PDA

Pogledaj cijelu verziju : KRISTOF PREVARIO SVOJU DRAGU????

lol
06-07-2008, 17:38
I TO S ONOM DEBELOM CRVENKOVIČKOM???????
HAHAHAHAHA ××××××
LUCEEE FAKAT SI SLIJEPA :smile19: :smile19: :smile19: :smile19: :smile19:

bože
06-07-2008, 18:58
pa ko da je to nešto novo šta ju je prevario a ne razumijem lucija je zgodna i ne znam šta glumi s tim dečko odvratan je ali to je njezin izbor još da ju ne vara bilo bi još bolje sorr kristof ali znasi sam da je to istina ;) ;) ;) ;)

beckov
06-07-2008, 20:17
pa to je za kristofa normalno ništa cudno da vara dok je u vezi jedino mi je žao te njegove male plave :( :(

ajjoj
08-07-2008, 16:02
a jel je istina ono kaj se priča za njezine doma??? ak je onda stvarno strašno,mislim nije da me se tice ali cula sam to od par frendica da su rekle

???
08-07-2008, 16:22
a kaj je bilo to doma???

a22
08-07-2008, 18:07
zašto ste takvi? povlačite tuđe probleme na ovakvom mjestu.
probajte se na trenutak staviti u njenu poziciju?
a i ako ju dečko vara to se vas ne tiče.
jer ovakve teme obično pokrenu ljubomorne curice koje nemaju na žalost nikoga pa uživaju u smišljanju ovakvih laži.

KRISTOF
09-07-2008, 17:16
Koji ××××× non stop ××××te da ja nju varam, fakat koji je vama ××××× CIJELO VRIJEME?!?!?!?!?!?!!!!
Ne mogu razumijet da neko moze takav bit i toliko srat!! Gonite se svi znas kamo, gamad prokleta i lazljiva. Samo da mi je naci te koje cijelo vrijeme ×××× da ja nju varam. Stvarno pretjerivate, al stvarno! I okanite se vise mene i mojeg zivota!!!

KRISTOF
10-07-2008, 11:52
I gledajte, to sta je bilo u subotu, ona to dobro zna, i ko sta se dogodilo s onom malom kurvom ljubicom dogodilo se slucajno jer smo se slucajno zbarili jer je ona mene ako ne znate zbarila a ne ja nju, evo priznajem jel ste sad zadovoljni? a sta se tiče lucije i njezinih doma to opće nije bitno ko da se vasi nikad ne svađaju i da istina je ono sta se pričalo zakaj su se posvađali i i sve to sta je bilo s njezinom mamom, oprosti ljubavi ali napisao sam to da više ne ××××, ajde ljubavi cujemo se JAKO TE VOLIM I NE MOGU BEZ TEBE TI SI MI SVEEE PUSAAAAAAAA VOLIM TEEE :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

poruka
10-07-2008, 16:21
1. sorry što je ovo na ovoj str al negje mora bit

ljudi pa jeste vi normalni
svi znaju koliko vrbovč olajavaju sami sebe

pa jel vas nije sram

vi koji pišete takve gadarije o vama bi se očito dalo puno više stvari napisati jel izgleda da nemate ni malo srama stida kulture i morala što pošteni ljudi imaju

d aimate ne bi drugima pravili probleme
pa jeste vi svjesni da ovo i vaši roditelji mogu čitati šta bi vam rekli kako vas nije sram toliko pljuvat jedni po drugima

ako nemate svoj život nemojte se baviti ni tudima
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anica
10-07-2008, 17:26
Luce moja!!!posalj ove kretene u ××××× materinu,koji vam je ×××××???KAJ VAS BRINE NJEN ZIVOT;FAKAT STE BOLESNI NA MOZAK!!!!! ne kuzim vas ni malo,ali stvarno jadni st do bola,kaj se to vas tice???kaj vasi su doma zlatni ma daj molim vas...prvo pocistte soj drek u dvoristu pa onda tek odite tudi,kak ste tak prokleti????stavite se vi u njenu situaciju...a ti kretencino kaj si otvorijo stranicu,kaj te zanima pitaj nju a nemoj stavljat na forum...luce pozdrav iz Aostrije...pusek

Pravi Kristof
10-07-2008, 21:58
majku ti ××××× ko god da je to napisal, naci cu te majku ti ×××××. Saznat cu, e a onda bolje da te nema. jer ne odgovaram za sebe!! Isus ti majku ××××!!!
Saznat cu ko se prestavio u moje ime a onda ce ga progutat mrak!!! Nemogu vjerovat da ste spali na to, da se prestavljate u tude ime. i da pocnete toliko srat. I pricat sve te lazi!!!
gamad prokleta!!!

Pravi Kristof
10-07-2008, 22:06
i JOS JEDNA STVAR NEMOJ MISLIT DA TE NECU NACI, NACI CU TE KAD TAD!!!!!!!!!!!
FAKAT NEMOGU VJEROVAT KAK TO NEKO MOZE NAPRAVIT FAKAT NEMOGU.
KAK BI VAMA BILO DA TO NEKO VAMA NAPRAVI!!! KAK?!?!?!?!!!!!!!
GAMAD JEDNA LJUBOMORNA I LAZLJIVA!!!!!
NEMOZETE IMAT LUCIJU, PA ××××TE PREKO FORUMA CIJELO VRIJEME, e NACI CU JA VAS!!! bEZ obzira, EL CU BIT S LUCIJOM ILI NE. naCI CU JA VAS JEDNOG PO JEDNOG!!!!!!!

Pravi Kristof
10-07-2008, 22:11
I JOS JEDNA STVAR S NJEZINIMA DOMA JE SVE U REDU, KAO 1. I NIKAKVA ×××××× SE NE DOGADAJU!!! I NEMOJTE TOLIKO PLJUVAT PO DRUGIMA, NEZNAM KAK BI VAMA BILO DA NEKO TAK ×××× U VASE IME I PRICA TOLIKE GADOSTI!!! zeLIM DA TO DUBRE KOJE SE POTPISALO U MOJE IME ISPRICA LUCIJI NA BILO KOJI NACIN, JER AKO SE NE ISPRICA TO NECE DOBRO ZAVRSIT!!!!

sogica
10-07-2008, 23:00
×××× VAM ISUS BOG MATER...KAJ STE VI NORMALNI BOLI VAS ××××× ZA NJIH...VI FAKAT NISTE NORMALNI KRETENCINE GLUPE LJUBOMORNE...DA MI TAJ "KRISTOF" DOJDE POD RUKU NEBU MU BILO DOBRO...LEZAL BU NA HITNOJ 3 DANA I 3 NOCI...KRETENCINE GLUPE LJUBOMORNE...MARS SVIH OD NJIH DVOJE...KO GOD DA JE OTVORIL TU STRANICU SAZNAT CE SE KAD-TAD...×××××I GLUPI UMISLJENI...GLAVNO DA SE KURCITE PO FORUMU A TO NEZNATE REC U FACU KAD GA VIDITE...MARS...STVARNO MI SE GADITE...

P.S. LUCIJA TI ZNAS DA TO NIJE ISTINA JER SAM JA CJELO VRIJEME BILA S NJIM U TU SUBOTU...ON JE S MENOM I DECKIMA SLAVIL MOJ ROCKAS A NE DAJE BIL S TOM KUJOM LJUBISOM KAD JU VIDIM NAJBAT CE I ONA ISTO...×××××TINA ×××××...NIJE NI CUDO KAJ SE SVE PRICA O NJOJ OKOLO...PA SU DOSLI I NA TO DA JU POVEZU S MOJIM BURAZOM...

sogica
10-07-2008, 23:01
E DA...OSTAVITE IH VEC JEDNOM NA MIRU JER SAMO LJUBOMORNE ×××××× TO MOGU RADIT A NE NORMALNI LJUDI...

LUCIJAAAAAAAAAAAAAAA
11-07-2008, 18:11
ODITE SVI U PIČKU MATERINU!!!!! ×××× VAM ISUS TE KOSTI NEODGOJENE!!!! DA BOG DA SVI ODMA SAD POKREPALI KOJI STE TA ×××××× PISALI!!!! KAKVE VEZE IMA MOJA MAMA S TIM????? KAJ JE VAMA??? KAJ STE BOLESNI??? NE KUŽIM OD KUD VAM TO UOPĆE??? KAK MOŽETE TAK NISKO PASTI?? A JADNI NISTE VI KRIVI!!! KRIVA VAM JE MAMA KOJA VAS JE TAKVE RODILA!!!ODITE SVI U PIČKU MATERINU!!!! NAĐITE SI ŽIVOT A PUSTITE ONE KOJI GA IMAJU DA GA ŽIVE....!!!!

POZZ IVANI I ZLATKU!!!!
:smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

noname
12-07-2008, 11:48
Ak vas bas zanima prekinuli su zbog vasih ××××××. Ne mogu vjerovat kak neko moze im to napravit. Stvarno, ne mogu. Unistili ste prelijep par i predobar. Al vjerujte mi, nijednog od njih dvoje necete imat!! Jer se jos uvijek vole bez obzira kaj im se dogada, al mala je sansi da ce opet bit zajedno, al to je samo zbog VAS!! Nadam se da ste uspjeli u svome CILJU!!! Unistili ste im SVE!!! Dao BOG da vam se sve vrati i to na 3 puta gori nacin!!! GAMAD JEDNA!!!
Lucija i Zlatko drzim vam fige. Mozete to rijesit, ne slusajte druge, slusajte svoje srce, jer ono najbolje zna i ne dozvolite si da izgubite jedan drugoga. Drzim vam fige!!

???
17-07-2008, 21:19
Jel vam smetaju mozda.. Zlatko I Lucija?? Pa nemogu vjerovat...

ljepotica
18-07-2008, 21:46
S ljubicom?????????
ah,kako ona izgleda........
ajmeeeeeeeeeeee..........
oblači se i šminka ko fufica........
idem mi na živce.........
vama ne ?????????

ljepotica
18-07-2008, 21:48
e,ti,šogica,imaš pravo u vezi ljubice..............
meni ona osobno ide na živce s onom svojom facom...
fuuuuuuuuuuuuj

sogica
18-07-2008, 22:59
za ljepoticu...znam...ipak je ona isla kod mene u osnovnu pa ju znam a i njenog buraza...pozz makar neznam tko si

ljepotica
19-07-2008, 10:59
ma ona je odvratna,a ju još moram i trpiti zbog ovlaštenih razloga........
ne podnosim ju,makara ju vidim možda 3-4 puta na mj,a kad ju vidim povraća mi se.Mala je prava ×××××,oblači se tako a i po ponašanju je ×××××.dala je svakom kom je stigla..............
puno ljudi dijeli sa mnom isto mišljenje.............................

yoo
20-07-2008, 16:23
također!!! ja sam uz vas!!! pozz šogici i tebi ljepotice!!!! :) :) :smile07: :smile07:

Krčina Boys
05-08-2008, 13:33
krištoff daj de nemoj kurčir da te nebu nekaj progutalo..pozz Luciji od Marka!!!!!!!

za moje KRČINCE
05-08-2008, 14:23
BRAVO DEČKI,TAK TREBA!!! VELIKI POZDRAV RODIU I VEEEEEEELIKA PUSA MARKU!!!
POZZ DEČKI NAJBOLJI STE!!!!! :smile16: :) :smile07: :smile07: :) :)) :))

RODI
05-08-2008, 14:25
oh ya

suso
05-08-2008, 14:54
Suso pa kaj to radis ××××te ×××××!!!