PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mislim da me dečko vara!!??????!!!!

glupača or...
01-02-2008, 14:13
mislim da me moj dečko vara s jednom ženskom iz razreda...imam 14 god...i fakat volim svog dečka, i on stalno govori meni da me voli i bla bla bla...al ja mu to ne vjerujem...onak kak se ponaša u školi s njom (nazvat čemo ju ××××××), ne čini mi se baš da mu je stalo do mene...stalno je s droljom...i da on ne želi da se zna da smo mi skupa...jel to normalno??? i dal me se možda srami il koji kur...??? al ne znam kaj da mu velim...prvo sam mu to priznala pa je reko da me fakat voli i to je to ...a ništ to ne dokazuje....fakat ne znam kaj da delam!!!!!!!!!
MOLIM VAS....ako imate iskustva il sumnjate na nešt....POMOZITEEEEEEEE MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!
PLIzzzzzzzzzzzzzzzzz :( :( :(

i g o r
01-02-2008, 14:39
po ovome mu sigurno nije stalo do tebe, ma sve mu to reci u facu kaj misliš pa ćeš vidjeti kaj će ti reći, ali nije fer od njega da bude takva debilčina. sretno

glupača or...
02-02-2008, 16:47
hvalaaaaaaa, ljudi ak još može neka mi pomogne!!!
PLIZZZZZZZZZZ!!!
Hvala

najiskrenije
04-02-2008, 14:35
tvoj dečko ne zeli da se zna da ste skupa??? ostavi se toga što prije to bolje! koja ××××××! a i ti sa 14 godina neznaš sigurno što je prava ljubav pa se kani toga ja ti toplo preporučam premlada si da bi se sad već dala zajebavat drugima a da ti se netko smije iza leđa!! jel ti treba takvoga, sigurna sam da ne!!!

glupača or...
04-02-2008, 18:59
pa ni ja ne želim da se zna, jer fakat se krećemo u istom društvu...pa dečki bi ga zajebavali ...a i mene jer baš nije on neki dobrica..odnosno samo se tak priča...kad bi netko znal da smo ja i on skupa pukel bi od smijha... :) :) :) rekao bi dobar vic... :)

a jooj
06-02-2008, 15:03
možda mu je stalno da tebe a ne želi priznat da ste zajedno zbog društva i zezeanja, ne mora značit da te se srami
ak ni ti ne želiš da se zna za vas onda gdje je problem??iako je to malo bzvz, kak ste zajedno?ak ne želite priznat...
a za ovu drugu curu, moraš mu reći da te to smeta i pitat ga u facu, sama ćeš skužit jel ti govori istinu...
sretno!

pik
06-02-2008, 16:46
da vara te sa mojom sekom

koza
09-02-2008, 17:29
slažem s s onim/onom a jooj...

lik
09-02-2008, 18:38
varaj i ti njega