PDA

Pogledaj cijelu verziju : zašto su sve cure ×××××????????????

buck
11-02-2008, 20:30
Zašto??????????????????? :smile10:

KURVA
11-02-2008, 21:05
ZATO ŠTO NAM SE ×××××!!!!!a jadničak kaj te ženska sjebala???????? :( :( :(

malecka
11-02-2008, 21:08
pazi...
nisu sve cure ×××××...
ima dosta iznimaka koje jesu, al nisu sve...
žišku? :smile16:

pametna
11-02-2008, 21:13
nisu sve cure ×××××, više je onih muških ×××××, sam kaj oni toga nisu svijesni, šlataju svaku drugu u školi na hodniku, a imaju curu, i onda svi vele da su sve cure ×××××, npr. poznam dosta cura koje su vijerne svojim boljim polovicama, i nikad ih ne bi iznevjerile. :) Dobro ima onih cura koje su stvarno ×××××, znam jednu kiki, anu i monu, koje se toga uopće ni ne stide, a ti misliš da su sve jer čim netko mrzi neku curu kaže joj da je ×××××, i tak sve ispadnu ××××× i kučke a ustvari nisu... a jadne mi, hehe šala! :smile06: :)

a-a
11-02-2008, 21:19
slažem se s tim da sve cure nisu ×××××...
ali, uvjerena sam u to da bi svaka htjela da dečki luduju za njom, da može imati bilokojeg želi, da može biti s više njih i varati ih.
znači, nisu sve cure ×××××,al skoro sve će postat...ne baš sad da naplaćuju seks...al...uživat će u tome da su poželjene.i skoro svaka bi prevarila dečka da joj se nabacuje neki bolji

la
11-02-2008, 21:22
SVE CURE NISU KRVE

vcmtgur
11-02-2008, 21:46
da, nisu, al svaka bi htjela biti.i svaka će postat čim malo odraste.
a jbg, ko ne bi uživao u tome da ga drugi vole, da može imat koga kog poželi i kad kog poželi.

!#
12-02-2008, 16:21
o ne nisu sve cure takve, i ne uživaju da mogu imati svekog, nego samo onogdo kojeg im je stalo, ok???
zašt bi bila sa drugima ak npr. ima dečka koji joj može sve dati, mislim gle nisu sve cure takve, al dečki bome jesu oni su kao face ak imaju više cura u isto vrijeme i ak je prevare, mislim da to stvarno nije u redu, ak nekog ne voliš zašt si onda s njim!?
nema logikeeeeeeeeee :)

you are wrong
12-02-2008, 19:54
...istina je da sam znao bit sa više cura u jednoj večeri....ali kad sam bio u vezi NIKAD, AL BAŠ NIKAD NISAM VARAO CURU...al zato su ××××× mene varale!!!
neznam zasto su me varale...hvala bogu pa mogu imat koju hoću :) i onda me idu varat...i to s puno lošijim od mene! BITNO JE DA ON IMA DUBOK DŽEP...TO KAJ JE RUŽAN NEMA VEZE....:smile13:
pa ti reci da niste ×××××!!! :smile19: :smile11: :smile13: