PDA

Pogledaj cijelu verziju : ako volim dečka dal bi mu trebala oprostit prevaru????

jedna...
11-01-2008, 12:23
Molim vas pomozite mi i dajte mi savjet...

Frend
11-01-2008, 13:39
da naravno i onda ti njega prevarit s menom

miniy
11-01-2008, 14:52
Sve ovisi koliko ga voliš i kakva je prevara bila i dali se iskreno kaje ili samo glumi itd....
a onda se preispitajte oboje i ispitajte žašto je uopće došlo do prevare!!
toliko od mene!

JEDAN
11-01-2008, 15:47
Miniy sviđa mi se tvoje razmišljanje

jaaaaaaaaaaaaa
12-01-2008, 19:58
mislim da bi mu trebala oprostit samo ako on voli tebe, a ne ti njega... mislim voli i ti njega, al ako on tebe ne voli i opet bi to napravio nemoj...

gle
13-01-2008, 19:14
miniy i meni se sviđa tvoje razmišljanje. al gle ja sam prekinula s dečkom kojeg volim radi prijevare,a on me je otprilike mjesec dana molio da mu oprostim,govorio je da voli samo mene,i tako dalje...meni ga je stvarno bilo žao,kolko je on mene molio,to se je već zvalo mučenje.i ja sam njemu oprostila i šta se desilo.prvih par dana je bilo odlično a kasnije,skoro je jednoj curi uvalio žvaku predamnom,i tako to.i ja sam kupila novi broj i išla mu se predstavljat ko druga cura,i on je počeo kao da se nađemo reko je da nema curu i neznam šta i onda je reko da će me nazvat da mi čuje glas i ja sam onda otkrila tko sam.dok sam se ja javila njemu se smračilo,zagrizo je. i odmah sam s njim prekinula i to je to. zato moj ti je savjet da dobro razmisliš!

ma
13-01-2008, 21:03
moraš biti sigurna da te voli i da to ne bude opet učinio.
inače ti nema smisla da budeš s njim, samo ćeš se mučiti, stalno sumnjati...
al možda mu je stvarno stalo do tebe,ti bi trebala to skužiti...

...
13-01-2008, 21:07
nemoj se upustat u to..bolje prekini.ja sam oprostila i sad mi je zao..ali drago mi je da sam ga preboljela.U pocetku se cini ne moguce,ali vrijeme stvarno lijeci rane :)

no
16-01-2008, 19:03
a kako ti se zove decko
:smile12:

dany
16-01-2008, 19:53
nemoj mu oprostiti jel ako mu oprostis jednom opet ce to isto napraviti. nikad vise ti njemu nemozes vjerovati i biti sigurna u njega. preboli ga nekako i kreni dalje... ako te je stvarno volio nikad to nije smio napraviti. ne daj da opet napravi budalu od tebe.... pusa i sretno s nekim drugim :smile16: :smile16: