PDA

Pogledaj cijelu verziju : Moj dečko je alkoholičar



tužna
07-04-2008, 17:39
Luda sam već od svega, svaki put ista priča. Trebam izlaz a nikako da ga nađem, svaki put se uvalim sve dublje!!!!
Pomoć!!!!! :smile18:

.......
09-04-2008, 20:47
e draga moraš ga okrenuti od toga da ne može sve riješavati s alkoholom ,ima bolji stvari od toga a uništi sebe ,tebe i djecu ,izgubiti sve što mu je i malo značilo u životu ..može samo kad neka proslava ,praznik ali u određenim granicama ,neka se bolje posveti sportu ,i tebi ako ne kreni dalje dok imaš sanše i života kasnije sve ode u vodu...pozdrav od mene ,NE GUBI NADU GLAVU GORE" :) :) :) :)

ja*
15-02-2009, 15:01
I moj je bivši isto ali sada više nismo zajedno.Ja si nisam mogla to dopustiti.Bio je jako drag ali kad se je napio pričao mi je da me voli i sve super a drugi dan se toga nebi sjećao. :(

hxg
01-03-2009, 18:53
ostavi ga ili ćeš se mučit cjeli život ko ja

UUUU
05-03-2009, 22:45
daj sve od sebe da mu pomogneš,a ako neće digni ruke od njega,ali bar znaš da si sve probala i da nemaš grižnju savjesti.tako bih bar ja postupila

nazovi M
08-03-2009, 13:20
Najbolje se rapitaj u nekoj ustanovi, klubu, azilu, udruzi zena udanih za alkoholicare, pa vidi sto kazu i procijeni da li zelis i ti tako zavrsiti, a kasnije kao Sarnavka govoriti da su svi muskarci isti umjesto "bila sam ×××××ca sto sam se udala za alkoholicara a ne za postena decka", jer je najlakse svoju glupost svaljivati na drugoga.
Ili mozda mislis da ce i nakon 10 godina braka, alkoholicar biti slatki decko koji te puno puno voli ?????

<font class="forum_forumdesc"><font size="2" face="Verdana"><a href="http://samonajbolje.com">www.samonajbolje.com</a>
- Najbolja zabava na internetu</font></font>

BijeloDugme
16-08-2010, 11:12
Jednostavno mu to sve reci, postavi mu na neki nacin ultimatum- puno mi znacis, volim te, ali ja ne zelim decka alkoholicara. Momku kojem je stalo do djevojke ucinit ce sve sto ona zeli, sve sto treba zbog nje. Ako ostavi alkohol - onda znas da mu znacis, ako ne ostavi - ostavi ti njega :)

Perhan99
08-07-2011, 10:04
Objasni mu da je to lose da to nicemu ne vodi

krunica
14-07-2011, 19:19
Ostavi to i resi se bede...
nece taj prestati,nema pojma,samo ces sebe da zeznes i nista drugo!

tipka999
18-07-2011, 11:11
Bježi od ××××××

dekidejo
23-07-2011, 20:32
nemoj se uništiti zbog njegove sebičnosti, kreni dalje sa svojim životom.

Gate7
03-11-2011, 12:48
Složio bih se sa jednim prethodnim forumašem i njegovim upisom, svakako mu stavi do znanja ako mu imalo značiš neka ostavi alkohol, ako ipak to ne bude išlo onda ga po meni ostavi, ma koliko ti to padalo teško i ma koliko ti njega voljela. Alkohol je samo po meni za slabiće, naravno u redu je konzumirat ga ako je neka proslava tipa rodjendan ili sl. ali napijati se dosta redovito svakako ne vodi nikuda

Flyby
14-12-2012, 04:18
Luda sam već od svega, svaki put ista priča. Trebam izlaz a nikako da ga nađem, svaki put se uvalim sve dublje!!!!
Pomoć!!!!! :smile18:

Izlaz je samo jedan, kada kažeš svaki puta ista priča to znači da si prošla svakakva obećanja, stoga noga i ništa drugo.