PDA

Pogledaj cijelu verziju : Harry Potter and the Half-Blood Prince

joj,,,
07-08-2008, 21:22
:smile10: ,pa ne čitam ti ja to smeće,niti ne gledam taj jadan urin :)

princeza mješane krv
07-08-2008, 23:47
joj...dok te ja uhvatim...urin buš pišal/a sam/a sebi u facu..××××× te neuku i nepismenu...knjige su super...spisateljica nebi toliko zaradila i nebi je mnogi čitali... naravno, uvijek se nađe seljačina poput tebe...kretenu... :smile09:

admin_onog_bloga
08-08-2008, 14:37
Moram priznat da mi se serijal sam po sebi i ne svidja toliko jer je prica na kraju vec potpuno isforsirana, kao vjerojatno i sama Rowling, koja ocito vise nije znala sto izmisliti, pa je sve poslo u krivom smjeru s tom petom knjigom. Ipak, filmovi su nesto sasvim drugo. Mene se do sad najvise dojmio cetvrti, Plameni pehar, kao nekakva zaokruzena cjelina. Peti razocaravajuc sadrzajno, ali odlican vizualno (inovativni kadrovi), pa ga to malo spasava. Moram priznati, vidio sam forspan (<a href=http://harrypotter.warnerbros.com/harrypotterandthehalf-bloodprince/ target=_blank>www.harrypotter.com</a>) za sesticu i ne izgleda lose. Ima stila, djeluje mracnije, svi na rubu zivcanog, pa i sam Dumbledore, mali Riddle rula sa svojom glumom. Pogledajte, uostalom, sami!