PDA

Pogledaj cijelu verziju : EEE moja Tetko - ..Kosovo

Slavko1
09-12-2007, 17:53
Vidis ti nasa Tetko, da sve sta ti ja i svi tuy na fotumu godinama govore, da se ama bas sve potvrdjuje tocno - i to se sad, bas u ovoj zadnjoj srpskoj agoniji u vezi kosova lijepo vidi.

Slijed razvoja/raspada YU je krenuo od Kosova 1989, i mi smo jos onda rekli da se SVE na Kosovu MORQA zavrsiti. Pazi to smo rekli -

1989!!

No NIKO niti u najdubljoj masti nije mogao zamisliti da ce se agonija raspada te - jedne od najtrulijih drzava svih vremena - odugovlaciti - eto skoro 20 godina!

I sad kad ti nasa Tetko - saberes, procitas SVE sta sam ti ja i ostli pisali o toj tvojoj matici, te o srbima kao narodu, njihovoj povjesti, ludilu, lazi...ITD, ITD,

Poslozi sve to u slagalicu (mozaik) i vidjet ces da su SVI tu na forumu bili manje vise UVJEK i u svemu u pravu, a da si se ti samo reflexno, i potpuno bez ikakvih argumenta, (ukljucujuci ustvari tvoj jedan jedini - bezvrijedan - Smetlista J) argument, govorili ono sta je:

Slavko1
09-12-2007, 17:54
Srbija je izazivala, izazvala, te pokrenula SVE, AMA SVE sta nas "zadesi" od pojave SANU-a 1986, odnosno Milosevica 1987, te Zgazimestana 1989 kao prvog vatrenog hitca na djihad u SFRY.

I sve sta smo mi tvrdili o toj ludoj naciji i svemu sta si je ona umisljala, lagala itd, itd...

ETO sve se sad malo pomalo, polako i sigurno ubija u nju, melje ju unistava a ona jadna nemocna kipi iznutra... a ne moze si pomoci... toliko je ×××××× prouzrocila da to ni BOG ni niko drugi ne moze rijesiti drugacije nego sta se sad rjesava...

I vidjet ces - to nije kraj.... Pasaluk ce biti kraj! i to ce mozda trajati JOS 20 godina! ALI tek to ce biti KRAJ AGONIJE za uglavnom Srbe... NEMA druge - ja nista drugo ne vidim kao kraj osim toga, jer ne vjerujem da se civilizirana Srbije moze suprostaviti srednjevejkovnoj divljoj i primitivnoj Srbiji!! NAZALOST!

jedi
10-12-2007, 02:42
govna tetkodorka , nisi u stanju ni temu postaviti a i ti bi htio jadan da stancas neke ustashke bljuvotine.To ti je jedini odgovor od nas Srba , mi ne diskutujemo sa svakim doratom bio on u torontu i svedskoj. :smile16: eto ti konjushar pobratim pa sa njim razmjenjuj svoje gluposti jedan ce sigurno glumiti srbina SAMO DA SE TEMA NE UGASI. :smile06: :smile16: :)) :smile06:

smirite se Srbi
10-12-2007, 09:35
TURCI SU VEC VJEKOVIMA TU,
AMERIKANCI I SVABE DESETLJECIMA,
SAD ETO I SIPTARA...

SVIMA NJIMA JE ZAJEDNICKO KOSOVO.
NAJEBALI STE.
ALI OSTADE NA SNAZI ONA STARA SRPSKA:
"NA TEBE CEKAMO OD KOSOVA!"

JE LI SRPSKA BUDUCNOST CEKANJE, NEIZVJESNOST, NADANJE.

××××NO, DECKI, ××××NO!!

smirite se Srbi
10-12-2007, 09:35
TURCI SU VEC VJEKOVIMA TU,
AMERIKANCI I SVABE DESETLJECIMA,
SAD ETO I SIPTARA...

SVIMA NJIMA JE ZAJEDNICKO KOSOVO.
NAJEBALI STE.
ALI OSTADE NA SNAZI ONA STARA SRPSKA:
"NA TEBE CEKAMO OD KOSOVA!"

JE LI SRPSKA BUDUCNOST CEKANJE, NEIZVJESNOST, NADANJE.

××××NO, DECKI, ××××NO!!

Raspad
10-12-2007, 09:47
trulezi od SFRY je zavrsio sa republikama 2006, kad se je zadnja (drugo srpsko OKO U GLAVI), konacno oslobodilo!

Sad je na redu Kosovo, na kojem su Srbi pokazali svoja NAJISTINITIJE lice -ko su, sta su -te kako gledaju na koji se usude misliti drugacije, koji bi zeljeli umanjiti totalnu srpsku dominaciju!

Sad ju nece imati NIKAKO...

...jos 20 godina, ali pasaluk ce na kraju biti posljednja stanica!

Sta sam htio reci je - da sam stalno ukazivao na to KO su i STA su Srbi, KAKO su se ponasali, te STA ih je na kraju moralo neminovno "DA ZADESI"...

Sva Tetkina pobijanja svega i bacanje lopte na Smetliste J pale samo kod njega... cinjenice i "ISTINA", kako ju on voli zvati, je konacno dostigla Bozji narod... jos ne potpno... ali ipak... jos malo strpljenja...

RASPADU
10-12-2007, 10:59
kao smrdljiva ljesina, kao neoprani skutor ili mozgovna trulez.
Sad bi se morao odluciti sam, bolje nego da te jedan od ovih "opasnih" svrsta tamo gdje spadas.Shef recimo!

E
10-12-2007, 14:13
××××× shefa i tebe.

misli ti
10-12-2007, 19:44
sta hoces, ali i sam znas da je sve sta je navedeno tocno.

Gadno za teba da to sagledas ali kako god okrenes tako je!

svaka je budala
11-12-2007, 12:02
ili neuracunjivi junak ili KKKK.A ti si jos uz to i govnar.
Ko zeli da ×××× mene i shefa mora najprije da se nauci govorit i pisati, onda mora da bude i u glavi cist i opran.
Dakle ti i kad bi to zelio ne dolazis u obzir!

drzi se onoga
11-12-2007, 12:08
u sto si siguran, sto znas i samo mozes.
Ako si desnoruk - u desnicu! Pa udri, ××××j ko svi ××××djije . Ta to vam i vjera naredjuje. Ne jebat, ××××t!
I vas narod kaze:..bolje ××××× u ruci nego ××××× na grani!
A tebi pametna zene ni nece dati!
Ona je za tebe nedokuciva.

ISTO
11-12-2007, 12:58
××××× SHEFA I TEBE,njega u dupe a potom tebe u pisljiva usta, budalo jedna. :smile15: