PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ostavila sam dečka - a zaboravit ga ne mogu

Every
28-11-2007, 11:12
Uvjerila sam sebe i njega da je kraj svemu i da ga više ne volim jer nisam bila spremna na sex imam 15 godina..a ne mogu ga zaboraviti i nemogu ga gledat s drugim curama,mislim da ću poludjeti..kak da ga prebolim i zaboravim...probala sam bit s drugim dečkom ..užas,katastrofa..bolje da nisam..sve mi je išlo na živce..znam da sam ××××× al kaj sad da radim pomozite..

ah...nikada pametne
28-11-2007, 19:03
sve ste vi cure iste...kao ono "ja se bojim" "ja nebi.." a nakraju uvijek ispadne " kak sam ×××××.." "sad mi je zao..."
e moja draga cura moj ti je savijet da ga zaboravis...jer ti govori m iz iskustva

iz mojeg iskustva
28-11-2007, 20:39
Nikad nedaj da te itko na bilo što prisiljava!!!
a taj dečko...sigurno neki problematični-kaj već ima druge cure?
moral bi imat poštovanja prema tebi,a ne se okolo navlačit...
predobra si za njega,pusti...

ne slažem se
01-12-2007, 00:11
a kaj bi ti sad htjela, ostavila si ga...a možda nisi trebala pa nije te htio prisiliti ako ti je samo spomenuo,pa nrmalno da ti kaže što osječa,nije ti ništa skrivao i vjerovatno bi te strpljivo čekao do trenutka kad bi ti bila spremna..

wc
27-12-2007, 02:50
×××× te ja jesi romantična. ×××× mi se.

za wc
27-12-2007, 03:23
seri tamo gdje ti je mjesto a ne na forumu.... :smile16: :smile16:

tetak školjka
27-12-2007, 04:07
puši penis

split-zg
30-12-2007, 19:07
ako nisi spremna biti s njim i ako ste prekinuli,lipo ga zaboravi i sve će biti dobre...a ti si nađi drugog,jer sto posto postoji bolji dečko od njega,nije on jedina osoba muškog roda na cilom svitu...nađi si drugog boljeg od njega i možda će shvatiti da je pogriješio i bit će mu žao šta nije više s tobom...onda će biti kasno za njega,jer ćeš biti sretna s drugim,a on će patiti za tobom i gledati kako si sretna s drugim...to ti će pomoći,pomoglo je dosta mojih frendica,a nadam se da će i tebi...samo moraš imati hrabrosti napraviti neko loše korake za njega...samo nemoj čekati i patitit za njim,jer nećeš nista uspijeti...zato spremi se u lov na druge dečke i pretvori svoju tugu u radost i veselje,a njega pusti...a na kraju ćeš vidjeti da će mu biti zao sta niste više zajedno....zato kreni i želim ti puno sreće....pozdrav od ekipe iz zagreba i splita....kiss-kiss :) :smile15: :smile15: :smile15: