PDA

Pogledaj cijelu verziju : Srbovanje- neizljecivo

sompompirovi
30-12-2007, 17:14
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">001: Neoborivi utisak tjedna: slika dementnih srpskih nogometnih navijača koji su usred Helsinkija, na tamošnjem olimpijskom stadionu, u kolektivnom šovinističkom transu razvili transparent s imenom Ratka Mladića, uzgred podsetili Fince na EPP parolu "Kosovo je Srbija" i mahanjem unakažene EU zastave plastično objasnili koliko je pomenutoj Srbiji stalo do ostatka kontinenta – najpreciznija je mentalna dijagnoza one vrsti poremećene svesti koja trese ovu tzv. državu
Valjalo je videti srpske navijače uoči utakmice Finska – Srbija: sa razvijenim crnim četničkim zastavama i obaveznim šajkačama s kojih nas je gledalo ljotićevsko znamenje, zagrljeni u ćiriličnom kolu, ispred stadiona su otpevali "Od Topole pa do Ravne Gore/ Sve su straže đenerala Draže" s iskrenim ubeđenjem da je ovaj budući Eurosong jedini autentični srpski brend. Sasvim nenavikli da u Helsinkiju vide čovekolike primate, prljave i bezube, koji grlenim glasom uzvikuju "Srbija! Srbija!" i "Ratko! Mladić!" gurajući tri prsta u kameru – retki prolaznici bi na trenutak zastali i onda produžili, očigledno šokirani pojavom pomahnitalih hordi koje su, ko zna kako, stigle u Finsku.
</font>

sompompirovi
30-12-2007, 17:15
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">
Ako su ovi "navijači" stigli iz Srbije ili iz Republike Šumske, ko im je i zašto dao vizu? Da li je uopšte moguće da ovakvi stvorovi dobiju mogućnost da zagade Helsinki u koji su, očigledno, poneli sve fašističke rekvizite? Ako su, pak, ovi "navijači" gastarbajteri – teško onim poslodavcima kod kojih rade. U obe varijante, uplašeni Finci nisu reagovali: umesto da nekakva specijalna policija uleti na stadion, polomi i zapali transparente i prebije stoku, oduzme im pasoše i baci ih na robiju – Finci su se pravili blesavi, tobož ne znaju ćirilicu te nisu razumeli da se radi o Ratku Mladiću!

002: Šteta što su Finci ispali pičke. Da su hteli, za precizan prevod parola i paraživotinjskih urlika mogli su da pitaju Predsednika Borisa Tadića koji je utakmicu pratio iz svečane lože gde je sedeo sa Olijem Renom, evropskim komesarem za nekakve europske integracije. S blentavo-euforičnim izrazom tipičnog srpskog navijača, Tadić je aktivno učestvovao u srpskoj borbi za nova tri boda, otpozdravljajući srpskom krdu koje umalo nije krenulo u stampedo nakon pobede od 2:0 nad mučenim Fincima; sama činjenica da nije pomenuo ništa od onoga što je ceo svet video na stadionu – klicanje Ratku Mladiću, zajebavanje Evropske Unije, vesele četnike ili crne zastave s lobanjom i kostima, čini ga saučesnikom ove profašističke predstave tradicionalno karakteristične za Srbiju.

</font>

sompompirovi
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Umesto da se sablazni, izvini domaćinima, objasni da su u pitanju kreteni, a ne navijači – Boris Tadić je otkrio da je ovo "veliki uspeh Srbije", ne precizirajući na šta misli: na pobedu nogometaša ili na trijumf navijača koji su predstavili Srbiju u pravom svetlu. Potom je Tadić, kao da je na mestu nogometnog selektora, nešto lupetao oko "igre kratkih pasova" i "našem tipičnom stilu", ne pominjući blam u kojem je sam dobrovoljno učestvovao. Klasični Tadić, naravno! Sa ovakvim navijačima i ovakvim Predsednikom države – da ne pominjem fašistu na mestu Predsednika Vlade – sve što nam se najgore desi, sasvim smo zaslužili!

003: Pod naslovom "Perverznjaci stopirani", ovdašnji pravoslavni tabloidi s ponosom su objavili vijest da je u beogradskom Studentskom gradu prekinuta projekcija filma "Slani kikiriki" Tomislava Gotovca. Ovu časnu akciju u obrani svekolikog Srpstva protiv hrvatskog autora koji je – podrazumeva se – ustaša, naročito jer se zove Tomislav Gotovac, organizovala je nadaleko čuvena nevladina organizacija "Obraz" poznata po svojim prefinjenim nacističko-religioznim načelima. Izvesni skot koji se predstavlja "generalnim sekretarom" ove paraSS grupe, povodom prekida filma izjavio je: "O težini zloduhovnog ludila koje obitava u glavi ovog nesrećnika (Gotovca), svedoči činjenica da se dotični nije libio da svoje bolesne maštarije iznosi pred publikom u kojoj je bilo čak i dece predškolskog uzrasta!"

</font><br><hr>

sompompirovi
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Ovo senzacionalno otkriće: da avangardne filmske predstave u Studentskom gradu prate deca "predškolskog uzrasta" koja u toj dobi već shvataju neviđene razmere svetske zavere protiv Srba – okončano je još jednom izjavom pomenutog genseka: "... studenti su uspeli da prekinu prikazivanje filma i tako osvetlaju obraz Beograda." Nakon Helsinkija, još jedna pobeda u Studentskom gradu: igra kratkih pasova, rekao bi Tadić!

004: U retkim trenucima odmora kad srpski navijači oštre noževe ili peglaju zastavu sa imenom Ratka Mladića – lepo je čuti neku promišljenu i kosmopolitsku izjavu. Recimo, od Marije Šerifović, pobednice Eurovizije, koja je post festum, baš ovih dana, lamentirala o genetskim karakteristikama nordijskih naroda. U rasističkom napadu iskrenosti, Pobednica je izjavila da "prezire Fince" jer su "žuti i providni" i da se nada da više "neće morati da ide u tu zemlju" koja joj je odvratna! Tek da podsetimo: ta odvratna zemlja dala je Šerifovićki 12 poena, da ne pominjemo odvratni publicitet i još odvratniju medijsku pažnju koja je ukazana Eurosong-Mentolu.

Sve bi se još nekako moglo objasniti medicinskom činjenicom da je nesrećnica pre tri nedelje posetila Skupštinu Srbije i da se tamo, verovatno, zarazila srboidnim virusom, ali je pravi razlog Marijinog ludila otkrio njen menadžer koji je rekao: "Znam da nije htela da deluje rasistički, ali bila je izazvana Ahtisarijem. Revoltirana je što jedan takav čovek, koji je inače Finac, hoće da preotme Kosovo, srce njene zemlje."

Kosovka devojka a.k.a. Marija Šerifović očigledno je mnogo bolesnija nego što se činilo: kako će se nesrećnica tek ponašati kad "srce njene zemlje" postane nezavisno, ostaje laka misterija za Fince ali ne i za lekare koj</font>

sompompirovi
30-12-2007, 17:16
<font face="Times New Roman" size="+2" color="red">Kosovka devojka a.k.a. Marija Šerifović očigledno je mnogo bolesnija nego što se činilo: kako će se nesrećnica tek ponašati kad "srce njene zemlje" postane nezavisno, ostaje laka misterija za Fince ali ne i za lekare koji odavno znaju da je srbovanje – neizlečivo! Tu ni "Molitva" ne pomaže!
</font>

budalo
31-12-2007, 12:38
nesvakidasnja!
Sa ogromnim brojem glupih pitanja i ukorjenjenom mrznjom prema svemu drugom osim tvojih KKKK - pogleda!
Moralo bi ti biti jasno, da kao punopravni nasljednik nekadasnje SFRJ,
Srbija, odnosno njeni gradjani ne trebaju vize za ulazak u skoro sve zemlje svijeta, osim USA i KINE od vecih zemalja, (tu i Hrvati ne samo Rvati moraju imati vizu), te jasno za RVACKU od beznacajnih drzavica(cak i tu ima izuzetaka!)
Ponasanje srpskih navijaca naravno nije prihvatljivo ni za koga,to neljudsko ponasanje osudjuju i srpska vlada i srpska javnost.
PONASANJE TIH "NAVIJACA" JE, ALI, ISTOVJETNO SA PONASANJEM USTASKE MLADEZI OKUPLJENE OKO BBB, KOJU PODRZAVA I HRVATSKA VLADA I HRVATSKA JAVNOST, ukoliko se radi o "AKCIJAMA" koje su uperene protiv svega "NEUSTASKOG, NEKATOLICKOG"!
I U TOM JE RAZLIKA, VELIKA, SVJETSKA!
.....................................
Neurastenicnosti ovog blesana sa Foruma pobudjuju fasisticka divljenja kod RVATA dok se HRVATI zgrazaju, kao u vecini dobrocudan narod!
Vec se bezbroj puta desilo da su strane zemlje jadnostavno tim nacistickim fanaticima zabranile ulaz u svoje zemlje, bojeci se novih iskuatava sa starim KKKK-BBB nasilnicima.Po uredjenju, shvacanju , namjerama i akcijama KKKK-BBB slicnim, srpskim maloumnicimna se isto tako mora stati u kraj. Cak i silom. To je srpsko misljenje.
..........
A ovaj primitivni, fasistoidni nacizam iz "priloga" ovog mentalnog smetljara neka ostane posljednja rvacka bljuvotina, posljednji krik u tamnostima vjecito jucerasnjih, za kojih i nema i ne moze bizi spasa.
Bar u 2007 gospodnjoj godini!
A da ce vampiri i dalje bljuvati - sigurno je!

budalo
31-12-2007, 12:39
nesvakidasnja!
Sa ogromnim brojem glupih pitanja i ukorjenjenom mrznjom prema svemu drugom osim tvojih KKKK - pogleda!
Moralo bi ti biti jasno, da kao punopravni nasljednik nekadasnje SFRJ,
Srbija, odnosno njeni gradjani ne trebaju vize za ulazak u skoro sve zemlje svijeta, osim USA i KINE od vecih zemalja, (tu i Hrvati ne samo Rvati moraju imati vizu), te jasno za RVACKU od beznacajnih drzavica(cak i tu ima izuzetaka!)
Ponasanje srpskih navijaca naravno nije prihvatljivo ni za koga,to neljudsko ponasanje osudjuju i srpska vlada i srpska javnost.
PONASANJE TIH "NAVIJACA" JE, ALI, ISTOVJETNO SA PONASANJEM USTASKE MLADEZI OKUPLJENE OKO BBB, KOJU PODRZAVA I HRVATSKA VLADA I HRVATSKA JAVNOST, ukoliko se radi o "AKCIJAMA" koje su uperene protiv svega "NEUSTASKOG, NEKATOLICKOG"!
I U TOM JE RAZLIKA, VELIKA, SVJETSKA!
.....................................
Neurastenicnosti ovog blesana sa Foruma pobudjuju fasisticka divljenja kod RVATA dok se HRVATI zgrazaju, kao u vecini dobrocudan narod!
Vec se bezbroj puta desilo da su strane zemlje jadnostavno tim nacistickim fanaticima zabranile ulaz u svoje zemlje, bojeci se novih iskuatava sa starim KKKK-BBB nasilnicima.Po uredjenju, shvacanju , namjerama i akcijama KKKK-BBB slicnim, srpskim maloumnicimna se isto tako mora stati u kraj. Cak i silom. To je srpsko misljenje.
..........
A ovaj primitivni, fasistoidni nacizam iz "priloga" ovog mentalnog smetljara neka ostane posljednja rvacka bljuvotina, posljednji krik u tamnostima vjecito jucerasnjih, za kojih i nema i ne moze bizi spasa.
Bar u 2007 gospodnjoj godini!
A da ce vampiri i dalje bljuvati - sigurno je!

Vidis
31-12-2007, 14:30
Tetko, sav ovaj text je prilijpljen iz SRPSKOG tiska, a taj je tisak u onoj drgoj Srbiji, ne tvojoj.

Clanak je lijepo i balansirano srocen!

Pitanje?

Koliko stanovnika ima rusija? (odnosno koliko Rusa ima?)

Odgovor Finaca
31-12-2007, 15:16
svakako procitati na:

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=12667

Nerazumijem da se clanak ne da prilijepiti... cak sam izmjenjivao neke kljucne rijeci... neki cudan filter...

glupani ustaski
31-12-2007, 16:11
zavrsite sljepacki ovu bludnu godinu koja vam je darivala nacionalne neurastenicnosti, kakve dosad nisu dozivljavali ni u gora vremena sitnije drzavice. Blud je utjeha samo kad vlada glad, ali ta nezrelost brzo pokazuje svoju uzasnu grimasu kad se blud i glad udruze i zaprepaste jedan narod, koga su svi prevarili.
Izgleda bjednost je vec pocela u provinciji, u Zadru, u Zagori, u Zapresicu.......
Haha sokole, udri, nisi davno...sokole!!

Glupane vlaski
31-12-2007, 19:28
Daj Boze da ti u 2008-oj krepa krava i ti sa njom, ××××××tino jedna. :smile16:

Bre skutore
01-01-2008, 00:39
iz Svedske jesi li ti vecito pretplacen da trljas nos Srbima za ono zasta ste vi maheri bez premca, kao sto je ncisticko divljanje sirom sveta?

Hoces da krenem da nabrajam?

Da li
01-01-2008, 02:09
...si procitao odgovor Finaca....

SVE IZ SRPSKOG TISKA...

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=12667

01-01-2008, 02:40
Odgovor:

Moram da kažem da sam veoma zbunjena zbog Vaših komentara o mojoj zemlji. Dali smo sve od sebe kako bi svi mogli da uživanju u takmičenju za Pesmu Evrovizije.

01-01-2008, 02:43
Odgovor u nastavcima:

Nis,o u stanju mijenjati nase CLIMATE, i NAS APEARNCE... i smatram da ste nas nepravedno optuzili za stvari na koje mi ne mozemo utjecati...

01-01-2008, 02:46
Odgovor:

Imate pravo imati osobno misljenje da smo mi zuti i providni.

Mi smo vam ipak dali 12 bodova i dali bi ga da ste doli iz Kampale ili Banguia.

01-01-2008, 02:47
Odgovor finaca:

uvjek smo ucili da su svi ljudi jednaki....

Marijeta Jeskanen

Da nasa
01-01-2008, 02:49
Marjeta...

Upoznat ces ti Srbe jos... Ako budes imala srece upoznat ces one civiliziranije.... ako ne?? onda onakve sa kojima smo MI u HR morali zivjeti i trpiti ih 70 godina...

Za nas je to sad proslost! Hvala bogu.

Pa kad je
01-01-2008, 11:23
Marijeta Jeskanen naucila da su svi narodi jednaki (u mom kurcu, cista zapadna hipokrizija), kako to da se samo Srbima otima njihova teritorija na jednoj starni, a na drugoj BiH mora opstati po svaku cenu iako za to samostalno nema nikakvih uslova???

Marijeta Jeskanen je ocigledno ucila neku skolicu laze i paralaze, a mozda je pala sa Marsa ako ne samog kurca.

Kako bi ona mogla da objasni zasto je Izraelcima dozvoljeno svakodnevno masakriranje Palestinaca.

Jednaki narodi in her dream!

Rekao sam ti bre ××××××tino jedna, da mi das validni izvor svetskog renomea a ne balkanski rubbish!

budale i jesu
01-01-2008, 17:48
×××××× zbog toga sto smatraju da su uvijek u pravu, cak ni neznajuci sta je pravo, pravda, justitia. I njihov problem se povecava i jer ih niko i sve kad bi zeljeo, ne moze uzeti za ozbiljno.
To su afirmativne osobine ×××××× dok se ne mjesa u stvari koje ne zna, ne razumije, dok je bezazlena, neagresivna.
Ali ×××××× imaju i svoju drugu stranu,
onu bolesnu, opasnu, jer su ××××××sto precjenjujuci sebe i nekontroliranim aktivnostima i jezicnim zabludama u stanju poremetiti isprobana pravila po kojima funkcionira svako drustvo.Kad se i ××××××ma daju iste mogucnosti (ili iz samilosti ili zbog korupcije ili zbog vlastitih cudnih interesa) kao i normalnim ljudima, recimo u demokraciji, dobiju se danasnji "rezultati" u mnogim "demokratskim zemljama", koje su od demokracije napravile teror ××××××, manipulatorsko-koruptnu moc velikih magnata, "izveli" ratove po cijelom svijetu.....
Demokracija gluposti, predgrajda,predrasuda..
SAD, NATO!
RUSIJA!
Sitne, beznacajne zemljice i narodi koje neuracunjivim manifestacijama traze "istorijski nacionalni orgazam".
......................................
I u tome prednjace uvijek ××××××, zvale se one Bush, Sadam, Tudjman, Milosevic.
Fiat justitia, pereat mundus!
Ne vrijedi za ××××××. Nazalost!

Stvar sa
01-01-2008, 17:58
Marijom je vrlo jednostavna!

Ona je tipican Srbin!

Ona reagira kao tipican Srbin! TOCKA!

Objasnjenje? Prvi je put u zivotu bila okruzena civilizacijom, ( u Helsnkiju) a tu je civilizaciju dozivjela kao pitomu, mlitavu, "BIJELU" i "PROZIRNU"... slicno kao i ti:

Pa MI!!! smo pametni (najpametniji), najobrazovaniji, najljpsi...

ukratko: MI, MI, MI, MI, ---SRBI! Naj, nad naj... nepobjedivi, najhrabriji, najbolji, najciviliziraniji, najpravedniji, najhumaniji... i masu NAJ! Jednom rijecju: SRBI! NAJSRBI! Najnarod na svijetu!

Kad si zapeo, sada
02-01-2008, 00:04
cu ti reci malo, specijalno o mladim Srbima koji su provodili detinjstvo pod NATO bombama, pa i ta Marija u cije se detinjstvo duboko urezalo silovanje njenog naroda i njene drzave, koja je provodila detinjstvo po sklonistima.

Ne propustim ni jednu konferenciju za stampu teniskih velicina Novaka, Ane, Jelene i Tipsija. U svakom njihovom intervju-u, SVAKOM, nema sanse da se ne registruje gnev i gorcina tih mladih ljudi zbog svega sta su preziveli zajedno sa svojim sugradjanima za vreme 78 dana sramotnog bombardovanja, snakcija i svakih drugih pritisaka.

Posle svega toga, u ko zna kom kontekstu i lokalnom okruzenju, i ko zna sa kojim povodom, jedan od unistene generacije, kojoj su oduzeli detinjstvo, KAZE NESTO, na momente gubeci sa uma da je svetska medijska zvezda i da svaka njena izgovorena rec ima posebnu tezinu, i da se drukcije vaze, cak i u nekom najzabacenijem selu u Srbiji.

Budi sigurni da ce mladi Srbi, koji su provodili detinjstvo po sklonistima, pod NATO bombama, koji su trenirali tenis u pauzama bombardovanja i ispraznjenim bazenima, uvek imati ODBOJNOST i osecaj GADJENJA prema onima koji su nepravedno kaznjavali njihovu zemlju i njihov narod, i koji to i danas cine.

Marija se izvinila, i to bi trebala da bude tacka na ceo nesporazum, jer to je ono sta se veoma ceni u zapadnoj civilizaciji. Rekao sam, svaka njena izgovorena rec ima posebnu tezinu, pa je locno da rec izvinjenja isto ima veliku tezinu. Rec izvinjenja je priznanje da je u krivu, i da nesto slicno nece ponoviti.
Valjda je to razlog sto navodni incident nije zasluzijo gotovo nikakvu svetsku medijsku paznju, nije cudo.

To je ono sta ja mislim, a podvlacim da Srbi generacije Marije nikada nece gajiti bezgranicnu ljubav prema onima koji im komadaju zemlju i koji uskracuju prava njihovom narodu, koji pripremaju plan za jos jedan zalosni i sramotni egzodus Srba u 21. veku, i dalje zatvorenih ociju.

He si li sad
02-01-2008, 00:17
happy sa mojim objasnjenjem. Da li je sad jasno da svaka rana treba vremena da se izleci, a ubijanje Srbije i danas traje.

Kada kaze Oli Ren da EU ne moze bez Srbije, bez koje to pitam se ja?
Neke krnje osakacene Srbije?

Zagovaraju multietnicost, malte ne, kao najvece dostignuce savremene civilizacije, a na primeru Srbije da je to neodrzivo! Koja hipokrizija!

Ako ce cela regija pod "kapu" EU ionako, zasto je vazno da jedna udje u EU isparcana i to kao USLOV?!

E ako mislis
02-01-2008, 00:21
na to srbovanje, na gnev i gorcinu prema silovateljima Srbije, priznam da ono postoji, i da ce jos dugo postojati, i da za to ima debelog opravdanja.

EEEE nasa
02-01-2008, 09:20
Tetko...

Vidim ja da ti sve razumijes. Ti si onih 78 dana "bombardiranja" povezao sa "sklonistima, gnjvom, gadjenjem" prema zapadu,..ITD, dodao si ono subjektivno "SRAMOTNOG" "...i drugih sankcija...". Svi mi dobro znamo da je ZASTO je NATO bombardirao Srbiju, a znamo i da su maximalno birali vojne ciljeve, odnosno da su maximalno stedjeli civile...

SAD? znas i sam... treba povuci paralelu i usporedbu: NATO na Srbiju 78 dana, a Srbija na HR i BiH, 3-4 godine.

NATO 78 dana po uglavnom (i to sluzbeno deklariranom) po vojnim i poluvojnim (mostovi, neke tvornice itd...), a Srbija 4 godine po HR, po SVEMU Hrvatskome... upotri××××o si izraz "SILOVANJE". KOLIKO je ljudi u HR bilo u sklonistima i koliko dugo? A svi su znali da ako cetnik probije liniju obrane, da je ukokan, da mu spasa od noza nema...

350 000 PROTJERANIH Hrvata iz svojih domova! 4 godine cekalo na povratak "kucama" (devastiranim, popljackanim...). Sjecamo se sklonista u Vukovaru za srpskog bombardiranja 400 000 projektila na grad gdje je bilo oko 25 000 civila i nesto vojske oko 1000... i sve PORAVNATO::::

Sjecamo se bolnice u Vukovaru...

SVI se svega sjecamo, a najvise oni koji su bili po sklonistima, koji su bili protjerani, ponizeni, kojima je sve bilo pokradeno i devastirano...

Sta mislis?? Kako ti ljudi gledaju i dozivljavaju Srbe, pa kad vide srpske aute u HR, a znaju da mogu uci bez vize?....

EEE,,, moja tetko...

interesantna
02-01-2008, 21:26
je ova nas Tetka. Nekako kao da ne voli komentirati o srpskom obrambenom ratu u Hrvatkoj - i nekako pokusati usporediti sa srpskim obrambenim ratom protiv NATOa.

Oni vole NATO, EU...

Pa ustvari i Marija ih voli, ali prezire bijele i prozirne...

tetka
02-01-2008, 21:35
<a href="http://www6.serbiancafe.com/lat/oglasi/detail.php?siteid=202816" target="new">http://www6.serbiancafe.com/lat/oglasi/detail.php?siteid=202816</a>

Ne jedi govna
02-01-2008, 22:30
ne okreci vodu na svoju vodenicu, zna se vrlo dobro zasto je bombardovana Srbija, za to postoji i zvanicno objasnjenje a ne to tvoje.

Da je po tvome onda je i HR trebala da bude bombardovana kao glavni provokator rata, krivac za mnoge zlocine nad civilima i za imperialisticke aspiracije prema susednoj BiH.

Ali, za×××× te stvari, zna se zasto je Srbija bombardovana. Pre toga je vazila za "faktor mira" na Balkanu u ocima tog istog sveta.

Mariji mozete da pljunete pod prozor.
Od svega toga nema nista jer NISTA NISAM PRONASAO U SVETSKIM MEDIJAMA O TOME, PAC NI ONIM FINSKIM!

Dobar pokusaj balkanskih senzacionalista, "tresla se gora, rodio se mish".

Ni jednim dnevnim HR ni SR internet novinama nista nisam uspeo da procitam o doticnom slucaju!

Pa majku mu, zar bi HR mediji precutali koji jedva cekaju lose vesti od istocnog susjeda kao ozebao sunce?!

Posle svega, za mene taj slucaj vise ne postoji kao da nikada nisam ni cuo za njega.

Kapis, slucaj
02-01-2008, 22:40
kao da nikada nisam ni cuo za njega!

- citao sam "HR vijesnik" - nista;
- citao sam "Slobodnu Dalmaciju" - nista;
- citao sam "Rijecki novi list" - nista;
- citao sam "Vecernji list" (koji objavljuje sve i svasta senzacionalisticko) - nista;
- nista ni u "Blicu";
- nista ni u "Politici";
- nista ni u "Novostima"
- nista ni u "Glasu javnosti";
- nista ni u "Indeksu"....

probao sam
02-01-2008, 22:42
preko googla i yahoo svetske medije, i NISTA!

Aman zaman!

Ustvari
02-01-2008, 23:22
Tetko, kad pomislim, na momente - iskreno - zao mi te je!

covjek izgubi volju nabijati te, jer ti pojima nemas i nisi - koliko god ti se stvari pojednostavljuju - nista shvatiti - tasko je naci ikakav smisao...iako si Srbin, onaj od najperverznijih tipova, ...

Zivjeti u tolikom mraku, tolikoj inferiornosti...neinformiranosti, a biti toliko uvjeren u???
nepoggresivu (×××××rariju od) srpstva, sa svim sta to znaci za tebe (samo tebe i tebi slicnima, kojih bas i nema previse...)...

Ti si jedan VELIK jad...

PS Pitaj bilo kog (osim Srbina) na sbijetu da li je cuo za Mariju i da li zna ko je ona - garantiram ti da NIKO znati nece!. Ona se je cula samo koji dan - tjedan poslije Evrovizije u svibnju 2007, dakle prije 7 mjeseci, i ONDA!! je dala onu izjavu o kojoj smo pisali! A ja sam ti povadio SVE clanke i komentare iz srpskih medija...

PPS Toliko sam ti puta rekao da si izgubljen u prostoru i vrememnu...

Da si sve izmjesao od WW2, pa do danas...neznas kojim su se redosljedom stvari odvijale - uzrok/posljedice itd... NISTA - samo tapkas u mraku...

Sta kazes
03-01-2008, 02:56
za ovu pesmicu:

http://www.youtube.com/watch?v=eD3yV16oYzg&feature=related

×××× ga, ko zna zna svakako pa i na finskom.
Ma rekao sam ti ja, sa tim devojkama nema zajebancije, sve su sa muzicke akademije. Nije to Brena, Karleusa, ni ona vasa Severina, ni onaj vas drekavac.

Evo pokusaja da se imitira, nije lose, ali ocigledno nije to to:

http://www.youtube.com/watch?v=FfwSuC42rjI&feature=related

Ko zna, zna svakako:
03-01-2008, 03:14
ruski:
http://www.youtube.com/watch?v=BeRUqihFPrE&feature=related

engleski:
http://www.youtube.com/watch?v=pXS2C1yJRtE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=kMkSnx7y7ow&feature=related

Sto se tice
03-01-2008, 04:29
popularnosti u svetu, evo niko je ne zna u Holandiji:

http://www.youtube.com/watch?v=syfTH0si16A&feature=related

ni u Grckoj:
http://www.youtube.com/watch?v=kG85gE2DhN0&feature=related

nije polularna ni u Spaniji:
http://www.youtube.com/watch?v=P1c14KVYNb8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=wmQiU43Yo8s&feature=related

I sta to
03-01-2008, 10:42
znaci?? Nasa Tetko?

Bas ono sta sam ti rekao... POBJEDNIK Eurovizijesonga bude pozvan svuda - moze birati kud hoce, jer svud ne moze stici... i to traje koji tjedan...i onda??

Jedan od 100-ine (ako i toliko?) uspije napraviti neku muzicku karieru... i to je to!

ajde dadnas pitaj nekog iz Svedske ili AU, gdje si vec, da li se sjeca imena ko je pobjedio EU song..

Ne govorim ja to tako da bi htio Mariji nauditi...ne -

i NIKO se ne sjece njene izjave u vezi Finaca, a ona se je komentirala samo u Finskoj i Srbiji.... i sve sa time sam ja prilijepio iz srpskog tiska...

pa zar ti
03-01-2008, 11:53
usrana ustaso mislis da oni znaju vasa ustaska imena.
Sto ovaj rece znaju imena i Drazena i Severine, jer su obadva imena SRPSKA.
A ti i sam znas kako se zoves.
Vasa imena su nadimci:
Glavas,
Tudjman,
Gotovina,
Norac,
Hrkac.................
nema tu imena.
raspitaj se zasto se tako zoves!
Vjerojatno pizdun, travogrizitelj,
visoko sjedeci,
konju u supak gledeci...
××××××tino(eto i to bi moglo biti vase ime!)

oni svi
03-01-2008, 21:50
Znaju imena kao:

Ivanisevic
Janica
Dzomba
Balic
Bilic (Slaven)
Blanka
Cro-Cop
Stipe Drvis
CRO-Vaterpolo
Sanja Jovanovic
Kranjcar
Modric
CRO-footbal

...ITD....itd...

exit
04-01-2008, 09:07
niste stavili i :URL=http://balkanika.myminicity.com:ovoga:/URL:

Imena ima svake
04-01-2008, 12:22
vrste!
Ako bas zelis da ti se osim ovih poznatih imena hrvatskih sportasa i ponekih dubioznih naslova,
(kakvo li je ime CRO-vaterpolo, budalo?)
navedu jos poznatija imena, sirom svijeta poznata kao mjerila za neljudstvo, divljastvo,
to je nazalost jos jednostavnije:
JASENOVAC je ime
LOGOR SMRTI je nadimak!
.......................
U svakoj, naravski "nehrvatskoj", enciklopediji naveden kao primjer
klerikalno-fasistickog razbojstva u jednom narodu sa poznatim koeficijentom zlocina.
Zato se u kani poznatih imena poznatih sportasa i ne pokusavaj u sumu divljackih nadimaka uvesti imena neduznih ljudi.

Nasa
04-01-2008, 12:46
Tetko...

ALI, Znam ja da je gadno, vrlo je gadno i vrlo je neugodno biti Srbin!

SVE je provaljeno!

Sve je izgubljeno!

Godine bljuvanja, sankcioniranja, bombardiranja, pa KOSOVA....

Stalno samo govna, ××××××, uzasi, siromastvo, karantene, VIZE... VIZE...

ITD...

Uglavnom, Svijet zivi DANAS i ide naprijed... A Srbija??? se u agoniji bori za?? sta?? MLJINSKI kamen da ju povuce jos dublje u mulj, u zivo blato (Kosovo)...

EEEE nasa tetko... ostade ti jos slkavna i nezaboravna proslost - samo tebi za utjehu:

SMETLISTE J.

A HR, pa razumije se - ide dalje!

budalo, bar pokusaj
04-01-2008, 15:55
potraziti opomoc, kod lekara.
Jer KKKKKKKK je nemilosrdna rubrika.
Nova i trajna u 2008 - oj godini.
Svi ste tu i svi ste najebali!
Katolice! :smile18:

mirotvorac
04-01-2008, 16:59
a jesta vise dosadni sa ovim medjusobnim prepucavanjima...bolje bi vam bilo da vas manje mrznja drma ma ko bio u pitanju...mislite da cete neto dobiti s time sto koristite sistem rekla kazala...manje politike vise druzenja...moj savjet:)

Za
04-01-2008, 17:02
Hrvati vi ste bolesna nacija preopterećena Srbima .

Za ludački dom spremni

Srbe
04-01-2008, 19:08
treba dobro izjebati.

e bas
04-01-2008, 20:58
cudno.
Niste u stzanju vlastite zene izjebati (s cim?), Srbi vam ih i jebavali i danas jebu, a vi bi htjeli jebati Srbe.
To je cak i "katolicki!" nemoguce.
Ali ..sto je babi milo-Rvatu se snilo!
××××nje skutori, ××××nje. To je vas "nacionalni" (lijepa rijec!) sport.

mirotvorac
04-01-2008, 21:00
citam i ne mogu se nacuditi da postoji uopste ovakav forum...pa sta rade na ovom forumu tako reci forum tim...ceska jaja...radi se o nekom cemernom informatickom listu i treba da se raspravlja na forumu o tome a prva tema na forumu politika...mos misliti politika i informatika...nema sta mnogo toga imaju zajednickoga...steta samo sto se sve upropasti bzvz...mjesto da se raspravlja o informatici ovdje se kao i 1991 huskaju i jedna i druga strana na rat...bravo za forumski tim...ja bi im dao nobelovu nagradu za mir u 2007 godini...samo tako momci nastavite i ako moze ukinite sve teme na ovom forumu i ostavite samo temu politika i jos malo vise podgrijte situaciju...eto ja necu pljuvati ni po srbima ni po hrvatima nego cu pljuvati po forumskom timu sto je ovo dozvolio...

PLJUVATI PO
05-01-2008, 15:14
forumskom timu?
A ne po Hrvatima i Srbima?
Pa mislis li ti, cedomore, da su ovi sa foruma iz Argentine?

mirotvorac
05-01-2008, 19:12
vidi se da u toj svojoj glavi nemas nista...da iole imas znao bi da forumski tim cine ljudi koji tu rade(moderatori,admimistratori)...kao drugo ja nisam kao sto ti kazes cedomor...vidi se da ste nedozreli balavci koji nemaju sta da rade nego dangube na netu...za tvoju infmaciju veci sam domoljub od tebe ali to ne pokazujem na ovakav bijedan nacin kao ti...

Četnik
06-01-2008, 11:26
Kad je najsladje klati hrvate ?
Ja bih rekao zimi , jer zimi se stoka kolje .

Kad ce
06-01-2008, 12:27
nasa tetka shvatiti da je sa klanjem Hrvata zauvjek GOTOVO!

PROSLO SVRSENO vrijeme!

Ako ikada bude vise klanja - nasa Tetko, VI Srbe ce stici ta kazna za sve sta ste u Yu od 1918 - 1995 napravili.

To ti je valjda jasno!

forumski team
06-01-2008, 13:54
..administratori, informatori!
Zaboravio si agitatori!
Sve mangupi bez alata i zanata, kao u saboru.
U te dvije üprema vani orijentirane institucije okupilo se sve sto nije moglo skolu ucit`!

:o :smile08: :smile13:

07-01-2008, 09:56

17-01-2008, 20:50

ovom tetku
22-01-2008, 18:19
koji stalno trazi neku tetku.Na×××× si skutore, ali jos nisi na redu. Za takve ce se brinuti PUPOVCI I Co.
Ti si inferiorna ×××××, nisi sam, i eto ,nakog svog ××××××, svih zlocina, Srbi ponovo u vasoj vladi, a vi kao i do sad pokraj puta, napusteni, zaboravljeni. Inflacija kretenizma,korumpiranosti i opceg narodskog nezadovoljstva.Tu vam ni ona iz Medjugorja ne moze pomoci.
Ustajte vi "hrvatsko" roblje(po ocu i sinu i duhu svetom),
vi suznji koje mori glad!

ovom tetku
22-01-2008, 18:19
koji stalno trazi neku tetku.Na×××× si skutore, ali jos nisi na redu. Za takve ce se brinuti PUPOVCI I Co.
Ti si inferiorna ×××××, nisi sam, i eto ,nakog svog ××××××, svih zlocina, Srbi ponovo u vasoj vladi, a vi kao i do sad pokraj puta, napusteni, zaboravljeni. Inflacija kretenizma,korumpiranosti i opceg narodskog nezadovoljstva.Tu vam ni ona iz Medjugorja ne moze pomoci.
Ustajte vi "hrvatsko" roblje(po ocu i sinu i duhu svetom),
vi suznji koje mori glad!

e nasa
22-01-2008, 20:01
jadna, izludjena, izbezumljena Tetko!

a ti
23-01-2008, 18:42
grgo peshko volish pushikati :)) dusa ti biti porazeni pusahac :))

Pa nasa
23-01-2008, 20:24
izbezumljena, izludjena Tetko...

Sanader vjeruje da su ti Srbi:

U prvom redu ljudi.
U drugom - lojalni gradjani RH

... a ne kao ti - otpadnik, lazov, mrzitelj, nacist, sovinista - i sve sta si nam tu pokazivao godinama...

AKO?? se je prevario, pa nece zadugo...

Nismo mi Hrvati kao vi Srbi sovinisti i nacisti... SVI lojalni gradjani RH imaju ista prava (ni vise niti manje od drugih)...

Ja bi ti
23-01-2008, 22:57
odgovorio, ali vise od jedne recenice, ovaj topik ne prima, a i boli me ××××× bas za to. Bitno je da tvoj tekst mrznje ima prolaz.

Da je tako
23-01-2008, 22:58
ne biste od multinacionalne postali jednonacionalna zemlja gotovo preko noci.

Onaj dogadjaj iz Maksimira isto tako ne ide ni malo u prilog tvoje teorije.
Ja razumem jednog drekavca da je usvojio imidz na kojem gradi bogatstvo, ali da ima toliko sledbenika u najcrnjem kontekstu, to je strasno zabrinjavajuce!
Ono je strasno!!!

E nasa
24-01-2008, 08:56
jadna, izludjena, izbezumljena Tetko,

U HR saboru su zastupljene sve manjine, Talijanska, Ceska, Slovacka, Romska, Srpska...svak ima proporcionalno VISE mjesta od broja pripadnika. Svaka manjina ima cak i dopunsku nastvau na materinjem jeziku... pa eto Srbi sile sa cirilicom i Hrvate tamo gdje ih je vise...

Nasa izbezumljena, inferiorna Tetko...

Hrvatska nije kao Srbija, sovinisticka, nacisticka... U Hrvatskoj imaju svi JEDNAKA prava. Uvjet je da su lojalni gradjani... sta treba ukazivati samo Srbima, jer su svi ostali to uvjek bili, a dobar dio Srba u HR to sada uci... ne znam sta ce sa njima biti ako ne poloze ispit....

A ovakbi kao ti?? Nacisti i sovinisti??

Pa ziviye gdje vam odgovara, pronalazite srecu gdje ju mozete naci...

hahaha
31-01-2008, 03:39
:)) :)) jadni sludjeni Peshko :)) znamo mi sta tebe muci , da ne umres onako kako si obiljezen ,eto ti bruke i srama :)) Ma ne brini peshkiri i tako i tako su otpisani od ljudi , tako da se i ne trebas razguljivati na silu dali ce ti pojedinci priznati tvoju borbu za taj sram koji ne mozes u grob ponijeti, moras jednom da shvatis da prvo svijet treba da ubjedis da Istoriju promijeni i ponisti istinu pa tek onda mozes prosipati tu sta ti na pamet padne ta i to da je tvoja zemlja sveta a srbija nacisticka. :)) :smile16: :))

tetka i pesko
31-01-2008, 08:02
kao bjedne ustase imate izbor:
Jedan naka se nabije natrag u sramnicu, a drugi na njeznik.
Kao dobri Rvati bit ce te oba zadovoljni.
razite samo da vam se prije toga i tata i mama operu, sto kod vas nije bas cesto slucaj.

dakle majmuni
09-02-2008, 10:16
tkoji se od vas odlucio za put natrag u sramnicu a tko napred na njeznik.
Ta je odluka za blagoslov crkveni jako vazna.
Jer jedan od vas je ××××××, a drugi bludnik.

Sta kazes
09-02-2008, 16:46
na ime topica Tetko???

To je zista NEIZLJECIVO!!!

No pocrkat cete svi vi opsjednuti srpski nacional/fasisti... u drugoj vas generaciji nece biti vise od 50%...

i svaka nova generacija ce jos raspolavljati srpske nacional/fasiste...

... Doci ce mir i civilizacija i u Srbiju (sta bude od nje vec ostalo?) jednog dana...

::::::::::::::::::::
12-02-2008, 12:13
Ostadoše bre bez kolevke.Gde če se sada ljuljuškati. Jadni srbi toliko ih je zaokupila glad za tuđim teritorijem da su zaboravili na "svoje dvorište". Htjeli su se proširiti na zapad a zaboravili su da bi im bilo pametnije nastanjivati Kosovo. Htjeli su da na Kosovu manjina vlada nad večinom i to loše. Na Kosovu nema niti 10% Srba a od idučega tjedna nakon priznavanja nezavisnosti Kosova ostati če ih za pola manje jer če mnogi otiči pošto neče htjeti u tuđoj državi živjeti. Jedva čekam da ovaj tjedan prođe jer se veselim nezavisnosti Kosova.

A onda
13-02-2008, 20:36
Valja vidjeti:

http://www.youtube.com/watch?v=-eHvKItRQwk

I onda
13-02-2008, 20:38
pogledati ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=iNUtKyYWWEI&feature=related

Ne bi bilo
14-02-2008, 01:45
lose pogledati i ovo jos jedared cisto da se podsjetimo:

http://www.youtube.com/watch?v=1tUR_JIrIAE&eurl

Sta kazes
16-02-2008, 21:02
Tetko??
HA??
SRBI, RATNICI? HA!!

A ovi drugi?? Koji NISU bili Srbi?
Sta kazes za nih?

Sta da
04-04-2008, 22:49
Kazem??

Vratit cemo kosovo! To cu da ti kazem!

dokazano..
08-04-2008, 02:48
da srbi najmanje Srbuju u odnosu drugi koji luduju po genima od dijaspora sporotova do ubijanja i napadanja prolaznika kroz njihovu zemlju.

Ta nacisticka manipulacija da Srbi srbuju da bi svoj nacizam time pokrili to je vise ocigledno i vidno.

Vise nije u biti ni Milosevic ni Kostunica u biti je da se srbi zovu onim sto drugi provode a to je rasizam
nad srbima.Vise nije bitno ko je u srbiji na vlasti odma se proglasava kao i Milosevic ako samo podje da zastupa svoj narod.

Ni jednom narodu u Svijetu se ne nemece koce pobjediti i voditi vlas do srpskom i da mora raditi po zapadno propagandnoj direktivi i stalno da plasi i zastrasuje Srbe kao Tadic koji je sve ali nije srbin vec je nametnut .Srbi ako ne prihvate placenika odma se zasipaju uvredama i prijetnjama tako da se to zove demokratija 21 vijeka.srbima sta se radi da ih na silu tjeraju svojim ponasanjem na srbovanje i ako su opet najmanje ekstremni i doskriminatori.

Pa sta
08-04-2008, 08:34
jos da kazem??

Vratit cemo Kosovo!

Vratit cemo sve zapadne srpske zemlje!

...i to BEZ SrBovanja!

Neka vam
19-04-2008, 00:12
je sa srecom!

.....
19-04-2008, 14:47
......