PDA

Pogledaj cijelu verziju : Šta je sa Milicom Badrov

dubrava
01-02-2008, 19:12
Tko zna šta se jučer dogodilo Milici?
Pišite šta znate!
Bila je i hitna i murja! :smile08:

rfr
01-02-2008, 19:33
kaj je to bilo????

sweetie
01-02-2008, 21:28
pustite curu na miru... te teme nisu za forum. to je njezin problem. kak bi bilo vama da vam se nest dogodi i odma se to stavi na forum. ×××××× jedne neodgojene. :smile11: :smile11: :smile11: daj malo razmisljajte svojom glavom

jedan plavi
02-02-2008, 11:25
pa cura je očito dobila sto je željela........kako si to dozvoli....gdje je????u ludaru su je smjestili!!????

RR-------------
02-02-2008, 11:54
ajde milca javi se da nam kažeš ća ti bilo!!!!!!!! :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

antonio badrov
02-02-2008, 13:31
ej nemojte o tome bilo pa proslo
njoj je tesko ali se drzi
i sve bu ko prije

pozz svima!!!

jjgj
02-02-2008, 17:11
Ostavite ju na miru

somebody someone
02-02-2008, 18:48
××××××tine jedne!
ostavite curu na miru!
sta vas briga sta joj je!!!!
daj od××××te vise!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
03-02-2008, 12:21
pa sto se djevici dogodilo!!!!!!!!!

.........,,,,,,,,
03-02-2008, 12:56
pa začela je duhom svetim...al jos je djevica...

Rodica
03-02-2008, 13:14
E, da malo bolje paziš i slušaš na biologiji, znao bi da je to nemoguće. Btw, pusti ju na miru!

----
04-02-2008, 10:08
MILICA JE BILA TRUDNA 7 MJ..I IMALA JE ANOREKSIJU...ALI TO NIJE ZNALA PA JE POBACILA I KADA JE POBACILA ISPIKALA DIJETE SKARAMA...I SAD JE U BOLNICI ,INACE JE NAPRAVILA CEDOMORSTVO I NEZNA SE STA CE BITI SA NJOM.

LOL
04-02-2008, 10:12
KAO PRVO NIJE POBACILA
KAO DRUGO JOS SE NEZNA JELI JE CEDOMORSTVO

----
04-02-2008, 10:14
ZNA SE SVEEEEEEEEEEEE....

---
04-02-2008, 10:15
UZNAM SVE JER SAM SUSJEDA.

Vrbovec
04-02-2008, 10:58
Nije da me briga i ne poznam ju,ali ja bi ju osobno ubila-od kuda joj snaga da ubije ono šta joj raste ispod srca,ona je ma za takve ljude se nema riječi :smile09: .
Ipak ima Boga več če se njoj to vratiti-da neznam kako prolupam nikada nebi mogla dijete ubiti-i šta sada ju trbaju žalim ma treba ju mučiti tako kako je ona to dijete. Smrad

sweetie
04-02-2008, 14:03
×××××× jedne glupe. to nisu vasi problemi. nemate pojma uopce sta se dogodilo. nitko jos nista tocno nezna. to su sve samo nagadanja. kako mozete bit tako jadni da o tome pisete po forumu? pa tu nema pameti. ostavite curu na miru. sigurno nije ni njoj lako. samo nemojte o tome pisat na forumu jer to stvarno nije tema za tak nest :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

dddddddddaa
04-02-2008, 16:22
A jel zna netko tko je otac tog djeteta? Jel imala ona dečka?

lopi
04-02-2008, 20:15
joj milica milica.....ti kao da nisi ljudsko biće.pa kako se je išla jebati s benjakom a da se nije pazila.....svaka takva ×××××tina to i zaslužuje.....UGLAVNOM:svi imaju krasnu sliku o obitelji badrov.....sramite se svi skupa

bmw3
04-02-2008, 21:07
Ovako za vas primitivne ×××××× koje ne razlikuju "trač" od nečije nesreče,pa kakva god ona bila.Zašto je u vama toliko zlobe,dali ste vi sad siti radi toga,zar vam je to životna hrana?Tko ste vi da bi nekoga osuđivali uopče.Strašno griješite što koristite koje kakve izraze,jer nedaj Bože nikad neznate što VAS u životu čeka.Da se razumijemo ja tu nikoga ne branim ali i nesuđujem.A ti što se predstavljaš kao "susjeda" mogu ti samo reči da hvala što nisi moja susjeda jer nažalost takve susjede netreba nitko.Ljudi moji pustimo te ljude na miru,zar im treba još i ovo jadno piskaranje?!

netko
04-02-2008, 21:15
vidim da vas zanima pa ču vam reč:
tata ju je prebio u subotu i time joj izazvao trudove,jel joj je rekao da če ju ubiti ako se ne riješi djeteta,i mama joj je to sve učinila,a ne ona szara je djetetu prerezala pupčanu vrpcu i izbola ga škarama.i nebi se ništa doznalo da jadna milica nije jako krvarila i morali su pozvati hitnu,a čim je hitna došla i vidjela šta je bilo automatski je pozvala policiju i s toga za vašu informaciju milica nije ništa kriva več njeni roditelji,a ponajviše mama,malica je dosta kritično i sada kada znate šta je bilo ostavite ju više na miru jel neznate šta vas čeka

antonio badrov
04-02-2008, 22:17
a kaj vi tu ××××××cete

za koji dan se bude znalo
i njezin tata ju nije ni taknuo to su tracevi

svima pozz!!!!!!!!!!

:smile10: :smile10:

antonio badrov
04-02-2008, 22:20
lopi

netreba se vrijedat

svi smo mi onebigfamily

croatia

tužna
04-02-2008, 22:45
e jel bilo to u kojim novinama

jdhj
05-02-2008, 08:59
Da...

??????????
05-02-2008, 11:03
u kojima,ako nije problem da mi kažete

malaplava
05-02-2008, 11:25
DAJ SI NADITE ZIVOT-PUSTITE CURU NA MIRU TO UOPĆE NIJE VAS PROBLEM-DA MOZETE BITI TOLIKO MALOUMNI I PISATI SVA TA ××××××!!!!OD VAS NITKO NE ZNA PRAVU ISTINU A TOLIKO VAS SVRBI JEZIK I JEDVA CEKATE DA SE NESTO DOGODI DA BI MOGLI TRACAT!!!!!JADNI STE!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!
05-02-2008, 11:35
dau pravu si daj se je okaniti čini mi se da nitko nezna pravu istinu zato živiti svoj život,a njenog se okanite.
jel vi neznate šta vas čeka u životu možda nedaj bože se i vama to desi-nije cura ništa kriva

SLUČAJNI PROLAZNIK
05-02-2008, 18:29
LJUDI ISTRAGA JE GOTOVA JADNA CURA UNIŠTEN JOJ JE ŽIVOT.

znatiželjna
05-02-2008, 18:49
i šta je riješeno tj.tko je kriv?

uirtglhdfd
05-02-2008, 18:59
ŠTA VAS BOLI ONA STVAR ZA TO ŠTA SE DESILO....TO SE MOŽE NEDAJ BOŽE SVAKOM DOGODIT...KAK SE MOŽETE VESELIT TUĐOJ NESREĆI...TU SAMO ZNATE SRAT....JER NEMATE POJMA KAK JE TO KAD SE NAĐEŠ U TAKVOJ SITUACIJI...I CIJELU ISTINU SAMO ONA ZNA...NE MOŽE TO NIKAKVA OBDUKCIJA POKAZAT...MOŽE SAMO POTVRDIT NEKE STVARI...CURA FAKAT NIJE KRIVA...SAD MISLITE NE ZNAM ŠTA...A PRAVU ISTINU NE ZNATE...NEMAJTE POJMA ŠTA JE BILO...ZATO ŽIVITE SVOJ ŽIVOT..KAK MOŽETE BIT TOLIKO JADNI I STAVLJAT TO NA FORUM...AJDE SE OKANITE TUĐEG ŽIVOTA...TO JE SAD NJEZINA BRIGA...I ONI KOJI JE VOLE ĆE BIT UZ NJU..A SERATORI POPUT VAS NIKOM NE TREBAJU..VI STE ZA LUDNICU..AL FAKAT..NEMAM RIJEĆI...KAK MOŽETE TOLIKO SRAT..TRAČAT...LAGAT...VJEROVAT U NEŠT ŠTA VAM JE NEKO PRENAPUHAO..OD MUHE NAPRAVIO SLONA...PA DAJ MISLITE TIM SVOJIM MOZGOM...AKO GA UOPĆE IMATE...ONA SE JE SAMA ZEZNULA ŠTO JE SPAVALA S BENJAKOM..AL JE LJUDSKO BIĆE I DESI SE SVAKOM...A VAMA ŠTO ××××TE ĆE SE SVE KAD TAD VRATIT...I MOLIM VAS...NE ZNATE VJEROJATNO KAKVA JE MILICA...I NE ZNATE ISTINU..A I DA JE TO ISTINA...PITAM VAS KAKO BI VI POSTUPILI U TAKVOJ SITUACIJI...VJEROJATNO BI SE UBILI..I AKO JE UBILA DIJETE..TO NIJE U REDU...AL TO NIJE DOKAZANO...OSTAVITE JE NA MIRU....BAREM RADI SEBE....I MALO SE PITAJTE...TKO STE I ŠTA STE..

PROMATRAČICA
05-02-2008, 19:14
MA VI IZ DUBRAVE STE STVARNO ZA POSTRELJATI KOJI VAM JE ×××××,PA JA BI JU ODERALA ×××××ČA ××××× KAKO JE MOGLA UBITI DJETE MISLIM DA VAM JE VRIJEME DA SE SVI CIJELOKUPNO IDETE LIJEČITI

sweetie
05-02-2008, 19:17
daj ostavite curu na miru. niste nikad culi za postporodajnu depresiju? ima dosta problema i bez vas. nikad nece vise bit kak je prije bilo, ali barem nek se pokusa vratit na staro, vrijedi pokusat. samo ju ostavite na miru. :smile11: :smile11:

jhjhjk
05-02-2008, 19:30
ljudi, nemate pojma o pojmu. kak možete bit tak bezobrezni. cura nije kriva. tema nije za forum. još se ništ ne zna. rodielji nisu ni malo krivi. ×××××× jedne. :smile09: :smile09: :smile09:

laclac
05-02-2008, 21:22
da, fakat, ljudi!!to nije tema za forum!!
njihov problem, zajebavajte se glupim temama i tračajte,al ovo je veliki problem..i oni će to sami probat riješit

kika18
06-02-2008, 12:03
zavrsila u zatvoru :smile12:

zdrav razum
06-02-2008, 13:42
Tragičan događaj nije nijčija briga, ali činjenica je da se je nažalost dogodio.Jedni kažu krivi su roditelji a drugi kriva je ona (nažalost dva su života uništena njen i djetetov kojeg više nema)po nekima će ispasti da se je novorođenče samo "UBILO" jer po ovome ispadada nitko nije kriv.
Događaj je takav da će se o njenu uvijek pričat i raspravljat pa mi nije jasno zašto se neki ovdje "PJENE".

frend
06-02-2008, 14:26
da mi je samo znati tko je ovo stavio na taj ××××ni forum....i tko prića takve glupe stvari...koliko sam čuo nista još ne znaju njezini roditelji a kamo li već vi izmišljate ove ××××ne priće i tračeve...curu ostavite na miru nije kriva..milica drž se... :( :( :( :(

OPOMENA
06-02-2008, 20:52
PP-VRBOVEC:Gledam i nemogu vjerovati djeco šta Vi stavljate za temu. Sad Vas ljepo molim da prestanete da nebi nekome od Vaših roditelja pokucali na vrata.Svašta Vam je tolerirano na ovom forumu ali ovo NEČE.

222222222222
06-02-2008, 21:15
?????????????????????????????????????????

hahahhah
07-02-2008, 01:02
ahahhahaha...sad hocete rec da murja nema pametnijeg posla nego visit po forumu...sad ste stvarno pretjerali!!! nemoze murja nikom zabranit da pise po forumu a pogotovo ne ovako nesto jer se o tome prica i na tv-u i u novinama...sama si je kriva pa vi recite sto god hocete...dal ju je netko prislio da prohoda s benjakom i da se vec sa 16 god ide sevit s njim??? i ako se vec dogodilo mogla je starcima priznat...i zavrsilo bi sve ok...jer nije ni prva niti zadnja koja je u takvoj situaciji zavrsila...al to sto je napravila nema nikakvo opravdanje...moze ona vama biti ma kako god dobra frendica...al ovdje se radi o malom i nevinom djetetu...kojemu je ona uzela pravo da zivi...mucnite malo tim glavam!!!!po vasem bi onda svakoj drugoj trebalo oprostit koja to ucini...vi niste normalni,majke mi!!!al neka...nismo tu da sudimo...zasad polocijia i sud...a kasnije bog!!Pozzz

NewYorkLondonTokyo
07-02-2008, 01:27
hm..netko je spomenuo postporođajnu depresiju i da je zbog toga jadno djete izbola škarama i pokušala ugurat u wc školjku..ajd molim te ko god da je to napisao,informiraj se malo-buduči da nije ridila več istisnula tj pobacila nije niti bila u postporođajnoj depri.a isamo ime govori-poslije poroda..a ti mala,da imaš imalo mozga pazila bi šta radiš sa 16 god,al nisi ti kriva več oni koji te nisu odgojili...onaj koji je napisao da je u zatvoru-nemoguče,maloljetna je a situacija nije prikladana za čuzu-prvo če morat dosta vremena provesti na psihijatriji..dalje,ako je istina da su joj to starci napravili oni će kazneno i odgovarati za to(makar me to nebi opče čudilo buduči da je cjela obitelj zavrnuta)ako je sama to napravila trebala je i sebi vrat prerezat jer je to najlakše što je mogla napraviti..veča kazna od svega će joj biti živjeti s tim neg da ju zatvore na 100godina...mojemišljenje je da bi ju trebalo kako su to radili davnih dana živu zapaliti ili kamenovat,u svakom slučaju nije vrijedna disati na ovoj zemlji...

ah........
07-02-2008, 10:50
cijenjene moje gospođice fufe dubravske,koje je toliko osuđujete,pitat ću vas samo jedno,koliko od vas je rodilo?,i to ne na ovakav način kao ovo jadno dijete,nego uz pomoć doktora,e pa vidite,kad sam rađala prvo dijete,naranvo u bolnici,došlo mi je da se bacim s 4 kata ,jer zamislite da vas netko pribije na križ i jedno 7-8 sati rasteže kralježnicu 4-5 cm,i tou min milimetar ,dva,a to vam se dešava kod poroda,nemožeš bit normalan ni da hočeš,a kad sam vidjela svoje dijete onako izmučeno i svo plavo,pitala sam samo doktore,bože što sam ja to rodila,no zahvaljujuć doktorima i naravno psiholozima,sve je bilo u redu,jer su mi objasnili da je to normalno kod tako teških poroda i tako to,no svejedno ja svoje djete nisam vidjela 12 sati dok se nisam odmorila,jer to nije bila normalna reakcija majke,danas sam ponosna majka 17,sina i hvala bogu sve je u redu,ponavljam,ona nije imala ni pomoč doktora a na žalost ni pomoć roditelja,nemojte je osuđivati,jer naš je ženska psiha u tim momentima pomračena,koje to nisu probale neznaju,ostavite je na miru sa njenim bolom,jer bog sudi i prašta,a ne mi obični smrtnici!!!!!!

dioti
07-02-2008, 14:09
do toga nije trebalo ni doci...kao prvo premlada je bila da ulazi u spolne odnose...kao drugo ako je vec i zatrudnila trebala se obratiti roditeljima, sigurno bi joj pomogli...i za to nema nikakvog opravdanja...jeste vi poludili?? pa dijete je ubila!!! ma da si u kakvoj god depri nemozes to malo stvorenje koje ti je ispod srca raslo tako ubiti...ni zivotinju nemozes tako ubiti a kamoli bebu...odrastite vec jednom!!!!!!!!!

78
07-02-2008, 14:57
MA LJUDI MOJI OVO ŠTA JE ONA NAPRAVILA JE TOLIKO JADNO I ODVRATNO.
GDJE JE BILA NJENA MAMA TIH 36 TJEDANA DA NIJE PRIMJETILA DA JOJ KĆI NEMA MENSTRUACIJU,JA SAM VEČ MAJKA BEBE OD 1GODINE PA MI MAMA ZNA SVAKI MJ.KADA DOBIJEM,A TAKVIM VELIKIM KRŠČANIMA SE PRAVE.
MA LJUDI MOJI IMA BOGA,ONA JE SEBE ZABILJEŽILA ZA CIJELI ŽIVOT JA OSOBNO KADA BI JU SRELA NA CESTI PLJUNULA BI JU JEL UBITI ONO ŠTA TI RASTE ISPOD SRCA JE NEOPROSTIVO U KAKVU DEPRESIJU JE ONA PALA PSIHIČKU MOŽDA MA NJOJ JE BOLJE DA SE MAKNE NEGDJE DALEKO GDJE JU NITKO NEZNA JEK JEDINO TAMO ČE MOČ ŽIVJETI,A ISTO TAKO I NJENI RODITELJI

ahhh
07-02-2008, 16:07
vidim 78.da si i ti velika krščanka,otiđi koji puta u crkvu,al ne u dubravi jer od onog puknutog iveka nemaš kaj pametno čuti,nego negdje gdje je normalan svečenik,pa uči malo o shvačanju i opraštanju,a ti prva baci kamen ako si toliko sveta!!!!

GM=======
07-02-2008, 16:33
JOJ LJUDI BOZIJI,PA STA JE VAMA,CURI SE DOGODI TAKVA NESRECA,A VI PISETE TAKVA ××××××,BAS BI VAS HTJELA VIDJET NA NJENOM MJESTU,VI NISTE NORMALNI,SAMO ZNATE TRACAT I NISTA DRUGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

78
07-02-2008, 16:33
ŠTA JE NAJVAMŽNIJE NISAM IZ DUBRAVE VEČ IZ VRBOVCA I NISAM SVETA,ALI NIKAKA-BAŠ NIKADA NEBI MOGLA UBITI JADNO NEVINO BIČE.JA SAM ISTO BILA TRUDNA KADA SAM IŠLA U ŠKOLU,ALI ME NITKO NIJE UBIO KADA SAM IM REKLA DA SAM TRUDNA.NISU ME UBILI PA ČAK NI RUŽNU RIJEČ REKLI,ALI NI U JEDNOM MOMENTU NISAM POMIŠLJALA DA UBIJEM BEBU,A TO ŠTA JE ONA NAPRAVILA ZA TO OPROSTA NEMA TO JE IPAK DIJETE KOJE NIKOME NIJE NIŠTA KRIVO,JEL JOŠ NIJE NI ŽIVILO.PROŠLA SAM POROD I SVAŠTA SAM VIDJELA U BOLNICI,ALI OVO KADA SAM ČULA ŠOKIRALO ME.ZATO CURE AKO VAM SE IKADA DOGODI DIJETE TO VAM NIJE SRAMOTA VEČ PONOS,PA IAKO NEČE IMATI OCA BITI ČE VAŠ ANĐEO,A VJERUJEM I DA SU VAM RIDITELJI NEZNAM KAKO STROGI DA BI VAS RAZUMIJELI

VAMA GLADNIMA
07-02-2008, 16:57
Pogotovo "78" a šta vas to toliko brine i muči? Ako je "sve to točno" onda je to njen i njenih roditelja problem.A ne naš,pstite ih sve skupa na miru.Tko smo mi da se pozivamo za raspravu o tome i još tu na forumu.A što se tiče izraza:kamenovati,gadura,čedomorka,spaliti nekoga,itd. js vas samo pitam dali je to ljucki I po BOŽJOJ volji????

GM=============
07-02-2008, 17:01
SVE JA TO KUŽIM ALI,TO SE JOŠ NE ZNA DA LI GA JE ONA UBILA,PREMA TOME...........

*
07-02-2008, 17:06
Ne želim osuđivati nikoga,ali njezini roditelji su trebali razgovarati sa njom e o njezinim problemima. Ona je trebala razmisliti prije toga kada je bila u vezi o posljedicama. Nemaju pojima što su napravili od nje. Kad shvate bit će prekasno!Samo pogani idu stalno u crkvu, da isperu ljagu sa sebe!

mmm
07-02-2008, 18:21
da...trebli su razgovarati o problemima i imati otvoreniji odnos...trebalo je puno drugačije toga napravit, ali ispalo je ovako!!i ništa se više nemože! tako da ju nemojte osuđivati.što god da je učinila, nije to napravila svjesno.nitko još ništa nezna i zato prestanite s tračevima!!!!!! zamislite sebe u toj situaciji, da vas svi osuđuju i gledaju kao čudovište, kako bi vama bilo..to je nešto što bi najmanje željeli..bez obzira da li je to napravila ili nije, netreba ju zato osuđivati, baš sada kada joj je najpotrebnija pomoć, suosjećanje i ljubav, ona će se s tim boriti cijeli život, i zamislite samo kako je njoj teško..i kak će joj biti kada shvati što se sve dogodilo, sada treba biti uz nju, pružiti joj podršku, stvarno joj je potrebna.... Milica, drž´ nam se...uspjet ćeš ti...mi smo uz tebe...

Sunny
08-02-2008, 11:07
Ohladite malo... Ljudi su zbilja svašta u stanju učiniti u nekim situacijama, pa tako i vi, koji se toliko zgražate nad time. A uostalom, ništa se nezna sto posto, zato lakše malo, ljudi!

Sunny
08-02-2008, 11:11
Vi bi nju živu spalili... A jeli to ljudski i kršćanski, pitam ja vas? Iz koje ste vi selendre kad razmišljate na taj način? Ona je isto svojoj mami, kako vi to kažete "rasla ispod srca". Ako je prvo pobacila, a onda ispikala dijete, to nije čedomorstvo, a dijete, hvala Bogu, nije patilo.

PROMATRAČICA
08-02-2008, 11:44
DAJ UZMITE KJIGU IZ ANATOMIJE I PROUČITE JU LJUDI U 7 MJ.TI VIŠE NEMAŠ FETUS TI IMAŠ LJUDSKO BIČE ZATO PRIJE UPOTREBE JEZIKA I PRSTA UPOTRI××××TE MOZAK

|_|
08-02-2008, 12:47
a ti promatracica nemas 2.gog posla neg pricat gluposti

XYXY
08-02-2008, 13:47
ljudi slažem se svama da nije na nama da joj sudimo ali ipak mislim da to nije trebala napraviti.ako je stvarno istina da je ona kriva pitam se šta je mislila kad je ostala trudna zatr je mislila to vječno skrivati .pa najkasnije bi rodila za devet mjeseci ali šta je još gore svi pišete o milici i svi nju krivite a nitko ništa ne kaže o cijenjenom Benjaku.on se maknuo kao da se ništa nije ni dogodilo kao da on nema veze s tim.Ne podržavam što je to napravila ali dijete nije mogla sama napraviti ako već pričate o tome šta je ona zaslužila , apitm ja vas šta je onda on zaslužio.jer kao svakaprava majka postoji i pravi otac što se za njega ne može reći da je niti da će ikad biti jer kad će biti spremniji nego onda kad se to već i dogodilo.

m.....
08-02-2008, 17:01
hm.pardon!! benjak se nije uopće maknuo od toga, kak vi velite, kao da se nije ništa dogodilo... baš suprotno!!! malo se raspitajte, pa onda pričajte kad već morate!! a što se tiče milice..ona je u šoku, ona još ništa ne shvaća..a bila je u šoku i kad se to događalo...sve ju je to slomilo,poslije porođajna depresija,sres i taj pritisak koji je nosila sama u sebi već 7 mjeseci, sve je to uzrokovalo upravo to što se dogodilo!! ne mojte tu nikoga osuđivati kada ustvari nemate pojma o pojmu!!!

ššššššššššššš
08-02-2008, 18:46
a zašto bi ona trpila sama u sebi...pa imala je frendice,mogle su joj pomoć.......da vas ja nešto pitam..........DA SI TI NA NJENOM MJESTU MOGLA BI TAKVO ŠTO NAPRAVIT??????????MOŽDA KADA OSTANE KOJU GODINU U ZATVORU SHVATI STO JE NAPRAVILA,ILI MOŽDA NESHVATI NIKADA...
iskreno....žalim ju kao nikoga,ali isto toliko koliko mi je žao toliko ju prezirem i jednostavno više ništa nevidim lijepo u njoj

??? ili ne ???
08-02-2008, 19:26
Mene samo zanima sta je cekala 7 mjeseci ?
Kaj ona nije znala da je trudna ??? Reces starcima i dovidenja ubiju boga u tebi ne vrijeme , obavis aburtus i sve 5 , a ne cekat do zadnjeg dana pa se onda desi ovo sto se desilo ..... :smile18:

Admin: R.S. Cuba
09-02-2008, 12:52
Pozdrav svima, dosta sapmanja na ovu temu, nije ves briga za tudi zivot, zivi svoj zivot a ne tudi !

Tema ide LOCK.

anchy
11-02-2008, 18:22
istina je da to nije nasa stvar, ali neka si ona razmisli kako ce je sada okolina gledati radi njene brige o njoj i prijasnjem razmisljanju prije toga svega sto je napravila... meni je osobno stvarno zao i nje i svega toga, ali cura je trbala razmisliti i ako nije prije znala razmisljati neka sada razmisli i neka prvo sebi prizna cak netreba nikome drugome nego prvobitno sebi i ne radi nekoga drugoga nego radi sebe...

Admin: Antony
11-02-2008, 19:18
ova tema ide na lock

a?
12-02-2008, 14:14
jaki vam je lock