PDA

Pogledaj cijelu verziju : SVI se sa SVIMA jebu- a BUDUČNOST

smak
24-10-2007, 16:24
Ovo kad malo odraslija osoba pročita,stvarno se mora nad vama mladima zamisliti.U ovim vašim temama ima istine i laži to je za vašu dob i normalno..no iz svega toga se da iščitati da se čovjek stvarno zapita, pa kakva će biti vaša djeca, s kim i kad ćete ih imati????Pa nije sve u varanju,laganju,pljuvanju po drugima,sex prerano sa svakim,droga, alkohol,cigareta,pa to upravlja vašim mozgom a ne VI. Razmislite kad ste se zadnji put lijepo proveli vani bez alkohola,sexa i ostalih in stvari..Gdje su nevine a iskrene ljubavi????Ima li uopće još da netko od vas da razmišlja o tome ??? Možda ima ,al odmah je za druge ×××××n-ča. Želim vam samo skrenuti misli i u drugom smjeru, a vi razmislite o svemu,vi ste na raskršću i promislite dobro kojim putem idete..taj put vas vodi u život...SRETNO !!!!

realan
24-10-2007, 17:15
ljepo si to reko/rekla ali danas je to tesko realizirat jer ako npr ne pusis ili ne pijes , ××××× si, ako ne baris zenske opet si niko i nista...

jbg ali tak je :( :smile11: :smile11:

TI SI TI
24-10-2007, 19:19
NE DAJ SE ZAVART...MNOGI BI HTJELI BIT KO TI AL TO JE PROŠLO VRIJEME....

Grand Champ
24-10-2007, 19:41
amen to that brother. Tako je smrak u potpunosti se slazem s tobom

llp
25-10-2007, 20:15
i ja se slažem,samo treba imati karakter!
Pa kaj ak neko puši,pije,bari,nemoram i ja tak.Uostalom takvi ljudi samo žele bit nekakve face,a zapravo su samo povodljivi kreteni koji neznaju mislit za sebe,neg-kud svi-tu i ja....