PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zagrijan za curu koja ima decka.......

Nesretan
03-10-2007, 21:02
Ljudi zagrijan sam za nju a ona ima decka...mala mi daje do znanja da joj se svidam,al glumi nedostupnu...rekla mi je da ima decka a opet bi htjela nest samnom,kaj da radim..............

jep
03-10-2007, 21:15
reci mi ime pa ću ti reći kaj da radiš

Puh
03-10-2007, 22:44
ČUJ! ZABRANJENO VOĆE JE NAJSLAĐE VOĆE. DOK IMAŠ JOŠ NEKAJ PAMETI, MALI BJEŽI OD NJE, TAKVE CURE SU SAMO NEVOLJE. PRVO ĆE TE NAPALIT I POTKURIVATI VATRICU A ZATIM TE ODJ...
SAMO SE TI TOGA KANI.

nesretna
04-10-2007, 13:29
Naravno da mi se svidjas, jer uvijek si mi se i svidjao, a ti to nisi vidio.

xxxgirl
04-10-2007, 13:40
slažem se s Puhom

Eavle sky
04-10-2007, 16:22
ljudi počnite pisati scenarije za sapunice

dfhs
04-10-2007, 21:04
znaš šta,baričevićka?već si svima došla na ××××× sa svojim svakidašnjim sranjima na ovom forumu...šta tebe briga za probleme za ovog dečka koji vjerojatno pati za nekom curom?to nije tvoja stvar i daj prekini bit tak sarkastična i na sve imat komentare...nitko ti nije kriv šta ti nemaš osjećaje i šta povrijediš svakog dečka s kojim si bila..znaš,normalni ljudi imaju osjećaje,i taj dečko tu ti nije kriv šta ti nemaš pojma o ljubavi ili bilo čem vezano uz tu riječ...misliš,imala si par dečkiju i sad si najzgodnija i najpoželjnija u vrb i okolici?i svi hoooće bit s tobom?ajd molim te,spusti se na zemlju...i onda kažeš kak te nije briga šta drugi misle o tebi a visiš tu svaki ××××ni dan na svojoj temi s takvim jadnim komentarima koji ničemu ne sliče..jedino šta znaš je bit sarkastična,tko zna jel uopće znaš šta je sarkazam...i nemoj bit tak muškobanjasta,mada tu nema pomoći..jer fakat,neko će pomislit da si dečko kad počneš hodat i šepirit se naokolo,fakat ko muško... :smile17:

pozdrav dečku koji je otvorio ovu temu,i žalim ti sreću s tom curom,nadam se da će bit sve ok...stvarno..pusa

lik
04-10-2007, 21:35
a koje ti probleme imaš s Baričevičkom probavne odi doktoru :smile16: :smile16: :smile16:

rtg kompanija
04-10-2007, 21:50
tooooooooooooooooooooo "dfhz". mala fakat visi na svakoj ××××noj temi, a na svojoj pogotovo. ne spava noćima nego prati ko bu ju na forumu popljuval a ko pohvalil. e da a fakat malo ko muško izgleda. ima te neke geste. fuj!! :smile18:

bravo!!!
04-10-2007, 21:51
bravo dfhs!!!
dobro si joj i rekao...
mala se mora spustit na zemlju i ne bit tolko djetinjasta

Puh
04-10-2007, 22:22
KOJA JE TO BARIČEVIĆKA?

Eavle sky
05-10-2007, 07:44
haha baš te smiješni :smile06:
vi meni prigovarate kaj komentiram nešto na forumu? koliko znam teme i služe za to?
kak vi ne visite na forumu ako jedva čekate da se pojavim na nekoj temi,pa da me popljujete(još kada bi upalilo i kada bi me to diralo)...
Ne nisam centar svijeta i što se tiće ljepote u to ne ulazim ,jer svako ima svoje mišljenje o pojmu lijepo... ja samo ne dam da me neko zajebava a ponajmanje jadnicima kao što ste vi...
P.S ova tema nije u vezi mene

NeSrEtNa2
05-10-2007, 12:16
e nesretni nisi jedini,ja sam pak zagrijana za decka koji je zauzet i sve isto kaj i ti,samo kaj on nece prevarit curu i nece je ostavit zbog mene. a posrecit ce mi se bar jedno u zivotu ak ne s ovim,ma bude i tebi. zelim ti srecu i nek se cura malo opameti i ostavi tog decka!!sretno nesretni..... :smile20:

Puh
05-10-2007, 13:16
KAJ SI TI LUDA????????
TI BI SE IŠLA PETLJATI SA ZAUZETIM I JOŠ NJEMU ŽELIŠ SREĆU DA CURA OSTAVI DEČKA ZBOG NJEGA????
AJDE MI RECI, DA TI IMAŠ DEČKA JEL BI BILA PRESRETNA KADA BI TE ON VARAO S DRUGOM, MISLIM SAMO DA UDOVOLJIŠ TOJ CURI KOJA TAK JAKO PATI ZA NJIM????
DA MENE CURA PREVARI, NJU BI OSTAVIO A NJEGA SAMO KADA BI GA VIDIO S NJOM... UBIO BI GA!!!!!!!!!!!

Nesretan
05-10-2007, 17:03
Gledaj ,puh,...u ovoj situaciji kao sto sam ja i ,nesretna2,a vjerujem i mnogi drugi bi sigurno htjeli da ta osoba za koju se zanimaju ostavi sadasnjeg decka-curu...al opet niti ja nebi bio ravnodusan da me cura ostavi zbog drugoga....al nema veze,nece niti oni dva bit zajedno vjecno,zar nije tako...,nesretna2,sretno i tebi....hvala na podrsci...

Eavle sky
05-10-2007, 17:31
Ostavit ću svoj sarkazam i ironiju malo po strani i dati vam savijet.
Ljubavni trokut nikada ne donosi sreću...
to vam je kao i poslovica troje može čuvati tajnu samo ako je njih dvoje mrtvo.

kill boy
05-10-2007, 17:37
e aj baricevicka odfakaj s ovoga foruma,jer vec svima ides na zivceeeeee...

Puh
05-10-2007, 17:38
S CUROM SAM VEČ JAKO DUGO NE MISLIM NA MJESECE NEGO NA GODINE. KADA SE SJETIM ŠTO SMO SVE PROŠLI, OD STVARNO RUŽNIH I BOLNIH SITUACIJA I OD ONIH JAKO LIJEPIH I SRETNIH. VEZA JE SADA PRERASLA U LJUBAV I PRIJATELJSTVO, TOLIKO DA ZNAŠ DA ĆE I BITI ZA VJEČNO.
KADA BI SE SADA NEKA CURA NADALA DA BUDE SA MNOM, VJERUJ MI DA JE TO JEDINO ŠTO JOJ OSTAJE- DA SE NADA.
ŽELIM TI REČI DA ILI SE OKANI OD NJE, ILI SREDI TO S NJOM. GLE, NE PIŠEM TO BEZVEZE, PIŠEM JER SAM I JA BIO U TAKVOJ SITUACIJI. ALI NIKADA VIŠE!!!!!!
OSIM TOGA KOJU TEBI SADA ONA MOŽE PRUŽITI SIGURNOST, KADA ĆE JEDNOM TAKO DEČKA ZEZNUTI, MISLIŠ DA TO TEBI NEĆE? NEMOJ SAMO MOZAK PUSTITI NA PAŠU, ZA BOGA MILOGA R A Z M I S L I PRIJE!!!

Nesretan
05-10-2007, 17:47
A znam da je to tako..al kaj mogu kad sam se zacopal u nju...

tyn@
05-10-2007, 18:11
e a koja je ta cura please odg :)

Nesretan
05-10-2007, 18:23
Sory al nemogu ti rec tko je ona....

grfg
05-10-2007, 21:05
daj bar reci od kud je!!!!!bar neke podatke o njoj!!!!
:)

Nesretan
05-10-2007, 21:11
Reci cu ti samo da je iz okolice Vrbovca...

sdd
06-10-2007, 13:34
pa koje mjesto,,,koliko ima godina???

ffe
06-10-2007, 13:36
daj stavi inicijale
:))

lik
06-10-2007, 17:03
ma koji ste vi znatiželjni TRAČAVI KRETENI-UŠE,ništ pametno od ovih ,jedino puh i baričevička su ti rekli pravu istinu...mani se ćorava posla..

puuuh
06-10-2007, 19:20
baričevička...a kaj ti imaš dijelit savjete.....kaj ti sa 16 god imaš više iskustva neg ja koji imam više od 20...a...
prestani malo srat,...previše ×××ך za svoje godine....malo se moraš smirit ...
moj savjet ti je....od×××× više!!!!
i nemoj tu prodavat neke fore,,,malo si premlada za davat neke savjete....
zamisli se malo....dobro pogledaj u ogledalo i vidjet ćeš malu splašenu djevojčicu koja želi svu pozornost privuči na sebe.....
za svoje dobro..probaj se ponašat manje djetinjasto....

lik
06-10-2007, 22:46
ma koji si ti kreten puhh, pa kog ti napadaš na ovoj temi, koji je vama ×××××, pa predstavite se imenom i prezimenom i lijepo napišite na ovoj temi diskutiraju ti i ti kreteni druge ne primamo u svoje kretensko društvo..idite na temu o baričevički i lijepo se predstavite ili otvorite si sami svoje teme sa vašim usranim imenima..luzerice i luzeri..