PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ne provodite ZERP!

Veliki Bata
11-12-2007, 02:45
Barroso i Rehn već su upozoravali da će se gaženje sporazuma negativno odraziti na pregovore

Vijeće EU za opće poslove i vanjske odnose pozvalo je u zaključcima sastanka Hrvatsku da “posve poštuje sporazum od 4. lipnja 2004. glede ZERP-a, na koji se pozivaju zaključci Europskoga vijeća iz lipnja 2004. i Pregovarački okvir te da ne primijeni ni jedan vid ZERP-a na zemlje članice EU dok se ne postigne zajednički sporazum u duhu EU”.

Time su ministri vanjskih poslova zemalja članica ponovili višekratne zahtjeve Komisije koja je kroz usta europskoga povjerenika za proširenje Ollija Rehna, pa i svojega predsjednika Josea Manuela Duraa Barrosa, naglašavala da bi se gaženje toga sporazuma, “negativno odrazilo” na pristupni postupak Hrvatske u EU.

Zapriječili Slovenci
11-12-2007, 02:46
Sporazum na koji se Vijeće poziva zapisnik je sa sastanka na kojemu je hrvatski državni tajnik za vanjske odnose Hidajet Biščević izvijestio svojega talijanskoga i slovenskoga kolegu te tadašnjega zamjenika glavnoga ravnatelja, a sada glavnoga ravnatelja Opće uprave Europske komisije za proširenje Michaela Leigha, da Hrvatska neće primijeniti ZERP na zemlje članice EU prije no što se između Hrvatske i EU postigne sporazum o ribarenju.

Taj su sporazum, a poslije i otvaranje pristupnih pregovora o poglavlju Ribarstvo, zapriječili, međutim, Slovenci jer kažu da Hrvatska u svojim pregovaračkim polazištima “prejudicira graničnu crtu”.

Kazna se ne spominje
11-12-2007, 02:47
U međuvremenu je Italija stavila na snagu ekološki dio svojega gospodarskoga pojasa u Jadranu, a Slovenija ga je djetinjasto proglasila u hrvatskim vodama. I Vijeće i EK, usprkos tome, upozoravaju Hrvatsku da ne smije na snagu staviti ni jedan od oblika ZERP-a jer se na sastanku 4. lipnja 2004. na to obvezala ona, a ne ni Italija ni Slovenija.

U zaključima Vijeće nije izričito navelo da će EU kazniti Hrvatsku ako ipak pogazi Biščevićev potpis, no, slovenski ministar vanjskih poslova Dimitrij Rupel najavio je na briefingu sa slovenskim novinarima da scenarij za taj slučaj “uključuje zamrzavanje pregovora o svim poglavljima koja se mogu povezati uz granicu i ribarenje, njih pet-šest”.

Sta kazes
11-12-2007, 02:49
fekalijo, kako Bata zavrce jajceke!

A cinjenica da je Slonja jedan od Bata koji zavrce jajceke, boli jos vise :(

I daj nam
11-12-2007, 11:48
reci, Tetko... sta to ima veze sa icim?

pa decki
11-12-2007, 11:51
voliju da tatek, ne tetka, dojde sa sibom. Ili ti pak misliju da su italija, Slovenija i EU kak Kosovo.
Decki bute najebali.

Neznam naroda
11-12-2007, 15:55
ali sve mi vise izlazi na vidjelo ona druga strana medalje prikljucenju EU.
Sve ima svoje lice i svoje nalicje.
Da se ××××× ali da mi ne udje, izgleda ne pali nikako. :( :( :(

king_antony
19-12-2007, 14:51
http://s5.ba.bitefight.org/c.php?uid=19684

Rekao sam ti
19-12-2007, 17:19
Tetko rekao da na ovom forumu empatije za tebe nema niti nece biti.

Idi ju traziti negdje drugdje.... u maticu?

Inace od tebe se trazi da se odreknes, jasno i glasno, od tvojih sunarodnjaka koji su iz cistog mira najbrutalnije napali Hrvatsku, na njoj se izzivljavali i silovali je 4 godine - te u procesu pocinili strasne zlocine!

Jedinu kaznu koju su si sami izabrali je bila traktorijada u maticu. Ti si bio tu negdje - ne znamo tocno gdje... mogao bi nam reci -

Inace - znas da se po ratnim pravima smije unistavati i zaplijenjivati oruzja i mjesta iz kojih dolaze napadi.

Hrvatska eto, to ne radi - a vi ste sve Hrvatsko unistili, pokrali, zaplijenili za okupacije, iako ste imali teritorij pod kontrolom... a Hrvate kojima ste postedjeli zivot ste protjerali sa plasticnim vrecicama kao jedinom imovinom....

Dakle, ogradi se - i priznaj jedinu domovinu koju imas -

A najbolje ti je da od××××s srpstvo - to sam ti govorio toliko puta... Tako i onako ne ides u crkvu niti se krstis... kao niti 90% Hrvata... Dakle - od×××× tu ×××××riju i spasi dusu!!

Eto opet
19-12-2007, 23:02
i stalno sa srpstvom ××××××...
Danas u New Yorku...

Uvjek samo ××××××, agonije... NIKAD nista dibra

OD×××× to, oslobodi se tog bremena i pocni zivjeti kao covjek, a ne cio zivot kao Srbin!

dripcino
20-12-2007, 09:46
pa ti si sve vise i vise "nehrvat". Tvojim tzv. rvackim mozes samo jos u Srbiju, ako te prime. A hoce i prije ste zivjeli od njih.

ma ici
20-12-2007, 10:45
cu u SrBiju, nadam se do ljeta. Barem 10 dana, da vidim kako se stvari tamo razvijaju...

ia ti? Kako rekoh, od×××× SrBstvo i postani covjek!

covjek se
20-12-2007, 11:49
od zivotinje razlikuje u mnogo kojim facetama, ali kod tebe se bas ni jedna ne moze ustanoviti kojom bi se razlikovala od vola.
Jadni vo(l), s kim se mora mjeriti !!

VOKATIV
20-12-2007, 11:51
.....oj vole, svi te vole, cak i kad ih zubi bole....!!!

Dakle
20-12-2007, 13:02
Tetko rekao da na ovom forumu empatije za tebe nema niti nece biti.

Idi ju traziti negdje drugdje.... u maticu?

Inace od tebe se trazi da se odreknes, jasno i glasno, od tvojih sunarodnjaka koji su iz cistog mira najbrutalnije napali Hrvatsku, na njoj se izzivljavali i silovali je 4 godine - te u procesu pocinili strasne zlocine!

Jedinu kaznu koju su si sami izabrali je bila traktorijada u maticu. Ti si bio tu negdje - ne znamo tocno gdje... mogao bi nam reci -

Inace - znas da se po ratnim pravima smije unistavati i zaplijenjivati oruzja i mjesta iz kojih dolaze napadi.

Hrvatska eto, to ne radi - a vi ste sve Hrvatsko unistili, pokrali, zaplijenili za okupacije, iako ste imali teritorij pod kontrolom... a Hrvate kojima ste postedjeli zivot ste protjerali sa plasticnim vrecicama kao jedinom imovinom....

Dakle, ogradi se - i priznaj jedinu domovinu koju imas -

A najbolje ti je da od××××s srpstvo - to sam ti govorio toliko puta... Tako i onako ne ides u crkvu niti se krstis... kao niti 90% Hrvata... Dakle - od×××× tu ×××××riju i spasi dusu!!

1991-1995
20-12-2007, 14:48
".....ne bi ni bilo rata da ga Hrvatska nije htjela!" rece svojevremeno vas neurastenicni predsjednik!
×××××× sepozuva na neka ratna prava i ratno-koljacke uobicajenosti. Protiv koga?
Kad ste poceli klati srpski narod hrvatske drzavnosti nije bilo Srbije, nego SFRJ (ostaci!):
Pred sudom u Haagu tvrde vasi vitezovi da nisu vodili rat nego gusili terorizam u "vlastitoj" zemlji. BiH, vasa zemlja.
A sa SFRJU, srpskim djelom se zajednicki oslobadjali Hrvatsku od mudjahedina u Sarajevu, Mostaru, Zepcu, Zenici, Tuzli......sve teritorijalne pripadnosti "RH". Rusili ste dzamije, skole, ceste, mostove, zeljeznice, hidroelektrane industrijska postrojenja...a gradili kazamate, logore, mucilista,sve u "BiH-Hrvatskoj"
Kod vas postoji niko ko s mozgom jer niko nema srca.

Ma nemoj
20-12-2007, 16:30
kazi ti lijepo nama:

KO JE OKUPIRAO 1/3 Hrvatske? Hrvati?
Ko je imao namjeru okupirati 75% HR?

....te KO ga je u tome sprijecio?? (razumije se da HR nije htjela mogla vam je dati tih 75%-80% (KO ZNA DA LI BI SE SA TIM - AKO BI to dobili bez rata - zadovoljili)

Dakle: Da HR nije rata htjela - bilo ga ne bi! Kao niti hrvatske!

Ko je razrusio Vukovar? Dubrovnik? Granatirao sve sta mu je na dometu artiljerije?

nEGO PUSTI TI TO!

Reci ti nama - kad ces odjebati srBstvo i postati ciovjek?

TO nas tu zanima! TO! sad je Bozic...DIVNA PRUILIKA da se obratis!
Iskoristi ju!

Zasto
20-12-2007, 16:52
ne pustis ovu vlasku budalu na miru?
Tko ga ×××× sto on misli ili sto hoce, jednom govno, uvjek ostaje govno.
Za njega je najbolje da ga se posalje u ××××× materinu i da ga ignorises.
GOVNO VLASKO. :smile16:

21-12-2007, 09:52
govnarcici KKKK, sprijecenih mozgovnih mogucnosti, iskrivljenih dantheovskih grimasa, zakleti u zlobu, crkvene zablude, kamu, kaznjeni zaobilaskom svih ostalih naroda oko prljavih konjusara iz stala po Becu, Pesti...
POSTENI SVIJET VAM ZELI SRETAN BOZIC,
naravski po vasim mjerilima srece i naravski daleko od svih bozicnih sreca postenih naroda.

Mani se
21-12-2007, 13:01
Grka, kad ti nosu darove a sto reci o srbima, koji su braca grcima?
Mali vlase, idi u ××××× materinu i krepaj ali ne za nas Bozic, vec za onaj pizdunski, koji je 7 dana sa zakasnjenjem, govno vlasko.

"mani se Grka"
21-12-2007, 17:34
TIMEO DANAOS ET DONA FERENTES!
znaci: BOJIM SE Danajaca (Grka).....
I dobro je da ih se bojis......

Tko se boji Grka?
21-12-2007, 18:55
Budalo jedna, samo hocu da kazem da su podli isto kao srbi. Sve nase "mudante" su posrane, sto se bojimo Grka i ciganskih srba.
Jebali smo vas
×××××o vas
Jebat cemo vas.

Dali je to receno pravilno gramaticki ili sam se opet usrao?
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Pa tebi
21-12-2007, 23:20
tako mozgovno ogranicenom i nista drugo ne pristaje nego te sramotne reci i ××××× u ustima.

Svaka pametnija diskusija od tebe bi bilo prvorazredno iznenadjenje.

Hajde sad najedi se govana sit na svoj bozic, preseo ti dabogda.

Grk
22-12-2007, 13:54
..nije ispravno:
Ti mozda nesto ZELIS sto ne mozes htjeti, jer nemas ni razloga ni prava da hoces, ili da trazis, zahtjevas...
Decko, nije jezik sprdacina ni oceva ti prcevina.
Ali za pozdraviti je da si poceo da mislis o stvarima koje su vazne. I za tebe, i za mene (to je moj materinski jezik!) i za sve ostale koji Hrvatskoj ZELE dobro.
Vidis, ovdje se isto tako ne bi moglo reci "hoce", jer htjeti mora da se bude u stanju, da se s pravom moze zahtjevati.

"Pa tebi"
22-12-2007, 17:51
Kuji ××××× se ti sekiras, budalo vlaska?
Rekao sam ti sto puta da nemam nista da diskutiram, sa budalom kao sto si ti, ja svratim tu samo da te saljem u ××××× materinu, idiote jedan.
Puno toga ti trebas da naucis, budalo vlaska.
Balvani ne pomazu ali ukradeni traktori DA.
Dakle, idi u ××××× materinu, vlaska budalo, pa bilo to pristojno ili ne govnjaru jedan. :smile16:

glupane ustaski
22-12-2007, 20:50
Mi mislimo da vi mislite da mi mislimo.
Ti mislis da ne, a ja da da!
(Strasan skutorski jezik!, ali za konjusare i stale dovoljan!)
Vec sam ti i ja i mnogi drugi kazali nije danas ni budali lako.
Dok ti izaberes i napises, makar i pocetnicki svoju duhovnu pribranost prodje vrijeme i donese ti uvijjek samo prezir, posprdavanje, smijeh.
Dakle ti mislis da nisi ××××××, a ja opet da jesi.
U jednome se ipak slazemo: mali, posrani
kukavicni ustasa i to samo iz koristoljublja - jesi. A to se kaznjava,
jako kaznjava.
I izbjeci se ne moze.
Vase zlocine od prije 65 godina jos do danas svijet nije zaboravio.
I dok si jos anoniman, ide. Ali tvoja glupost je toliko obiljezena da te svak medju 1000 drugih po jeziku, prljavosti moze prepoznati.

Trazio skutor bez uspjeha u Parizu rvacku ambasadu, i umoran, razocaran rece:"....a u ××××× materinu!"
Francuz u prolazu to cu i odmah rece: "...a, ××××× materina? Treci kat!"
I skuce je mislio da ga se ne moze prepoznati.
A pravi, posteni Hrvati imaju nos za vas.

Pa zar
22-12-2007, 21:56
ti nasa Tetko ne vidis da se u svijetu melje samo o Srbiji...
i UVJEK, UVJEK samo govna, ××××××, ×××××rija...

Milosevic
Etnicko Ciscenje
Srebrenica
Kosovo
Vukovar
Dubrovnik
Agresija
Mladic
Karadjic..

ITD...samo takve stvari - negativne, govnjarske - SRPSKE, samo se to o Srbiji cuje u svijetu...

Glupane vlaski
22-12-2007, 22:24
Idi u ××××× materinu, bre posrani cetnice. A ja ako sam ustasa, ustao sam se protiv uljeza vlaskih i ne samo ja, vec cijela moja "fameja". Nema kruha bez motike, glupi srbo-ciganine, ×××× ti majmun kevu u onu usranu pizdurinu. :smile16:

Alal vera Shefu
23-12-2007, 02:06
jos jednom je dokazao da mu premca nema da oplete ove moz(govno) degradirane usrasice. :)

Alal vera, Shefe. Kao i obicno, nemam sta da dodam, a ni da oduzmem.

OK
23-12-2007, 09:36
Ali BUDI COVJEK

I bit ce dobro! narocito za tebe! Vidjet ces.

STRINO USTASKA
23-12-2007, 11:41
gdje si u pravu, u pravu si.
U svijetu se samo MELJE o SRBIJI I O HRVATSKOJ.
O Srbiji, kako da se pridobije na svoju stranu, a o Hrvatskoj kako da se posalje u pizdu materinu.
Samo je u Vatikanu obrnuto i to je dokaz da ste na "pravom" putu u propast.

ovaj delegat
23-12-2007, 11:45
kao ustaska savjest, na forumu, neznajuci nista pokusava da se po shefu ravna.Ali ne zna kako se to radi.
Pogledaj i usporedi graficke delegatove kreacije.
Ma OK, on se i bez pokusanog kopiranja sam sebi pravi smjesan.
To podize svakoj budali moral, kad se ujutro brije i gleda u "zrcalo".

I sta je
27-12-2007, 14:34
bilo sa ZERP-om, skutore iz Svedske? Obrni okreni, nema ribolova jerbo Veliki Bata (Janez, da tuga bude veca), zavrnuo jajceke.

Eto procitaj
27-12-2007, 14:51
ti nasa Tetko ne vidis da se u svijetu melje samo o Srbiji...
i UVJEK, UVJEK samo govna, ××××××, ×××××rija...

Milosevic
Etnicko Ciscenje
Srebrenica
Kosovo
Vukovar
Dubrovnik
Agresija
Mladic
Karadjic..

ITD...samo takve stvari - negativne, govnjarske - SRPSKE, samo se to o Srbiji cuje u svijetu...