PDA

Pogledaj cijelu verziju : bit ce mesa klat cemo Hrvate""Ubij zakolji da ××××× ne posto

Podsjetnik
11-12-2007, 11:57
JUČERAŠNJI skup aktivista nevladinih organizacija u Beogradu obilježen je policijskom intervencijom kojom je spriječen pokušaj skupine od četrdesetak ekstremnih srpskih desničara da razbiju skup, javlja B92.

Ekstremisti su aktivistima ipak dali do znanja što misle o njima te su performans aktivista pod nazivom "Nećemo nazad" popratili uzvicima "bit će mesa" i "klat ćemo Hrvate".

Izgred se dogodio na beogradskom Trgu Republike gdje je stotinjak aktivista "Koalicije za sekularnu državu" izvelo performans kojim prosvjeduju protiv klerikalizacije Srbije.

Beogradska policija procjenjuje da je skup pokušalo razbiti četrdesetak ultranacionalista koji su aktiviste vrijeđali i drugim povicima poput; "ubij, zakolji, da ××××× ne postoji!", "ustaše", "ubij ×××××a", "spasi Srbiju i ubi se, Borise", "dobit ćete batine".

Na Trgu je bila i grupa mladića koji su na sebi imali majice "Obraza" i značke s likom haškog optuženika Ratka Mladića, čije su ime skandirali na trgu.

Performans je organiziran u povodu Međunarodnog dana ljudskih prava. Za vrijeme nastupa aktivista, ekstremisti su pjevali četničke pjesme. Nakon izvođenja performansa policija je aktiviste otpratila na sigurno tako da nije došlo do fizičkog kontakta između njih i nacionalista, javlja B92.

AAAAA
11-12-2007, 21:37
Prosla su ta VREMENA! Sad mozas samo sanjati da ces Hrvate klati! Sad te moj Srbo samo moze docekati metak u celo!

Slicna je stvar sa Albancima!

Jedino sta ti je ostalo da koljes su Srbi! Druge nama! Drugog nema!

auuuu bre
13-12-2007, 21:38
evo ga opet. Sada se cak i Albancima preti. I njima bi metak u celo. lud a ziv!

seljacino
13-12-2007, 21:44
Niti Albanca neces moc vise nikad klati!

Nikad vise ponizavati!

NIKAD!

Vremena divljacke, prepotentne, izrabljivacke Srbije je proslo!

ZAUVJEK!! Sad ima sam da zaradis za svoj hleb!

Sad mozes klati samo srbina kad te ulovi koljacki nagon!

Vidis da nisi normal
13-12-2007, 21:56
ti ne znas ni sam sta hoces. Pa ti si upravo, svojim karakteristicnim nepismanim, rvackim Albancima prijetio.
Ti bi im "metak kroz celo".
Bar sada vidis koliko je vazna pismenost. Sigurno nisi to zelio reci, ali kao nepismen mozes napraviti i zlo.
Ovoga puta cak i iznimno samome sebi.

tocno
14-12-2007, 08:26
ti znas na sta se je sve odnosilo...

Samo onaj koji pojima nema o cem se radi bi mozda mogao to inpretitati drukcije...

HRVATI
14-12-2007, 11:49
daj uklonite ove nepismene blesane bar iz ove poluanonimne javnosti. Nepismen, neodgojen i neznan kakav je evo i Albance dize protiv Hrvata.
Stvarno ×××××n ne zna sta hoce, sta moze.

jeste,
14-12-2007, 13:20
vrlo je opasno dati racunar u ruke ovim nepismenim nadzornicima travogrizitelja.
Napisu nesto totalno blesavo, a onda posle izvesnog vremena to mogu da procitaju ispravno i eto belaja. U pravu si Shefe.

šarec 8.c
14-12-2007, 16:15
BOG VAM MATER ×××× SRPSKU NA GROBU!

sarac
14-12-2007, 18:36
je bio konj Kraljevica Marka! Je li ga eto hrvatska glupost uzela pod svoje! Alal vera!
..........
SARCA ×××× Kraljevicu Marko
(ovdje ×××× shef!)
ne ×××× ga sto je picke zeljan
(picke, ne pizde!)
neg` ga ×××× da mu se osveti.

E vala
16-12-2007, 13:47
E vala jesu dokone ×××××× ovi Hrvati , ko o čemu a oni o Srbima . Bolje malo jado pogledajte sebe , od gledanja u tudje dvorište se ne živi.

nikad te
16-12-2007, 19:29
nisam cuo da se ogradjujes od srpskog nacizma, fasizma - prijetnje klanjem, cetnika, i svega toga sta i ter kako aktivno zivi u srbiji i ima skoro 8oko?) 40% birackog tijela...

Nego samo ides u neku obranu, u analiziranje pravopisa itd...

..umjesto da kazes:

ja se stidim svog srpskog nacistickog i fasistickog roda!

jA NISAM TAKAV i takve ja ne prihvacam kao Srbe1 Njih se treba izopaciti, unistiti...

Oni sramote srpstvo...

..nesto u tom stilu...

NIKAD od tebe... znaci njihov si!

prazna glavo
17-12-2007, 16:24
zapamti: prijetnja klanjem je nesto sasvim drugo nego klanje. Naravno COVJEK se i od prijetnje mora cuvati, ako je covjek. Onaj kome se prijeti cak ima sansu da prezivi.
Oni zlocinci se klanja ne mogu odreci, jer nisu LJUDI. Zvjeri imaju samo nagone, nemaju duse.
Zato je i bio moguc i u glavama danasnjih koljaca je jos uvijek moguc, JASENOVAC!

Pa zar
17-12-2007, 19:59
si zaboravio?? Kad je srpska bratija pjevala te pjesme u Vukovaru, (dokumentirano na filmu - i OSTVARENO), te na masu drugih mjesta po hrvatskoj od 1991-1995??? Takodjer ostvareno!

NO... Hrvati su tu koljacku gamad samo poslali u maticu da zivi tamo ako u domovini bez noza ne moze...

sve je pametniji
18-12-2007, 09:14
ovaj sugovorninamjernik:
shvatio je da Srbi sramote Srbiju, a Hrvati Hrvatsku.I da je pismen (sto nazalost nije) bilo bi to i u redu, ali nepismeni ×××××n mjenja cinjenice svojom bezglavoscu.
Hrvatsku ne sramote Hrvati, nego RVATI!
A to je ogromna razlika!!

Ja sam ti
19-12-2007, 13:57
Tetko rekao da na ovom forumu empatije za tebe nema niti nece biti.

Idi ju traziti negdje drugdje.... u maticu?

Inace od tebe se trazi da se odreknes, jasno i glasno, od tvojih sunarodnjaka koji su iz cistog mira najbrutalnije napali Hrvatsku, na njoj se izzivljavali i silovali je 4 godine - te u procesu pocinili strasne zlocine!

Jedinu kaznu koju su si sami izabrali je bila traktorijada u maticu. Ti si bio tu negdje - ne znamo tocno gdje... mogao bi nam reci -

Inace - znas da se po ratnim pravima smije unistavati i zaplijenjivati orudza i mjesta iz kojih dolaze napadi.

Hrvatska eto, to ne radi - a vi ste sve Hrvatsko unistili, pokrali, zaplijenili za okupacije, iako ste imali teritorij pod kontrolom... a Hrvate kojima ste postedjeli zivot ste protjerali sa plasticnim vrecicama kao jedinom imovinom....

Dakle, ogradi se - i priznaj jedinu domovinu koju imas -

A najbolje ti je da od××××s srpstvo - to sam ti govorio toliko puta... Tako i onako ne ides u crkvu niti se krstis... kao niti 90% Hrvata... Dakle - od×××× tu ×××××riju i spasi dusu!!

Nikada
19-12-2007, 21:13
nista dobra ti srpstvo nije niti nece donjeti.

Samo nesrece, patnje, uzasi, ludilo, ponizavanje, izopcenje itd...

Od×××× to, cim prije tim bolje!

I daj
19-12-2007, 23:00
nas upoznaj sa odlukom u vezi ovog - cim prije!

Nadamo se da ces donjeti pravu odluku!

i ova zaklala
02-01-2008, 21:13
jednu hrvaticu, a sumnja se i znatno vise

<a href="http://www6.serbiancafe.com/lat/oglasi/detail.php?siteid=202816" target="new">http://www6.serbiancafe.com/lat/oglasi/detail.php?siteid=202816</a>

07-01-2008, 09:57

17-01-2008, 20:50