PDA

Pogledaj cijelu verziju : isti nick

Big Brother
23-08-2008, 08:43
pogledajte sad postove, od 03:15 do kolko vec, sve su odgovori za redom a mala vjerojatnost da je 15 razlicitih ljudi u 03:15 ujutro bilo na forumu, znaci, ista osoba je odgovarala pa popratite nickove, u svakom postu drugi...

iwa
23-08-2008, 08:56
Da,to je Tomislav Dakić iz Vinkovaca.
Lik je opsjednut sa svojom bivšom curom i blati ju tu i piše neistine.
Predstavlja se kao cigo Vrbovec, Ivan Zelina, Debora, Maja,Neven, Marko i ko zna kak još.
Lik je očito malo "skrenuo". Stalno vraća jedne te iste teme na početak.

:)) :)) :)) :)) Jako prozirno. :smile06:

Big Brother
23-08-2008, 09:00
da, neki teski prozirni papucar...

+PORUKA ZA TOG DEBILA KOJI CE SE SAM PREPOZNATI OVDJE: DAJ NEBUDI GLUP I BAREM KORISTI UVIJEK ISTI NICK, VIDIS DA IONAKO SVI ZNAJU TKO SI...

iwa
23-08-2008, 09:07
Uh, on je teži slučaj. Taj ne odustaje, ali zna on kad će to prestati jel da Dakiću? :)) :)) :))
Nije mi jasno da stalno ponavlja jedno te isto,piše gnjusne laži po svim temama.
A jadan. Ali kad bi (ne znam kakvo bi to ludilo moralo biti) već radila i blatila nekoga onda bi bar pazila da prođe nešto vremena i tak. A ne štancati poruke i misliti kako ljudi vjeruju u to.

debilana
24-08-2008, 12:05
opet ista priča. :)) :)) :)) :)) sad kopira jedne te iste bljezgarije na svim temama. ovo je već za žaljenje.

pa dobro zar ne vidiš da nema efekta, da niko ne pada na te laži, i onda si toliko jadan da nakon minutu ili dvije pod drugim nickom potvrđuješ samog sebe. :smile06: :smile06: :smile06: a ko priča sam sa sobom tome baš nisu svi na broju. :)) :)) :)) :)) :))