PDA

Pogledaj cijelu verziju : Daleko je Evropska unija!

Srbijo!
17-02-2008, 09:23
Kada se otreznite od kosovskog ludila, ceka vas ova surova stvarnost, drugovi Hrvati:

======================================
PRST IZ BRUXELLESA europska komisija
OŠTRO upozorava zagreb zbog zerp-a
Hrvatskoj teže nego Turskoj
Lani je jedna zemlja zakočila napredak Turske usprkos tome što su mnogi htjeli da Ankara ide naprijed. Olli Rehn je to nazvao ‘tihim štrajkom Vijeća’

Hrvatska se opet upozorava da “napravi prvi korak” kako bi se riješio ZERP, a Europska komisija naglašava da bi “posljedice mogle biti vrlo ozbiljne, vrlo teške” ako do rješenja pitanja ZERP-a ne dođe.
– Prošle je godine jedna zemlja zakočila napredak Turske u pregovorima, usprkos tome što su mnoge zemlje htjele da Turska ide naprijed. Povjerenik Olli Rehn je to nazvao “tihim štrajkom Vijeća”. No, Turska se, zbog svojih specifičnosti, kreće vrlo polako u procesu prema Bruxellesu. Zato bi kočenje za Hrvatsku, do kojeg bi moglo doći, moglo biti za Zagreb mnogo teže, mnogo ozbiljnije nego za Ankaru, baš zato jer Hrvatska želi ići mnogo brže – kazao je Hrvatska je upozorena da napravi prvi korak za rješavanje ZERP-a/GORAN SEBELIC/CROPIXdiplomat Komisije, podsjetivši da je premijer Sanader rekao kako želi 2009. godine završiti pregovore da bi se 2010. Hrvatska mogla priključiti Uniji kao članica.

– No, ako dođe
17-02-2008, 09:24
do zastoja, to se neće dogoditi, a bilo koja zemlja može to zakočiti, ne mora ni navoditi posebno razloge – rekao je diplomat. – Situacija može postati vrlo ozbiljna – dodao je.

DOSLO JE
17-02-2008, 18:29
KOSOVO samostalno.
Sto kazes nasa mala vlaska gnjido??????
:o

PITAGORA
17-02-2008, 18:49
Da doslo je konacno, srbija ko pljeskavica...

Sve manja i manja, sto je i u redu, mislim ne !!

Živilo Nezavisno KOSOVO... :smile06: :smile06: :smile06:

E moj kumparw!!!!!
17-02-2008, 19:50
Kako zivis i kako je familija a narocito berekinka?
Dali jos radis ka krtica?
Ja evo dosa doma iz Bahama malo ranije jer je moja bolj polovica isla u Zagreb, kci je dobola sina.
Bog i drzi mi se :)

PITAGORA
17-02-2008, 20:18
Kumpare, evo me slavim sa ovim nasim KOSOVARIMA, konacno su i oni otisli od srba i danas proglasili NEZAVISNOST...

Berekinka zajebaje sve u 16, a inace rate i dobro uci...

Pozdrav i pazi ne sebe, cujemo se.

Kunpare
18-02-2008, 00:39
Slavi ali nemoj isti puno bureka, puno se pije za njin.
×××× ove vlaje i cuvaj se.
Bog

De si bre
18-02-2008, 00:44
×××××goro? Sta ces da radis kad se otreznis?

Hoce
18-02-2008, 01:02
da ×××× teba, u dupe BRE.

Nije valjda da
18-02-2008, 08:34
je on ×××××?
A ja mislio da je samo ×××××cina kao i ti.

stari govnar
18-02-2008, 16:37
"krvavo dupe", (Pitagora) i swlicni vec i sami kazu za Europsku uniju:
DALEKO JOJ KUCA!
Nije to za svakoga.
Osim toga onda ne smijes pljackat, ubit, otet, priklat... a di ce Rvat bez toga.
ISUSA MI!
:smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

E bas tako
19-02-2008, 01:43
Europska unija je za njih nocna mora.

Dizace bune, pravice ××××××... a onda ce zakljuciti da je EU tamnica naroda, i onda ce traziti "slobodu".

"slobodu"
19-02-2008, 01:53
za KOSOVO. :smile16: :smile16: :smile16:

za Kosovo
19-02-2008, 10:16
"SLOBODU", alai ne po vasim kalupima, jer bi ta "SLOBODA" znacila pokolj, pljacku,silovanja, otimanja, zlostavljanja.....Vasa "SLOBODA", bolesna, zavijena u kradju, laz, ako bi, nedaj boze u Kosovu nasla mjesta, bila bi propast ne samo za siptare.
ZZato umjesto vase "slobode"
SMRT FASIZMU!
Svuda! I u Hrvatskoj, i na Kosovu!
:)) :)) :)) :))

I u
19-02-2008, 14:10
vlasuriji!!!!!!!!!!!! :smile16:

Da li je
21-02-2008, 06:39
ovo shiptarski shablon slobode:

http://www.youtube.com/watch?v=JYQYgC1oz_E
http://www.youtube.com/watch?v=vejZHpVvmDo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=dLv9kSPSrNU&feature=related

Da li tako treba da lici sloboda?

srbi.
21-02-2008, 15:55
odbijaju i imaju pravo za interese ovakve evrope kao sto je sada .Niti srbe ni srbiju interesuje takav haos i bezakonje kojre su iskusili vec dosada na svojo kozi jos da udju u tu evropu nedaj boze bili u njoj kao pastorcad kojima se pise kazna prije no sto pogrese ta bi evropa sve svoje frustracije svakodnevno izljevala nad njima kao sto to vec sada rade. :smile17: