PDA

Pogledaj cijelu verziju : Neću više nikad doći u Hrvatsku

Američki hip-hoper
11-12-2007, 02:36
Fifti sent (50 Cent) rekao je, reagujući na objavu snimka na kome se navodno vidi kako konzumira kokain pre koncerta u Zagrebu, da nikada više neće doći u Hrvatsku, preneo je danas hrvatski sajt Indeks. Taj muzičar je nedavno održao koncert u Zagrebu, gde je snimljen u prilogu hrvatskog novinara Ante Batinovića kako sa kolegama stoji oko stola, dok jedan od njih drži slamku u ruci. Snimak je obišao svet, a plasiran je kao dokaz da Fifti sent koristi kokain. „Je..š Hrvatsku, ja se tamo više ne vraćam! Pokušavaju napraviti vest ni od čega. Neka budu sretni što sam uopšte i došao!”, rekao je reper u jednom radijskom intervjuu, reagujući na snimak iz Zagreba, preneo je Indeks. Taj sajt navodi i da se Fifti sent, koji se godinama predstavlja kao „jedan od retkih čistih repera”, zapitao i kakva bi mu karijera bila ako nikada više u životu ne poseti Zagreb.

Jos veci biser
11-12-2007, 02:37
na sta lici ovaj intervjuer Batinovic na videu, kako prica englesi, da se upisas od smeha, a sve onako bojazljiv da se zvezda ne uvredi.
Ne vredi, i dalje tamo caruje princip negativne selekcije - sposobni na "slobodi", a nesposobni na pogresnom mestu.

Evo:
11-12-2007, 02:40
http://www6.serbiancafe.com/lat/vesti/5/43005/fifti_sent_necu_vise_nikad_doci_u_hrvatsku

"Vaj ju cuz
11-12-2007, 02:41
Zagreb?"
"Hau du ju filing?"

Ah da, jos
11-12-2007, 02:56
nesto, poceo da intervjuise coveka, a onda bezobrazno bez ikakvog izvinjenja prekinuo ga i samo se odsetao do pevaca?! Skandalozno!

marko tinta
11-12-2007, 09:34
najbitnije je da su to srbi okarakterizrali kao problem za Hrvatsku.
Vec mozda bi bilo bolje da on ode u Beograd i nek se tamo nasmrce do mile volje i neka vam PEVA.

Masr bre u Srbiju

Kao prvo
11-12-2007, 11:43
.... ja se osobno mogu sloziti da je intervju bio jadan. I Engleski nikakav... jedan mladic mu je pomagao u prijevodu... on je bar vladao engleskim...A sta su sad te slike obasle svijet?? sta cu mu ja...?

A taj 55C je svasta rekao i poslije porekao... Pa sta onda ako nece vise doci u HR? Ako je dozivio to kao neugodnost?

Nego...eto, nasa Tetka pronasla to kao -ETO u HR ××××××, ××××××... itd...itd...

Negativno za HR...UUUFFF, eto vam ga...

Najbolje je da ti URADIS kako je 55C rekao - da vise nece doci u HR... tako i ti...
NIKAD VISE NE DOLAZI...

..sta ces tamo?? same ustase... Od Srboslavije niti traga...

e jebite se budale
11-12-2007, 11:56
vi ste ga i narucili i platili da vam u rvackoj peva, smrce, izjebava, ismeje a sad eto kao dosao cova sam, pa ga terajte u Srbiju!
Dodje vam HSV, dodje pevaljka, pevac...ko god da dodje svak vas iz××××.
Idite bre lecniku!
Ili Hrvati otcepite se od rvata, oni vas isto tako jebu gde zele.

Ne stvarno
11-12-2007, 15:51
bez ikakve zlobe, ali zar nije red da se takav posao dade nekom deristu od 20 godina, koji je u fazonu i koji vlada engleskim.

Zivota mi, ne pricam samo o Hrvatskoj nego o celom balkanskom sumraku, odista!

Ovde u Australiji se valjaju od smeha sto onaj starac Albanac cita rezultate albanskog zirija na Pjesmi Evrovizije.

TV je za mladi lepi svet i SHLUS!!!!

Da li iko ima da mi protivureci, prosim vas???

Ma hajde te!

Zna se kako je u civiliziranom svijetu, ×××××ske emisije vode ×××××i, muzicke i pop emisije vode maldi, ludi i zaljubljeni.

Sta koji moj stare prdonje rade na TV??????????????????????????
Neka idu u penziju i u piclu lepe materine.

Jel se slazete???

ti si jako
11-12-2007, 18:23
daleko od stvarnosti, od novog drustva u Hrvatskoj, o domoljubstvu - vooolim Rvacku, o novo-rvackom jeziku ( govoru, jer jezika ima i svaka stoka!), o pricuvi boku zaledju... i dalekovidnici!
Nema vise TV u Rvackoj, zbog toga nema ni uhodanih TV-navika, ponasanja, pristojnosti.
OMNIA MUTANTUR!

ufuf
11-12-2007, 20:04
RVACKA VIVAT.

Govno vlasko
11-12-2007, 20:05
Iz koga copora ti stizes?
Pa takvog ×××××na nema nitko, osim posranih vlaha.

uj bre
11-12-2007, 20:12
vidi ga igraca!
Pocelo ucit Latinski. Jebalo sebi matera, ustaskih!
Zadao im onaj fasisticki Benedikt nove muke. Oce Papa da se sveta liturgija na Latinskom izvodi(kao neki skec, dramica, vodvilj, opereta!) a rvackoj sluzincadi je taj klasicni jezik jos omrzeniji i od srpskog i cirilice.
Ali eto, oce li SKUTOR Isusu mora sad u crkvi i sam sebi lagati.
Vidite rvacki ×××××ni, iako je crkva kama, nije kama crkva!
I eto doci ce vam vas fasisticki subrat glave, i sta ce sad vasi "pratri". Ta i oni su crkvu poskutorili.
ISUSA MI.

MALI VLAJO
11-12-2007, 20:13
de ti nama reci zasto ti skutore ne volis?

A sto
12-12-2007, 02:26
se tice perverznih zahteva onoga crnog majmuna, da sam na mestu organizatora, ja bi sastavio spisak protuzahteva, da se skupi novac za hranu i lekove i da se posalje u zemlju iz koje je njegov predak kretao u ropstvo (Obala Slonovace, ili vec), a njemu majmunu zahtev da ne dolazi, i to mu sve poturiti pod nos da procita i potpise.

vidis.
12-12-2007, 18:05
hrvati da se ne sluze lazima i podvalama ,izmisljotinama o drugima da su toboze gori od njih , oni bi izvrsili kolektivno samoubistvo ,jer su najmanji a nakrvolocniji narod .Jasenovac im ostaje vjecni pecat na CELU od koga se nemogu oprati zavjeke vjekova.Bilo bi im bolje da su krenili bar sada u suzbijanju nacizma i kaznjavanju svojih zlocinaca mozda bi dosada bar malo popravili sliku o sebi , ovako sa tom pokvarenoscu kojom se bave ostraju ono sto su upisani u Istoriju a potvdjuju svakodnevno sa adnormalnom mrznjom prema Srbima i ostalim zrtvama. :smile08:

Ovaj mnogo
14-12-2007, 04:56
bezobrazan "50 cents":

http://www.youtube.com/watch?v=Xlh0KRx3PuY

:( :( :(

taj, kako
14-12-2007, 19:03
ova ××××××tina veli, crni majmun nije dosao sam, njega ste zvali, doveli, platili. Cak ste sa njim i zaradili.
A da vam je na kraju sjeb`o znanje mora da postoje razlozi.
Ta i on je posao u Hrvatsku neznajuci da ce u `Rvacku stici.

Pa ti si
14-12-2007, 19:51
zbiloja ××××××, nema tebi pomoci, ××××× li ti materina, vlaski ciganine. :smile16:

evo ga,evo ga opet,
14-12-2007, 19:55
naseg junaka.
On nesto kaze, brlja...ko zna sta.
Jedino se pozna ××××× materina, cigan i ono po cemu i inace junak smrdi.

Al vas je onaj
16-12-2007, 12:37
crncuga ocrnio, u ××××× materinu stvarno :( Poslao sam svim svojim prijateljima da slusaju, i svi se stvarno valjaju od smeha. :) :) :)

Sta kaze "Kroejsija, mother ××××er... No mo Zagreb!"

al vas je
18-12-2007, 14:51
onaj crni, kao crne, uvalio u crno.

majkl
19-12-2007, 15:00
s tim narkomanima ikad neznas.
Nadam se samo da stvarno nece nikad vise doci u HRvatsku. Ako i pokaz namjertu, moramo ga odjebati, zabraniti mu ili sto vec, samo da ne dodje opet...

nego ti
19-12-2007, 17:19
Tetko takodjer tako postupi i kazi - NIKAD VISE U HRVATSKU!