PDA

Pogledaj cijelu verziju : TKO TE JE NAJVIŠE POVRIJEDIO I KAKO ??

"?????"
08-01-2008, 12:48
??????......pišite....

joooj
08-01-2008, 13:31
trenutno sam u velikom bedu zbog ljubavi....hm...ak se to tak opće može nazvat....on mene....

mene
08-01-2008, 14:29
je najviše uvrijedio moj bivši dečko jer je lagao o meni drugima ..nije mu bilo stalo do mene a izigravao je zaljubljenu budalu pred menom,i nakraju ispričao sve pojedinosti iz naše veze svojim prijateljima....i sad je kao neki osvajač.a ja sam bila zaljubljena ×××××ča koja to nije vidjela ili htjela vidjet..

razočarana
08-01-2008, 19:26
jedan konj koji mora pojebat sve cure u krugu 100 km..već je problem nači koju nije..da je konj bar bi mogo prodavat spermu i bit od koristi..××××× ostaje i uvijek je ×××××..... :smile09:

dobar dečko
08-01-2008, 20:11
a mene je povrijedila jedna lažljiva kuja koja je dok je bila samnom bila i s drugima,a meni radila ljubomorne scene,a na kraju sam ju ulovio sa svojim frendom u autu...i da ja sam kreten???

jura3010
10-01-2008, 20:57
imate vi svi pravo............najveci bed je kad je ljubav u pitanju,u vezi teme najvise me povrijedila bivsa cura koju toliko volim i kojoj sam vjerovao,koja mi je davala lazne nade poslije svega sta sam napravio za nju.........a sta cu sad ima drugog a ja sam ispao samo jos jedna ×××××× koja je u to sve vjerovala

za juru
10-01-2008, 21:07
gle jura ja te ne znam al znam da nisi ××××××...

jura3010
11-01-2008, 11:07
ne nego sta sam,pa poslije svega sta sam napravio za nju ona i dalje ne zeli shvatit koliko ju ja volim.......znas ja mislim da ona ni nezna sto je zapravo ljubav i sto zapravo znaci voljet nekoga jer bi inace vec shvatila da ju ja zbilja volim a ne da samo pricam ko i svi volim te a time ne mislim nista...kad shvati onda ce se sigurno mene sjetit,al bit ce kasno

Lucija...
11-01-2008, 12:44
A gle Jura i ja sam to prošla s tvojim frendom...i sam znaš kaj mi je napravil kak i gdje...ali gle,tebe je Maja bar voljela...a ja sam voljela onu budalu tj.znaš i sam kak je to sve bilo i završilo...tak da se tješi...nisi jedini koji pati...Igor-nisi ti nikakva ××××××...sve će to doći na svoje vidjet ćeš i sam samo je pitanje vremena...drž se ti meni i sve bude super...vjeruj mi...pozz!!!! :)

kgd
11-01-2008, 15:42
Kamion kad sam išo preko ceste...

Rodrigo
11-01-2008, 15:44
Ma da, niste vi ×××××× !! :)) :smile12: :))

ne-yo
11-01-2008, 16:14
izjavljuje mi ljubav,a ja ×××××ca padnem na to,a za 2 dana promjene misljenje i za×××× me...i kad mu se ne javim on se naljuti na mene,al ja tako ne zelim,zasto mora bit po njegovom...

deja-vu
12-01-2008, 14:15
volim jednog dečka već nekoliko godina!on me je 3god odbijao i kad sam se očela hladit od njeg on je htjel nešt i ja ×××××ća umje sto da sam ga odbila ja bila s njim!a ×××××u!a i on ziher voli mene!vidim i znam to ali......opet je idiot!šta ču kad ga volim!zakaj dečki moraju bit takvi?i imam filing da dečki žele bit sa mnom samo zato kaj kažu da sam im zgodna!tog mi je prek glave!rijetko ko mi je rekao da sam dobra cura!a i to tek kasnije!

Dubrava Boy
14-01-2008, 23:05
Ja sam lijepo nakon skoro godinu dana dobio nogu...Nisam mogao vjerovat!!!Ona krenula u srednju u Vrbovec,ja u drugu,i to nije funkcioniralo...Al,najgore je kad jedan drugom stalno govorite-"Volim te","Volim te"...A kad dode netko od vas dvoje u drugu sredinu,potpuno zaboravi na tebe...To se desilo kod mene prije 3g,i od onda se nemogu zaljubit ni u jednu curu,makar sam bio poslije toga s puno cura...Jednostavno mi je stalno u glavi!!!Pozz svim povrijeđenima...

malecka
15-01-2008, 15:01
moje rane od ljubavi već pomalo zacjeljuju, faza "volim te" je završila.. sad samo barim dečke.. ;)

ljudi, niko nije vrijedan vaših suza, a onaj tko je nikad vas neće rasplakati.

zapamtite te... drž´te se