PDA

Pogledaj cijelu verziju : JEL DANAS POSTOJI DECKO KOJI SE SPREMAN VEZATI SE ZA CURU?

ostavljena....
22-06-2008, 17:51
jel poznate nekog takvog ? nek mi se cure neke jave,please...podjelite misljenje samnom

dsi
22-06-2008, 17:58
ah ti decki......upocetku je sve bajno a kasnije......svi misle da su stariji decki bolji,ali nisu oni samo hoce jedno a svi znamo sta to.......najbolji su decki oni stariji od cura za godinu ili dvije,znam iz iskustva :)

jedna koja zna
22-06-2008, 18:05
eh bas tako,sve gledaju starije,recimo one po 5 god i vise a to je fakat glupo....takvi cete samo iskoristit i ostavit i k tome jos ako si djevica to ces pamtit do kraja zivota ali ne kao lijepo sjecanje nego....mislim probaj pa ces vidjeti,ja znamjel sam se tako zeznula i sad se zbog toga ne mogu vezati ni za jednog decka jer im vise ne vjerujem....najbolje ti je da imas decka starog kao ti ili mozda god starijeg ali ne biraj ih po ljepoti i po tome jesu li mrge ili neznam sto nego po njihovoj dobroti i po tome sto su sve spremni napraviti za tebe,takvi su decki posebni i ima ih jako malo ali znaj da se tvoja sreca ne krije u tome sto ces imat nekog bildera nego u tome sto ce te taj koji je mozda zgoljav i neznam kakav voljeti bas takvu kakva jesi i kojem ces po svemu biti bolja od drugih.....sa takvima nadi srecu i sa takvima ako to zelite vodi ljubav i sve ostalo......znam iz vlastitog iskustva,imam samo 17 god i zbog takvog svog ponasanja sam si unistila citav zivot

just me =)
22-06-2008, 18:11
Nravno da postoji, samo ga je teško naći. Bila sam kratko s jednim dečkom koji bi dao ruku u vatru za mene, a to mi je i sinoć dokazao... Al ja ne mogu bit s njim. Komplicirano.

dsi
22-06-2008, 18:12
upravu si....i zao mi te je sta ti se to dog....a ××××ga osvoji te i padnes pod taj ××××ni sarm....cure zele bit sa starijima zato sta stariji imaju vise iskustva u svemu a ponajvise u iskoristavanju cura ali to tek na kraju skuzimo...jbg

dsi
22-06-2008, 18:13
kak mislis komplicirano....di je problem

just me =)
22-06-2008, 18:25
Zato što je tip prije radio gluposti, sad se skuliro, al ××××ga ne mogu bit s njim jer ljudi ne kuže da nije isti kakav je bio prije.. A fakat mi je prirasto srcu.

blacky
22-06-2008, 18:53
Postoji

Ma daj, e..
22-06-2008, 19:01
Vežeš se za curu i onda te ona s××××! A dobro, navikneš se s vremenom, uvijek ista prića... Ova zadnja.. Brijem da su njeni starci krivi za to što je tako bezosjećajna i morali smo prekinuti, a fakat mi je puno znaćila... Eh.. Tak ti je to...

just me =)
22-06-2008, 19:11
Uvijek u vezi neko nekog s××××, to tak jednostavno ide, pa ne može sve zauvijek bit savršeno.. Al lijepo je biti jako blizak nekome, vezat se s njim.. Jedino kaj ja to nisam još doživila.

dsi
22-06-2008, 19:29
pa budi s njim boli te ×××××....nek svi misle sta hoce....bitno je dali si ti sretna ii yadovoljna.....pusa

jura3010
22-06-2008, 20:15
ah postoji ti takav decko,ja sam takav...upoznao sam jednu curu i bio sa njom jednom i zeznuo stvar. od tad sam se svaki dan trudio da opet budemo skupa i da joj dokazem da ju volim i uspio sam. bili smo ponovno skupa i sve je shvatila. bili smo sretni skupa i mnogo se voljeli ali onda mi je ona rekla da se ne moze vezati za mene koliko sam se ja za nju i da ce sigurno zavoljeti nekog drugog.........tad sam se razocarao ali i dalje ne odustajem od nje jer ju volim...mislim da sam opravdao muski rod time sto se tice ovoga....samo je pitanje jel se vi zene mozete vezati za nas ?????

matija
22-06-2008, 20:19
Postoji...npr. meni je glupo da sad decko ima stariju curu mislim ok 1-2 god a ne 5.g to nije opce veze to je bezveze...to je moje misljene

kiss
22-06-2008, 20:31
svaki dečko je spreman za vezu nema veze koliko je razlika u godina...ak se volite godine nisu bitne...meni je glupo ak neka cura ima dečka starijeg od pet godina...to je totalno glupo...dečko je spreman za vezu i ako imaju iste godine ili godina razlika...samo dečko i cura moraju biti vjerni i to je to...

maleckana
22-06-2008, 20:44
ali ja ne razumijem zašto je dečkima od 13 14 godina cilj samo se bariti i iskoristiti curu...a cura u toj istoj dobi traži dečka za ozbiljnu vezu..dobro neke još žele se bariti..al nekima nije uopće do toga..žele ozbiljnu vezuuu??? je li moguće imati ozbiljnu vezu u dobi od 14 god ??? ;)

just me =)
22-06-2008, 20:47
Naravno da da. Pa meni je 14 :)

za JURU3010
22-06-2008, 21:08
ja kad sam god u vezi s nekim dečkom vežem se za njega da poslje patim godinama! ISTA STVAR JE BILA I S TOBOM, pa tak da postoje cure koje se mogu vezat za dečke!!!!!! :) i šta ti vidiš u njoj????????

just me =)
22-06-2008, 21:33
Ne možeš čovjeka pitat šta on vidi u svojoj voljenoj :)
On vidi u njoj sve.. Samo kaj to ona ne kuži.

jedn@....
22-06-2008, 23:58
ja sam bila u vezi 2 god.sa svega 3 prekida po najviše 3 dana...tog dečka sam voljela da vam stvarno ne mogu opisat koliko...bili smo skupa 2.god al sve je puklo jer su drugi bili ljubomorni i mješali se u naš život,mi smo znali priječ preko svega jer smo se voljeli,i sve sam mu uvijek opraštala i spuštala se tako nisko i oprostila mu prijevare i teške,vrlo teške riječi ali ja sam voljela,volio je on i mene isto jako.klela sam se da više nikad neču nikog voljet sav moj svijet je onda potonuo jer je uvijek on mene stavljao ali ja koja sam 2.god.gledala jednog te istog dečka shvatila sam i uvijerila se da mogu zavoljet drugog,taj drugi to nije znao da ja njega volim i onda sam jako patila kad sam slušala i raz.s njim kak je bio sretan,on je daleko od mene i nismo se vidjeli skoro 2.god ali rijetko kad se ćujemo i onda mi je jako drago.sada sam u srednjoj-nije mi baš bajno i sjajno tj.koma mi je,evo-ne volim nikog nisam zaljubljena ali osječam nešto prema jednoj osobi,nije to ljubav nego neki drugi osječaj...uskoro ću 17.god.a osječam se tako da sam već prošla skoro sav život,upoznala sam mnoge ljude i mnogo puta se razočarala u osobama od kojih sam to najmanje očekivala...ali zivot je takav-nema pravde-valjda se slazete sa mnom.evo sad vrijedi ona pjesma-ko bi reko čuda da se dese!!! pozz svima i ljudi uživajte dok možete u životu jer život je kratak i treba ga znat iskoristit-čak i djelić života koji je itekako važan...budite dobri i uživajte!!!pozz

dsi
23-06-2008, 00:31
istina slazem se sa tobom......zivot je ponekad ×××××.......malo ti da a dvostruko uzme...prije sam bila jako bezobrazna prema deckima samo sam ih iskoristavala...a kad se to meni jednom desilo pocela sam razmisljat za svoje postupke...valjda to kod nekih dolazi sa godinama :))

jura3010
25-06-2008, 11:37
e oprostite sta nisam odg.......ja u njoj vidim sve jer odkad ju poznam i odkad mi se pocela svidati znao sam da je ona "ona prava"...mozda je glupo da tako mislim ali tako je..fakat ju volim i spreman sam koliko god to glupo zvucalo,vezati se za nju citav zivot tak da....

vrisak
26-06-2008, 12:54
jel ima koja cura za mene imam 15g idem vrbovec u srednju

za vrisak
26-06-2008, 12:56
ima vrisak u koju srednju ideš. ja imam 14 i idem u osnovnu

mala slatk@
27-06-2008, 14:20
ah ima jedan...jojjj .....bas je pravi

mq
27-06-2008, 21:09
naravno da postoji

ŽENSKAROŠ
27-06-2008, 21:36
ja svaki put kad se vežem za curu ona me s××××!!! a po meni je bolje sjebati nego biti sjeban!!!!
stvar je u tome da sam jako izbirljiv....i uvjek se zaljubim u curu s kojom je sve na početku predobro, al za nekoliko mjeseci te ostavi!!! al nebi ništa reko da nisam bio ko anđeo....dao bi joj sve...uvjek sam bio uz nju i bio sam predobar dečko!!!!!!!!!
a A HVALA BOGU, NIŠTA MI NE FALI I MOGU IMAT PUNO CURA JER MI SVE KAŽU DA SAM DOOOOBAAR!!! zato mi nemojte pričat da vam treba neki dečko koji će bit dobar prema vama.....jer čim je čovjek bolji prema vama vi ste prema njemu gorije!!!
i zato JEZIK ZA ZUBE!! NEMOJTE SRAT!!!! :smile19: :smile13: :smile14:

ŽENSKAROŠ
27-06-2008, 21:46
a ti jura, ti si ista ×××××× kakva sam bio i ja!!! tak sam i ja trčao za njom!
vjeruj mi...nema smisla....reko sam već ćim si bolji prema njima one te samo još više gaze!!!
probaj joj ne-pisati, dosađivati....pusti ju na miru....kad ju vidiš ignoriraj jui rijetko ju pozdravljaj pa češ vidjet kako će te opet htjeti!!!
tak sam ja dobio svoju natrag....al sam prekinuo jer nije to više ono što je nekad bilo!!!!

radi šta hoćeš.....al ja ti kažem TI SI ×××××× a kasnije češ to i sam shvatit!!! ;) ;) :))

jura3010
28-06-2008, 21:10
ma ti si ××××××,jel tebe boli ××××× sta sam ja takav. jel to neciji problem ? e pa mislim da nije. boli vas briga jel sam ja glup il ne i jel ja hodam za njom il ne. to uopce nisu vase brige. ja sam sebi zacrtao neke stvari i to cu i napravit a to nije niciji problem i zato....ljepo lagano svi od××××te sa takvim komentarima od mene. bolje se ugledajte na mene

ghddswfdgbfh4ghtzrf
29-06-2008, 10:32
ej.ljudi svi vi koji pisete tu neke gluposti...mogu vam reci da ima dobrih decki koji bi sve dali za curu i one za njih AALLII ima i onih glupih ko ×××××....fakat koma...prvo ti se upcavaju a onda lijepo ti od××××...

ŽENSKAROŠ
29-06-2008, 21:02
ti si možeš zacrtat kaj hoćeš.....al nikad te neće htjeti jer si papak!!!! i da....imaš pravo mali, nije me briga!! samo mi te je žao jer sam i ja bio u istoj situaciji!!!
fakat si ××××××

matea
30-06-2008, 19:30
Naravno da postoji takav dečko, znam ja jednog..dvojicu..trojicu.. :)

izvan Vrbovca
01-07-2008, 22:03
kakvo pitanje - pa normalno da postoji, al takvog je teško naći u Vrbovcu!

ZG
02-07-2008, 08:59
zašto je takvog teško naći u Vrbovcu?

kuja radi reda
02-07-2008, 13:50
U Vrbovcu su svi (dečki, a i cure) nekako puni sebe..

mala plava
03-07-2008, 08:54
aaaa....pa zašto ja uvijek naiđem na budalu??? di ste se sakrili svi vi silni dečki koji bi se vezali za cure....nema vas....već me i strah vezat se za dečke jer uvijek budem povrijeđena....tako da stvarno nevjerujem da ima dečko koji je preman vezat se za curu

mala plava
03-07-2008, 08:54
aaaa....pa zašto ja uvijek naiđem na budalu??? di ste se sakrili svi vi silni dečki koji bi se vezali za cure....nema vas....već me i strah vezat se za dečke jer uvijek budem povrijeđena....tako da stvarno nevjerujem da ima dečko koji je preman vezat se za curu

kuja radi reda
03-07-2008, 09:08
Gle, moraš dobrim dečkima dat do znanja da nisi još jedna fufica kojoj je na pameti samo jedno-iskoristit dečka... I oni se boje vezati za curu, isto ko i mi :)

da da
03-07-2008, 12:07
Evo ja sam se spreman vezat za curu..ima nas dečkiju dosta takvih, samo vam to ne dajemo do znanja.. :smile14: :smile14:

18!
03-07-2008, 14:04
svi su se dečki spremni vezat.....samo mora naići ona prava!!!!

kuja radi reda
03-07-2008, 14:09
A kako da mi znamo jesmo li za vas ona prava?

da da
03-07-2008, 15:04
heh, a kak da mi znamo za vas jesmo li pravi ili ne, mislim da samo treba doć kod dečka, i on će napraviti sve ostalo, po mom mišljenju.. :smile16:

jedan od njih
03-07-2008, 21:26
tih koji se vežu uz curu ima tak malo da ih moraš tražit mikroskopom :)

insomnia
03-07-2008, 21:39
sorry kaj upadam, ali ima osoba koje su se spremne vezati za nekoga, ali taj netko mora biti prava osoba, osobno bi volio imati curu na duže vrijeme, ali najduže sam je imao 2 tjedna, tak da je još tražim :smile14:

agleot
04-07-2008, 19:10
DA NISTE TAKVE ×××××TINE MOŽDA BI SE NETKO I HTIO VEZAT !!!!!

jura3010
04-07-2008, 19:37
e bas to...sve ste iste...mislim mozete se pretvarat da nas volite mjesec-do dva ali kad tad vas otkrijemo...samo gledate kad ce naic jos neki tko je zgodniji od vaseg decka pa da ovog ostavite i to je to...ne razmisljajuci da cete nas povrijedit ili ne...kao onda vam je izlika ah zasitili smo se jedan drugog pa...ma daj sve ste iste...samo naucit cete se pameti kad tad....

18!
04-07-2008, 21:51
dobro rečeno AGLEOT!!!
sebe prvo pogledajte!

18!
04-07-2008, 21:51
dobro rečeno AGLEOT!!!
sebe prvo pogledajte!

kuja radi reda
04-07-2008, 22:13
Jura, možda je tvoja bivša bila takva... Al to ne znači da smo i mi ostale takve.

tuzna iz zg.
05-07-2008, 09:38
molim vas pomozite meni je uzasno teško,ne znam kaj da radim!volim jednog dečka već jako dugo i bila sam s njim,al više nemožemo bit zajedno,ne voli me!e i sad ja imam dečka koji me fakat voli i skupa smo 2tjedna,on je meni ovak zgodan al ga ne volim!!!!al on bi sve napravio za mene..kad sam mu rekla da još uviejk volim svog bivšeg,on se skoro ubio..hito si ej žile prerezat,..strašno..cjelu noć me zvao..plakao se..meni ga je tako žao..ne znam šta da radim..pomozite?????? al još to nije sve,meni se sviđa jedan dečko,koji me voli i s kojim samj se i prije dop.ja bi voljela imat nešto s njim..drag mi ej i sve..pomozite!???????šta da radim s ovim kojim jesam koji me fakat voli????????????????

hi-ho
05-07-2008, 10:53
sve cure treba pojebat a zati i odjebat :smile06: :smile16: :smile07:

ŽENSKAROŠ
05-07-2008, 12:01
reci njegovim starcima sve to....i pošalji ga psihijatru!!!! debilčina!!!
kak mrzim te ljude! :smile13: :smile13: