PDA

Pogledaj cijelu verziju : SMETLISTE J - 2007

sompompirovi
20-12-2007, 17:32
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">U J je bilo totalno 72.193 zrtve - 59.376 osoba kao mjesto smrti naveden je logor III Ciglana u Jasenovcu, za 12.790 logor u Staroj Gradiški, dok je za 27 žrtava mjesto izvršenja zločina ostalo nepoznato.

U koncentracijskom logoru Jasenovac umoreno je 33. 860 muškaraca, 19. 327 žena i 19. 006 djece do 14 godina starosti.

Među njima je 40. 251 Srba, 14. 750 Roma, 11. 723 Židova, 3583 Hrvata, 1063 muslimana, 233 Slovenaca, 99 Slovaka, 99 Čeha, 55 Ukrajinaca, 26 Crnogoraca, 20 Mađara, 13 Talijana, šest Rusa, šest Nijemaca, četiri Poljaka i 262 osobe neutvrđene nacionalne pripadnosti.

Uz osnovnu biografiju, donose se podaci o stradanju (godina, način i mjesto smrti, naziv logora i stratišta, izvršitelj zločina) te rubrika s izvorima u kojima se svaka žrtva spominje, uz eventualna odstupanja i razlike među izvorima.

Po riječima Jelke Smreka, kod sastavljanja popisa polazilo se od toga da jasenovački stradalnici ne mogu i ne smiju biti brojevi, već osobe, muškarci, žene i djeca sa svojim osobnim životnim pričama.

</font>

Samo
20-12-2007, 20:04
Tako malo vlaskih govana.
Pa zato jos danas imamo problema sa njima.
××××× ti Antu i Franju, kad ne mozu svrsiti zapoceti posao.

Interesantno
20-12-2007, 21:51
Bas interesantno!!!!

A gdje je popis zrtava od Bleiburga pa do Jazovke i ostalih jama gdje su Srbi bacali i ubijali Hrvate? I gdje je njima spomenik???

A popis zrtava sa Sajmista? A spomenik?

A popis zrtava i spomenik na Bajnici?

Logor
20-12-2007, 21:57
Jasenovac su porušili komunisti iza 1950. Zašto, to oni najbolje znaju. Bulatović, "istoričar", je spominjao 1 700 000 ubijenih Srba. Kad je 70-tih kopao po Jasenovcu, otkrio o je nove humke s kostima i to novo otkriće je uz veliku galamu objavio u medijima, da bi za mjesec-dva zašutio. Zašto je jedan Bulatović zašutio kad je otkrio "nove grobove Srba"? Jer su u njima našli narodne nošnje Hrvata, dukate, tikvice za vodu iz čega se je zaključilo da su to kosti izbjeglica Hrvata. Kada su ubijeni, sigurno ne do 1945, nego za Kriznog Puta.

Hmmm
20-12-2007, 22:53
72000 ljudi u 4 godine??? to je oko 50 ljudi u jednom danu....

A u Srebrenici su Srbi u 7 dana 8000 ljudi...

To je ...oko 1150 ljudi na dan!

Koliko bi ih spizdili da su imali 4 godine??

U tri godine Srbi su pokokali oko 100 000 Muslimana...oko 90 ljudi na dan...

Ocito u kokanju (Lazi, spletki, mucki itd) im ne mozemo parirati...

No sada je Srbima dosao konacno kraj!!

ZAUVJEK!!

PITAGORA novi
21-12-2007, 09:44
ovaj zadnji "obracunski proracun" moze doci samo iz glave pametnog matematicara.
Novi prilog je valjda za Bozic izveden u tandemu sa budalom koja svoje krvolocnosti pise crvenim slovima,da bi djelovale uvjerljivije, sa masom karakteristicnih neopismenosti i ludjakom koji ´rvacke bljuvotine besramno salje u svijet, njegov svijet, nebo iznad Betlehema za razliku od bozicne sjetnosti, topline i ljubavi, puno nozeva, jos krvavih i puno djecijih malih lica, uplakanihm, napustenih.
Srpske,zidovske i muslimanske djece.
SRETAN VAM BOZIC KATOLICI!!!

ma oni
21-12-2007, 11:19
su pokokali 100000 muslimana (civila) samo 1992 godine! a to je bilo oko 8 mjeseci...a to je ca: 415 na dan! Poslije je poubijano mnogo manje - no zakljucno - u zadnjem trzaju su 1995 pokokali 8000 u 7 dana, te spasili i tu godinu.

No ta im je godina bila zadnja!

Inace, Imena i prezimena ubijenih, citao ja, sa njihovom biografijom, su ispisana na smetlistu J. I pise ako neko ima ili nadje bilo kakav propust, da se svakako javi na odredjenu adresu!

No ta su imena bila ispisana jos prije nekoliko godina.... na Smetlistu J. Od sad su dostupna svima.

(Navodno ocekaju Bulajica, ali se ne javlja...).

A ja?? pa volio bi da se Srbi potrude te ispisu imena svih pobijenih u Sajmistu, Bajnici... ne bi bilo lose da naprave bar neki mali, minimalni spomenik, kip ili sl. A ne da to mjesto, kao danas, bude jedno najobicnije smetliste, u pravom smislu rijeci...

nadaju se
21-12-2007, 11:57
ustaski koljaci da ce im "skutorsko" matematiziranje pomoci da bar jednakovrijedne "sulude" uvjere u istinitost povjesnih lazi, ali u njihovoj interpretaciji.
Ako se uzmu svi od Hrvata napravljeni zlocini i podjele se sa brojem hrvatskoga zivlja, dobije se stravican koeficijent koji nadmasuje i zlocinacke
pothvate cak i Njemaca, Mongola i crkve.
Tako malo Hrvata, a tako mnogo zlocina.
zl-1.H 1500000/4000000 = 0,365
zl-2.H 1500000/1333333 = 1,125
Po glavi stanovnika,statisticki - 1,125 zlocina nad neduznim zrtvama iz drugih naroda.
Skutorski matematicarcici pozabavite se istinom!
Bozic je dan istina svih vrsta.

Vlase
21-12-2007, 12:50
Bolje je tebi jebati svoju kevu, govno cigansko-vlasko. :smile16:

jadna nasa
21-12-2007, 14:07
Tetko...

Jos mnogo veci razlog da od××××s SrBstvo! ZAISTA!

Stravican je nivo kontaminiranisti tvog mozga...

Ja cu ti reci - NIGDJE sluzbeno cak niti u Srbiji- se ne vise ne spominju te megalomanske srpske brojke... NIGDJE, svuda po svijetu ste provaljeni... Pogledaj sta taj "Zurof" kaze... (neki Weisentahal?? - bivsi?)

Ali bojim se da ti mene krivo shvacas... Ja bi volio da je stvarnost onakva kakvu ju vi opisujete - da su vas moji preci pokokali kojih - BAREM Milju... tako bi nama olaksali posao - odnosno, problema imali ne bi - rata bilo ne bi... svima bolje...

Ali ja ne mogu fantazirati, "mitomanizirati" kao vi/ti... ja sam covjek realnosti...

Mene zanima SAMO istina! Kakva bila da bila, ali istina! POTVRDJENA istina...
PRAVA ISTINA....

DAKLE, Od×××× SrBstvo i postani vec jednom COVJEK!!

PITAGORA
21-12-2007, 17:10
Hej, ko se to drznuo buditi starog PITAGORU ???

Nemojte se zajebavati, IMBECILI da bi IMBECILI jedni...

Kako Vas nije samo sram i stid spominjati brojke JASENOVCA ???

srbi su rekli 1.700 000 tisuca, i do danasnjeg danu uz primjerenu kamatu, taj broj je negdje oko 25.000.000.000...

I to je to, svim katolicima SRETAN i BLAGOSLOVLJEN BOZIC i NOVA 2008. godina !!!

Za DOM SPREMNI !!! :smile16: :smile16: :smile16:

IQ
21-12-2007, 17:20
.....sa "koeficientima" nije lako. Oni su matematicki formulirane statisticke istine i po zakonu vjerovatnoce odgovaraju skoro 100% zivotnim iskustvima. Bilom da se radi o zlocinu, privrednom razvoju nekog drustva, ili, sada po tebe postaje kriticno o intelektualnim sposobnostima svakog pojedinca. IQ se kao i sve drugo, tako sortira u vise kategorija,
pocev od one dosada maximalne IQ 140 - 145, moguce genijalnosti, do one najminimalnije IQ 30-35 u kojoj se nalaze maloumnici. To je otprilike i maksimalno ocekivanje od tvojih intelektualnih mogucnosti.
Ja, vise od te grupe klasirani su cak i primati.
SRETAN BOZIC!

IQ
21-12-2007, 17:20
.....sa "koeficientima" nije lako. Oni su matematicki formulirane statisticke istine i po zakonu vjerovatnoce odgovaraju skoro 100% zivotnim iskustvima. Bilom da se radi o zlocinu, privrednom razvoju nekog drustva, ili, sada po tebe postaje kriticno o intelektualnim sposobnostima svakog pojedinca. IQ se kao i sve drugo, tako sortira u vise kategorija,
pocev od one dosada maximalne IQ 140 - 145, moguce genijalnosti, do one najminimalnije IQ 30-35 u kojoj se nalaze maloumnici. To je otprilike i maksimalno ocekivanje od tvojih intelektualnih mogucnosti.
Ja, vise od te grupe klasirani su cak i primati.
SRETAN BOZIC!

ja neznam
21-12-2007, 19:11
o kojim? inteligencijama i qvocjentima (IQ?) nasa Tetka govori.

Kao sta je poznato imamo 7 inteligencija:

1. Matematicko-logicnu (sagledavanje i razumjevanje logicke i matematicke povezanosti)

2. Jezicne (jezicno izrazavanje i razumjevanje govora drugih)

3. Spacialna (mogucnost orijentiranja u mislima i slikama, osjecaj za prostor itd)

4. Kinesteticka (upotrebljavanje tijela, pokreta na optimalan i lijep (estetski) nacin)

5. Muzicka (Muzicko razumjevanje i izrazavanje cesto zajedno sa pokretima)

6. intrapersonalna (razumjevanja samog sebe i svog ponasanja)

7. Interpersonalna (razumjevanje/uzivljavanje u misli i ponasanje drugih).

Nasa Tetko... pusti to sa inteligencijama i tvojem uvjerenju da su Srbi izabran, superinteligentan, gospodski itd, itd (sta si tu svasta mljeo) narod!

Znas nasa Tetko kako je Hitler prosao koji je tvrdio isto za Njemce??

A ON JE!!! imao substanse da bude uvjeren u to... no na kraju kad su se SVI ujedinili ( 200 000 000 Amera, 200 000 0000 Evropejaca, 200 000 0000 Sovjeta) uspjeli su pobjediti 80 000 000 Njemaca!... JEDVA... da su Njemci imali jos kojih 6 mjeseci na raspolaganju - pitam se kako bi rat zavrsio...

strino
21-12-2007, 21:44
nisu Srbi izabran narod. Medju njima ima statisticki receno isto tako prosjecnih ljudi kao i svuda kao i u Hrvatskoj, samo Srbi nisu tako krvolocan narod, nemaju takav koljacki, zlocinski koeficijent kao Hrvati. I posto se zlocin cak ni u Hrvatskoj ne zasniva na umjetnosti, ni muzickoj, ni prostornoj, ni literarnoj, ni likovnoj,
nego je proces kao zlocin sam po sebi, dio karaktera i bezumna reakcija na sve strano definira se sa drugim mjerilima.
I u Hrvatskoj.
Da si ti ili takvi, sa minimalnim IQ-vrijednostima neinteligentniji od drugih je uglavnom tvoj problem ali u jednoj mjeri i problem okoline, jer s budalom se mora izaci na kraj.I ako je okolina sklonija manjevrijednostima to je otvoreniji put za zlocin svake vrste.
A statistika ne moze zaobici
Jasenovac,
Gradiasku,
Glinau,
Knin,
Lepoglavu,
Mamulu,
Dretelj,
Heliodrom,
Zepce,
......
Statistika je neumoljiva.
Zlocinci bi trebali na nju misliti prije zlocina.
..............
Nakon zlocina....zna se!
(Paznja! Statisticki se obuhvata i nepismenost pojedinih naroda, grupa....
PISA je isto tako jedna nepogodna statistika.....!)

Ali si originalan?
21-12-2007, 23:20
On tebe tetko a ti sa tim velikim IQ, isusovih godina 33, nemozes zamisliti drugo ime za njega osim TETEKE?
Budalo jedna.

Al vas
21-12-2007, 23:34
ovaj Shef rastura pa vam dupe pomera.
Rastura vas kao dete zvecku, svaka mu cast!

Svaka mu rec kao britva!

Rekao ja
22-12-2007, 02:34
tebi, veliki statisticaru - TETKO -
Bivsi mazohist, iako je to slicno - nabijanje batinama, pa anusu, ...

Pusti statistike - to vam se SrBima slabo pise... sad ide i Kosovo jer se nije mogla sakriti ili zamuljati cinjenica da tamo zivi 90% Albanaca...
Dakle, Boizic je uskoro... OBRATI se -

Dakle - od×××× SrBstvo
Postani covjek

nepismeni bjednice
22-12-2007, 08:57
ne mozete se nazvati ni strinom ni tetkom, moje su obadvije bile pismene, nego je za tebe i najbolji i najkonkretniji naziv - ××××××.
To je u svim "jezicima starih naroda" iz Juge isto i razumljivo.
Zato ostanomo kod ××××××.
Da si ti i sam u stanju shvatiti tvoju mozgovnu bjedu, sumnjam, ali to nije ni vazno. Da te svi drugi vide kao budalu je zalosno ismjesno, ali tragedija za rebe pocinje onda kad ljudi vide i zasto si takav....
Ali sigurno je, tu se ne mjenja nista.
Kako se veli: posalji budalu na vodu pa sjedi kuci i placi...

cuo sam
22-12-2007, 21:20
Tetko da CE sRBOI ISTO NAPRAVITI SA "sAJMISTEM" I "bAJNICOM"... Pronaci ce TOCNO koliko je ljudi pokokano tamo, kako, od koga itd!

Inace... dugo sam razmisljao kako to da je tesko u Srboiji pronaci relevantnu statistiku, kad mi konacno sine!

pa normalno je da je tako. Statistika je egzaktna nauka i nikako se ne slaze sa mitologijom - jedno se MORA ukinuti!

Bilo bi
23-12-2007, 13:46
Tetko interesantno znati sta ti sad kopka po mozgicu??

Kako se osjecas?

Da li si na putu da postanes KONACNO

COVJEK??

Ili ce i dalje po starom...?

Od tebe ce
24-12-2007, 01:21
postati covek kada Jasenovac nazoves dostojnim imenom umesto sto se rugas zrtvama.

Samo nastavi da rigas svoju mrznju i neljudskost, milo mi je to kad cinis na najveci dan ljubavi i prastanja, dan kada mrznja ne bi smela imati mesta ni u cijem hriscanskom (krscanskom) srcu.

Ali ti si odavno dokazao, da nemas blage veze za ljudskoscu, nego da si chivut.

Nema sumnje da ces i ovoga puta provesti sopstveni Bozic u mizeriji i mozgovnoj bedi (kako Shef ume da se izrazi).

Samo te citam i kuliram.

Tesko onome ko mrzi, najvise steti sam sebi.

sve je vise rvackih
24-12-2007, 10:31
×××××na. Evo ovaj najnoviji zeli po primjeru crkve u XXI stoljecu ukinuti nauku (statistiku!).
Ovaj forum je i iz drugih razloga postao fatalan za crkvu ukupno.
Vatikan se pretvorio u VATIKAN AG, sa papinskom bankom BANCO di SANT-SPIRITO,
a Hrvatska se frakcija pretvorila u RVACKU.
Crkva kao religiozna manifestacija ne postoji vise. To dans moze da bude samo jos ili neka legenda, jedna vrsta skoro bezboznog cirkuza, ili deklaracija u smislu drustvenosti jedne od grupa koji ne znaju nego vjeruju.
Ali, kako deklarirati Jasenovac, Heliodrom, prihvatiti nemoguce, nijekati nemoguce, zaboravit i ne3ljudski i opasno,. Danas covjecanstvo ne zaboravlja zlocin.
Rekapitulirajuci godinu i ovaj forum mora se reci da se zlocin virtualno dogadja bas na forumu. To je svakako bolje nego u Kninu, Glini, Vukovaru
(ti zlocinci su hriscani, dakle istocna
regija iste vjere!)
Katolicki dio se u Hrvatskoj vec i odrekao Krista. Izmisljen je i njegov surogat. Medjugorjem je ustolicena jedna nova vrsta brutalne vjere za maloumnike cijelog svijeta.
Ostala je, nazalost vjekovna zloba, zavist,zelja za osvetama, zelja za pljackom, zelja za nozem i posljedicama.
Rvati su i Hrvatsku i katolicanstvo pretvorili u zavjeru. I niko se ne brani, ne zali.
Crkva suti, bijeda raste, pljacka i korupcija su sve gore.
ZASTO JE ISUS KRIST TJERAO TRGOVCE IZ HRAMA?
Ni tu vise crkva nema odgovora.
Ipak SRETAN BOZIC postenima!
I njih jos ima! Nisu sve nade izgubljene!

Bravo Shefe!
24-12-2007, 10:52
Divno je citati te.
Meni se najvise svidja ovaj deo:

"Medjugorjem je ustolicena jedna nova vrsta brutalne vjere za maloumnike cijelog svijeta."

Koliko li sam ja takvih maloumnika sreo!

Zbilja
24-12-2007, 12:55
Ovo prelazi sve normalne diskusije i teme.
Ovaj vlajo, sa "shefom" u svojoj praznoj tintari, zbilja je otisao u ××××× materinu i nema njemu spasa, zivit ce ostatak zivota kao ×××××× i krepat ce kao ××××××.
Samo naprjed budalo vlaska a mi cemo da ti se "SMSJEMO" bre govnjaru. :))

skuce-u tore
24-12-2007, 13:02
skuce (skutor)
u (u kao recimo u ××××× materinu,budalo)
tor (to znas, odatle si i sljego)

zadranine: "a ××××× materina treci kat!"

A
24-12-2007, 13:05
shef u tvojoj praznoj tintari i ti na treci KAT, govno vlasko. :smile16:

ne mogu ja to
24-12-2007, 13:54
To je adresa za skutore, jer normalni Hrvat u Parizu govore Francuski
Adresa je:
32, L`Avenue Foch,
Paris
France
Troisiemme etage:
Ambasada republike Hrvatske
poznata medju francuzima kao
××××× MATERINA

Eto budalo, ako krenes u "fini svijet", sto nije za ocekivati, imas adresu.
Ali mislim da je za tebe bolje da ides u Ljubuski, Citluk, Medjugorje.
Tu ces zivjet duze, jer nema saobracaja kao u Parizu.
Neuki dosljaci zavrse ili pod kotacima na Boulevardima ili kao ljesevi u Metrou.
Eto ti, dobijes svaku pomoc od Hrvata iz Pariza. Budi zahvalan, skuce.

Zbilja
24-12-2007, 16:51
Nema pomoci za tebe, ×××××ne vlaski.
Dakle idi u ××××× materinu i brbljaj koliko hoces po ovom forumu.
TI SI ZAGORIO DO TEMELJA.
KAKAV ×××××N? :smile18:

gnjido ustaska
24-12-2007, 17:30
"....××××× materina? Treci kat!"
Kretencino iz kamenjara, krvlju i pljackom sljegla u ZARU, od koje su JUGOSLAVENI napravili Zadar.
Do pred sam kraj rata je bila enklava Italije na istocnoj obali Jadrana. U njoj su zivjeli i gospari i conte, a sada taj nekad gospodski djelic Italije
oteli, oskrnavili,opljackali, naselili,
grmalji iz kamenjara iza brda. Nepismena,neoprana koljacka stoka bez ikakvog odgoja i znanja time i osudjena da vjeruje i u vjeri za vjeru pravi zlocine kojih, takvih ni u vjerskim analima crkve nema.
Ali to je danas Medjugorska verzija "vire Isusove", i ona trazi ufirmaciju u nozu, u krvi, srpskoj, muslimanskoj, ljudskoj.

Krepaj
24-12-2007, 20:09
vlaska budalo. :smile16:

Shefe
24-12-2007, 23:23
svaka cast! To o cemu ti pricas je visa filozofija za "××××× materinu treci kat".

A ja ti se divim jer sa toliko malo teksta kazes sve. Bravo!

Sta vise, citirao sam negde, jer onaj tvoj gornji tekst kaze toliko puno - pozicija crkve, pozicija suludog potrosackog drustva u globalu...

Krepaj
24-12-2007, 23:37
Vlaskqa budalo. :smile16:

krepaj!
25-12-2007, 17:46
on zahtjeva,
on se bori,
on agitira (naravski neuracunjivo!)
za krepavanja drugih, jer ne samo da smatra nego i zna da biolosku evoluciju ne moze, kao ni sve ostale zvjeri, danas prezivjeti iz vlastite snage.
Klanje vise nije snaga, a od gluposti se ne moze zivjeti. Vjera ga je izdala (sta ce vjera sa budalom?), a ocekivana pljacka i pokolj u smislu katolickom vise ne idu.
Pjena oko zvalja, kao u suludog vepra, ne daje vise ni mogucnosti ni snage za normalan zivot.
Ostaje jos dernek, snasa, medjugorka i isusov surogat.
I jadnici.Mnogi.Kao on.Kao nasbezglavu `Rvat od koga je cak i crkva (ona prava, ne ustaska!) digla ruke.
Vire mi isusove!

svak ali
25-12-2007, 20:30
TI??? Tetko da ISTA predbacuje Hravtima? EEEE...

Prvo, kad god si u ovim godinama tvog mazohizma tu na forumu dobivao malo ostrije batine, uvjek si kopirao imena onih od kojih su batine stizale, (najcesce od mene) pa sam od onda poceo pisati ovako kao sada, kad god nisi znao sta bi - kud bi od jada - poceo si nasa jadna Tetko, pripisivati SEBI epitete koju nisu bili direktno receni a koje si ti na kozi i cmaru dobro osjecao... sad si poceo iupotrebljavati izraze?? ili sta je to? "SEFE" - kao "sta vas sef dere... da je to strava"...

... i uvjek si time otkrivao kako si jadan nemocan, a ustvari si indirektno govorio - nasa jadna Tetko, da se to sve upravo tebi dogadja... JOOOJ koliko mi je to blesavo pisati, koliko je to sve nizaj nivo...

A sve je tipicno srBski... drugima pripisivati stvari koje sam radis (rusenje, klanje, agresija, NOZ, GENOCID, silovanja, pljacke, protjerivanja... SVE! sta ste radili samo ste drugima pripisivali...

DA NIVO, TO je strava! da se moramo tako duboko spustati - a ti samo meljes bez vaza...

Prosao je Bozic, a ti si i dalje odlucio biti Srbin umjesto Covjek.,..

Jadna ti mama...

More, Shef
26-12-2007, 00:04
rastura kao staru kantu.
E ima jezik svaka mu cast!

××××z ga, moj skutore, za ovakve verbalne duele treba biti pametan i nacitan, pa onda nije cudo zto ne mozes da pariras Shefu, mislim, nemas sanse.

Ja sam
26-12-2007, 00:16
uvjek objasnjavao zasto sam tu... da sad i to ne ponavljam.

Ali ti si tu samo da ti se cmar rasturi do posljednjeg atoma, a koza postane kao u 10 krokodila...

a ti dodaj ako imas jos sto god...

HAHAHAHA
26-12-2007, 00:29
E ××××××, u tvojoj ludoj tikvi to je tako, ali kad bi imao mogucnosti da progledas, skontao bi brzo da te ovaj Shef rastura kao panta pitu.

Kad vec nemas te mogucnosti, onda ti ostaje jedini izbor - da lelujas u svom svetu daleko od onoga relanog, i da zivis u iluzijama kako ti nekoga rasturas.
Jel mu to dodje kao neki obrambeni mehanizam?

::::::
26-12-2007, 00:31
http://es.youtube.com/watch?v=RgNwux_3zn0

...
26-12-2007, 03:24
http://www.youtube.com/watch?v=Xlh0KRx3PuY

pita se svak
26-12-2007, 11:45
kako ce najveci broj ovih ustasa uopce proci u 2008 godini.
Drzava stoji pred katastrofom, ali ta drzava danas zabranjuje klanje i pljacku za "male" drzavne snobove, gradjane drugog reda kao ovaj "sto batina!". On uzme batinu u ruke i udara po zidu, stolu, kamenju i uziva u udaranju jer u glupoj krvolocnosti zamislja da bije Srbe, zidove, muslimane. Ali eto i to je bar zvanicno zabranjeno.
Nama kradje, silovanja, otimanja. Nozem se moze samo rezati KRUV, a ne grla male srpske djece, staraca...
Dolazi tesko vrijeme za KKKK junake koji su se navikli da u ime stare i nove NDH provedu u ime krscanstva nekrscanske zlocine nad sunarodnjacima.
××××na vremena. Isusa mi!

Uvjek
26-12-2007, 15:58
je dozvoljeno jebati vlahe u posrano dupe i posle sterati im kurcinu u usta da jedu sopstvena govna.

za jebat` nekoga
26-12-2007, 18:49
mora se ne UVJEK nego UVIJEK imati i ono sto niko od vas nema.
KURCINU!
Hrvatski mali, prljavi protuhormonsko oblokovani izrastaj, neka vrsta bradavice, ne bi ni jedna zena, cak ni vasa snasa, nazvala kurcinom, nego....
BOLJE ISTA NEGO NISTA !
Zato vas i jest sve manje!

Dakle
26-12-2007, 22:11
Jebali smo vas u OLUJI bez KURCA?
Kako to zvuci ne realno, dali je to uvjek ili uvijek, nas ×××××vi profesore. :smile16:

Al vas
26-12-2007, 22:59
ovaj Shef rastura, kao i uvek, svaka mu cast!
:)

Vas shef
26-12-2007, 23:29
Rastura previse govana od popa Jovana, zato i smrdite, vlasko-srpska gamadi.
Vas shef je rasturao najvise govana u OLUJI bre po××××nko :smile18:

Shef vas jebe
27-12-2007, 03:48
u mozak pa vas rastura.
Jos malo pa cete skroz pobenaviti.
:)

pobenaviti?
27-12-2007, 16:09
Pa da postanemo kao TI?
Nema sansi za to, ti si jedini ×××××n, zato se i drzis svog glupog shefa u toj praznoj tintari tvojoj. :))

Ipak
27-12-2007, 21:14
interesantno!!!!

A gdje je popis zrtava od Bleiburga pa do Jazovke i ostalih jama gdje su Srbi bacali i ubijali Hrvate? I gdje je njima spomenik???

A popis zrtava sa Sajmista? A spomenik?

A popis zrtava i spomenik na Bajnici?

Bilo bi
27-12-2007, 21:16
Tetko interesantno znati sta ti sad kopka po mozgicu??

Kako se osjecas?

Da li si na putu da postanes KONACNO

COVJEK??

Ili ce i dalje po starom...?

Spomenik
27-12-2007, 22:04
hr fasistima (ustasama)?! Pa dizite spomenike i prebrajajte zrtve, ko vam brani. Koga ××××× boli za to?

Zar vi vec danas ne odajete duzno postovanje tim koljacima i zverima iz Jasenovca, predvodjeni nadbiskupom Bozanicem?

A to sto cete dobiti po nosu od Jevreja, pa opet vidite to sa njima.

Sevator SrB u ludaru
27-12-2007, 22:09
Prošlo je osamnaest godina od kada se Slobodan Milošević, u Kosovu Polju, okupljenim Srbima, koji su mu se požalili da ih policija tuče, patetično obratio rečima "Niko ne sme da vas bije", pa do ubistva srpskog premijera Zorana Đinđića ispred ulaza u zgradu Vlade Srbije, vanrednog stanja i policijske istrage "Sablja", koje su povodom atentata na premijera proglasile sadašnje srpske vlasti.

Između ta dva događaja, između proleća 1987. i proleća 2003, Srbija se nalazila u sastavu tri države, vodila je pet ratova od kojih jedan protiv celog sveta, bila glavni pokretač, inspirator i izvođač radova u kataklizmi koja je odnela preko 300.000 ljudskih života, izvršila genocid i direktno doprinela raseljavanju miliona ljudi, rušila čitave gradove, palila sela, opsedala i više godina blokirala i bombardovala velike gradove, potpuno i do kraja kriminalizovala društvo i državu i to sve segmente države kao institucije, legalizovala pljačku, državni terorizam i individualni teror, devastirala sve državne sisteme kao što su prosveta, zdravstvo, kultura, potpuno razorila privredu, obustavila proizvodnju i svaki normalan i pošten rad i zaradu učinila besmislenim, onemogućila i dovela do apsurda fiskalnu politiku i funkcionisanje bilo kog ekonomskog parametra i sistema, praktično ukinula pravnu državu, Ustav, zakone i pravosudne organe, apsolutno izolovala zemlju iz međunarodne zajednice naroda, međunarodnih institucija i organizacija,

Sevator SrB u ludaru
27-12-2007, 22:09
uključujući i Organizaciju ujedinjenih nacija i dovela do najrigoroznijih sankcija celog sveta protiv sebe, tako da je Srbija više godina bila kužno ostrvo, karantin sa sanitarnim kordonom, mesto i teritorija u koje se ne ulazi, izazvala krizu morala i preokrenula red vrednosti u vrednosnom sistemu, uobičajenom u ljudskoj civilizaciji, u kome se ubice, lopovi, siledžije, otmičari, reketaši, iznuđivači, ljudi bez skrupula, karaktera, bez dela, znanja i morala zauzimaju visoka i najviša mesta na vrednosnoj i moralnoj skali, podržavala je i stimulisala kič, malograđanštinu, karijerizam, nekompetentnost, poltronstvo, korupciju svuda, na svakom mestu i na svim nivoima u zdravstvu, pravosuđu, državnim organima i posebno u prosveti, a naročito u visokom školstvu gde se došlo do tačke da se završe, recimo, pravni, ekonomski ili medicinski fakultet a da se nijednom ne izađe na ispit ili ne pročita ni red iz udžbenika, literature ili drugog ispitnog materijala, dopustila da kompletno društvo i uopšte život u Srbiji zahvati totalna i neizlečiva entropija koja napreduje i razvija se aritmetičkom progresijom zbog čega su svi mladi, školovani, kompetentni i pristojni ljudi napustili Srbiju i žive i rade u svetu.

smetljar
28-12-2007, 00:56
potpisujem gornji post

pa picko ustaska
28-12-2007, 12:43
zar ti nije jasno da je jedan od tih "ratova", bez objave vodiosamo "tvoj celi svet". Osim Rvata koji svetu i ne pripadaju (kao stoka).
Kao i uvek i tada se Celi svet, bar tako i sam vidi danas,poveo za ××××××sima.
CELI SVET JE NAPAO JUGOSLAVIJU! a ne Srbiju koja je u toj jugoslavenskoj drzavi bila zajedno sa Crnom Gorom.
Celi svet je bombardirao mostove na Dunavu stiteci Kosovo. Celi svet je bombardirao decju kliniku u Beogradu, braneci Kosovo. I celi svet danas zali za ucinjeno. Kosovo je bilo jest i ostat ce tragedija za sebe, za Srbiju ali i za celi svet. Niko tamo ne zna kako dalje.
Srbija im treba kao balkanska velicina, Kosovu su obecali sto vise ne mogu izvesti....napravili ×××××× kao da su im Rvati davali savjet.
Celi svet zaboravio da jos ima i RUSIJA i KINA i da se samo preko njih moze nesto protiv Srbije poduzeti. I nova Americka administracija, nakon ove ×××××× od predsednika, vec danas se odrekla akcija protiv Srbije u okviru celog sveta.
:smile06: :smile07:

Budalo jedna
28-12-2007, 16:12
"Celi svet" je napao samo Srbiju a nikako Crnu Goru, picko ×××××.

picko ustaska
28-12-2007, 18:34
SRBIJA I CRNA GORA SU ZAJEDNICKI TVORILI JUGOSLAVIJU!
Ali, primitivna ustaska picko, nepismena rvacka kretencino, rto i sam priznade da je "celi svet" napao Srbiju (Jugoslaviju) a prije si tvrdio da je ratove vodila Srbija.
Nije jednostavno biti ni buidala, kad kratkom pameti uvijek u××××s samoga sebe
nehtijuci, ali sta se moze. Kreten ostane kreten, a zemlja sa toliko kreetena pocinje slicno kao, kako kreteni pisu, Kroatia. Sa malo fantazije moze se odmah vidjeti i "sustav" (rijec za kretenske kretencine iz kretenije!) toga "naroda",
ako skutori uopce mogu da se nazovu narodom, narocito oni koji su Bekiju napustili i iduci "nozem za kruvom" stigli do Zadra.
To im je, ali, zadnja stanica.
PPU - (prljava picko ustaska!)

picko ustaska
28-12-2007, 18:42
Ali, primitivna ustaska picko, nepismena rvacka kretencino, rto i sam priznade da je "celi svet" napao Srbiju (Jugoslaviju) a prije si tvrdio da je ratove vodila Srbija.
nehtijuci, ali sta se moze. Kreten ostane kreten, a zemlja sa toliko kreetena pocinje slicno kao, kako kreteni pisu, Kroatia. Sa malo fantazije moze se odmah vidjeti i "sustav" (rijec za kretenske kretencine iz kretenije!) toga "naroda",
ako skutori uopce mogu da se nazovu narodom, narocito oni koji su Bekiju napustili i iduci "nozem za kruvom" stigli do Zadra.
I dalje, iz teritorijalnih voda crnogorskog dijela Jugoslavije, na Jadranu, pred Barom, su americki razaraci i nosac aviona Indepedence ispaljivali rakete na Beograd, Novi Sad.
Gadjali Bolnice, djecje domove, rusili mostove, razbijali puteve, cak i iz vlastite gluposti napadali i potukli i ljude koje su navodno branili - siptare.
A onda prozvali te stete kolateralnim!(Znas li budalo sta je to?).
Oni su time UPALI u Jugoslaviju, nisu taj prepad ni najavili. Ponasali se skoro kao ustase u Jasenovcu. Ipak postoji i razlika.
Oni su ubice ali nisu KOLJACI!

picko ustaska
28-12-2007, 18:42
I dalje, iz teritorijalnih voda crnogorskog dijela Jugoslavije, na Jadranu, pred Barom, su americki razaraci i nosac aviona Indepedence ispaljivali rakete na Beograd, Novi Sad.
Gadjali Bolnice, djecje domove, rusili mostove, razbijali puteve, cak i iz vlastite gluposti napadali i potukli i ljude koje su navodno branili - siptare.
A onda prozvali te stete kolateralnim!(Znas li budalo sta je to?).
Oni su time UPALI u Jugoslaviju, nisu taj prepad ni najavili. Ponasali se skoro kao ustase u Jasenovcu. Ipak postoji i razlika.
Oni su ubice ali nisu KOLJACI!

kuku lele
28-12-2007, 18:48
kako te ovaj opet razjeba.
Ti si more njegova kolateralna steta.kako ono rece(znas li budalo sta je to?).
Da li je to opet udario shef?
Ili Ilija gromovnik.
On obicno u ovo vreme grmi po vama!
:smile17: :smile07: :(

Samo ti
28-12-2007, 19:12
seri, kuku lele, bombe nisu padali po Crnoj Gori, vec po SRBADIJI, ××××× li ti materina, tko kaze da nije postojala Jugoslavija i to ne ona sa tri prsta, vec samo sa dva, glupi majmune. Srbi su dobili po picki, zato sto su bili dobri.
Ti nastavi srati sa tvojim shefom, koji se skriva u tvojoj praznoj tintari ali nemozes pizditi da AMERI nisu jebali "SRPIJU" a ne Crnu Goru.
Idi vec jednom u ××××× materinu, usrani vlaski idiote.

Ma nemoj
28-12-2007, 19:31
... Ameri gadjali bolnice, djecje vrtice itd...

A VI, ste manje vise SAMO to gadjali u HR (sravnili Vukovar a na bolnicu ispucali na tisuce granata...), Po Sarajevu ste gadjali skoro samo civile...(10 000 civila ste pokokali u Sarajave) snajperima, djecu i zne koji su MORALI povremno van po hranu, vodu itd... a vi ih ko zvijeri cekali snajperima... Granatama u redovima za vodu, kruh, trznicama itd...

Sjeti se Dubrovnika.. JOOJ...

joooj..

kurvin sine
28-12-2007, 20:29
sjeti se
Jasenovca
.........
.........
.........
.........
Jasenovca!

kurvin sine
sjeti se
Jasenovca
.........
.........
.........
.........
Jasenovca!

kurvin sine
sjeti se
Jasenovca
.........
.........
.........
.........
Jasenovca!

Tipicno
28-12-2007, 23:03
kad jedna cista do koze neosporna i pokazana istina dodje na vidjelo, onda se iz rukava izvlaci Smetliste J!

sta ja sa Smetlistem J imam?

sjeti se Sajmista, Bajnice...
Prve JudenFrei zemlje na svijetu...
Pokolja HR poslanika u skupstini...

....

:)))))
02-01-2008, 21:10
<a href="http://www6.serbiancafe.com/lat/oglasi/detail.php?siteid=202816" target="new">http://www6.serbiancafe.com/lat/oglasi/detail.php?siteid=202816</a>

sjeti se
04-01-2008, 12:50
Srebrenice, Sarajeva, Omarske, Manjace, Keraterma...

Dubrovnika...Vukovara, Zadra...

Da li si to vec zaboravio?? A zivio si onda i svom energijom to podrzavao...

E nasa Tetko..

JASENOVAC
04-01-2008, 18:08
KATOLICE!
JASENOVAC!

JASENOVAC
04-01-2008, 18:10
KRVOLOCNA KUKAVICO
JASENOVAC!

JASENOVAC
04-01-2008, 18:11
KONJUSARU!
JASENOVAC!

JASENOVAC
04-01-2008, 18:11
KOLJACU!
JASENOVAC!

JASENOVAC
04-01-2008, 18:12
KORUMPIRANI KRETENU!
JASENOVAC!

JASENOVAC
04-01-2008, 18:15
KABADAHIJO!
JASENOVAC!

JASENOVAC
04-01-2008, 18:16
KKKKKKKK!
JASENOVAC!

Srpski
04-01-2008, 18:33
podzemni grad. Bre kako je lep.

JASENOVAC
04-01-2008, 21:00
KATOLICE!
JASENOVAC!

da vam nije uginuo
04-01-2008, 21:09
onaj ×××××n sto se uvijek pozivao na "COVJEK" a nije ni znao sta je to.
Covjecno je i marvu timariti, ako je ne timaris ugine, krepa, crkne.......
Samo da mi je znati sta se desilo s budalom. Ja sam je htjeo cak i adoptirati, oprati, obuci, naravski i nahraniti i .....pokazivati u cirkuzu!
Takvu marvu se rijetko moze vidjeti...
Sta li se desilo?
Ako neko nesto zna neka se javi!
................................
Ko zna,
ah niko nista ne zna,
krhko je znanje.
Mozda je pao trak istine u me,
a mozda su sanje...
Jos bi nam mogla desiti se ljubav,
desiti velim,
ali ja ne znam da li da je zelim
ili ne zelim....

07-01-2008, 09:54

07-01-2008, 09:55

Kad ces
07-01-2008, 22:35
i ti nasa Tetko prestati biti srbin

i KONACNO

postati covjek??

KADA??

daj nam
08-01-2008, 11:55
bar odgovori Tetko, ako nista drugog!

ne brini
08-01-2008, 16:18
nece budali nista da se desi. Decu i ×××××× i bog cuva. A on je u duhovnoj siromastini dosao u situaciju da mora da ispituje u strahu sve ono sto ne razume.
Pa onda mora da bude jasno, veliki stra`, velike oci a mala pamet.
Ne moze ludjak na zelenu granu.

Kada ces
11-01-2008, 14:04
ti nasa Tetko prestati biti Srbin

i KONACNO

postati covjek??

KADA??

glavas
11-01-2008, 16:16
ja,bas evo pusten na slobodu,
ipak kazem
JASENOVAC
kurvin sine
JASENOVAC!
..........
To je bilo rjesenje!
I za ovoga nepismenog ludjaka!
Kad ces,kada ces??
U Jasenovac, na ispovid.
Povedi odgovarajuce mangupe,
iz sabora.
Ja nemam pravo, kazu!

glavas
11-01-2008, 16:17
kazu Glavas-koljac,
ipak kazem
JASENOVAC
kurvin sine
JASENOVAC!
..........
To je bilo rjesenje!
To bi i sada bilo rjesenje!
Kad ces,kada ces??
U Jasenovac, na ispovid.
iz sabora.
Ja nemam pravo, kazu!

glavas
11-01-2008, 16:17
kazu Glavas-koljac,
ipak kazem
JASENOVAC
kurvin sine
JASENOVAC!
..........
To je bilo rjesenje!
Kad ces,kada ces??
U Jasenovac, na ispovid.
iz sabora.
Ja nemam pravo, kazu!

glavas
11-01-2008, 16:18
kazu Glavas-koljac,
ipak kazem
JASENOVAC
kurvin sine
JASENOVAC!
..........
To je bilo rjesenje!
Kad ces,kada ces??
U Jasenovac, na ispovid.
iz sabora.
Ja nemam pravo, kazu! :smile18: :smile18: :smile18:

znas sta
11-01-2008, 21:53
ja kazem??

SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J

Zatim:

×××× ti krdo africkih slonova kevu u dupe a onda sa tim "pozlacenim sabljama" tebe u usta...

znas sta
a kazem??

SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J SMETLISTE J

Zatim:

×××× ti krdo africkih slonova kevu u dupe a onda sa tim "pozlacenim sabljama" tebe u usta...

znas sta
a kazem??

Zatim:

znas sta
11-01-2008, 21:54
a kazem??

Zatim:

znas sta
11-01-2008, 21:54
a kazem??

Zatim:

Ovaj zreo
11-01-2008, 22:32
za Vrapce - treci stadijum ludila.

Nikad ga nisam video ovakvog jadnog.

Je li, da li si dao tu tvoju kozuru od kurca svim ukucanima da ti ga dudlaju.
Ili si preskocio, pa vidi sad sta ispade od tebe, bednice :(

Nego, ujo,
11-01-2008, 23:19
imam nesto da ti kazem vrlo vazno.

×××× ti zarazani tovar smrdljivu, zarazenu, sifilisticnu ×××××tinu majku!

Jel ti se svidja?
Hoces opet?

Au, al ces tek sad da poludis, spasavaj se ko moze.
Ili te bas boli ××××× za majku?
Sta je tacno, jedno ili drugo, no???

Moram bre da
11-01-2008, 23:24
ti prodrem u licnost.
Po gornjim ponovljenim postovima, ocigledno da si popozdeo!

JASENOVAC!
12-01-2008, 11:13
strahota!
I nakon preko 60 godina od pocinitelja, novohrvatsko ime za zlocin, samo zooloski prilozi, gdje priloznik,ne pravi jezicnu a mozda ni biolosku razliku izmedju slona opet drugi tovara, onda majke, keve....
I uvijek isto
Drina,
××××,
tri picke(mnogo zeljan picke.Nije ni cudo katolik!)
Pa kakav ste vi narod kad niste u stanju da se branite od vlastitih nakarada? Ili je ova ×××××× dobila status jos jednog novog tribuna?

Reci ti
12-01-2008, 15:26
nama nasa jadna izludjena Tetko, Zasto ti lijepis 3-5 istih poruka tu? Jednu za drugom?? I to vrlo, vrlo cesto?

Drugo... Kad god nemas nista i nemozes nikud, sta je vrlo, vrlo cesto, spominjes Smetliste J. Onda si uvjek u cosku (kao i najcesce) i za tebe je jedina slamka spasa, koja prema tebi rjesava sve tvoje probleme, odnosno opravdava sve uzase koje su srbi desetljecima obdarivali "nase prostore". A tvoj je odnos prema pojmu Smetlista nadasve ogranicen, izmanipuliran, izludjen da ostaje samo sprdnja...

Ja ti spominjem u paralelnom vremenu, Sajmiste (koje je prea cinjenicnoj situaciji na nivou Smetlista), zatim Bajnicu (koja je recimo kao Stara gradiska) - i tu bi bili jedan - jedan, makar Hrvati imaju opravdaniju poziciju, jer su utamnicavali vecim djelom pobunjenike, dok su Srbi kokali uglavnom Zidove i Cigane koji im nisu nicim prijetili...

Drugo, Vi ste prouzrocili Bleiburg, koji je vjerojatno progutao oko 200 000 Hrvata poslije zavrsetka WW2.

I za to cemo se prije ili poslije osvetiti!

* Trece, vi ste (kao cetnici poubijali i poklali zavidan broj muslimanskih i hrvatskih civila dok vas partizani nisu kod Neretve (sa Titom) satrli...

* Cetvrto, napisao sam ti klaonice koje ste vi iamli SAD, DOK SMO TI I JA I SVI ZIVJELI - Klaonice su poglavito srpske -

* Sarajevo - poubijano namjerno svim mogucim sredstvima, snajperima, artiljerijom itd preko 10 000 civila.

* Vukovar - unisten grad, poubijano 5-6 000 civila.

* Omarska - koncentracioni logor utamniceno, izgladnjelo, muceno nekoliko desetaka hiljada. (Keraterm, Manjaca itd - slicna stvar)

* poubijano na desetke hiljada civila...

* posilovano na desetci tisuca zena...(uglavnom muslimanskih, sa nekoliko tisuca srpske kopiladi - uzasom od kojeg ti srce stane...jer

Reci ti
12-01-2008, 15:27
* posilovano na desetci tisuca zena...(uglavnom muslimanskih, sa nekoliko tisuca srpske kopiladi - uzasom od kojeg ti srce stane...jer ce taj uzas trajati mnogo duze nego smo mi svi tu zivi)

* Povrh svega gore navedenog vi ste izvrsili masovni urbocid, etnocid, etnicko ciscenje, pokolje itd...

* Vrlo vazno - VI STE SAV TAJ UZAS zapoceli! VI SRBI!!

* Za to sve ste bili izbljuvani, izbaceni iz civiliziranog svijeta, sankcionirani, bombardirani - itd...

* Na Kosovu ste imali Apartheid koji se danas nemoze NIKAKO RJESITI drugacije nego da se Albanskoj ogrmonoj vecini da samostalnost!

... Znaci Vi Srbi ste najveca stoka, ottpadnici Evrope u zadnjih 150 - 200 godina...

Mislio
12-01-2008, 15:31
ja da sam napisao onaj srpski biser i zadnjeg rata:

SREBRENICU: 80000 civila pokokano u tjedan dana!

Rekord koljacke efikasnosti u zadnjem ratu!

I kad god neko u Evropi spomene Srbiju - obavezno gore navedene asocijacije dolaze na pamet...

to je i istina
13-01-2008, 12:06
i u redu je da je tako!
Na svijetu, ne samo u Europi, ne samo danas ili juce, za sva vremena kad neko samo kaze "Hrvatska"... odmah dolazi pitanje: " a Jasenovac,ustasa,klanje?"
U Izraelu se skoro kao postapalica i danas kaze, Smrt dolazi iz Jasenovca!
I u svakoj svjetskoj enciklopediji istina o istorijsko-kvalificiranim dogadjajima nadje se neminovno ime Jasenovaca.

to je i istina
13-01-2008, 12:09
i u redu je da je tako!
Na svijetu, ne samo u Europi, ne samo danas ili juce, za sva vremena kad neko samo kaze "Hrvatska"... odmah dolazi pitanje: " a Jasenovac,ustasa,klanje?"
U Izraelu se skoro kao postapalica i danas kaze, Smrt dolazi iz Jasenovca!
I u svakoj svjetskoj enciklopediji istina o istorijsko-kvalificiranim dogadjajima nadje se neminovno ime Jasenovaca.
To je najupecatljiviji akt fasistickog Hrvatstva u cijeloj povjesti ove planete

To dolazi
13-01-2008, 16:47
ISKLJUCIVO od tebe i tvoje bolesne, izludjen tintare -

Od nikog drugog!!

SVI su naucili sta je Srbija u 1990-im...

Inercija vase propagande - POVIJESNE LAZI - mitomanije itd. je imala jos efekta do sredine 1990... kad se je sva istopila...

Sa Srebrenicom je DEFINITVNO - SVE istopljeno... zadnji atom...

Ostalo je samo sjecanje na

* Apartheid na Kosovu

* Vukovar

* Sarajevo

* Dubrovnik

* Srebrenica

* masovna silovanja, etnicka ciscenja, etnocid, kulturocid, itd.,,,

To Dolazi

Od nikog drugog!!

Inercija vase propagande - POVIJESNE LAZI - mitomanije itd. je imala jos efekta do sredine 1990... kad se je sva istopila...

* Apartheid na Kosovu

* Vukovar

* Sarajevo

* Dubrovnik

* Srebrenica

To Dolazi

Od nikog drugog!!

* Apartheid na Kosovu

* Vukovar

* Sarajevo

* Dubrovnik

* Srebrenica

To Dolazi
13-01-2008, 16:48

Od nikog drugog!!

* Apartheid na Kosovu

* Vukovar

* Sarajevo

* Dubrovnik

* Srebrenica

glupane ustaski
13-01-2008, 20:32
na neukoj casti se ne mogu ni zahvaliti, nisam Rvat.
Ta nisam ja napisao sve velike enciklopedije u danasnjem svijetu!
Da jesam, da sam mogao,uvrstio bih bio tebe kao primjer da ili bog ili evolucija prave katastrofalne zablude!
Ti si jedna kardinalna grjeska prirode,
katolicki rastumaceno, grjeska koju je kardinal napravio u prirodi!
×××××ne!

17-01-2008, 20:44

JASENOVAC
22-01-2008, 13:06
MAJKU VAM KOLJACKU!!!!
JASENOVAC, ustaski kurvini sinovi.

JASENOVAC
MAJKU VAM KOLJACKU!!!!

JASENOVAC
MAJKU VAM KOLJACKU!!!!

JASENOVAC
MAJKU VAM KOLJACKU!!!!

JASENOVAC
MAJKU VAM KOLJACKU!!!!

JASENOVAC
22-01-2008, 16:26
Srpski podzemni grad, majku vam cetnicku ×××××. :smile16:

cvjet
23-01-2008, 05:35
..oh Boze!slusaj kako pas laje...

EEEE...
23-01-2008, 09:40
..nasa izbezumljena, izludjena Tetko:

Od nikog drugog!!

* Apartheid na Kosovu

* Vukovar

* Sarajevo

* Dubrovnik

* Srebrenica

cro-Jasenovac
23-01-2008, 15:08
Jasenovac,
1500000 pobijenih ljudi.
Pobijenih od ustaskih zvjeri.
Srbi, zidovi,
komunisti (dakle i Hrvati!).
djeca, starci, bolesni, iznemogli.
Klali hrvatski maloumnici,
nozeve posvecivali mantijasi.
Pavelic, Stepinac, Luburic.
Svijet ne zaboravlja.
Dolaze dani!
:smile18: :smile18: :smile18:

cro-Jasenovac
Jasenovac,
1500000 pobijenih ljudi.
Srbi, zidovi,
Svijet ne zaboravlja.
Dolaze dani!

cro-Jasenovac
Jasenovac,
1500000 pobijenih ljudi.
Srbi, zidovi,
Svijet ne zaboravlja.
Dolaze dani!

Jebote
23-01-2008, 18:24
Nezahvalna budalo, dali smo vam podzemni grad, sa zeljeznicom, grijanjem i mnogo drugih stvari a ti budalo, tako nezahvalan. Sigurno si ocekivao jos jedan takav grad u ratu 1991-1995?
Nema bre vise poklona, ××××te se i smrzavaj te se.
A ti nasa TETKO, idi vec jednom u ××××× svoje usrane keve.
AMEN. :smile16:

Pa da znas
23-01-2008, 20:10
..nasa izbezumljena, izludjena Tetko:

Od nikog drugog!!

* Apartheid na Kosovu

* Vukovar

* Sarajevo

* Dubrovnik

* Srebrenica

...ovaj ispred mene je dodao, da vam to Smetliste (koje vi nazivete "podzemnim gradom" - valjda jedinim na svijetu PODZEMNIM), nismo ovog rata dirali - ostavismo ga da pociva u miru.... No ako bude jos ratova - KO ZNA?

A ne spomenuh
23-01-2008, 20:14
svjetsko poznata imena:

Milosevic
Seselj
Arkan
Martic
Babic
Sljivancanin
Orlovi (rascupani)
Tigrovi (dotuceni)

...a jos...

ovo je
24-01-2008, 09:00
do u srzi upecaceano u svijest Europejaca i Amera...i cijelog demokratskog svijeta...

Lijepe povjesne uspomene za nekoliko generacija...

zvjeri bolesna
24-01-2008, 09:23
ustasko ××××××!
Takva koljacka banda potpomognuta tzv.zamjenikom Krista u Rvackoj, nekad Stepinac, danas neki Sudac, oba maloumnici, jos u svijetu, izuzevsi vase prijatelje,nekadasnje, koji vas se eto danas stide,nije dozivljena nigdje u
svijetu.Razbojnici koji nozem iza busije napadaju sve ljudsko, koji benzinom i vatrom unistavaju ono sto se ne moze odmah odnijeti, koji rasturaju skole, bogomolje i srpske i muslimanske, jer su kao robovi zadobili kolektivne osobine mrznje i zavisti...
I ti se nadas da ce cak i ona nepostena strana ljudi, kao i svabe naprimjer, moci da zaboravi ili htjeti da zaboravi Jasenovac,Glinu,Gradisku,Dretelj. Ti zlocini su isto tako nezaboravni kao i Bartolomejska noc, kao Teresienstadt,
Dachau, Bergen-Belsen.......
Ne, mi posteni ljudi na ovoj zemlji ne mozemo i ne zelimo zaboraviti vrisku djece, krikove majki, jecanja staraca i osakacenih mucenika...
Ni jame i skrape, Sava i Neretva, Sutjeska i Kozara nikad vam to nece oprostiti...
I prokleti narod, i od Krista proklet, osudjen je na stramputice sa kojih medju ljude nema povratka.
Vas se moze, mora i smije samo prezirati.
TRAVOGRIZITELJU iz zabrdja! :smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

zvjeri bolesna
ustasko ××××××!
Takva koljacka banda potpomognuta tzv.zamjenikom Krista u Rvackoj, nekad Stepinac, danas neki Sudac, oba maloumnici, jos u svijetu, izuzevsi vase prijatelje,nekadasnje, koji vas se eto danas stide,nije dozivljena nigdje u
svijetu.Razbojnici koji nozem iza busije napadaju sve ljudsko, koji benzinom i vatrom unistavaju ono sto se ne moze odmah odnijeti, koji rasturaju skole, bogomolje i srpske i muslimanske, jer su kao robovi zadobili kolektivne osobine mrznje i zavisti...
I ti se nadas da ce cak i ona nepostena strana ljudi, kao i svabe naprimjer, moci da zaboravi ili htjeti da zaboravi Jasenovac,Glinu,Gradisku,Dretelj. Ti zlocini su isto tako nezaboravni kao i Bartolomejska noc, kao Teresienstadt,
Ne, mi posteni ljudi na ovoj zemlji ne mozemo i ne zelimo zaboraviti vrisku djece, krikove majki, jecanja staraca i osakacenih mucenika...
Ni jame i skrape, Sava i Neretva, Sutjeska i Kozara nikad vam to nece oprostiti...
I prokleti narod, i od Krista proklet, osudjen je na stramputice sa kojih medju ljude nema povratka.

zvjeri bolesna
ustasko ××××××!

Ehhh alaj
24-01-2008, 12:03
Meljes opet bez veze, bez veze, bez veze....

Reci ti nama umjesto bezveznog mljevenja;

da li sam ja u krivu?
Da li nije tocno da vas je svijet upamtio po:

* Apartheidu na Kosovu

* Vukovaru

* Sarajevu

* Dubrovniku

* Srebrenici

* masovnim silovanjem, etnickim ciscenjem, etnocidom, kulturocidom, itd.,,,

Zatim imena:
Milosevic
Seselj
Arkan
Martic
Mladic
Sljivo
"kapetan" (HAHAHAHA...JOOOJ)

...a jos...

svjet je zapamtio
26-01-2008, 14:07
JASENOVAC!
JASENOVAC!
..........
JASENOVAC!
Sa tim se zlocinom (
vidi hrvatski zlocinacki IQ)
na Balkanu nista ne moze mjeriti.
A u svijetu cak ni Guantanamo...

Al vas Shef
27-01-2008, 03:11
mlati dusmanski kao volove u kupusu, vas sve travogrizitelje a narocito onoga iz Svedske!

Bravo Shefe, ovo gore moram da arhiviram.

Opet...
27-01-2008, 12:19
...velicas "sefa"... To nam godi... pa cemo onda ponoviti najvaznije tocke:

da li sam ja u krivu?

* Apartheidu na Kosovu

* Vukovaru

* Sarajevu

* Dubrovniku

* Srebrenici

Zatim imena:
Milosevic
Seselj
Arkan
Martic
Mladic
Sljivo

...a jos...

travogrizitelju
08-02-2008, 11:04
bez duha, fantazije, znanja, bez jezika, morala i odgoja, orijentirajuci se samo na koljacke premise arijevaca u rvackim nadobudnim glavama niko (cak i nitko, kao NITKOV!) ne stize na zelenu granu! A za tebe, ×××××ne, zelene grane ni nema, izuzev u sumi, odakle si.
Narvno i ×××××× ima pravo da pokusa dokazti svoju glupost.
To je jadan od osnovnih postulata jednakosti.
SUM CUIQUE, ×××××ne!
Ucio si Latinski, travogrizitelju!

EEE nasa
08-02-2008, 11:09
Tetko...

OPET..
DAJ NAM KONACNO POTVRDI (priznaj?) sta je ovdje dolje navedeno.

da li sam ja u krivu?

* Apartheidu na Kosovu

* Vukovaru

* Sarajevu

* Dubrovniku

* Srebrenici

Zatim imena:
Milosevic
Seselj
Arkan
Martic
Mladic
Sljivo

Maloumnice
08-02-2008, 11:48
Kako na Kosovu moze bit apartheida kad su tamo vec godinama na "vlasti" Kosovarci,scutari (skutorsa braca!) ili ti sada tvrdis da oni (90%) provode apartheid prema jos tamo zivecim Srbima.
Pa budalo medjugorska, prije nego sto pocnes baljezgati bar pokusaj misliti.
To cak i travogrizitelj iz tora moze.
Ali ti,blesane, tesko!

Da sad
08-02-2008, 13:43
je na Kosovu CISTI Apartheid - prema Srbima... otprilike onako kako je bio prema Albancima skoro sav period od 1912... a narocito poslije "zgazimestana" 1989...sa razlikom da je bilo nekoh perioda kad je kakva takva ravnopravnost postojala... Meni je cak neki daljnji rodjak (Slovenac) koji je bio u JA 1930-ih, bio ubijen na Kosovu - i nikad se nije saznalo KO ga je ubio... (gotovo je sigurno je da je bio Albanac). To navodim zbog toga da ukazem kako su Albanci dozivljavali JA (srpsku vojsku) vec 1930.ih...

Znas onu:
SVE SE VRACA
Sve se placa!

Sad se Srbe zaista mora na Kosovi stititi... to je istina, isto kao sto je istina da je prema njima uveden cisti Apartheid!

Albance niko nije nikad stitio - bili su uvjek ostavljeni na milost i nemilost Srbima...

Izvrsno,konacno
08-02-2008, 14:48
×××××× je i sama shvatila:
SVE SE VRACA, CVE SE PLACA!
misljenje svih koji imaju nesto da kazu kad se radi o zlocinu!
Tu i jest problem: Sve opljackano se mora vratiti ili platiti.
A za pobijene neduzne tzene, starce, djecu izreci ce se uzasna osuda.
Ne trpi svijet ponovno ozivljavanje fasizma i zlocina u vec jednom kaznjenoj NDH!
Sta li ce sad reci TRAVOGRIZITELJ?

Izvrsno,konacno
08-02-2008, 14:49
×××××× je i sama shvatila:
SVE SE VRACA, CVE SE PLACA!
misljenje svih koji imaju nesto da kazu kad se radi o zlocinu!
Tu i jest problem: Sve opljackano se mora vratiti ili platiti.
A za pobijene neduzne zene, starce, djecu izreci ce se uzasna osuda.
Ne trpi svijet ponovno ozivljavanje fasizma i zlocina u vec jednom kaznjenoj NDH!
Sta li ce sad reci TRAVOGRIZITELJ?

glup si
08-02-2008, 16:33
govnogrizitore vlaski, ×××× ti majmun kevu u krvavo dupe. :smile16:

gluposti nema
08-02-2008, 17:23
granica. Govnogrizitor!
S tim se hrvatstvom iz najdubljeg primitivizma mozes ili trebas javiti pod "cro.DICT.com".Oni traze izmizitelje rvackih jezicnih bisera.
Mogao bi se u te svrstati, jar sa kevom, Drinom, vlajom nemas uspjeha.
Ali govnogrizator bi trebao biti lingvisticki i lektorski odobren.
TRAVOGRIZITELJU! Nepismeni.

travogrizitelj
08-02-2008, 17:58
je skolovan!
On je kao travogrizitelj - OVAN!
A palio je i rusio skole po Liki, Kordunu,BiH, znaci ima i iskustva i udjela u SKOLama, makar samo kod rusenja.
Znaci on je SKOL-OVAN!
SKOLOVAN!
Konacno, zariti, paliti, rusiti, muciti i to treba znati.
Naravno osim Latinskog, matematike!
A TRAVOGRIZITELJU??

matematicki
09-02-2008, 11:02
razjeb.
Tko je da je, mozda je i shef on bas sve zna, neko vas sada matematicki, naucno, nepobitno razjebava kako hoce. I svaki pokusaj tome se usprotiviti je pokusaj ×××××× da prdne u zvecku.
Matematika je nacin naucnih formuliranja
kojima se istovremeno ukaze i na istinu i na laz, ako zadrti ×××××ni dignu glas, kao nekad Vatikan.
........................
Galileo,
Kopernikus,
Jan Hus
Giordano Bruno
..............

nasa
09-02-2008, 15:45
Tetko... Srbiji se je vratilo mnogo TJ. ubilo joj se uglavu, pozanjeli su dosta ×××××× koja su sami posijali...

No jos niti izdaleka koliko su zasluzili!

Sve ce se vratiti (a ne samo djelomicnno)
Sve ce se na kraju platiti! - (HR i BiH!)

Nasa Tetko...

Mislis
10-02-2008, 00:59
"SVE SE VRACA
SVE SE PLACA"??

... da je bar tako? OK, sta se Srba tice, bar je djelomicno tako...

Zakljucno
10-02-2008, 11:28
bi mene zanimalo - KAD ces ti nasa Tetko shvatiti da ti je ostalo samo da narices nad domovinom Hrvatskom. NISTA drugo - samo da NARICES, places, tugujes - jer nikad vise tamo gazdarit neces, nikad vise tamo niti ekavice, niti novih pravoslavnih crkava, groblja i svih tih expanzionistickih ×××××× kojima ste isli na zapad...

IPAK koliko god da si Srbin, ali IPAK je nelagodno te tuci kad si odavno na podu...

JOOJ jadna ti mama...

U HR se nikad
10-02-2008, 23:22
nisam gazdario, sta vise u istoj nisam video svoju perspektivu, pa sam je davno napustio jos u sojoj 14toj.

Medjutim, ko mi brani da onaj kraj posetim, sto cu i da ucinim u dogledno vreme.

Jos uvek ne shvatam kako sam se to gazadario do svoje 14te??? Objasni mi, please!

Milion puta do sada sam ti pisao da su se Srbi iseljavali iz Hrvatske. 95% svrsenih srednjoskolaca srpske nacionalnosti bi odlazili u Srbiju i tamo ostajali zauvek, medju kojima sam bio i ja.
Niko ne bezi od privilegija, nego sto nema perspektivu.

Koliko puto jos treba da ti pisem o ovome da bi nesto upamtio?

A ja sam
11-02-2008, 11:50
ti ispricao moju povjest iz djetinjstva, koja je SAMO jedna u velikom nizu...

U stanarskoj kuci MI i tri obitelji policajaca... SVI Srbi, dovedeni iz Banije ili BiH... nakon-4-5 godina, jedna obitelj sagradila kucu, seli a na njihovo mjesto novi "dodjosi" sa istom profesijom... i tako 4-5 godina, kuca, pa novi... ITD.. 50% polozaja u HR drze Srbi (od 12.8% koliko ih je u HR). 67% policije, 80% JNA... itd...

Dobrom, nije bilo tako grozno u 60-im i 70-im kao za stara YU... ali se je osjecalo sve...

Banija i Kninski kotar su bili jedno od najzostalijih djelova HR... ZASTO??? Nemam tocnog odgovora...

OK ... HR je sa Srbijom ukinula vize... ali zna se za sve gdje su bili i sta su radili od 1990-1995... Pa ...

"Banija
11-02-2008, 13:02
i Kninski kotar su bili jedno od najzostalijih djelova HR... ZASTO??? Nemam tocnog odgovora..."

Ja cu ti dati tacan odgovor. Politika je bila da se Srbi isele, i u tome su bili veoma uspesni - svet se iseljavao, kao sto sam ti pisao, jer nije bilo nikakve perspektive.

Doduse, jedina fabrika u Kninu bese ona "Tvornica vijaka", i tu su tvornicu likvidirali cim je HDZ dosao na vlast. SAD NEMA BUKVALNO NISTA!
BNP u tom kraju je oko 2000 dolara p.c.

Primer iseljavanja Srba je gradnja hidrocentrale Peruca na reci Cetini. Tada su potopili celo srpsko selo Koljani zajedno sa manastirom Dragovic, i celo srpsko stanovnistvo preselili u Vojvodinu.

Politika
11-02-2008, 21:40
je bila da se Srbi isele, a ono ode 25% Hrvata...

Hrvata sve manje i manje...

A sta se
12-02-2008, 12:11
Kosova tice...
Kad jedna zemlja tretira svoje drzavljane ko pseta, kad jedna drzava zatvara, ubija, pljacka svoje drzavljane, kad jih bez dokumenata trpa u vlakove i salje u Albaniju i Makedoniju, tad je ta drzava izgubila svako pravo do suvereniteta na teritoriji, gdje su se takve stvari dogadjale! Svedska je ministarka inozemnih poslova potprla bombardiranje Srbije 1999 godine rijecima:"Rezim u Beogradu je na Kosovu opet prekrsio sva civilizacijske norme! Taj rezim razume samo jezik sile i tim jezikom sada govori medjunarodna zajednica!"

"Politika
12-02-2008, 13:05
je bila da se Srbi isele, a ono ode 25% Hrvata..."

Pa odose i Hrvati
1) jer ste sa natalitetom u njezniku kao i mi Srbi;
2) pasivni krajevi u koje se nista nije ulagalo, nisu odgovarali ni vama.

Jasno?

Ispravka, gore je trebalo da stoji da je 95% svrsenih osnovaca srpske nacionalnosti u HR odlazilo na dalje skolovanje u Srbiju, i svi su tamo ostajali zauvek.

Dakle, osnovaca a ne srednjoskolaca.

HR Srbi su masovno gravitirali prema Srbiji.

Evo moj
12-02-2008, 13:09
primer. Ja nisam ni jednu sekundu razmisljao da gradim buducnost u Hrvatskoj, ni jednu sekundu.

Zato jer sam predosecao diskriminaciju i nesigurnost u Hrvatskoj. Smatrao sam da ne bi imao sanse kao Srbin.

Tako su rezonovali gotovo svi.

Srbija je nudila vece sanse i prakticno - vise posla.

Trebali
12-02-2008, 17:25
ste svi odprasiti u Srbiju i nebi bilo govana u HRVATSKOJ.
Govna vlaska. :smile16:

Vidis, budaletino
13-02-2008, 00:57
iz Svedske, kod nas srpske dece u HR uopste se nije postavljala pitanje gde cemo na dalje skolovanje, to se podrazumevalo. Kad bi neki redak slucaj od onih 5% pomenuo Split ili Zagreb, gledali smo ga kao neku egzotiku i ludaka, sa sazaljenjem naravno.
Ali takvi su bili veoma retki. Mozda neko ko je bio u vojnoj akademiji, tako to.

Ovo sta ti
13-02-2008, 01:01
pricam je ZIVA ISTINA!

Samo srpski starci su ostajali za uvek, oni kojima je bilo vazno da ostatak zivota provedu tamo gde i njihovi predci, sto je sasvim raumljivo za stare ljude.

Kao prvo
13-02-2008, 12:04
ja ti nevjerujem. Jer da je to istina, ti ne bi tu naricao sve ove godine i trazio neku "opljackanu" imovinu, te jos konstatirao da "tvoja kuca" nije bila porusene, niti spaljena...

Kao drugo, ("ako bi neko pomislio ici u Split ili ZG na skolovanje gledali bi ga kao ludaka") to bi pokazivalo upravo ono sta smo mi uvjek govorili -

MOLITI BOGA DA KISA PADNE U SUMADIJI!

Znaci MRZITI, prezirati, okruzje, drzavu, narod gdje zivis...

A o kakvoj?? diskriminaciji bi bila rijec?? Ja znam prilican broj ljudi iz mojih krajeva, za koje nisam znao da su Srbi, ali sam se u 90-im zainteresirao, saznao da su Srbi, ali oni su nastavili u HR zivjeti kao i uvjek, (osim nekolicine koji su presli na cetnicku stranu...kao otprilike ti, NEMA ih vise...) i tako rade i dan danas...

Diskriminacija?? za mene nepoznanica... nikad niko nikog pitao nije ko je i sta je... eto vidis, ja POJIMA imao nisam za dosta ljudi koje sam poznavao da su Srbi...

ALI!!! razlika je bila u politici, policiji, vojsci, i POLOZAJIMA....

TU su dominirali Srbi (njihov lobi, koji je bio proporcionalno mnogo preveolik)... oni su jedni druge gurali, namjestali polozaje, kredite itd...

TOGA vise nema... to zanimanje je ukinuto...

Pa cim
13-02-2008, 13:03
pominjes nekakvu disproporciju u raznim sluzbama po nacionalj osnovi, zagovaras diskriminaciju.

Nije mi poznato namestanje po nacionalnoj osnovi od strane Srba jer su bili inace u manjini. To je bullshit.

Mogu se i Srbi zaliti da su Crnogorci drzali sva rukovodeca mesta po Beogradu (kao sto i jesu), ali to nikad niko nije postavio kao nacionalni niti politicki problem.
Od toga su se pravili vicevi, ali nista vise od toga.

Iz moje generacije osnovaca, niko ziv ko je isao dalje na skolovanje, nije se zadrzao u Hrvatskoj, niko!

Pa lijepo
13-02-2008, 13:59
sam rekao da je disproporcija u HR bila na srpskoj strani....od otprilike 12% stanovnika, drzali ste oko 50% polozaja... i CAK bili "konstitutivni" narod, sta bi se i moglo prevesti kao da ste imali 50% drzave... dakle bili ste pozitivno diskriminirani... TOGA vise danas nema!

Danas (bar bi trebalo tako biti) se na polozaj dolazi po kvaliteti...

Hrvati imaj na kugli zemlajskoj SAMO JEDNU (mogucu) drzavu, kao i VI Srbi, Koju zovete "MATICA".

Gdje bi mi bili da smo tu jednu jedinu mogucu drzavu jos 50/50 dijelili sa vama?? A vi na liturgijama obavezno jedna molitva da kisa opadne u Sumadiji, vi cista peta kolona u sluzbi Srbije... Vi bi htjeli Balkan, Istok, Rusiju, opanke, sljivovicu, itd... a mi nesto sasvim drugo... Sta bi nama ostalo??

A sta bi bilo sa BiH? recimo da je podjeljena na tri... a nije, Srbi imaju 49%... Vi bi imali Srbiju 100%, sa Kosovom...i CG, HR 50%, isto toliko i BiH...

KO? zagovara diskriminaciju?? U HR svi imaju ista prava, osim manjina koje ih imaju proporcinalno mnogo vise...

Polozaji, utjecaj na politiku i sve ostalo ide po broju osvojenih glasova... KAKVA diskriminacija?
NEMA vise pozitivne kakva je bila prije... (legalana ili ilegalna, ili fakticka)...

Vidis
16-02-2008, 21:03
Toga vise Tetko nece biti...
Niti u HR niti na Kosovu!

Bilo pa proslo...

Disproporcija je
17-02-2008, 02:06
je u tvojoj glavi kao i ovih manijaka dole.
Pogledaj prvi link pa ce ti neke stvari biti jasnije.
Pogladaj drugi, pa mi reci da li je strah Srba bio opravdan.
Samo monstrumi i neljudi mogu traziti opravdanje i excuse za tako nesto.
Jedino Hrvatska nije kadra da se za to niti izvini, naprotiv.

http://www.youtube.com/watch?v=XHJdUWTF0Ag
http://www.youtube.com/watch?v=cJDGtvgAOkU&feature=related

The Worst
17-02-2008, 02:11
Killer in History:

http://www.youtube.com/watch?v=TYt2MfCYo64&feature=related

Fekalijo,
17-02-2008, 09:14
gledas li ti ovo?

ustaski kreteni
18-02-2008, 12:38
pokusavaju siptarskim djelatnostima odvratiti paznju sa zlocina i pljacki koje su nanijeli srpskim sugradjanima.
Nikome nije jasno u ovoj momentanoj euforiji da ta zemlja nije u stanju egzistirati sama.
Kod njih nema ni mogucnosti da prodavanjem imovine cijelog naroda bar kao sluge investitora izvana dodju do nekog "kruha", kao hrvatska sirotinja danas.
Nesreca je njihova,da ce se ubrzo kao
muslimani (u vecini) naci na listama talibana, terorista, kriminalaca, sibicara, kockara i industrijski organiziranih mafijasa! Statistike svih "EU-prijatelja" navode kosovarske sposobnosti i upzoravaju ionak reakcionarne "zapadne demokrate" na potrebno odstojanje od nove drzave, na ukorjenjenu mrznju prema svcemu stranom.
I po njihovim katolicko-vatikanskim mjerilima, primitivnom, siptarskom.....
Prvi koji ce im uskratiti sva drtzavna i ljudska prava pored Srba su Hrvati, Njemci.......
Otreznjenje dolazi na obe strane. I tesko onom koji je u zanosu nosio amereicke zastave.

siptari
18-02-2008, 12:41
...gdje je razlika izmedju Srba i Hrvata, ako se o vama radi?
HRISCANI, KRSCANI........
Najebali ste!

export
18-02-2008, 12:43
..ces da ti ga pilnem,
ces da ti ga cepnem,
i u supce da ti ga uvalim,
sve za dvanest banki?
Export iz nove drzave.