PDA

Pogledaj cijelu verziju : RITA SE TETKA DORKA ,DOK MULAC SMISLJA KILOMETRASKE TEXTOVE

VUCINA.
10-12-2007, 02:56
:)) :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: ZASULA IH ISTINA ,PA SAD TREBA SMISLITI BLJUVOTINE DA BI MANJE IZLUDJIVALI SAMI SEBE A DRUGIMA SU KAO IVICA I PERICA. :)) :smile06: :)) :smile06: :)) :))

ovi rvacki mangupi
11-12-2007, 12:19
na forumu su sve vise i vise komedijanti, ali bez pointe. Imaju jednu veliku osobinu, brbljanje o svemu o cemu nemaju pojma.
Blesave dripcine, vi ne znate ni kako se rijec istina pise, a da se i ne govori o tom da zelite znati sta je to.
JASENOVAC je ISTINA!
I da je ona nas svojevremeno i ubila i to je istina.
Ali pocinjeni zlocini nad nama i na ljudstvu ne mogu biti lazi, koliko god se taj zlocinacki, katolicki dio , Hrvatstva trudio da opet prevari svijet, stvori od istorije - povijest.

IMAS PRAVO
12-12-2007, 01:36
"Na nama i ljudstvu"
E bre kako si u pravu, ljudstvo mi je zao ali vas, kako i sam kazes da niste ljudi, tko vas ×××× u te suplje tintare?
Da ste govna, to znamo a da niste ljudi i to je istina.
Dakle, idi u ××××× materinu, glupi vlase.
Obuci dupetarske hlace i stavi kukaste opanke i onda si pravi dupetar, jebalo ti jato magaraca onu usranu kevu, poserinko vlaski. :smile16:

Ali onaj
12-12-2007, 02:30
Shef ima ostar jezik, STRAVA! Svaka mu cast na ubojitosti.
Trga vas kao svinja masnu torbu.
Milina mi ga citati :)

I da ga
12-12-2007, 13:32
××××s u dupe, bre vlaski ciganine. :smile16:

njiha
13-12-2007, 04:29
njiha-njiha-njiha-njihaihaihaihaiha tetka doro :)) :)) :))

onomatopeja
13-12-2007, 09:12
MAGARCA!
Da li je to tvoj "majcin jezik" i sta ti ta "recenica" kaze, ili je to intenzivni pokusaj novog otcjepljenja od srpskog jezika??
......................
Bez stranih jezika se ne moze ni razgovarati!

hahaha
13-12-2007, 17:45
:)) :)) :))

picka materina
13-12-2007, 21:29
opet medju nama, ovaj put bez Drine:
Da nije bolestan??

A
16-12-2007, 21:28
Ovome Hrvatu su usta puna Srba mora da je za vreme rata
gledao kako mu srbi jebu majku .

Izgleda
16-12-2007, 22:41
dsu vama srbima, usta puna RVATSKIH kurcina bre govnjari.
Popusili ste dosta za vrijeme oluje.

A JOS, JEBALI VAM USLJIVE KEVE?

evo ga,evo ga opet,
17-12-2007, 16:12
Stari ××××××s kome jos nije jasno da Drina nije Una i da se hrvatskom ceznjom samo u "zemljovidnoj" himni pokazuje, tece, tece.
Drina, Una, Neretva, Sutjeska,Volga,
Don,Dunav,Drava, samo su neke od rijeka gdje Rvati imaju problema.

ovaj rvat se
17-12-2007, 16:17
toliko dusom bavi tzv.rvackim kurcem, da je i sam dobio izgled malog smrdljivog organcica za pisanje. I sigorno ce se ponovo oglasiti sa:
mali vlajo, ××××× ti kevu uz Drinu i ××××× materinu, samo dakako u nenadmasivom "novorvackom" za kojeg je analfabetizam najvazniji preduslov.On taj uslov ispunjava i srcem i praznom glavom. Rvat, pa eto ti!

Mali vlajo?
17-12-2007, 22:23
××××× ti materu guzicu a zatim tebe u usta, da osjetis miris rupe iz koje si ispao, govnjaru jedan.
Mars u ××××× materinu. :smile16:

vidis da ja znam
18-12-2007, 08:52
ovoga bednika.Tacno je sve samo i ponovio sto sam osetio da ce reci. Ali, istini za volju to nije ni tesko, jer ×××××× se artikulira sa nekoliko jezicnih nedefiniranosti, nekoliko tupih zelja, nemoci kojom ga sprecava ono sto zeli a sto ne zna.
Vec neko jednom rece:
STO BUDALI MOZE KAO ZELJA PASTI NA PAMET, TO NI U DRAGOGA BOGA NEMA!
.................................
keva,
Drina,
vlajo,
tri picke materine
mrsw(????)
..........
Kako li se ti u crkvi bogo molis??
I kako ces tek sada kad uvedu latinsku liturgiju!
Eto i crkva (rvacka) dize ruke od vas.
`VALJEN ISUS!

Ma
18-12-2007, 14:12
Ma kažem vam gledao je kako mu Srbi siluju kevu pa sada leči komplekse.

S.S.
18-12-2007, 14:48
Srpska Sirotinjo.
Nikada nisi SS-u bio blize nego upravo sad.
SS-najfasistickija koljacka institucija iz dana Crne Legije i Jurisnika kod krscana i koljacke bande bradonja iz
Nis,Macvu i Cacak iz Valjevo i Moravu!!!
Ali eto bratija se sastala po istom bogu i istom nozu.
U oba naroda se kaze....kad se prava braca sloze i olovo plivat moze.
Tako ste se kod ZEPCA u "krizarskom ratu" novog doba i slozili da su zene, starci i djeca plivali u vlastitoj, bosanskoj krvi.
Isti bog, isti noz, konjusari becke vlastele i raja turskih spahija.
Kakva proslost!!!
JASENOVAC, SREBRENICA!!!
Pa kako kod svih tih zajednosti ne mozete zajedno, ako se ne radi o mrznji, krvoprolicu, zlocinu????
I nadanja u buducnost sa prosloscu!
Milos Obilic, Ban Jelacic......!
To je novotarija uslovljena gluposcu uskrsnuca koje se samo ××××××ma moze prodati! I jedni i drugi mislite:
u nozu je spas.

jeste.
19-12-2007, 04:34
otac ih ×××× i jedne i druge sto su kopirali zlocine od osmanlijA spahija,sehida aga i njihovog vraga .Donesose zlo na Balkan i ostavise ga zauvjek sa novim muratima pojacanim iz zemalja koje vrse terorizam cijelim cvijetom. :smile17: :smile16:

da vam tih
19-12-2007, 09:54
"dosljaka" nije bilo i danas bi i jedni i drugi jeli sirovo meso.
Syndrom "sirovog mesa" je cak i jedan od razloga radi kojih i jedni i drugi njegujete idolatriju noza!

gospodine,druze,
19-12-2007, 10:29
prijatelju!
Ne deri ih ovako drsko. I ti bi morao shvatiti da danas nije lako biti Hrvatu Hrvat, ni Srbinu Srbin.
A ako ih bjeda ujedini ili, boze sacuvaj "sbrati", zajednickim snagama poklace sve sto na Balkanu zivi a sto nije u EU, osim Turaka. Od njih i danas strepe.Od Kosova, Marice, Mohaca, Beca.

Lijepo
19-12-2007, 23:05
od×××× srBstvo i postani covjek!

To ti ja najtoplije preporucam!

Nikad ti srBstvo nista dobro donjeti nece!

Unistilo te je.
Oduzelo ti je domovinu.
Oduzelo ti je pamet.
Izludilo te je.
Postao si Tetka i Mazohist zbog SrBstva.

.... od×××× to i budi sretan!

ovaj glupan
20-12-2007, 09:44
o tetkama sanja. Kaze se BEZPICKOV!
Htio bi a ne zna. Hormoni rade u RUKU!
A jezicinom se brbljati moze jer te oni koji te cuju ne uzimaju za ozbiljno.
Ti nisi ni tribun, ni covjek sa socijalnim atributima. Ti si jednostavno - ××××××!
I one su i prije i danas imale slobodu ×××××na i sluzile za razveseljavanje drugih.Kao i one nekadasnje, tako i ove danasnje zive od samilosti.

vidi se
20-12-2007, 10:44
da si na putu...

Eto sad prestoje bozicni praznici...

Napravi taj korak sad, u ime boga i prestani biti srBin, i postani COVJEK!!

eto sad ce
20-12-2007, 11:59
i bozic!
Da si prema drugima pravio zlocine, uredu. Rvat si! Ali sto bre, prema sebi samome.Oslobodi se! Ispovidi se!
Ti si tolika ×××××× da ti cak ni sebe samoga ne volis.
Zato bre, ucini ono sto se kod vas moze: odes kod popa, platis nesto malo,
kazes da si klao malu decu..!
Pop pita:"... koju?"
Tvoj odgovor:"... srpsku!"
Pop veli:".... oprosteno! 100 Kuna!"
Bre, jako jednostavna vera!

Ma znas
20-12-2007, 13:05
ti nasa Tetko, da rijetko ko u HR ide redovno u crkvu...mozda stariji. Crkva je samo tradicija u HR kao i u Srbiji!

Nego nije u tome stvar, stvar je u tome da ti ja toplo preporucam da od××××s SrBstvo (ako zelis idi i moli se bogu, niko ti ne brani) i postanes konacno COVJEK!

Ma vlajo
20-12-2007, 13:10
Idi vec jednom u ××××× materinu i sakrij se u njoj, budalo svjetska. :smile16:

dva zadnja "druga"
20-12-2007, 14:33
Ne rece vam covjek da idete u ××××× materinu nego, kod popa. Pop je rvacka institucija i svojevremeno sa Alojzijem i Jasenovcem i danas sa Sudcem i Medjugorjem. Ista meta, isto odstojanje.
A da danas toliko HRVATA ne ide u crkvu, moguce je, ali RVATI se u nju i u njeno "svetiste" uvijek uzdaju.
KRIZ, NOZ I BOMBA.
To je avet simbioze izmedju crkve i zlocina.

Opet ti
20-12-2007, 16:38
A lijepo ti se kaze:

Od×××× SrBstvo, POSTANI COVJEK!
Slobodno se krstis sa tri prsta, ali budi COVJEK! Jer ima dosta ljudi koji se krste sa tri prsta a ipak su ljudi!
Pogledaj ogromnu vecinu Rusa, Pa Makedonaca, Crnogoraca, Pa i Bugara... sve manje vise ljudi....

A ti UVJEK SrBin=NECOVJEK....

Kazi nam DIKLE???

zatucana
21-12-2007, 18:03
sirotinjo, po mozgu i duhu svetome.
Jedna od tzv. deset zapovjesti bozjih iskljucuje mrznju svake vrste, a narocito onu uslovljenu cistom gluposcu. Tvoj slucaj. Samo bog moze i smije, nekazn××××, reglementirati ljude. A ti si uzimas pravo svrstavati ljude i nacije po svom tupom mozgu.
Znaci da ti nisi katolik i to u bolesno katolickoj zemlji. Znaci li to po tvome da ili katolici nisu ljudi, i to je bogohuljenje ili ti nisi Hrvat.
´RVAT mozda, ali bezglav.

Vlaska budalo
21-12-2007, 18:47
Sto ti pripovjedas na ovom forumu, osim mrznje, zlobe, ljubomore, nerealnost i svakakve bljuzgotine?
Tko je tebi kriv da si izgubio domovinu i da se drzis svoje matice, kao pijan plota. ×××× ti tovar kevu, glup si kao cuskija i idi u ××××× materinu, tovare vlaski.
Ti da si skolovan? Mozda i jesi ali omrznji i ljubomori i glupostima o velikoj ciganskoj Srbiji.
Idi temo i seri koliko hoces, majmune benkovacki. :smile16:

ta neces valjda
22-12-2007, 14:13
reci da
JASENOVAC,
LEPOGLAVA,
GLINA,
GRADISKA,
HELIODROM,
MAMULA,
MEDJACKI DJEP,
MOSTAR,
KNIN,
ZEPCE,
nisu istine...

Da je neko, bilo ko, izmislio
TUDJMANA,
............TEBE, BUDALO,
PAVELICA,
GOTOVINU,
ROJSA (generala koji jamava!),
NORCA,
MESICA,
ARTUKOVICA,
STEPINCA,
BUDAKA,
BOBANA (i mrtvog i zivog),
ARTUKOVICA,
FRANCETICA
..........
ko tvrdi da vas "predsjednik" nije naredio i
JAZOVKU,
BLAJBURG
stari general koji je glumio i
PARTIZANA I
HRVATA.

Vidis da ti u hrvatskoj hijerarhiji, kao ××××××, igras vec i povjesno vaznu ulogu.
Svaka cast!
Svaka cast!

U Hrvatskoj si, kao RVAT,
vec daleko dogurao!!

Nisam
22-12-2007, 17:34
Rvat vec HRVAT A ti nisi udala vec ××××××, govno srbo-cigansko.
Idi u ××××× materinu i krepaj u njoj.
Tvoje kriminalce (vojne vodje) ne mozem da nabrojim jer ih ima na miljone, samo mozem reci uzmi i njih na put prema picki (jazini) tvoje usrane keve. :smile16:

A ja
22-12-2007, 21:33
mu lijepo govorim da os×××× SrBstvo i postane covjek!

Da je sad za Bozic za to ideakna prilika!

Da ce biti neuporedivo sretniji kad se konacno za taj potez odluci!

Da mu je srBstvo nanijelo toliko boli, zla i nesrece - da mi i nije jasno kako to da se on toga ipak drzi kao pijan plota!

On tu i dalje ima samo jednu stvar koju melje:

SMETLISTÈ J! SMETLISTÈ J! SMETLISTÈ J! SMETLISTÈ J! SMETLISTÈ J! SMETLISTÈ J! SMETLISTÈ J! SMETLISTÈ J! SMETLISTÈ J!

A sta on pod tim podrazumjeva???

Pa to on niti sam ne zna! To je jedan maglovit, pojam, otprilike onakav kakvim je crkva za srednjek vijeka strasila narod - ponor, pakao, vjecna vatra, vjecne muke....itd...

A Sajmiste?
Bajnica?
Srbija za WW2
Nedic
Ljotic
... CETNICI..

Za to je prvi put cuo tu na forumu...

ti si vec
23-12-2007, 12:11
propitana ××××××. Cak i ako nisi Rvat, iako se tako ponasas, ×××××× ostajes,
ne po nacionalnosti nego po jedinstvenosti vlastite gluposti. I u Hrvatskoj ima ××××××, ima ih i u Srbiji i po cijelom svijetu. Ali ti si unikum.
Hrvat `rvackog mozga, `rvackih nazora, `rvacke maloumnosti!
Tako nesto je rijetko, ali ima. Ima!

Al vas shamara
23-12-2007, 12:21
ovaj Shef, svaka mu cast!

Opet sam hteo nesto da dodam, ali Shef sve obuhvatio. :)

Budalo vlaska
23-12-2007, 12:48
Obuhvati moj ×××××, pa dudaj ali nemoj da zaboravis svog shefa, jer i on voli dudati, pa mu ponudi komad, velik je, bit se dosta za tebe i njega, budalo vlaska. :o

jao bre budalasu
25-12-2007, 17:53
opet ti u duduk, on u diple.
Obuhvatiti se moze samo nesto za sto trebaju dvije ruke, jer dolazi od osebujnosti, neceg nesvakidasnje velikog, neocekivanog.
Mora da si ti svoj kurcic (cak je i u deminutivu joswpretjerano velik), koji pod imenom" krcina", zamjenio sa svojom glavom (kod `rvata ono di se nosi kapa!)
I nudis ga, i bilo bi ti dragió da se sta god s njim desi, jer vidis i sam s njim ni na derneku, ni kod snasa nema prodje.Eto ti si i sa tzv.kurcem - kurcev hrvat.

Hahaha
26-12-2007, 00:14
hahahahaaaaahaaaaaaa

Za×××× vas ovaj Shef kad god pozeli. A sto jes jes, vi mi se tako namestate.
Onda ostaje ona izreka : "Nije tesko budalu zajebati"