PDA

Pogledaj cijelu verziju : ŠMINKERI VS METALCI-OBAVEZNO PROČITAJTE

fuckthepolitics
07-08-2008, 22:15
Šminker... Problem modernoga svijeta. Način života samo da bi bio priznat, prihvaćen ili saslušan. Samim stavom uzvisivanje nad druge i nitko protiv toga ne može ništa poduzeti jer gamadi ima previše. Slušanje i nošenje onoga što sluša i nosi najviše ljudi, samo da ne budeš drugačiji od drugih i time strah od individualizma, skrivanje onog što zapravo jesi.
Strašno, najblaže rečeno...
Al zašto se rugaš, pljuješ ili ogovaraš onoga tko je uspio u izražavanju svoje jedinstvenosti, onoga tko se odvojio od mase i otvorio se sam sebi? Zašto ne pokušavaš shvatiti svijet u kojem ta osoba živi, iako je ta osoba poznaje tvoj svijet?
On je tebe prihvatio takvog kakav jesi (pokvarenog i kopija svakog drugog šminkera).
Za tebe je njegova glazba "deranje", njegova odjeca stara i poderana, a lanci smiješni...
Zar ne vidiš svoju plitkost?
Zar je osoba koja ne nosi ulaštene LACOSTE, ne nosi DIESEL traperice, uske majice, nageliranu kosu i GUCCI sunčane naočale zaslužuje biti mržena?
NE!!!! Al ti zaslužuješ ako tako misliš! Al tko sam ja da sudim? Sudim li nisam ništa bolji od "njih"...
Al njegov je mozak ostao na razini neandertalca.... Za njega ne postoji smisao života, za njega je sve materijalno pa čak su mu i djevojke samo predmeti (ŽALOSTNO). No još je žalostnije što njihove šminkerice isto tako misle, te se taj "krug" razmišljanja širi i na ostala društvena usmjerenja.
Jestel ikada vidjeli metalku i šminkera u vezi? Ja ništa ružnije u životu nisam vidio. No ta veza će ionako samo trajati do znate već čega.... Zar je to prava metalka? Djeli život s osobom koja je apsolutna suprotnost njenog života.
Ma stara ti si FAKE!
Kako netko može voljeti muškarca koji više liči na curu? Koji pred ogledalom provodi cijelu viječnost (nemojte sad mislit da ne treba voditi osobnu higijenu), koji provodi dane u teretani kako bi privukao ljepši spol (jadan nema drugog načina kad je toliko dosadan, kao svaki drugi njegove vrste. KOPIJA), koji vozika tatin automobil i kojem tatica kupuje svako malo novi mobitel i krpice????
DRAGI ŠMINKERI SVE VAS OD SRCA MRZIM!!!!!!
Neka mi Bog oprosti!

.............
07-08-2008, 22:24
ovo možda je žalosno ali je istinito i ko god da je ovo napisao ima potpuno pravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Valentina*
07-08-2008, 22:30
boris rulz!!!! bravo još jednom te moram pohvalit za ovaj post!!! pozz

...
08-08-2008, 00:45
Teške drame.... :smile12: :smile12: :smile12:

fuck the police
08-08-2008, 02:24
UF STARI MOJ,teške misli! :smile06:

$$$
08-08-2008, 08:31
Ne slažem se stobom gore,svako ima svoj ukus i izabire put kakav mu život pruža!EJ KAJ TI NEBI HTIO DA TI TATA KUPUJE MERCEDESE,DA IMEŠ VILE,I BOG ZNA KAJ,ZNAM DA BI HTIO AL NAŽALAOST NEMAŠ...JA KAD VIDIM METALCE DOSLOVNO BI SE ZBLJUVALA. :smile17: IMA I ŠMINKERA SVAKAKVIH AL,MORA SE PRIZNATI DA IZGLEDAJU BOLJE OD METALACA!KAJ NE??? ;) Ja sam šminkerica,i jednostavno mi se sviđa to ,volim taj način života,krpice,glazbu.. :smile19: :))

fuckthepolitics
08-08-2008, 09:05
Evo ovako ja nebi htio merecedese i bmw-e i ta sva ×××××× ja sam sk8er i metalac živim život ali hoću pokazat probleme današnjeg svijeta... Mi metalci nismo uopće loši,netreba mi mercedes meni je važno da imam gitaru,svoju muziku svoje real prijatelje a ne neke šminkere koji će mi prvom prilikom kad se posvađamo srat iza leđa...i ja nosim sk8erice s markom i nosim converse...

daj molim te
08-08-2008, 09:26
metalci su NARKOMANI, bolje biti našminkan nego ušmrkan

CRKNITE METALCI

ooooooooooooo
08-08-2008, 10:05
ma dajte vi metalci mi idete na ××××× sa tim dugim grivama, cajke su zakon!!!!! :smile06: :smile06:

MMC girl :))
08-08-2008, 11:48
Žalosno je da podržavaš srbe koji su do ne tako davno mučili i klali naše pretke.. Btw metal rulez.. :smile09: :smile17:

black_lady
08-08-2008, 12:21
slažem se...ja sam imala problema u školi, jer je moja škola previše konzervativna (medicinska škola), tako da bih malo malo završila kod ravnateljice zbog crno našminkanih očiju ili pirsinga...eh da, mojoj kolegici s dekolteom nikad ništa nije rekla...mrzim prerasude,mrzim ljudekoji podcjenjuju...ostavljam ti naklon...predobar text... i nisu svi metalci našmrkani i nadrogirani vidi se da nemate pojima neki o metalcima isto ko i o emosima svi mislite da je to nešto loše ajde pogledajte sebe zadrti ste ne vidite dalje od nosa slušate cajke a mrzite srbe!! samo jedno ću vam poručit!! DANAŠNJA MLADEŠ SLUŠA CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!!

ja volim srbe
08-08-2008, 12:26
i cajke

ne volim prepametne i nadrogirane metalce

šugavci odurni

party
08-08-2008, 12:55
ma zafakajte svi, house & techno su zakon!!!!!!!! nema beda :smile07:

party
08-08-2008, 12:55
ma zafakajte svi, house & techno su zakon!!!!!!!! nema beda :smile07:

fuck the police
08-08-2008, 23:07
eeee to stari/a :smile14:

rockerica
09-08-2008, 10:43
metalci ruls...i nije istina da su sminkeri ljepsi od metalaca...mislim neki sigurno jesu,ali nisu svi metalci ruzni,onak dd...ali uglavno svako ima svoj stil,stil uz kojeg se osjeća dobro i moramo to poštovati jer kako mi ne volimo kad pljuju po nama tako niti drugi ne vole da pljuju po njima :D

uuuuuuuuuuu
09-08-2008, 12:09
metalci su NARKOMANI, bolje biti našminkan nego ušmrkan

CRKNITE METALCI

converse.......
09-08-2008, 13:47
××××thepolitics..........ti si genije........potpuno se slažem s tobom......dosta mi je šminkera i njihovih plitkih razmišljanja......mislim,njima je glavna životna briga jel ima je kosa dovoljno plava...ili koje će danas diesel traperice stavit na svoje anoreksično tijelo........cure (ali i dečki) se ponašaju kao da je izgled najvažnija stvar na svijetu (dobro,možda u njihovom plitkom svijetu je),ali ljudi daj odrastite više......zar niste čuli da NIJE sve u izgledu......zar niste čuli da je u današnjem svijet važno imati nešto i u glavi...pa zašto ste svi toliko isforsirani s tim nekim SAVRŠENIM idealima ljepote....zašto sve cure moraju imat istu plavu (prirodnu ili umjetnu) boju kose,zašto sve moraju imati 33 kile i izgledati kao proklete ljudske vješalice,zašto u ta svoja anoreksična tijela guraju silikone samo s ciljem kako bi izgledale kao neke "face" s modne piste,zašto svaki dan stavljaju na sebe tonu šminke pa izgledaju kao da nose masku...takve cure uopće nemaju samopoštovanja i misle da samo vrijede ako izgledaju kao proklete barbike koje će privući mušku pozornost ako se jeftino obuku...zašto dečki furaju samo neke opake marke,i voze aute koje su im kupili bogati tatice (jer su na taj način željeli pokazat sineku koliko ga vole),zašto taj sinek misli da je faca ako se prema curi ponaša kao prema zadnjem smeću,i onda joj kupi neko skupocjeno ×××××× kako bi ženska zaboravila tu njegovu lošu stranu,i mislila samo na njegovu navodnu ljepotu i na to koliko on nju navodno voli,samo zato kaj je potrošio koju tisuću na njen poklon(no ionako nema veze,jer tatica plaća sve račune)...........svi ste toliko isforsirani s tim idealima ljepote i nekim savršenim načinom života...pa daj napokon odrastite,ili se ubite,pa ostatku populacije skratite muke.....METALCI SU ZAKON...a vama je šminkerima,problem biti u blizini metalaca,jer se osjećate ugroženo samo zato kaj mi nismo kao vi-proklete kopije onih šminkerskih ideala ljepote...već smo ljudi koji imaju svoj stav i imaju nešto u glavi......zato,odrastite i prihvatite metalce kao ljude,jer kvragu,koliko god ste vi bili isforsirani mi smo vas prihvatili......METAL zauvijek.......

....::..
09-08-2008, 14:27
Nisu cajke ubijale naše pretke... A ovi vaši kaj jedu ××××ne šišmiše kaj to ti je čist ok... Mrakerska debilana poremečena... :smile09: :smile09:

ZA FUCK THE POLICE
09-08-2008, 15:59
Dečko ti nisi sav svoj.PO TVOM PISANJU SVI ŠMINKERI SU GLUPI,E PA U KRIVU SI STARI MOJ.AJD JEL VIDIŠ KOJEG POLITIČARA,ILI USPJEŠNOG POSLOVNOG ČOVJEKA DA JE METALAC,KOLIKO JA ZNAM NE.Zakaj bi se oblačila u crno,i izgledala ko šišmiš i narkoman,fuuj,ne treba mi to.A I NE NOSE SVI ŠMINKERI DIESEL TRAPERICE I LACOSTE TENISICE,HALLLO????????MISLIM DA PROFESORI A FAKULTETU BAŠ I NE DOPUŠTAJU TAKVO OBLAČENJE,BOGTE U ONIM MARTAMA I DUGIM KAPUTIMA ČOVEK IH SE SPLAŠI,JOŠ SU SVI ZBUŠENI I NAPUŠENI:)ZNAŠ,POSTOJE CURE KOJE SU ŠMINKERICE,DRŽE DO SVOG IZGLEDA,NE FARBAJU KOSU I JAKO SU PAMETNE,USPJEŠNE STUDENTICE I JAKO DOBRE OSOBE???A I LOVA TI JE DANAS JAKO BITNA,DAJ SI ZAMISLI DAN BEZ LOVE.KAD JE IMAŠ IPAK SI MALO SIGURNIJI,MOŽEŠ SI SVAŠTA PRIUŠTITI...I da postoje i metalke sponzoruše ako nisi znao. zato ne uzdiži svoju vrstu i ne kurči se tu na forumu! :smile19:

fuck the politics
09-08-2008, 16:15
A ja mislim draga moja da si ti fulala nešto!! pogledaj samo šta si napisala za ×××× the police to je pisala druga osoba a ja sam druga osoba!! ajde čitaj djevojčice...bolje da smo u crno obučeni i da živimo kako treba nego da dolazimo sa majcama di su sise na dobar dan izvolite kao što je moja frendica black lady rekla ona je završila kod ravnateljice zbog crnih očiju ali njenoj frendici nije nitko ništa rekao što je nosila uvjek majcu sa dekolteom i minice da joj se guzica vidi...ako je to način da se dođe do nekog oštovanja kod profesora ili kod dečkiju to je žalosno isto kao što je i žalosno što takve cure padaju na dečke koji imaju dobar auto tj koji imaju audi bmw il mercedes takve cure koje padaju na lovu su sponozoruše...ja sad imam 19 radim i sve što zaradim ulažem za svoj daljnji život nikad mi nitko nije došao i daravo nešto...kupio sam sam svoj sk8board i svoje sk8terice...i sve što imam je većina kupljeno s mojim parama jer tata mi nije nikad kupio ništa takvo uvjek nešto njemu normalno sve ovo imam jer sam sam priskrbio ali neki neznaju što to znači...i lova nije sve možeš imati love ali ljubav se ne kupuje lovom!! evo toliko od mene

fuck the police
10-08-2008, 02:14
lima ,koji ti je ××××× došo,kakve to ima veze s menom stari moj,,ti si mene zamjenio s nekim!!!o ćemu ti prićaš,ja nisam za nikog napiso da je glup!

fuck the police
10-08-2008, 02:15
e pa da,ja sam naprotiv ćesto u garažama i družim se s metalcima,a tu mi neki lik ×××× phh stari moj!!

fuck the police
10-08-2008, 02:23
mislim na ovu žensku ili kaj već je ...

V
10-08-2008, 09:32
Mogu ja sad nesto primjetiti? Kolko sam shvatio, metalci uglavnom jesu metalci jer zele biti drukciji od drugih, drugaciji od takozvanih sminkera (a to su, po ovoj temi, ocito, svi ostali koji nisu metalci). Zele biti posebni, uoceni, privlaciti paznju, a istovremeno to opravdavaju tom vrstom muzike jer im najbolje ide uz stil ponasanja. No, nisu li i oni zapravo sminkeri upravo zato sto se toliko trude biti suprotno, pa se ta cijela spika uspjela vec tolko napuhati u drustvu te su svi sminkeri postepeno postali metalci, tj., metalci po svom drustvenom statusu sad zamijenjuju sminkere. I NE kazem sad to da BRANIM ove druge pacijente. Ali jednostavno ne kuzim zasto ta striktna podjela na ove i one? Izgleda gotovo ko sjednica Sabora... :))

PETAK 13.
11-08-2008, 14:08
E DRAGI MOJI METALCI...JA NISAM METALKA AL DOBRA MI JE TA VASA MUZIKA....SUPER MI JE VAS STIL,MERTE I TAKVA ××××××....BRIJEM DA OVI KOJI VAS MRZE NEMAJU PARA DA SI TO PRIUSTE PA IM JE TO PROBLEM DA SE NE OBLACE TAK....MOJA TETA JE DARKERICA I ZNAM DA JE TO FORA I JA BI HTJELA TO,ALI NEMOGU JER SAM PREVISE NAVIKLA NA ZIVOT DALEKO OD SISMISA,PIRSINGA I TAKVIH STVARI....POZZ SVIMA I BOK!!!!!!! :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

SKINJARA
11-08-2008, 14:12
××××s metalce,samo sramote grad treba ih sve pobit

VENY
11-08-2008, 21:28
××××THEPOLICEE IMAŠ PRAVO! DOK ONE FUFICE OD ŠMINKERICA, MALE KURVICE DODU U SKOLU S DEKOLTEOM DO PODA I MINICOM DO POL GUZICE. ROZOM SMINKICOM, POBLAJHANOM KOSOM I BEZ MOZGAA. UVIJEK MI ZAVRŠIMO NA RAZGOVORU KOD PSIHOLOGINJE ZBOG ŠMINKE CITIRAM "IZGLEDAŠ GROZNO VEDRANA, KO TE TOME UĆIO, IZGLEDAŠ KO DA SI OĆI NAMAZALA PEPELOM. POD VELIKIM ODMOROM DA SI SE NACRTALA KOD MENE U UREDU!" NO NE VIDI GA OSTALE FUFICE IMAJU K-O-M-P-L-E-T-N-I MAKE-UP A JA SAMO OLOVKU, CRNO SJENILO I MASKARU, ALI NEMA VEZE JER SNAMA SE NEMOŽE MANIPULIRATI, I POGOTOVO ŠTO SMO TOTALNO DRUKĆIJI OD DRUGIH. TO ĆE ZAUVJEK BITI NAŠ VELIKI PROBLEM... NAS UĆITELJI NE PODNODE ,A JEDVA NAS PITAJU DA ISPRAVIMO OCIJENE. NO DOKAZANO JE DA SU U VEĆINI SLUCAJEVA METALCI PAMETNIJI OD CAJKERA. SKINJARA,AJD SE POKOPAJ ĆELAVI... :smile19:

fuckthepolitics
11-08-2008, 21:33
veny hvala ali moj nick ti je ××××thepolitics ja sam pisao članak a ×××× the police je samo jedan od onih koji je na našoj strani

fuck the police
11-08-2008, 22:16
e pa da reci ti njima,svaka čast lima

SKINJARA
12-08-2008, 09:55
normalno da vas niko ne podnosi kad ste svi ruzni,ides jebat metalku zapne ti ××××× jer ima pirsing na picki
kao sta sam reko treba takve sve pobit

=U=

=U=
13-08-2008, 07:44
=U=

ponavljam
13-08-2008, 14:45
bolje biti ušminkan nego ušmrkan :)) :smile06: :smile16:

valentina..
13-08-2008, 15:45
ljudi, ovo je fakat glupo.. vi ste sad podjelili sve ljude na sminkere i metalce..
sminkeri su po vama oni koji nose lacoste tenisice i diesel hlace, slusaju cajke, svaki dan su sredjeni: kosa, sminka, odjeca, imaju bogate starce koji imaju para, glupi su, nemaju nis u glavi, nemaju svoje stavove, prihvaceni su u drustvu..
metalci su pak oni koji se oblace u crno, svi su spirsani, slusaju takvu glazbu (znaci metal, rock, punk..), pametni su, imaju svoje stavove, od starca ne trebaju pare, nisu prihvaceni u drustvu, drogiraju se..
ja se npr. ne oblacim u crno, volim sarenu odjecu, malo sportsku, malo sminkersku, svakakvu, nekad nosim starke, sk8erice, nekad pak balerinke, najvise slusam rock, al nekad, kad sam vani i cajke, nemam nis protiv drugih tipova glazbe, sminkam se i pokusavam bit barem donekle sredjena, idem u gimnaziju, imam dobre ocjene, prolazim s 5.. zadovoljna sam sa sobom..
sad ne kuzim.. kaj sam ja zbog tog kaj se sminkam, volim bit sredjena i ne nosim crno sminkerica ili zbog tog kaj nosim starke, slusam rock i pametna sam metalka..
i da, ne gledaju sve cure decke po tome kakav auto nose, kakvu kosu imaju i kakve darove kupuju.. a nadam se da i ne gledaju svi decki cure po tome kolko imaju kila, kak im je veliki dekolte i kak se mogu drugim deckima hvalit s tom curom..
iskreno, nemam nis protiv jednih niti drugih, svako izgleda kak hoce, radi sa svojim zivotom kaj hoce.. al ne trebamo jedni druge zbog tog osudjivat.. svako ima svoje stavove, svoja razmisljanja, pravo da se izjasni.. po meni, nije oke zbog tog vrijedjat druge.. trebamo gledat svoje slicnosti, a ne razlike..

SKINJARA
13-08-2008, 16:49
ne slazem se s tobom ××××s metalce ××××s sminkere
svi decki moraju bit celavi

=U=

Valentina*
13-08-2008, 17:07
ja se slažem sa svojim frendom ××××thepolitics

hM
13-08-2008, 17:07
neznam

SKINJARA
13-08-2008, 17:08
hM ××××te kako neznas,obrij se budi celav!

ZA DOM!
=U=

Anchee
15-08-2008, 13:12
Zašto svi imate toliko predrasuda što se metalaca tiće ? Oni su jednostavni i odlični frendovi jer rijetki te razočaraju i što se tiće izlazaka s njima zabava je zagarantirana čak i dok sjedite na svježem zraku na klu××××, dok s cajkerima, tj. šminkerima dobijete najobičniji zadimljeni prostor gdje bambiji teku. Iako u mju prijatelji su mješani. A pola šminkera u mom gradu je nadrogirano za razliku od metalaca...
Slažem se s osobom koji je rekao da slušaju cajke, a priče o Vukovaru su im bajke. :smile13:
A da budem iskrena, ja se pola šminkera i bojim jer se napiju toliko da jedva stoje na nogama.
Živjeli metalci i sk8eri.
Mojoj ekipi - zakon ste.
××××thepolice, svaka čast što si otvorio ovu temu :smile06:

Anchee
15-08-2008, 13:14
××××thepolitics - svaka čast što si otvorio ovu temu *

(moj bed što sam zajebala nick)
:smile16: :smile15:

TAKO!!!
15-08-2008, 14:15
VOLIM DOBRE MARKE I AKO SI IH MOGU PRIUSTITI,ZASTO NE!?ZASTO BI JA BIO NECIJA KOPIJA AKO NOSIM ISTU MARKU MAJICE KAO I ON!A KOLIKO ZNAM I VI METALCI FURATE ISTE MARKE!ONE STARKE, MARTE I SLICNE STVARI!ALI ZAPRAVO UOPCE NIJE TOLIKO STVAR U TOME DA CE NETKO VIDJETI KROKODILICA NA TENISICAMA ILI MAJICI,NEGO TO PUNO BOLJE IZGLEDA!RECI MI JEDNU MARKU TENISICA KOJE NISU TAKO POZNATE,A IMAJU SLICNE MODELE KAO LACOSTE ILI PACIOTTI!!TKO VOLI NEK IZVOLI!STA TE BRIGA ZA DRUGE!

TAKO!!!
15-08-2008, 14:25
ZA OVU STA JE NAPISALA DA SE BOJI SMINKERA JER SE NAPIJU TAKO DA NE ZNAJU ZA SEBE....

MA NISU TO NIKAKVI SMINKERI!TO SU TI OBICNE SELJACINE!U REDU SE NEKAD NAPITI MOZDA TI I POMOGNE!ALI NEMOJ ONDA RADITI GLUPOSTI,GLUMATATI NEKU FACU,BAHATIT SE I TAKVA ××××××!ISPADNES ××××××!

cigo vrb
18-08-2008, 01:01
imam jednu metalku u ponudi koja je presla u sminkerice :)) :)) :)) svi je jako dobro poznate: DIJANA GASCIC

njen uradak pogledajte obavezno

http://rapidshare.com/files/138077130/Gradec_snimka.rar

mala se podroljila maksimalno, ×××× se za saku kikirikija

ivan zelina
18-08-2008, 01:03
kaj je to ona mala gascicka sto stanuje na vrbovcu u jugu, kovrcava plava sada smeda, koja je brijala sa svim metalcima odreda :)) :))
a sada je profi ××××× koja naplacuje usluge

cigo vrb
18-08-2008, 01:03
e bas ta gascicka , odvratna je

ivan zelina
18-08-2008, 01:04
ona je predsjednica mladezi HDZ-a u vrbovcu...sramota za HDZ sto drze takvu kurvu