specifičan glas, kao da se napinješ iz petnih žila. Čemu? I kako ga proizvodiš?

marko perković
12-09-2008, 07:45
Pa to je jednostavno dokaz da se i pjesmom možeš boriti za Hrvatsku, daješ sve od sebe i cijeloga sebe u to unosiš.

marko je car
12-09-2008, 07:45
Pa dobro, ali kako ga proizvodiš? Jer bih i ja tako htio pjevati...

marko perković
12-09-2008, 07:47
Pa... mrvicu mi je sad neugodno... Ali evo. (NEMOJ NIKOME REĆI, DOMOVINE TI!!!) Glas sam izbrusio dok sam bio na toaletu i onda kad bih se napnuo da... obavim, zapjevao sam i zazvučalo je dobro. Otada mi je to trejdmark! :))

marko je car
12-09-2008, 07:48
Ha ha ha... bravo care...
Da su bar sve stvari u životu tako jednostavne...
Pozdrav, Marko, legendo!!!!!!!

marko perković
12-09-2008, 07:49
Pozdrav i tebi, sine, i zapamti...
I u doba mira, treba pozivati na rat, da znaju da se nikoga ne bojimo!

HRVATSKA DO KINE!!!!!!!!!

PO-ZDRAV!!!

pitanje
12-09-2008, 08:20
VIDIM DA JE VRBOVEC JEDNA VEEEEELIKA PSIHIJATRIJSKA USTANOVA U KOJ ŽIVE DUHOVI DRUGOG SVJETSKOG RATA. ONAJ TKO PJEVA O PROGANJANJU I UBIJANJU NEKOGA JE SAM KOJEG TREBA PROGONITI. SMRT SVIMA FAŠISTIMA, KOMUNJARAMA I THOMPSONOVCIMA. Narod je gladan!!!! da bi nekog ubili trebamo se dobro najesti........... MARKO ZAŠTO NE PJEVAŠ O TOME KAKO DA DOĐEM DO KRUHA!!??? p.s. PROGNAN SAM SA SVOJE ZEMLJE..... Gdje su sada te hrvatine???

;(
12-09-2008, 08:46
nema ih! :(

mišljenje2
12-09-2008, 08:53
ovo pod zadnje je pre××××no.napokon netko tko shvača.bravo!

kak
12-09-2008, 08:58
si ti pametna m2

mišljenje2
12-09-2008, 09:04
kao što je več netko ranije rekao,poslušajte od elementala iz dana u dan i zašto te imam.to su istinite pjesme koje su na žalost naša stvarnost.i trebali bi se zabrinut zašto uopče postoje takve pjesme...

nek se tompson spusti malo na zemlju i nek pjeva o problemima sadašnjosti koji su se stvorili poslije rata...a ne o nekim nacističkim iluzijama...ko fol domoljublje...moš mislit...to je lovoljublje...skužio je da tu ima brdo glupih ovaca koji puše to domoljublje pa ih lagano muze...i živi u kanadi...i boli ga ××××× za hrvatsku...

mala4
12-09-2008, 09:05
neprostaci

tko je mišljenje2?
12-09-2008, 09:24
jel si muško il žensko?jer vidim da ti pišu kao da si žensko a zvučiš ko muško! :smile07:

antithompson
12-09-2008, 11:49
zašto se zabranjuju njegovi koncerti?
:smile07: :smile07:

ssdfs
12-09-2008, 12:17
×××× vas thompson i njegova herceGOVNA heheheheheheh

mišljenje2
12-09-2008, 12:21
kak to misliš,zvučim ko muško,kaj me čuješ?

;)
12-09-2008, 12:41
izražavš se tak!!! :))

12-09-2008, 13:03
joj,ljudi....................
tako ste jadni i nemate šta raditi pa ××××te po thompsonu......
joj,deca,deca :)
Baš ste full jadni šta pišete ×××××× o perkoviću.....

:)
12-09-2008, 14:00
mala opet si tu a rekla si da te ne bude! :smile12:

b tight
12-09-2008, 15:35
E ljudi ajde nemoj mo se svađat slušajmo što hoćemo!!! O ukusima se ne raspravlja!! Thompson je za većinu hrvatskog naroda legenda koja voli svoju domovinu i pjeva o tome!! A ovi koji su protiv naše slobodne hrvatske mogu se slikati!!! Pozdrav svim ustašama!! Sve srbe na vrbe!!! A komunizmu je došao kraj!!! A kad ponovo nešto probaju otvorit ćemo JASENOVAC!!! Za dom spremni!!

mala_smeda_mare
12-09-2008, 15:42
Ja imam samo jedno pitanje,jel se to zaista M.P.Thompson uključio u raspravu ili se to neko šali?Volim Thompsona i njegove pjesme,imam najbolje mišljenje o njemu.Trebala sam danas ići na koncert sa prijateljem iz Rijeke,ali nastali su neki problemi i ja ću morati propustiti koncert :( .Zaista ne shvačam ljude koji pljuju po njemu,time samo pokazuju svoju opću kulturu i način izražavanja.Bilo bi lijepo dok bi Marko jednom nastupio u Vrbovcu (ah,želje,želje).Moj grad (Vrbovec) ga čeka otvorenih ruku.Marko,razmisli,voljela bih te čuti ovdje. :smile14: :smile14:

mala_smeda_mare
12-09-2008, 15:44
Ništa od odlaska na koncert u Veliku Goricu :( .Tužna sam....

b tight
12-09-2008, 15:48
Mala smeđa zabrijala si pa nije to marko ××××te ja vidiš da se zajebavaju s ozbiljnim stvarima!!

mala_smeda_mare
12-09-2008, 16:22
Ma i mislila sam si da nije,al ono,ostavili me zbunjenu...hehe.. ;) ×××× me ti?Haha... :smile06:

b tight
12-09-2008, 16:27
e mala smeđa jesi bila u kž na thompsonu?? Bilo je odlično!!!

mala_smeda_mare
12-09-2008, 16:44
Ajoj....ne pitaj...spremala sam se za taj koncert toliko i na kraju me ulovili neki problemi i nisam mogla ići.E htjela sam se ubit..užas...Isto tako danas za VG..trebala sam ići s frendom (Romano care) al eto..opet ništa..ne lovi me sreća u zadnje vrijeme..ti si bio?daj pričaj kako je bilo!!! :smile16:

mala_smeda_mare
12-09-2008, 17:10
b tight spor si mi sa odgovorom,sad očekujem full report sa koncerta.. :smile06:

srbin
12-09-2008, 22:35
b tight jedan srbin će ti doć iza leđa i samo kad ga vidiš umrijet ćeš od straha!! a kamoli da te dotakne!! :))
zato pazi šta pričaš i ne vrijeđaj srbe!Jasno?
majke mi-znam tko si jer te pisanje odaje kretenu jadni rasistički!!!!Dabogda te crnac nabio u šupak!!!! :)) :o :o :o :smile06:

jaaa
13-09-2008, 07:32
ja ih vrijeđam iz dana u dan pa mi niko još nije došo iza leđa...oš ti probat srbine? :))

SVE2
13-09-2008, 08:07
ako se mislimo vrijeđat onda ovo nije rasprava nego samo prepucavanje. Ova tema je postavljena de sa vidi na kakav način razmišlja mladež iz Vrb. I jako je bitno da budemo što različitiji. NEZNAM JEL ITKO PRIMJETIO, SVI PIŠU ISTO I VRTI SE OKO ISTOG, SAMO JE RAZLIKA KAKO SE KO IZRAZI.

seve
13-09-2008, 08:11
Mislim da je ovo malo previše. Nije uredu da se netko vrijeđa smao zato jer je srbin ili crnac. Taj čovjek nije kriv ako je rođen u toj obitelji, ali je jako žalosno što se rađaju ljudikoji su toliko zatucani i zaostali milijun godina unatrag kao npr taj B Tight! Nezna da mu jednog dana može upravo srbin pomoć u životu. Dakle nije bitno tko je ko nego kakav je tko.

jaaa
13-09-2008, 09:13
ovdje ne daje mišljenja samo mladež iz vrbovca nego svi. i s tim se totalno slažem; a to smo rekli mišljenje i ja da svatko ima pravo slušat kaj oće i imat svoje mišljenje. i neka nitko nikog ne vrijeđa i doviđenja

seve
13-09-2008, 11:09
ZAGREB - Proustaški hrvatski pjevač Marko Perković Tompson pozvao je svoje istomišljenike da s njim "ubijaju komunizam gdje ga još ima".

Na koncertu koji je u subotu uveče održao u Križevcima, Tompson je izjavio: "Idemo u Istru, Pulu i Arenu, u sve one krajeve gdje još ima komunizma, kako bi ga ubili", da bi se, shvativši šta je rekao, dopunio da komunizam ne misli ubijati nasiljem nego ljubavlju.

Time je ovaj pjevač još jednom pokazao da ne može bez agresivnih poruka koje pozivaju na nasilje prema onima koji misle drugačije, zbog čega se njegovi koncerti,poznati po proustaškoj ikonografiji, zabranjanju u pojedinim sredinama u Hrvatskoj, a zabranjeno mu je nastupanje i u većem dijelu Evrope.

Tompsonu je zbog neraspoloženje stanovništva Istre i tamošnjih političkih stranaka onemogućeno održavanje koncerata u pulskoj Areni i u Umagu, što je u slučaju Arene objašnjeno zakasnelim zahtevom za termin.

Saborski poslanik Damir Kajin rekao je da je stanovnicima Istre sporna Tompsonova ikonografija, Internet stranica, publika i oznake.

Zbog ustaških oznaka, pjesama i povika "ubij Srbina" na koncertu u Zagrebu protiv Tompsona je nekoliko nevladinih organizacija podnelo krivičnu prijavu.

jaaa
13-09-2008, 11:14
ma svaka ti čast seve. najradje bi ti pljeskao pošto s to skunuo/la s srpske stranice!!!
oni njega ne podnose i naravno da će plljuvat po njemu i preuveličavat, radi tog pretpostavljam da nikog neće zanimat ovaj tvoj copy paste!!!
a kaj se tiče komunizma: treba ga iskorjenit jer nikad nikome nije donio nikaj dobrog, al naravno da ne ratom

ljepotica
13-09-2008, 11:40
seve je totalni kreten. thompson nije prustaša nego je krvnik!!!!!!!!! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

b tight
13-09-2008, 12:12
E srbine ajde reci tko sam ako znaš!! Ako pogodiš dobit ćeš besplatno putovanje u jasenovac a tamo ćeš imat puni pansion svaki dan hahaha!! Mala smeđa nisam spor s odgovorima nego nemam vremena stalno biti na forumu!! Srbe na vrbe!!