PDA

Pogledaj cijelu verziju : ZA×××× SAM-kaj napravit da ju vratim

helpppp
23-11-2007, 12:54
Cure pomozite i dečki,ak možete mi reč kaj da radim izgubil sam curu zmog svoje gluposti ,posvadili smo se prije i mislil sam da je to zbog jednog tipa i ja sam na nagovor frenda zbaril njenu poznanicu da ju napravim ljubomornom..a ona sad neće ni ćuti za mene...nema drugog...kaj da radim..ima kakve šanse da se pomirimo...znam da sam ××××××...al još ju volim....ne zanima me ni jedna druga samo moja bivša cura...

a joj!!!
23-11-2007, 18:24
TO SI MORAL PRIJE MISLITI SAD JE KASNO!
IZGUBIL SI NJEZINO POVJERENJE I GOTOVA STVAR...ONA ISTO PATI ALI NEĆE TI OPROSTITI JER IMA I ONA SVOJ PONOS...
VAMA DEČKIMA JE SAMO VAŽNO DA ŠTO VIŠE CURA ZBARITE A POSLJE SE KAKTI ŽALITE...
SVI STE ISTI.....!!!!!!!!!

cone_jo
23-11-2007, 18:37
probaj joj se ispricat sto joj nisi vjerovao i pusti da se malo ohladi i s vremenom joj pokazi da ti je jos stalo

! v @
23-11-2007, 20:01
a jadan ti... al fakat si gadno za×××× stvar... probaj joj poslat poruku.nekak joj se probaj ispričat. ak joj je bar malo stalo do tebe,možda ti i oprosti,a ak ju fakat nije briga za tebe i ak ne prihvati ispriku probaj ju zaboravit

za ajoj!!!
23-11-2007, 20:08
Ima i takvih cura, kad mislim da sam našo neku dobru ona nađe drugog dečka, mislim tak mi se dogodilo više puta tak i da je curama važno zbariti čim više dečkiju

Ne mislim da su baš sve cure takve nego samo takve cure

ZA -ZA AJOJ
23-11-2007, 20:16
GLE curi trebaš vjerovati da bi ona tebi vjerovala...možda ima cura koje bi s dečkom bile samo da se s njim mogu žvalit i sve to al nisu sve cure takve

ej ti gore...
23-11-2007, 20:29
u pravu si!!!!!!!!!!!!! ak si s curom u vezi, vjeruj joj,i ona bu tebi. tu sam se ja zajebala...

BY: !v@

suzy
23-11-2007, 20:46
zajeb...potrudi se i pokaži joj da ti je stalo...ne znam kaj drugo da radiš!!!jooo,vi dečki...ne smijete bit tolko ljubomorni...

to sam ja..kreten...
23-11-2007, 20:49
Znam kako ti je,i ja imam slican problem,samo sto ona barem razg,samnom.A ja ju VOLIM,al ona mene ne,dode mi da se ubijem,nemogu zivjet bez nje,prica mi kako se bari sa drugim,a ja preko sveg prolazim,i sve mi je gore i gore...kaj da napravim da ju vratim...Al nemoj odustajat od nje,vratit ce ti se...

cone_jo
23-11-2007, 20:53
da i ja sam u sličnoj situacije samo se ja nisam mogla odlučiti između dvojice sada nemam ni jednog a onog koji zelim ne zeli cuti za mene

! v @
23-11-2007, 21:07
ma ja sam u totalnom bedu od kad nisam s njim... u depri sam,više me niš na veseli, frendice me tješe... smijem se a plače mi se... ja njega VOLIM al on mene više ni malo ne šljivi... prolazi kraj mene ko da ništa nije bilo... ostavio me,i ja sam sama kriva,nisam mu vjerovala... hoću da mi se vrati, i već puno puta sam mu htjela poslat poruku i pomiriti se s njim,al nemogu...

istina je
24-11-2007, 02:00
da kad si povrijeđen izlaješ takva ×××××× samo da dragu osobu povrijediš,a to bi ta druga strana trebala skužiti jer ne može te povrijediti neko do koga ti nije stalo. Ali oboje se trebaju potruditi i obavezno kad se bjes,i ponos smire normalno sami porazgovarati i krenuti ispočetka iz svega se nešto nauči i više ne raditi iste greške to rade samo ××××××...ja sam tako i uspjelo je..

za "helpppp"
24-11-2007, 12:53
nisi trebo nikog zbarit... da si ju volio kolko tvrdiš da jesi,to nebi ni pomislio napravit,i to još na nagovor frenda... povrijedio si curu koja te voljela,a ona sad neće čuti za tebe zato kaj još uvijek pati. ona se pravi da ne postojiš samo da nebi narušila svoj ponos... vidi,ak ti je toliko stalo do nje,ispričaj joj se, reci joj da ti je žao zbog svih ×××××× koje si napravio i zbog boli koju si joj nanio... ak ti uspije,nemoj opet radit ×××××× samo da bi ispao faca pred frendovima...

tuga
24-11-2007, 14:47
za helpp znam kak se ta cura osjeća iznevjereno...to ti je najjadniji potez koji si mogao napraviti...
pusti ju nek se osjećaji smire...nebi nanio takvu štetu da si zbario bilo koga drugogga nego njzinu frendicu...
ako ti je ikada ta cura vjerovala vjerojatno je sada prestala...u mom slučaju ja sam samo razočarana...to najmanje ima veze s ljubavi već je povrijeđen ponos i povjerenje...a to je teško vratiti

xyx za tugu
25-11-2007, 00:51
kak ti može bit povrjeđen ponos ako nekog više ne voliš..a ako ga voliš i on se zbog toga kaje meni nije jasno kak ne možeš vratit povjerenje ak ga on želi vratit ali o tome se iskreno razgovara a ne skriva se iza ponosa i sličnih ××××××..u životu treba što jednostavnije postavit stvari..i postoji stara izreka :što čovjeka ,čini čovjekom LJUDSKI JE OPRAŠTATI...bez povjerenja ti si zarobljenik sam svoj...sve se može kad se hoće..ti što si za×××× ne odustaj sve se da popravit...

ti si budala
26-11-2007, 02:00
ti gore a kaj klincima objašnjavat,oni ne maju pojma o ničemu...oni su puni svog ega,ponosa,potvrđivanja i sl. ××××××..pusti nek se kuhaju.. :smile06:

za kretena
26-11-2007, 20:34
mislim da bi tebi i ostalima koji imaju slične probleme ovaj forum mogo koristiti,jednostavno napiši sve što želiš,svoje ime ,njezino,javno priznaj da ti je stalo i mislim da će ti se onda vratiti,ostavi se ponosa i ×××××× nije sramota priznati da negog voliš sramota je pljuvat i ogovarat druge..

suzyy-pomozite
27-11-2007, 16:12
Kaj da napravim moj dečko mi je dal nogu jer sam mu sama priznala da sam se samo poljubila u subotu s jednim dečkom samo da saznam jeli mi je još stalo do naše veze..mislila sam da sam se ohladila al nakon tog za mene nevažnog poljupca skužila sam da volim svog dečka ko i prije..zato sam mu sve i priznala jer mu nisam htjela ništa skrivati a on se naljutil i prekinul...dajte savjet sve bi napravila da to mogu popraviti..

Milky-way
27-11-2007, 18:54
EJ Suzy i ja imam takav problem-dečka sam dva puta prevarila,on je to saznao i ostavio me,i reko da nije više zaljubljen u mene-MA KOMA!NIJEDAN DRUGI DEČKO MI SE NE SVIĐA-PRISILJAVAM SE BITI SA NEKIM DRUGIMA AL NEJDE,JEDNOSTAVNO PREMA NIJEDNOME NE OSJEĆAM AMA BAŠ NIŠTAA!KAJ DA RADIM!?Još ga volim a ja se njemu više ne sviđam,i ima drugu simpatiju sa kojom see nalazi!hheellpp!!! :( :( :( :( :( :smile10:

cool girl
27-11-2007, 19:01
Neznam, možda tu više nema spasa

za milky
27-11-2007, 21:27
kak možeš bit s drugima a niš ti ne znače..i zašto si ga dva puta prevarila a bili ste u vezi..ak ste prekinuli to je drugo al ipak mi je glupo da se siliš bit s nekim ne kužim to ja to ne mogu shvatit i nije u redu da nekog varaš a s njim si..eto ja mislm ko i on da s tobom više nema kaj tražit ćak te neće zadržat ni u lijepom sječanju..nebi ni ja i ja sam takav..

za suzyy
27-11-2007, 21:30
ako se potrudiš oko njega i pustiš da se smiri,mislim da bi ti mogao oprostiti a ti bi to trebala znati cijeniti..

za helppp
28-11-2007, 01:56
poreži žile na rukama i zovi ju, al mislim da trebaš imat srreče da ne iskrvariš...ozbiljno...

mala mala mala
28-11-2007, 10:34
e ljudi moji kaj se tu brukate...radite ×××××× od sebe a baš ste jadni kaj vi mislite...pa vi ste ludi kaj tu tražite klince da vam pomognu???????????

kety
28-11-2007, 10:35
šta ti hoćeš????? klinci imaju pametne savjete.