PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sjecanje na Medacki Dzep

dzepari
10-09-2007, 10:51
DZEPARI,
sjecat cete se "dzepa" bar sljedecih 30 godina od dana kad vam to odredi Carla i sud u Haag-u.
I unucad ce vam pricati o tome.

Dzepari,
pljackasi,
silovatelji,
koljaci,
lazovi,

`RVATI

Sjecanje
10-09-2007, 12:41
Svakako da cemo ga se sjecati - ali vi JOS puno vise, samo mi na ovakav nacin:

GOSPIĆ - Svečanim polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća za poginule branitelje u vojno-redarstvenoj akciji »Medački džep« obilježena je 14. obljetnica tog, za hrvatsku obranu, značajnog događaja. »Ova akcija«, rekao je tom prigodom Darko Milinović, dopredsjednik Sabora, »pokazala je da je Hrvatska vojska postala sposobna i respektabilna, a sama akcija uz »Masleničku akciju« i »Oluju« pokazala se također veličanstvenom i djelotvornom jer je nakon nje prestalo granatiranje Gospića«. Nakon polaganja vijenaca održana je misa zadušnica za sve poginule branitelje u gospićkoj katedrali Navještenja Blažene Djevice Marije.

10-09-2007, 14:43
to je vec ipak napredak. Ovog puta ste palili samo svijece, valjda u nedostatku nepopaljenih srpskih kuca!
I djevica se spominje. Jeli zenska bila svojevremeno u akciji.
Ako jest,mora se to javiti
Carli del Ponte.
I tu se mora nesto poduzeti.

sjecas se
10-09-2007, 20:37
ti medaka sjecas - dobro, usrani vlajo!

Nikad vise od toga dana vi Gospic granatirali niste! Od toga ste dana samo u defanzivi... do OLUJE. Nikako vas se drugacije opamtiti nije dalo!
PLJUS! ide opancari traktorijadom kuci!

PITAGORA
10-09-2007, 21:03
Ko vam ×××× mater ČETNIČKU samo mi je zaj sto vas nismo sjebali do kraja, ali oce braca ALBANCI. Gdje je pocelo, tu ce i zavrsiti, zar ne ???

KO SE MACA LACA, OD MACA I POGIBA...

Za DOM SPREMNI !!!

:smile06: :smile06: :smile06:

ti si za kurac
10-09-2007, 21:19
SPERMAN, spreman si i za dom ako je tudji. Opjackati, oteti!
Dok nisi bio poceo sa klanjem nisi imao ni dvoje gace neusrane.
A sada glumis junaka, otadzbinca, domoljuba.....
Ti si latio maca
i ostaces bez gaca..
Travogrizitelju vunenog roda.
Cekaj dos podmirimo krvoloke u Haagu, onda cemo doci po vas.

ti
11-09-2007, 02:53
grgure mars u staracki dom dok te jos i tamo primaju ne trpaj se tamo gde si prevazidjen odavno.Ti vise ne spadas medju ljude pa ni medju vlaje vec u davno otpisane koji melju bez mozga i pameti.

budalo...
11-09-2007, 06:59
katolicka!
Sta se ti mjesas u stvari koje se desavaju izvan "TORA", bez glavew, bez razuma, bez znanja. Osim noza!
Sta si imao dok jos nisi preklao prvo srpsko dijete, ubio prvu srpsku staricu,zapalio prvu srpsku kucu!!!
Kako rece covjek: ni dvoje neposrane gace.
A sad bi nesto htjeo, satnik, bojnik,branitelj....sve sitna riba!
Govnaru jos ovo malo vremena sto ti je ostalo pokusavas stvoriti oko sebe maglu, opijenost, izmisljenu "stvarnost".
I ne samo ti.
A "kruva" nema, pravde nema, slobode nema.....
Korupcija, pljacka, prevara....NDH!!

Zamislite
11-09-2007, 10:29
sta jedan Srbin, clan najdivljijeg i najkrvolocnijeg naroda na svijetu kaze:

"Sta si imao dok jos nisi preklao prvo srpsko dijete, ubio prvu srpsku staricu,zapalio prvu srpsku kucu!!!"

Da se prisjetimo po cemu su Srbi upamceni u svijetu - te sankcionirani i uspostavljene su im vize za skjoro sve zemlje svijeta...:

Vukovar
Sarajevo
Manjaca
Omarska
Keraterm
SREBRENICA

itd...da se stalno jedno te isto ne ponavlja i nabraja...

a po cemu Hrvati
11-09-2007, 12:10
kad medju cak nepoznatim stranim ljudima
kazes "KOLJAC" svi odmah znaju:
..." a kroatisch!Jawohl. Ima puno rvatski koljac.Oce ubije dete,stara zena, srbin.Oce uzme sve i ostalo napravi vatra.Kao njemac.On voli njemac,
ne voli zidov i srbin i rus i muslim.
Oce sve zakolje, sa crkva i amerikanac.
Vrlo glupo ljudi ali ne svaki covek.Ima i fino kroat ali malo.""

TZravogrizitelj ne moze niko da izgovori.

11-09-2007, 13:33
"Sta si imao dok jos nisi preklao prvo srpsko dijete, ubio prvu srpsku staricu,zapalio prvu srpsku kucu!!!"

Da se prisjetimo po cemu su Srbi upamceni u svijetu - te sankcionirani i uspostavljene su im vize za skjoro sve zemlje svijeta...:

Vukovar
Sarajevo
Manjaca
Omarska
Keraterm
SREBRENICA - ITD, ITD...

SANKCIJE, VIZE, BIJEDA, JAD, AGONIJA,BEZNADJE, OCAJ....
JAWOLL!!!!

(pogledaj svjeze cetnicke slike tu na forumu, ima ih koliko hoces)...
.....
Zatim Kosovo, poslije APARTHEIDA, doslo i bombardiranje 1999... i Ode Kosovo
Ode Crna Gora
Odu svi!... I koljaci ce polako otici, jer ce ih srpski ljudozderi pojest... prije ili poslije... I na kraju kad se ti ljudozderi dobro najedu, Nestat ce Srba, pa i njih samih...

11-09-2007, 18:12
ili si zaboravio, ili si namjerno (neposteno!) izostaviohrvatsko-fasisticko-klerikalna nedjela, koja su svojevremeno i danas u istoj mjeri zapanjila i zastrasila svijet
.............................
Posljednje svjetlo prije strasne noci
Bio je bljesak munjevita noza,
I vrisak,bijel jos i sad u sljepoci,
I bijela, gadna krvnikova koza;
Jer do pasa svi su bili goli
i tako nagi oci su nam boli.
............................
JAMA,
MAGNUM CRIMEN,
..............
U ime "hrvatstva"!

11-09-2007, 19:45

Vukovar
Sarajevo
Manjaca
Omarska
Keraterm
SREBRENICA - ITD, ITD...

SANKCIJE, VIZE, BIJEDA, JAD, AGONIJA,BEZNADJE, OCAJ....
JAWOLL!!!!

(pogledaj svjeze cetnicke slike tu na forumu, ima ih koliko hoces)...
.....
Zatim Kosovo, poslije APARTHEIDA, doslo i bombardiranje 1999... i Ode Kosovo
Ode Crna Gora
Odu svi!... I koljaci ce polako otici, jer ce ih srpski ljudozderi pojest... prije ili poslije... I na kraju kad se ti ljudozderi dobro najedu, Nestat ce Srba, pa i njih samih...

12-09-2007, 14:09
tesko je biti liricar,
tesko je bit nacutan - kad si nepismen.
I onaj koji to ne zna - ima noz"
Sta ce mu lirika,
sta ce mu nacitanost!
.....................
On ima noz.
Zna zaklat,
Zna otet,
Zna mucit,
..........
Sta ce mu lirika!
On je Rvat!

I ima noz!

12-09-2007, 14:10
tesko je biti liricar,
tesko je bit nacutan - kad si nepismen.
I onaj koji to ne zna - ima noz"
Sta ce mu lirika,
sta ce mu nacitanost!
.....................
On ima noz.
Zna zaklat,
Zna otet,
Zna mucit,
..........
Sta ce mu lirika!
On je Rvat!

I ima noz!

12-09-2007, 14:13
tesko je biti liricar,
tesko je bit nacitan - kad si nepismen.
I onaj koji to ne zna - ima noz.
Sta ce mu lirika,
sta ce mu nacitanost!
.....................
On ima noz.

Zna zaklat,
Zna otet,
Zna mucit,
..........
Sta ce mu lirika!
On je Rvat!

I ima noz!
On je napravio JASENOVAC,
On je napravio HELIODROM,
.........................
Crkva,dernek,
bjele carape,
crni (v)ratri
.............
On ima noz!!!!

US-Dzeki
12-09-2007, 17:55
Zasto samo po nama, pa sta rade Amerikanci, Nigerijanci, Izraelci?
Mi niposto nismo u losem drustvu. Osim toga, mi smo zapoceli odbranu domovine skoro golih ruke. Imali smo samo nozeve i morali smo klati pred srpskim tenkovima. Da su pored srpskih cetnika, ponekad stradali i nevini, zene,djeca TO SU KOLATERALNE STETE A NE ZLOCINI, KAO U SVAKOM RATU STO GA VODE I AMERIKANCI I IZRAELCI I NIGERIJANCI.
I AKO NJIMA NITKO NISTA NE PREDBACUJE, ZASTO ONDA NAMA.
Mi smo branili domovinu, a da smo se malo zabunili i dosli u Bosnu, to se moze desiti i bez zle namjere.Narocito kad tvrdite da smo nepismen narod.Nismo imali ni zemljovidnuh karti i tko zna u toj guzvi da li je Sarajevo u Bosni ili u Hrvatskoj.Govore kao mi, lazu kao mi cak i oni kolju kao mii kao Amerikanci u Iraku, Izraelci u Gazi.
A ono sto je bilo u Jasenovcu nije dokazano i samo je zidovsko-cigansko-srpska izmisljotina, ali i tu treba pomenuti nase prijatelje. GUANTANAMO!
Mi smo bar napravili to u svojoj zemlji, a oni na Kubi u Afganistanu, Makedoniji, Rumuniji.
To su istine.

US-Dzeki
Mi niposto nismo u losem drustvu. Osim toga, mi smo zapoceli odbranu domovine skoro golih ruke. Imali smo samo nozeve i morali smo klati pred srpskim tenkovima. Da su pored srpskih cetnika, ponekad stradali i nevini, zene,djeca TO SU KOLATERALNE STETE A NE ZLOCINI, KAO U SVAKOM RATU STO GA VODE I AMERIKANCI I IZRAELCI I NIGERIJANCI.
Mi smo branili domovinu, a da smo se malo zabunili i dosli u Bosnu, to se moze desiti i bez zle namjere.Narocito kad tvrdite da smo nepismen narod.Nismo imali ni zemljovidnuh karti i tko zna u toj guzvi da li je Sarajevo u Bosni ili u Hrvatskoj.Govore kao mi, lazu kao mi cak i oni kolju kao mii kao Amerikanci u Iraku, Izraelci u Gazi.
A ono sto je bilo u Jasenovcu nije dokazano i samo je zidovsko-cigansko-srpska izmisljotina, ali i tu treba pomenuti nase prijatelje. GUANTANAMO!
Mi smo bar napravili to u svojoj zemlji, a oni na Kubi u Afganistanu, Makedoniji, Rumuniji.
To su istine.

US-Dzeki
To su istine.

hahaha.
15-09-2007, 04:59
××××te kupus ; ti grgo- dzeki :)) osmisli sistem obrane za blazeni narod :smile16: Ispade kao ono nije svecenik zlostavljao dijecu vec su dijca zlostavljala svecenika :)) :)) Sad si sa ovim gestom pokazao da ste gori od najgori i da ste gori nego sto se moze zamisliti i blago onome ko je sto dalje od vas znaci da je dalje od demona.Cast pojedinim postenim.

hahahaha
15-09-2007, 09:38
kaj se smijes, ta covek ti je rekel istinu, nasu istinu, kak je mi vidimo i kak je vidi celi svet. Ne bus valjda stel reci da su americka izraelska i nigerijanska stvarnost neistine. Pa zakaj ne bi bila i nasa stvarnost uz njih istinita, tak je ispalo i fajrunt! Ta napravili smo samo ono kaj su i decki iz navedenih naija napravili.
I poglec, samo prema nama ste se nakostresili.
Odi v rit bedak!

vickast
15-09-2007, 17:23
ovaj djeki od psa se pretvori u purgera :)) a koja si ti zivotinja po poreklu , bio si neki ciganjski poglavica grga pa onda se preokreni u psa pa u bika pa jeza pa u neku fuksu pa opet u psa pa sada u purana :)) :)) ti si bre bolesno neko cudoviste staro pobesnelo posenilio od muke i jada sto se Istorija ne pise onako kako tebi i tvojim istomisljenicima pase.Hadezeovka povijest je povijest sama za sebe .Nova se tek razvija a onda ste vi opet u dreku i opet ce zec traziti mater kao i obicno sto sazivate Srbe kad vam god gori pod kopitama .Srbi soasavajte gospodu konjusare i dajte im pomilovanje za toliko klanje koje su vam radili , oci vadili starim i nemocnim deci i zenama . :smile17:

Mi uvjek
15-09-2007, 17:31
zovemo srbe da nam dudaju kurcine.

15-09-2007, 20:12
nevjerojatno ali istinito.
Skutori su madjionicari i po ugleduna medjugorku u stanju su praviti i cuda:
od zakrzljalog, neoprano, smrdljivog kurcica (cak je i u deminutivu pretjerano velik) hoce da naprave kurcinu kao kod bosanaca ili srba.
Da im se macke ne jebu sa omrazenim komsijama.
Svako drugo novorodjence je ili poturica ili srpce!
Kakvi muskarci!×××××× na sibici! Nista ×××××, samo noz, pljacka, dernek, a tudjim se zenam aprijete slonom,volom, tovarom !
××××× NA STO(L)!
Bjedo ustaska!

15-09-2007, 20:14
nevjerojatno ali istinito.
Skutori su madjionicari i po ugledu na medjugorku u stanju su praviti i cuda:
od zakrzljalog, neopranog, smrdljivog spolovila (cak je i u deminutivu pretjerano velik!) hoce da naprave kurcinu kao kod bosanaca ili srba.
Da im se macke ne jebu sa omrazenim komsijama.
Svako drugo novorodjence je ili poturica ili srpce!
Kakvi muskarci!×××××× na sibici! Nista ×××××, samo noz, pljacka, dernek, a tudjim se zenam aprijete slonom,volom, tovarom ! Jer se plase smjeha!
××××× NA STO(L)!
Bjedo ustaska!