PDA

Pogledaj cijelu verziju : MOLIM SAVJET !!! NE PODNOSI ME

u ime frendice
03-08-2008, 15:44
Imam jednu curu u razredu koja neprestano traži razloge da se posvađa samnom...Užas!!!Okreće druge osobe protiv mene,a čak i iz drugih razreda...Stalno traži razlog da se posvađa samnom...I kada okrene sve protiv mene onda me pita da se pomirimo,a nekad ju ja molim,pošto se ne volim svađati da se pomirimo i onda uvijek ispadnem najlošija cura na svijetu jer ne znam uopće što im ona svima napriča,a ćesto,tj.skoro uvijek okreće i dečke protiv mene.Toga mi je već dosta...Što da radim?A svi su uvijek ne njezinoj strani...Osim moje najbolje prijateljice...

khm
03-08-2008, 19:28
ja se nebi mirila s njom na kraju će sigurno shvatit kakva je zapravo,..ja bi se na tvom mjestu držala po strani a sad ti kak hoćeš!!

jedna
04-08-2008, 08:52
Ovo mi je jaako poznato... Bila sam i ja u sličnoj situaciji u osnovnoj, al na kraju je ispalo da se cura opametila, molila me da joj oprostim za sve i sad sam joj najbolja frendica... Vidiš kak se sve može okrenut.

A koji ste vi razred? Očito je da je ta cura dijete, nezrela je, a usto je jako bezobrazna. Ja bi ti savjetovala da se uopće na obazireš na nju, samo "bok-bok" i to je to. Nemoj ništa s njom imat, nit joj se povjeravat u ikakvim osobnim stvarima kad pomisliš da se napokon urazumila jer bi na kraju moglo ispast da te samo iskoristila.

malecka
04-08-2008, 09:08
Hey!! Slažem se sa "jedna" Bolje se ti drz podalje od takve licemjerke. :smile19: :smile19: :smile19:

yo
05-08-2008, 23:08
ignoriraj ju i makni se od nje.a kolko imate ti i ona god?