PDA

Pogledaj cijelu verziju : Huliganski napad u Beogradu

Kulturni navijac
21-09-2007, 00:06
Sinoć je nažalost došlo do još jednog huliganskog ispada povezanog sa BBB-ima. Brojnija skupina sačekala je u blizini stadiona malobrojnu skupinu navijača Ajaxa koja je došla pogledati terning svoga kluba.

"Nas petorica gledali smo trening, nakon kojega nas je osiguranje poslalo iza stadiona na tramvaj. Ulica je bila sasvim neosvijetljena, a njih petnaestak, skriveni pod maskama, zaskočilo nas je s leđa, udarilo, počeli smo se braniti, ali brzo su pobjegli u grmlje. Mene je netko pogodio bokserom, pa sam zaradio pet šavova. Jedini sam morao u bolnicu", pričao je 24-godišnji Nizozemac.

===========================
Bolan Hrvati, kad cete prestati biti divljaci?
Ocete li takvi u Europu?
E jadna Europo!:((((

AJAX
21-09-2007, 08:13
Nema vise Europe.
Dobilo se po picki!
Ali, postoji vec recena opasnost, da se od nepotrebnih stadiona i nepotrebnog "naroda" naprave JASENOVCI.
Ta marva je svaki zlocin u stanju napraviti.
Zato je i steta i opasno da je Ajax pobjedio.
BBB su simboli za danasnje "hrvatstvo".
Tak je to, decki!

AJAX
21-09-2007, 08:13
Nema vise Europe.
Dobilo se po picki!
Ali, postoji vec recena opasnost, da se od nepotrebnih stadiona i nepotrebnog "naroda" naprave JASENOVCI.
Ta marva je svaki zlocin u stanju napraviti.
Zato je i steta i opasno da je Ajax pobjedio.
BBB su simboli za danasnje "hrvatstvo".
Tak je to, decki!

Upravo to
21-09-2007, 10:07
BBB su PRVI, stali u

PRVE redove 1991....

U PRVE REDOVE!!!

A vase siledzije koje ste poslali na utakmicu izmedju Dinama i Zvezde 1990- koji su demolirali stadion, isprovcirali sa srpskim fasisticko/nacistickim simbolom - tri prsta, prebili neke mirne gledaoce, porazbijali sve sta su stigli - a onda, kad su BBB dosli SVA policija stane u obranu tih srpskih siledzija... Boban nokautira jednog policajca... a SVA policija PRATI siledzije nazad u Beograd...

BBB krece u oslobodilacki rat...

bums blue bums
21-09-2007, 10:56
....su krenuli zajedno sa ostalim ustasama u PLJACKU, RAZBOJSTVA, KLANJA, SILOVANJA ali su ostali suha kurca mokrih opanaka.
Propale ideje, propale zelje...Sad ostaje mrznja i zavist prema svemu. Jasno je ono sto svi pametni tvrde: propalost je uzela toliko maha da BBB i sve ostale ustase prije podne mrze CIJELI SVIJET, a posljepodne i sami sebe....
U nedostatku srbalja, i nemocnosti prema "vaznim" atrancima, pocet ce oni sa medjusobnim klanjem...

Ma nemoj??
21-09-2007, 12:16
ONI??? A sta je sa onih 350 000 Hrvata (koliko ti to puta moram tu reci???) koje ste protjerali sa plasticnim vrecicama, te sa svim onim silnim sleperima koji su isli za Srbiju???

Reci cu ti... TA utakmica je bila PRAVI POCETAK rata! BBB i Hrvati kao narod su onda bili toliko ponizeni, uvrijedjeni, da se je preko nóci stvorila kriticna masa... GOTOVO!! Neka ste bacali cvijece na te stotine tenkova koje su isle za HR (Vukovar i okolicu...>>> u prodizetku za Zagreb, samo nisu dalje od Vukovara stigli) - NEMA ter sile koja bi nas onda potukla...

ISPLJACKALI ste se nasilovali, rastjerali, naterorizirali, ponizili, okupirali, razrusili itd...

Ali svemu dodje kraj...

Tako i vama silovateljima, zavojevacima, pljackasima, siledzijama... Dosao je dan traktorijade, neka su to vecinom bili hrvatski traktori, ali vas je lijepo bilo gledati kako ste isli u konacno sjedinjenje sa maticom, nakon nekoliko stotina godina u pecalbi...

Ma nemoj?
21-09-2007, 12:17
Zanima me - Sta bi se dogodilo sa Hrvatima da je situacija bila obrnuta??

Sjecamo se Srebrenice... Bihac smo spasili u zadnji cas...

Sta mislis?? Sta bi se Hrvatima dogodilo da je situacija bila obrnuta?? Ja samo mogu zamisliti, citajuci tebe tu godinama - Ali to mi daje satisfakciju, i to VELIKU!! Opancarsku smo gamad vratili kuci, odnjeli su blato na opancima kojim su dosli u HR, dali smo im sredstvo za bekstvo HR traktore... neka im, i neka im sva ona popljackana imovina od Hrvata, sta to znaci za vjecnost?? I neka im je lepa kuca... LEPA, cardak ni na nebu ni na zemlji... (Nebo je plavo -na njemu sjedi Srbin bog, oko njega andjeli plesu i slave Srbina boga svog)

BBB i HR narod su vas ZGAZILI, kao neandertalce... sta jeste, jer su oni prvi pronasli opanak kao obucu, a vi se dalje od toga maknuli niste...

ma nemoj
21-09-2007, 15:37
"ma neMOJ"
Jasno da nije tvoj!
Valjda ga ni nemas!
Bilo bi pohvalno i za sviju oko tebe dobro da ti potrazis ljecnika. I to onoga koji je spezijaliziran za mentalna stradanja pojedinaca, cak da su i skutori....jer njima pomoci nema!