PDA

Pogledaj cijelu verziju : SANADER

JOZO-HDZ
12-11-2007, 14:25
kao birac HDZ-a, posteni,povratnik iz Australije, zeljeo bih znati sve istine o Sanaderu. Da li da ga biram ili ne, jer je, navodno:
zaradio kucu u Kozarevoj,(njegov predhodnik Tudjman u Nazorovoj)
HDZ-ovci imaju zajednicke, pjesnicke slabosti ako se adi o kucama.
Ako je sve istina sto je do mene doprlo onda nema biranja, onda pred sud, najprije sud casti HDZ-a ako tako nesto ima, a onda sa drzavnim odvjetnikom protiv pljacke, prevare.
Ja se bar nadam da bih ga mogao birati.
Moze li neko razjasniti ima li u ovom svemu istine.

stef
13-11-2007, 10:06
HDZ-JOZO
Sve je istina.
Jucer rekose u razgovorima na TV da covjek ima i dva pasosa.
Pripremljen bijeg.
Eto pa biraj!

gde ste Hrvati
15-11-2007, 14:58
zar niko od vas nema bas nikakvog kazanog misljenja o vasem predsjedniku Sanaderu?
Pa i ja nemam.
Zar to ne govori sve?
I protiv Sanadera
i protiv drustva u kojem je sve to moguce,
i protiv takozvane RH??
.......................
A narod??
A crkva??
.........
VOLIM RVACKU!!

dva pasosa
15-11-2007, 17:30
nema Hrvata nema junaka
kao sto je bio Jelacic ban

dva pasosa
15-11-2007, 17:31
nema Hrvata nema junaka

dva pasosa
15-11-2007, 17:31
nema Hrvata nema junaka

dva pasosa
15-11-2007, 17:32
a sada bana crna zemlja krije
i zelena trava prekrila mu grob
ustani bane hrvacka te zove
ustani bane i primi zob

samo ti
15-11-2007, 20:45
u miru biraj Sanadera. Od kad je on na vlasti u HR se napravilo vise stotina km autocesta, Nezaposlenost je pala sa 18 na kojih 11%, privreda raste stopom od kojih 7%, Budzet je povecan sa kojih 60 milijardi kuna na kojih 120 milijardi. HR je pred ulazom u NATO (2008), i u EU 2009 (nadajmo se, inace 2010). Prosjecna je placa (plus onih 6 % nezaposlenih koji sad rade) oko 5000 KN, a kad je dosao bila je kojih 3700. Penzionerima se daje kompenzacije, gradjanima se prodaju povoljno firme( HT, PLIVA, INA itd)...Burza raste kojih 50% godisnje.... Hrvatska je clanica vijeca sigurnosti...

da ne nabrajam... Mirno ti glasaj za Sanadera jer on jamci privredni rast, manju nezaposlenost, mir i stabilnost...

sanader
15-11-2007, 21:33
je garant za korupciju, kupljivost sudstva, izdaju branitelja, vlastito bespravno obogacenje, pljackanja svih vrsta i svega, svuda i uvijek
Dosao je nakon sto je dvije firme u Austriji doveo pod stjecaj, kao puka sirotinja u Split.
Politickim malverzacijama, prevarom i ucjenama dosao je do kucevlasnistva u Zagrebu i u Splitu.
On je garant i za prezaduzenje Hrvatske koje prevazilazi cak i zaduzenosti i najzaduzenijih, najsiromasnijih zemalja u svijetu.
Svako dijete kad se rodi dobije od Sanadera kao dobrodoslicu u domovinu 10000 € duga.
Kad takvi ×××××ni nabrajaju lazi kao zeljene snove ne pomazu ni Sanaderu ni lopovima oko njega.
Ako neko zeli i dalji, doduse vec sad neuzavstavljivi propad Hrvatske - nek bira Sanadera.
Tako i tako vec je sad sigurno, kao i kod Tudjmana, niko nije kriv, niko nista zlo nije zeljeo.
A Sanader je tada, sa svojom drugom "putovnivom", sigurno otputovao u Austiju.

Ja tebi
15-11-2007, 21:54
konkretne brojke, cinjenice, fakte kao i uvjek KONKRETNO - a ti???

Meljes bez veze, pa meljes, pa meljes kao i obicno!! BEZ VEZE!!!

Da i
15-11-2007, 22:30
Standard je dosego 13400 $ po glavi...zaboravio dodati.

Skoro duplo u $ otkad je on na vlasti...

sta je
15-11-2007, 23:17
Mazihistu???

Za koga ces da "glasas"?

Ja cu da
16-11-2007, 00:36
glasujem za Kevin Rudda, ili kako ga jos od miloste zovemo, Kevinoga Radeta :)

A sto se Balkana tice, "Balkane moj, budi mi dobar i dobro mi stoj!"

m..azohist
16-11-2007, 10:26
protiv Sanadera i osstalih lopova,
budalo!

The ekonomist
16-11-2007, 11:15
U tjedniku navode da su Kosovo i BiH stavljeni na posljednje mjesto među državama Zapadnog Balkana, te da je Hrvatska na vrhu, ali uz napomenu "da može i puno bolje". The Economist piše da se Hrvatska, koju očekuju izbori, nada da će uskoro pobjeći daleko od balkanskog mraka.

"Hrvati imaju razloga za zadovoljstvo"

"Hrvati imaju razloga da budu zadovoljni sami sobom. Prošli mjesec njihova država je primljena u Vijeće sigurnosti Ujedinjenih naroda. U travnju bi trebala biti pozvana u NATO. Hrvati predsjedaju novom balkanskom organizacijom smještenom u Sarajevu", podsjeća tjednik.

Donose i riječi Miroslava Kovačevića, kako pišu, bliskog prijatelja premijera Sanadera, koji kaže da "više nije pitanje svjetla u tunelu", jer smo "mi sad izašli iz tunela". "Prije deset godina bili smo tema Vijeća sigurnosti, a danas sjedimo u Vijeću sigurnosti," rekao je Kovačević, direktor Ureda za E-Hrvatsku.

Tjednik prenosi i izjavu Vladimira Drobnjaka, glavnog hrvatskog pregovarača s EU, koji kaže da je Hrvatskoj najveći problem kapacitet birokracije. The Economist piše da svi Hrvati koji nešto trebaju od vlasti, poput građevinske dozvole, znaju sve o tom problemu, te da Hrvate ljuti nesposobno pravosuđe i korumpirana birokracija.

"Barem ekonomiji ide dobro"

The ekonomist
16-11-2007, 11:16
Barem ekonomiji ide dobro, piše The Economist, s očekivanim gospodarskim rastom za ovu godinu od 6,9 posto. Nezaposlenost je dosegnula najnižu granicu od završetka rata 1995. godine, slijevaju se strane investicije. Tjednik navodi i izjavu Maše Kovačević, koja kaže da bi mnoge stvari mogle biti puno bolje. Kovačević je od problema spomenula nezaposlenost mladih od 29 posto, problem manjina Srba i Roma koje još trpe diskriminaciju, te zapuštenih bivših ratnih područja.

"Hrvatsko članstvo u Europskoj uniji sigurno, makar došlo i poslije 2009."

Tjednik piše i da se uoči izbora vodi izjednačena utrka između dviju najjačih stranaka. HDZ je optuživan za korupciju, no, njegovi čelnici odgovaraju da su uhićenja nekoliko visokih dužnosnika dokaz da rade na borbi protiv korupcije. Tjednik spominje Andreju Feldman, civilnu aktivisticu koja kaže da to "baš i nije tako", te da ovoj Vladi nedostaje osjećaj za odgovornost. U članku se navodi i zaključak iz izvješća Komisije u kojem stoji da još nije bilo optužnice ili presude za korupciju među najvišim strukturama.

Upitno je može li SDP kapitalizirati problem korupcije i pobijediti na izborima, stoji u članku.

"Hrvatsko buduće članstvo u Europskoj uniji je sigurno, makar došlo i poslije 2009. To se ne može reći za ostale zemlje Zapadnog Balkana," zaključak je koji u članku donosi The Economist.

ECONOMIST
16-11-2007, 13:20
a ne ekonomist, nepismeni ×××××ne!
I onda:
korupcija,
pravo(krivo)sudje,
birokracija,
drzavna prezaduzenost,
.....................
i
lazi,
zavist,
zloba,
mrznja,
pljacka,
prevare,
politicari, politicari, politicari
.......
(ovo zadnje iz pristojnosti ne stoji otvoreno u THE ECONOMIST-u)
to su razlozi koji vas nece i ne mogu dovesti u EU.
U NATO moze,
tu se traze samo iskusni koljaci!

nego
16-11-2007, 15:06
reci ti meni, nas mazohistu, da li ti se taj clanak iz economista cini nedovoljno negativan po Hrvatsku?
Pa ga ti moras malo zapapriti?

Da te JOS jednom upozorim,
HRVATSKA je koju svjetlosnu godina iznad Rumunjske i Bugarske... Od novonastalih clanica EU su od HR bolji samo Slovenija, mozda malko Ceska, a na HR nivou su Madjarska, Estonija... a sve drugo je ispod...sta manje sta vise...

Sta se NATO-a tice, Jasna stvar! Nikada mi ne bi bili takvi koljaci da se od vas to nismo morali nauciti! No to znanje primjenjujemo samo prema vama (jer drugih nemam, i kod nikg drugog nije potrebno, a bude li IKAD potrebno, ZNA NATO koga ce angazirati!).

A EU?? pa jasno je da je neupitna... pitanje je samo da li ce to biti 2009 ili 2010... to je sve...

A Srbija?? sta mislis?
(Da te podsjetim, "AVIS" od EU za kojeg se vi borite svim snagama je HR imala 2001.

m...azohist
16-11-2007, 15:30
Ti bi ×××××ne morao da budes sretan da ti neko u tom jezicnom zlocinu prema samom sebi i svim Hrvatima zeli pruziti spasiteljsku ruku i da ti pomogne da se bar "j4ezicno" vratis medju ljude, kao evo m...azohist! Ne, ja vjerujem da si ti toliko okupiran nadama u neostvarljivosti skoro svih zelja, cak i onih jos uvijek koljackih, da i sama pomisao na neku pamet, kulturu ili civilizaciju, osim kame, nije moguca. Nazalost ne samo kod tebe.
Istina je: Rumunji i Bugari su jos gori na toj "ljestvici", od vas, uvijek su to i bili, i ako si dosao na ideju da se, u smislu Hrvatstva, s njima mjeris,
onda - Ave Maria grazie plena....!
Jadna budalo!

hahaha
16-11-2007, 15:32
grga-doro kazi "DRAGICKA" :smile06:
mlatara ti ispod nosa ××××× ko slonove ushi guzi te ceto sve se pusi a tebi milo.

Niko nema sto hrvat imade on imade sto os Srba ukrade :))
djaba grgo sto ti pojedinca uvjeravas u svoju laz kad svijet ima sasvim drugu sliku i statistiku ispred sebe.
Trecina vas je registrovana u teskom psihockom stanju ( trecina bolena tesko psihicki) i jos toliko sto se nisu registrirali kazu Izvori.
30% zivi ispod siromastva dok pola miliona nezaposleno , 30 milijardi Eura duga , pa sad vidi gricko gdje ta zemlja pripada ispod Bakljave , imate bracu po meteri sipce oni ce vas sada ispomagati mjesto Srba.
Je tesko ziviti kad nema ko da misli za tebe :)) mesic i serander misle gdje ce koja nacisticka grupa osvanuti ,a da pored toga raspisiju potjernice za srbskim nevinim ljudima , doce cica na kolica te koje sada najvise mrzite trazicete ih ponovo kao i prije svakog potonuca.

e ovo mi bas
16-11-2007, 18:23
morasn rastumaciti:
Ako je istina da je Hrvatska "koju" svjetlosnu godinu ispred Rumunja i Bugara, kako je onda moguce da je u pogledu ulaza medju afirmirane europske narode koju svjetlosnu godinu iza njih.
Po fizickim zakonskim neprikosnovenostima - nemoguce!
Ili si ti bolestan ili nikad za fiziku nisi cuo.Sigutrno si jedan od onih Hrvata kojima ni anjosnovnije nije

e ovo mi bas
16-11-2007, 18:24
moras rastumaciti:
Ako je istina da je Hrvatska "koju" svjetlosnu godinu ispred Rumunja i Bugara, kako je onda moguce da je u pogledu ulaza medju afirmirane europske narode koju svjetlosnu godinu iza njih.
Ili si ti bolestan ili nikad za fiziku nisi cuo.Sigutrno si jedan od onih Hrvata kojima ni najosnovnije nije jasno.
Et, utjesno je da nisi sam.

e ovo mi bas
16-11-2007, 18:24
moras rastumaciti:
Ili si ti bolestan ili nikad za fiziku nisi cuo.Sigutrno si jedan od onih Hrvata kojima ni najosnovnije nije jasno.
Et, utjesno je da nisi sam.

Vidis
16-11-2007, 21:18
pa tebi se ne smije niti reci tajnu hrvatskih koljackih uspjeha da ne izludis...

Znas i sam da Hrvatima nije ostala nijedna druga opcija nego srpska, tj. prihvatiti srpski nacin igre, ratovanja itd - kao jedini moguci opstanak. NAZALOST, od dijela najboljih mladica ste izazvali nagon za obranu ostataka nacije - jedini moguc - DIVLJASTVO!

KO SE MACA LACA
OD MACA CE I POGINUTI!

KO POD DRUGIM JAMU KOPA
SAM U NJU PADA!

Eto tako bi nas Mazohiste....

m...azohist
17-11-2007, 10:57
Divljace, eto ipak sve ide na bolje. Vec si i sam uvidio da ste divljaci, da radjate divljake, da odgajate divljake. I prije i danas.
Sada ti je postalo vazno svoja "djela" opravdati povodima, koje su vam dali drugi.
Pa ako su vam za sve, kako pises, bili krivi Srbi zasto ste klali muslimane u ovom, a zidove i cigane pored Srba u
Jasenovcu, naprimjer??

Vidim
17-11-2007, 11:34
da ti je jako tesko, nas Mazohistu, pa cu ti komentirati neke tvoje dvojbe...

Kao prvo, ti si odlucno odbacio mogucnost ulaska HR u EU. Zato sam ti podsjetio na Bugarsku i Ruminjsku kao CLANICE EU-a - koje su koju svjetlosnu godinu iza HR po skoro svim pitanjima razvoja! To ne kazem samo ja nego, to kazu i znaju SVI koji se tim pitanjima bave...

Od vas smo se udaljili duplo dalje nego od Rumuna i Bugara...

Ja sam cak i uvjeren da je EU pozalila primitak Rumuna (vjerojatno i Bugara) u EU. Od kad su im vize ukinute rumunjska je mafia (poglavito) preplavila EU, zajedno sa njihovim ciganima... Love ih posvuda i tjeraju u maticu...
Sa HR gradjanima VRLO malo problema... ako uopce... No zna se zasto su vize Srbiji na snazi - i to cvrsto... da ne ulazim u detalje o tome.

Hrvatska nije NIKAKO iza Rumuna i Bugara... dapace, i to ce ti cak i svaki Bugarin i Rumun reci, ne samo Evropejci... Vi ste sad na nivou Causeskove Rumunjske iz 1989...

m...azohist
17-11-2007, 16:00
Nepismena budalo! Ti bas nisi u stanju ni procitati, a kamo li shvatiti sto ti je receno. Pored svih ortografskim nerazumljivosti ti imas i jedan osnovni problem, sa vlastitom glavom.
Vec ti je receno i napisano da su sadasnje materijalne mogucnosti Ruminjske i Bugarske gore nego u Hrvatskoj. Tako je cak i prije bilo. Ali Rumunji (ne RumuNi!) i Bugari nisu napravili genocid, nisu poklali djecu,silovali zene, mucili starce,nisu oteli,opljackali...nemaju Noraca, Sanadera, Tudjmana, Gotovina.
Nemaju tradicije Jasenovca, Lepoglave, Gradiske i zlocinom motivirane katolicke crkva....
Zato, od tebe je to tesko i ocekivati, pamet u glavu (to je ono ispod kape iz cega raste kosa) prije nego i dalje zelis oskrnaviti buducnost nove, postene, hrvatske mladosti.
I budi spreman da ti se pomogne, ne
SPREMAN ZA DOM (naravski ako je taj dom tudji i moze se oteti, zapaliti, opljackati,srusiti!)

auuuu bre
17-11-2007, 16:04
Opasan prilog (bolje receno napad!)
Da nije shef?
Ne bih ti zeleo biti u kozi, mangupe!
Bije, kao kalasnikov.
Auuu bre!!

Ma htio
17-11-2007, 18:40
si valjdareci tradicije:

Vukovara, Gospica, Osijeka, Zadra, Dubeovnika, Sarajeva, Manjace, Omarske, Keraterma, Gorazda, SREBRENICE, Foce, Zvornika...

Cetnicke tradicije; Klanje svojih i tudjih kraljeva, princeva, stalno i notorno zapocinjajnje svadja, ratova, kao i WW1, tako i WW2 (na "nasim prostorima")... itd, itd....

To Rumuni zaista nemaju... ali ekonomski vas sisaju... za oko duplo!

Pogledaj na: www.cia.gov/world fact book

ej blesavce
17-11-2007, 21:01
...pa sisate nam i vi i niko se od nas ne buni.
Hrvatstvo je i tu naprvilo promak: dosad su sisale samo Hrvatice...

m...azohist
17-11-2007, 21:04
Blesavce, leci se. Sta god bas zelis da hrvatizirano kazes, ovaj te cica raz××××. Bar bi mogao sebe da spasis - sutnjom, ali ne mozes. Na svaku tvoju glupost, raz×××× te "ko skuce staru ×××××".

SHISHAJU
18-11-2007, 14:17
SHISHAJU, da su DUPLO BOGATIJI!

Od Srba - razumije se...

jesu bogatiji
19-11-2007, 11:27
po svim povjesnim zabludama i iz toga proizlazecih razbojstava.
Nema "bogatstva" bez Jasenovca,Gline,Jazovke,Blajburga.
Hrvatska svetista, Paveliceva, Tudjmanova.
A crkva suti, suti, suti....

sta se
19-11-2007, 11:41
HR tice, od kad je sisa zacepljena HR sasvim dobro posluje...

Malo je teze podrucju istocno od Drine... BEZ sise - razumije se...

sisate, pusite ???
19-11-2007, 17:29
Dosad su to nama radile samo vase zene.
U redu, jest da je malo perverzno, ali kad cak i rvacki "muzevi" zele da nam to rade - OK, ali prije toga oprati zube, a nakon toga "ispovidit se"!

jao bre
21-11-2007, 09:48
SANADERU,
stari ti uzima meru!!
Kuku lele, noci bele.
Dostojevski.

ma nemoj ber
23-11-2007, 14:56
da ××××s ove seljake sa stvarima koje oni ne razumiju.
Kakav Dostojevski, Bele noci Petrogradske.
Nista bre.
Ganga, dernek, noz.
To rodjace, to!
Tu su oni top.