PDA

Pogledaj cijelu verziju : EM 2008

sompompirovi
22-11-2007, 09:35
Jucer sam bio presretan da su Hrvati izbacili Engleze iz EM!

Narocito zato sta su time omogucili Rusima da udju na EM!<br><hr>

sompompirovi
22-11-2007, 09:36
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Jucer sam bio presretan da su Hrvati izbacili Engleze iz EM!

Narocito zato sta su time omogucili Rusima da udju na EM!</font>

ako te sreca
22-11-2007, 10:58
i dalje bude sluzila mogao bi od tebe postati covjek, Hrvat umjesto ustase,Rvata.
Ali ne vjerujem iako bi bilo dobro, i za tebe i za Hrvatsku.

nikako
22-11-2007, 11:16
ne razumijem!!

Sta je sad??

Postao ja covjek? (u Mazohistinim ocima?)

Ne razumijem sta se je dogodilo?
Sta sam rekao, odnosno uradio da se tako nesto dogadja?

vidis mangupe
22-11-2007, 11:57
ti ni sam sebe ne razumijes. I ustvari je jednostavno shvatiti. Brljas bezbrojene nesuvislosti, neprestano, za budalu i uvjerljivo, a ja se nadao da ide na bolje!!
Steta.

vidis mangupe
22-11-2007, 11:57
ti ni sam sebe ne razumijes. I ustvari je jednostavno shvatiti. Brljas bezbrojene nesuvislosti, neprestano, za budalu i uvjerljivo, a ja se nadao da ide na bolje!!
Steta.

Kao prvo
22-11-2007, 12:54
Ja sam 50% Slovenac 50% Hrvat (crnogorskog porijekla). Sta nas Mazohist misli pod "Ustasom" to samo on zna! Ja pretpostavljam da je za njega "USTASA" sta je za mene Hrvat. A Hrvat je za njega "JUGOSLAVEN" (koji nije Srbin).

Imam neki dojam da mu se je svidjelo sta su Hrvati pobijedili Engleze i tako omogucili Rusima da dodju na EM. I tu smo se izgleda nasli na istoj frekvenciji. Da li sam u pravu?`

Kao prvo ja protiv Rusa nemam nista - osim jedne stvari, da oni slijepo bezrezervno podrzavaju Srbe. No u zadnjem ratu to nisu radili - te su nama dali strateske rakete da imamo ravnotezu sa Srbima, da im ne padne napamet ucjenjivat ili poslati koju raketu na Zagreb.... da Srbi znaju da i mi konja za trku imamo.

Rusi zu méne potpuno OK. Sa njima smo izravnali YU-SSSR dugove, normalno trgujemo.... Nista krivo (za razliku od vragova Srba)

ukoliko
22-11-2007, 13:23
ne znas sta je ustasa (sto bi bila potvrda tvoje gluposti!) pitaj tatu!
Cak i ako je crnogorskog prijekla on to zna. Porijeklo ne obavezuje. Obavezuje samo odgoj, drustvo,moral.
Ako ti "tatek" nije "pri ruci" pogledaj ili na Wikipediji ili u Brockhausu ili Enciklopedia Britanica ili u bilo kojem
svjetskom lexikonu (lexikon - zbirka znanja, sveznajuca knjiga!) definicije najkrvolocnijeg bica u evoluciji.
Tu ni Darwin nije mogao a da ne zakaze, jer nije mogao predosjetiti da ce evolucija (ili bog!) stvoriti Hrvata.
Od jednakog pretka razgranao se razvoj najprije u dva smjera:
majmun,
covjek
i nakon toga opet u dva smjera:
majmun,
Hrvat
Dalji razvoj:
Hrvat,
ustasa
sa svim
osebujnostima,
nastranostima,
dusevnim deficitima
......
Sad bi ti ustvari, moralo da bude sve jasno, ali i u to sumnjam jer je u daljem evolutivnom razvoju kod Hrvata mrznja zamjenila srecu, dala mu zavist i noz!!

Sta je
22-11-2007, 14:00
najsmjesnije tu je to da ja cak djelomicno vjerujem da nas Mazohist na neki svoj osebujan/perverzan/nastran nacin vjeruje o ovo sta je naskrabao-odtipkao...

Njemu nikako i nikada da postane jasno da Hrvati nikoga nikada ne mrze i imaju u principu odlicne (ili vrlo dobre) odnose sa manje vise svima na svijetu - osim - razumije se - SRBIMA!

To je sve - Hrvatska je u vijecu sigurnosti, druge godine u NATO-u, pa poslije u EU...ITD... Od pocetka rata Hrvatima nikad nije trebala viza za putovanja po svijetu... itd, itd...

da stalno ne nabrajam jedno te isto...

Pa sve to usporedi sa Srbima... njihovi odnosi sa svijetom, autoritet, pozicija, svjetske institucije, renome, zivotni standard, ... itd, itd...

Deri se nas Mazohistu, DEEEEEERI, Srbija je tu gdje je a Hrvatska tamo DALEKOOOOOO od Srbije... sve dalje i dalje...

Ajoooj
22-11-2007, 15:09
nesreco iz Svedske, sto te ovaj rastace na proste cinioce, ajoooj!

najveci je
22-11-2007, 15:21
gust preko ovog (jadnog) foruma vidjeti sav ocaj, uzas, jad i bijes jednog tipicnog Srbina, nakon ovakvog mega poraza - koji je pomeo i isprdo sve mitove, lazi, ludila... koji stalno i uvjek u praxi dokazuje srpsku inferiornost, ludilo, LAZ i sve cime su hranili svijet desetljecima...

Njima je ostalo istocnodrinsko blato za vjecno koprcanje - a nama? pa razumije se - Hrvatska! Sta ce nama vise...?? I to - zamisli - sa maximalno 3% subverzivnog elementa - kojeg cemo dohraniti, a u drugoj generacije ce sve subverzije nestati!

Kako ce se stvari razvijati istocno od Drine??

Sta mislite? Ja vidim i dalje agoniju, momentano Kosovo... poslije? Vojvodina? ...ITD... RASULO!! JAD i Bijeda...

Vjecna

budalo
22-11-2007, 15:30
TEBI CAK NI JA NE MOGU POMOCI!

Zamisli samo
22-11-2007, 19:38
jedan podatak - SAMO JEDAN!

SVI, SVI SU VAS ODJEBALI!!

SVI, SVI su izborili svoj cilj!!
SLOBODU! NEZAVISNOST!

Vi?? ste se borili ste se za ???
STA???
YUGU??
JOK, Srboslaviju -

DAKLE SVI su vas odjebali, drugo oko u glavi, kao i Kososvo!

STA TI MAZOHISTE SAMO TAJ PODATAK GOVORI??

Svi sy ratovali protiv vas, a VI? protiv svih!

ZA???

sompompirovi
22-11-2007, 20:36
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Hvala lijepa! Спасибо, Хорватия!

</font>

sompompirovi
22-11-2007, 20:39
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Nazalost, forum ne prima cirilicu, ali mozete pogledati cijeli text na:
http://www.sovsport.ru/

http://www.sovsport.ru/imgnews/2007/11/22/text-4255-23214-%D0%93%D0%B0%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%BE%D0%B2.jpg</font>

sompompirovi
22-11-2007, 21:00
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Bas procitao u Ruskim novinama da treba Hrvatima zahvalit ovu pobjedu nad englezima tako da im expresno izruce Kadijevica i svu srpsku zlocinacku bandu koja se krije po Rusiji!

Nadajmo se da ce tako biti!</font>

Daily
23-11-2007, 09:46
DAILY MAIL je, baš kao i Reuters, nastup Hrvatska na Wembleyju usporedio s proslavljenom mađarskom "lakom konjicom" dodajući da je Hrvatska lako mogla zabiti šest ili sedam golova.

"Odjednom su današnji engleski reprezentativci shvatili što su im govorili ljudi s dugim pamćenjem, što su im govorili o studenom 1953. kad su Ferenc Puskas i njegovi Mađari došli na Wembley i igrali nogomet s takvom umjetnošću dodira i crtom genijalnosti dotad neviđenom u kolijevci nogometa. To je bilo na starom Wembleyju. U srijedu navečer je Hrvatska obasjala novi Wembley predstavivši nogomet s takvom tehnikom da su Englezi još jednom izgledali kao Ludditi, britanski tekstilni obrtnici iz 19. stoljeća, zarobljeni u mračnoj rupi indsutrijske revolucije", piše Jeff Powell u Daily Mailu.

Autor pritom dodaje da je sreća sad već bivšeg engleskog izbornika Stevea McClarena što visina poraza ovaj put nije bila tako razorna za Englesku kao tada.

"Mađarska je pobijedila sa 6-3. Hrvati su slavili sa 3-2, ali su lako mogli zabiti šest ili sedam", ističe Daily Mail i dodaje:

"Usporedbe u kvaliteti su identične. I sad je, baš kao i tada, bila vidljiva razlika, taj golemi zijevajući bezdan u tehničkoj vještini Hrvata prema Englezima i jednako sramotna razlika između sofisticirane europske inteligencije i tipične kronične propasti engleske edukacije. Budimo iskreni, koga biste više voljeli da je te srijede igrao za naš nacionalni ponos: hrvatske tehničare ili engleske bezglave kokoši?", zaključuje Daily Mail.

memento mori
23-11-2007, 14:37
blesavce nepismeni.
Zelis li reci da su Hrvati, jer nikoga ne mrze, Zidove, Srbe, Muslimane klali i u Jasenovac trpali, u jame bacali zato sto ih vole.
Moralo bi se na svim mjestima hrvatskih zlocina postaviti ili spomenici ili ploce zahvalnice, hrvatskim koljacima, koji su eto iz ljubavi poklali neduzne ljude, rjesili ih svih zivotnih briga koji im je opet hrvatstvom uslovljeno zadao hrvatski svijet, crkva, mantijaska razularenost. Najvise nemocne.
Starce, zene, djecu.
....................
Okrvavljeni zlocince, bezlicna bestijo,bez stida mozes pokusati da slazes cijelom svijetu da ovo nije istina.
Ali svijet to zna. Povjest je zapamtila.
U analima stoji.
Ocekujes li mozda da vam se zrtve za sve zahvale?

Kao prvo
23-11-2007, 14:57
Ne moj tako otvoreno pokazivat koliko si izludjen....

Drugo ne mjesaj te ×××××rije koje si sad namljeo tamo gdje im apsolutno nije mjesto - odnosno nemaju veze sa nicim

Kao trece - ti dobro znas da Hrvati nikog ne mrze (za razliku od Srba - koji mrze skoro cijeli svijet - koji im je kriv za sve sta ih zadesi)

...osim mozda Srba - jer tesko je probaviti i oprostiti toliko sla sta su nam u par generacija pripremili - no JA (MI, MOJA generaciju) je dopalo ovo zadnje sta smo dozivljavali u 90-im...

NO - to je proslosta zauvjek - treba samo ean i drzati gard toliko visoko koliko treba -

A sta se favorita tice - znas nas Mazohiste da su to onda Zidovi...

Da ti jedno te isto stalno ne ponavljam...

m...azohist (a)
23-11-2007, 21:42
Kao prvom (prvi dokaz ××××××sa, nepismen!)
kao drugo (drugi dokaz ××××××sa,bezglavi nihilist!)
kao trece (treci dokaz ××××××sa, on smatra da on moze napraviti redoslijed povjesnih vaznosti i jednostavno iskljuciti urodjeno hrvatsko zvjerstvo prema svemu sto on kao Rvat,arijevac, koljac, katolik,pljackas, ubica navodno ne razumije)
Kao provjerena ×××××× ipak bi u demokraciji dobio olakotne okolnosti.
Neuracunjivog ne mozes osuditi, ali ga iz sredine, europske, moras odstraniti.

Zanima me
24-11-2007, 00:46
Ima li mjesta na svijetu - koja su izgubili, a za kojima Srbi vise naricu nego za Hrvatskom??

Slovenija
Hrvatska
BiH
Crna Gora
Makedonija

KOSOVO.....

Ipak koliko ja vidim - najvece zalopojke idu za Hrvatsku...

jest da je tesko
24-11-2007, 22:14
priviknuti se na nove gazde, jer sam svoj gazda ne moze Rvat nikad biti.
Ili je austrijski sluga, ili je neciji placenik ili je crkvenjaski rob ili je, sto je najvjerojatnije - niko i nista.

Hoces li
25-11-2007, 10:51
doci u domovinu pomoci i postaviti stvari onako kako su bile prije. Jer danas je glasovanje - i koliko ja vidim, uglavnom Hrvati glasuju - ne vidim da bi glasali za nekog drugog osim za nekog Ustasu...

ma ustvari
25-11-2007, 11:01
bilo koga da "glasovanjem"(trajni glagol, nepismenjace, ili vi GLASATE neprestano? Da li si ti glasac ili glasovatelj?) izaberete, ne moze se odreci ustastva, jer je narod bolestan.
U tome imas pravo.Ponovo NDH.

i OPET
25-11-2007, 12:23
...Jao tebi - nade sve manje - ako je ima jos koji atom, ostaje samo naricanje.... i vjecna pusiona na forumu.... dok se jos meni ili ikome drugom dalo da te sevi u tu LUDU ludaru....

i opet 1
25-11-2007, 12:29
glup,
nepismen,
bestidan,
krvolocan,
ali i bolestan katolicko-rvacki fasist.
Kad li ce vam, ili vjera vama ili vi vjeri, dopustiti da se ophodite sa ljudima ljudski.Bez predrasuda, straha, noza.
Tesko je, tesko.
Kad bi htjeli biti ljudi, mora se odbaciti noz.
Ali opet, bez noza niste Rvati, ni katolici.
Tesko je.
Tesko!

UPCE
25-11-2007, 12:54
nikad nisi - ocito niti sada - shvatio, da Hrvati nemaju problema - za razliku od tebe/vas - komunicirati, zivjeti, suradjivati i sve sta sa tim proizlazi, sa bilo kime, sve postuju, i sve komunikacije idu spontano, ljudski, normalno... niko i nigdje takve stvari uopce niti ne spominje, niti o njima razmislja - NISTA...zivot i mi idemo dalje -

I OPET, jedna iznimka - Srbadija...Sa svima ratovali, sve ranili, sa svima se KRVNO posvadili - SVI ih odjebase zbog toga...

I OPET - UVJEK Srbi problem... uvjek nesto melju, ××××, kenjaju... bore se za nesto... sad eto Kosovo, vjerojatno predposljednja agonija... prije Vojvodine...

CIM DALJE OD NJIH... I gotovo...

jesu li
25-11-2007, 13:47
×××××ne, Gotovina, Norac, Mercep, Cermak io ostali mozda Alzirci i dali su Jasenovac, Gradiska, Dretelj i Zepce u Tunisu.
Utuknute zemljovidnosti i etnologije bi vam pomogle, ali to je nemoguce jer tu nema lazi. A vas je "sustav" na lazi utemeljen.
Travogriziteljapazitelju!

UOPCE1
25-11-2007, 15:18
2007...

nikad nisi - ocito niti sada - shvatio, da Hrvati nemaju problema - za razliku od tebe/vas - komunicirati, zivjeti, suradjivati i sve sta sa tim proizlazi, sa bilo kime, sve postuju, i sve komunikacije idu spontano, ljudski, normalno... niko i nigdje takve stvari uopce niti ne spominje, niti o njima razmislja - NISTA...zivot i mi idemo dalje -

I OPET, jedna iznimka - Srbadija...Sa svima ratovali, sve ranili, sa svima se KRVNO posvadili - SVI ih odjebase zbog toga...

I OPET - UVJEK Srbi problem... uvjek nesto melju, ××××, kenjaju... bore se za nesto... sad eto Kosovo, vjerojatno predposljednja agonija... prije Vojvodine...

CIM DALJE OD NJIH... I gotovo...

Nas vlase
25-11-2007, 20:37
Za Boga svetoga, ajde molim te idi kod psihijatre, mozda jos ima vremena da ti se pomogne, ako ne idi vec jednom u ××××× materinu i prestani srati gluposti "gospodine srpski" usrani ciganinu. ×××× ti vol kevu u guzicu. :smile16:

Budaletino
26-11-2007, 00:13
iz Svedske, vi sa nikim zaista nemate problema od kada ste postali jednonacionalna zemljica.
Svaka cast, ja vam se divim!

inovativci
26-11-2007, 09:26
kad vam bas nista ne preostaje za "INOVACIJE" i njihovo tumacenje kako to da ste u tom pogledu, prema svjetskim kriterijima, najzadnja zemlja.
To je i istina, trazite da se, a tako i jest, kao inovecije priznaju i novi (dakle inovativni) metodi zlostavljanja, ubijanja, silovanja, pljacke, genocida....i to su NDH 2 profinjenosti u odnosu na inovativnost
Hrvata iz NDH 1.

hahaaaa...
26-11-2007, 21:06
grga- doro .otrijezni se svaki deset dana pa opet po starom jedno te isto ×××× i jede , kad ga Srbin opauci opet padne u bandek desetak dana i svetako .Mislim da si ti najveci mazohist u svijetu i ti si toga svijestan zato ti se to krizmeno ime stalno vrti u mozgu .Koliko znas toliko zjas dorate, taj si nadimak sam sebi dao.
Srbija na tvoju veliku zalost daleko ispred tvojr konjusnice :)) zato i frcate od muke.,a ti taj svijet smo mi Srbi izgradili tako da nije cudo da nas kopije toliko mrze jer nemogu nikada biti orginali. ;)

inovstivci
26-11-2007, 21:58
pa bre budalo. Ti si bas najgore skutorsko-siptarsko djubre. Rto i govoris taj jadni zakrzljali jezik bas kao Ademi, kao Rugova (pokoj mu dusi!)
Pa i ne bi bilo za ocekivati da jedan u Rvackoj poluprikriveni skutorski siptar govori bolji Hrvatski od saborskog. Ja bih rekao da si skolu vidio samo sa puskom u ruci kad ste upadali u srpske skole da tamanite "neprijateljsku" djecu.No ako si ipak u nekoj skoli bio - trazi da ti ucitelj vrati lovu.
Dao si pare za badava.
Nije te naucio nicem pametnom.

kad
27-11-2007, 06:31
srbe rasparcaju onda ste vi na redu , lesinari moraju ziviti na racun drugog.
Samo sto ce vas kolonizirati vasi dase ne mucite jerste nesposobni , dok srbe rasparcajaju iz nacizma, i tu je velikarazlika. :smile16:

SSSS NDH
28-11-2007, 20:48
SAM
SEBI
××××
SRBIN
.....
NASA
DIKA
HRVATSKA
........
SSSSNDH